Opinie o eRmail w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie eRmail. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie eRmail o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eRmail w Warszawa

Wiktoria

@Aisa zgłosiłaś ten problem do eRmail? Otrzymałaś jakąś odpowiedź ze strony firmy? Jeśli nie, to być może warto spróbować najpierw wyjaśnić sytuację i poszukać rozwiązania? Napisz, proszę, jak dalej potoczyła się opisywana przez Ciebie sprawa.

@Wiktoria

Pani Wiktorio. Prosze juz glupio nie łagodzic sprawy. Po co sie pani ciagle wtrąca do każdego. Widać, ze jest pani z tej firmy i prosze nam d......py nie zawracać. Ta firma nie doyrzymuje umowy i milion lat trzeba czekac na jakaś wyplate o ile będzie Nasze wnuki moze dostaną . Uważam ze to oszusci z Czech. I tak zajmie sie nimi interpol.

@Wiktoria

i skoro Pani pracuje w tej (usunięte przez administratora) firemce, to powinna Pani sobie odnaleźć moje 15 maili pisanych w różnej tonacji :) Pozdrawiam, niekoniecznie serdecznie

Aisa

Uzbierałam 192,31 i przestało mi naliczać nawet po 1 gr, Mam 10 poleconych osób poleconych, którym po kliknięciu nalicza pieniądze a ja za te kliknięcia nic nie dostaje. Oszusci

pablo

ja mam 184,76 i narazie nalicza mi po 1 gr

jacek1234

Szkoda czasu NIE PŁACĄ

@Aisa

@Aisa... niestety mam to samo od pół roku, ta sama kwota i czytałem mnóstwo opinii n.t. Ermail. Firma zarejestrowana w CZ, nie posiadająca swojego przedstawicielstwa w PL. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!

Wiktoria

@pinelesss rozumiem emocje, ale bardzo proszę o nieobrażanie nikogo we wpisach na forum. Czy wyjaśniałeś/łaś zaistniały problem z przedstawicielem eRmail? @lala również Ciebie proszę o odpowiedź na to pytanie. Jeżeli sprawa zostanie wyjaśniona, bardzo proszę żebyście dali nam znać o tym na forum. Taka informacja jest istotna dla osób zainteresowanych współpracą z eRmail.

pawel
@Wiktoria

pani wiktorio co Rmail.pl nie ma kontaktu to raz 2 maja racje jestem na 400 i ci naliczanie mialo byc wieksze a co jest 1gr lub suma sie ujmuje i powinlo zie tym zajac cba lub unia za przestepstwo oszukiwania no nie dziwie tym firmom co do tego tez reke dokladaja w oszustwie

jacek1234
@pawel

Potwierdzam to co napisał pawel jestem na 2-gim poziomie i dostaję rmaile warte 2gr jeszcze do niedawna były po 4gr .Jak przypuszczam za chwilę będą po 1gr a jak zbliżę się do wypłaty (w tej chwili mam 385,24 zł ) to pewnie nie będzie wcale lub będą nie płatne !!!!! Ale gdy przejdę na poziom 3 znów wrócą rmaile po 20-30gr. Dodam że pisałem do R-mail ,brak odzewu

Lucy z Bydgoszczy
@Wiktoria

Jestem kolejną osobą oszukaną przez ermail. Od 2013 r. klikam w ich maile reklamowe i uzbierałam niecałe 185 zł. Na początku za przeczytanie reklamy płacili nawet 1 zł, teraz płacą 1 grosz. Przysyłają coraz mniej reklam i raczej nie mam szans na uzbieranie 200 zł (dla niewtajemniczonych - nie wypłacają kwoty niższej niż 200 zł).

@Wiktoria

Witam, sprawę wielokrotnie kierowałem do "cudownego" przedstawicielstwa badziewnego Ermaila. Nigdy nie otrzymałem jakiejkolwiek odpowiedzi. Jest to firma założona i prowadzona w Czechach i nieposiadająca przedstawicielstwa w PL, zatem mająca daleko w ciemnym miejscu kogokolwiek, kto im nabija wejścia na reklamy i uchylająca się od jakichkolwiek wypłat. @Wiktoria... czy posiadasz wiedzę, czy kiedykolwiek "cudowny" ermail wypłacił komukolwiek z PL jakieś pieniądze? Myślę, że warto poczytać opinie zanim ktoś znowu "nabije się w butelkę"

pawel

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
lala

to gdzie należy ich zglosic ze sa oszustami. ktoś powinien z nimi zrobić porządek.

Gogol

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Może to gorszy czas w firmie?

Wiktoria

@Al., uprzejmie informuję, iż nie jestem pracownikiem firmy eRmail. Staram się jedynie zdobyć jak najwięcej merytorycznych i uzasadnionych informacji na temat pracy w tej firmie. Dlatego każda opinia wyrażona w tym temacie jest bardzo cenna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy u tego pracodawcy. W swoim komentarzu wspomniałeś, iż do dnia dzisiejszego pracodawca nie wypłacił wynagrodzenia. Czy pracodawca wyjaśniał pracownikom co wpłynęło na opóźnienie w wypłacie wynagrodzenia? Napisz coś na ten temat.

Wiktoria

@Al, czy możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją wypowiedź? Co dokładnie miałeś na myśli pisząc, że "nadal oszukują ludzi"? Czy są to słowa kierowane w kierunku firmy eRmail? Pracujesz bądź pracowałeś w tej firmie? Opisz swój komentarz bardziej szczegółowo, ponieważ na chwile obecną trudno jest zrozumieć co miałeś na myśli.

@Wiktoria

Nigdy nie pracowałem w tej oszukańczej firmie, która prawdopodobnie nikomu nie zapłaci nawet 1 grosza. Czekam cierpliwie. Daj sobie spokój koleżanko z ta pseudofirmą. Tym w przyszłości zajmą się organa ścigania. Nie spodziewałam się że Czesi będą nas oszukiwać. Tyle i dobrze radzę dać sobie z tym spokój.

Dlaczego tym nie zajmą się organa ścigania > DLACZEGO NADAL OSZUKUJĄ LUDZI

Wiktoria

@Hans, dziękuję za odpowiedź. Czy możesz w sposób bardziej szczegółowy przybliżyć mechanizm działania w firmie eRmail? Na czym to dokładnie polega? Trzeba rejestrować się na stronie i później odczytywać e-maile za które przewidziane jest wynagrodzenie? Napisz coś więcej na ten temat.

Wiktoria

Czy coś udało się wyjaśnić w waszych kwestiach? Kto jeszcze podzieli się opinią o eRmail? Czy są jakieś pozytywne opinie? Podpisuję się umowę z tą firmą? Na czym tak naprawdę polega praca?

Hans
@Wiktoria

zarejestrowałem sie 15.05.2013 r i mam przeczytanych ermaili 1200 - kwota to 182,64 - do 180 zł za przeczytanego o ile dobrze pamietam po 10 gr płacili po przekroszeniu 180 zl 5 x mniej czyli po 2 gr. (usunięte przez administratora) sie i zaprzestałem klikania poza tym po przekroczeniu 180 zl ermaile zaczeły przychodzić bardzo rzadko. (usunięte przez administratora) oszusty (usunięte przez administratora) ! Powinna ta strona dawno zniknąć

wiktoria

Tak jak wielu innych użytkowników zostałam oszukana prze eRimail. Kwota przestała wzrastać przy 192,31 zł, mimo potwierdzaniu przeczytania wielu maili. Pisałam bezpośrednio do firmy z prośbą o wyjaśnienie, niestety bezskutecznie. Koniecznie trzeba coś z tym zrobić, bo ludzie tylko czas i nerwy na tym tracą.

Al

Totalne zlodziejstwo. Oszukuja i kombinują zeby jak najdluzej nie placic. Nie dotrzymali umowy. Teraz placa 1 gr. Brakuje mi 6 zl do wyplaty 200 zl. Juz minelo 5 lat. Jeszcze musze przeczytac 600 emaili. Kpina . Zamierzam powiadomic pezydenta Czech. Jak mozna tak oszukiwac Polaków. Nie ladnie to ze strony czeskiej.

Al

Jeżeli jest taki problem i brak kontaktu z eRmail musimy to wszyscy zgłaszać do Ministerstwa Sprawiedliwości. Ministerstwo ma kontakt z władzami w Czechach

konsia

Witam, czy sa tu jakies osoby ktore zostały naciagniete przez serwis ermail. Klikałam 2 lata w linki. Serwis nagle bez ostrzeżenia zatrzymał mi sie na 192,31 zł i ani drgnie. Proba kontaktu z ta firma jest zerowa. Spawa zgłoszona do rzecznika praw konsumenta i wielu innych serwisów nawet w Czechach-nic nie moga im zrobic. Takie działanie trzeba przerwac!

Sławek
@konsia

Ściema nic więcej! Mi zatrzymało się na kwocie 392,31zł!! Widocznie tak jest ustawione że jak zbliża się możliwość wypłaty to blokada i tyle!!

@konsia

Ale jak to zrobić ? Oszustwo w biały dzień. Musimy zgłaszać to do Ministerstwa Sprawiedliwości.

Ryba1961

Też się wkurzyłem analogiczną sytuacją co wyżej opisane. Mam natomiast niespodziankę dla eRimail i to niedługo prosto z Brukseli.

@Ryba1961

Jaka to niespodzianka dla tych oszustów. Chętnie się dołączę

Wiktoria

Kto podzieli się opinia o eRmail? Czy obecnie prowadzi rekrutację? @Franek, udało się aplikować do firmy? Jakie wrażenia po rozmowie rekrutacyjnej? Czy firma jest godna polecenia? Nie widziałam na stronie informacji odnośnie rekrutacji, ale może koś z Was słyszał o obecnych wolnych stanowiskach? Jak wygląda sama rekrutacja? @Alicja, czy coś się wyjaśniło w Twojej sytuacji?

Alicja
@Wiktoria

Witam...nic sie nie wyjasnilo. Nadal raz na tydzien ankieta za 1 gorz. Po 4 latach nie mozna uzbierać tych 200 zl ktore proponowali. Pozdrawiam

Alicja

Czt firma Eramail to fikcja czy robi sobie kpiny z uzytkownikow. Po 4 latach nie mozna uzbierac 200 zl. Jedna ankieta 1 grosz!! TYlko prokuratora tutaj potrzeba!

Franek

Czy dowiem się co aktualnie słychać w firmie? Warto starać się o pracę?

Oszustwo - działanie jak powyżej - jak jest się blisko 200PLN - to nie przysyłają już @ albo dostaje się takie których nie da się otworzyć...

Zostaw merytoryczną opinię o eRmail - Warszawa

• Jak się pracuje w eRmail?

Zobacz opinie na temat firmy eRmail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w eRmail?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy eRmail?

Kandydaci do pracy w eRmail napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

eRmail
1.5/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Rodziny Hiszpańskich 8
    02-685 Warszawa