Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o eRmail

Pracowałeś w firmie eRmail i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
GAS - 2013-07-03 08:58:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Polecam współprace z eRmail. Firma prowadzi kampanie reklamowe w kilku krajach europejskich m.in. w Polsce. Rozsyła maile do zarejestrowanych użytkowników swojego serwisu i płaci im za ich czytanie. Rejestracja w eRmail nie wymaga podawania danych osobowych, wystarczy adres e-mail Za samo zarejestrowanie się użytkownik dostaje 20 zł.
Każdy otrzymany mail jest warty kilkadziesiąt groszy. Gdy polecamy program znajomym zarabiamy więcej - warto - to działa!
Pieniądze możemy wypłacić po zarobieniu 200 zł.
(usunięte przez moderatora)
zdjecie uzytkownika
konsia - 2015-05-13 11:11:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam,
czy sa tu jakies osoby ktore zostały naciagniete przez serwis ermail. Klikałam 2 lata w linki. Serwis nagle bez ostrzeżenia zatrzymał mi sie na 192,31 zł i ani drgnie. Proba kontaktu z ta firma jest zerowa. Spawa zgłoszona do rzecznika praw konsumenta i wielu innych serwisów nawet w Czechach-nic nie moga im zrobic. Takie działanie trzeba przerwac!
zdjecie uzytkownika
Kasia - 2015-06-05 13:29:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mi w wyborze sposobu zarabiania bardzo pomógł blog gdzie są testowane różne programy zarobkowe. Administrator bloga też pomaga przez email. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
janek - 2015-09-25 22:48:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej, ostatnio zostałem uziemiony w domu przez chorobe niejako i szukam czegoś, by w tym domu tak się nie nudzić i przy okazji cos zarobić. Nie chce skręcac jakiś długopisów, ale na jednym z for w Internecie polecano eRmail. Może ktoś koszystał z ich usług niedawno i poleca, bo z tego co widze nie mają tutaj za dobrych wpisów.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie eRmail!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eRmail

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: