Opinie o Bank Spółdzielczy w Bieczu w Biecz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bank Spółdzielczy w Bieczu. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bank Spółdzielczy w Bieczu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Spółdzielczy w Bieczu w Biecz

Jan Nowy wpis

Czy bank prowadzi jakieś nabory, konkursy na stanowiska kierownicze?jakie trzeba spełniać wymogi? Nie pytam o wykształcenie, bo rozumiem że studia wyższa kierunkowe, czy odpowiedni staż na podobnym stanowisku to napewno warunek, bardziej mi chodzi czy jakieś konkretne kursy, znajomość prawa bankowego, języki obce itp, gdzie można znaleźć jakieś informacje, bo od dawna oglądam ofert tego banku, ale faktycznie nigdy nie spotkałem się z żadną ofertą, jedynie informatyk i raz analityk finansowy. Czy stanowiska takie obstawianie są ludzimi z zewnątrz, czy z spośród już pracowników spełniające dane warunki?

Luna Nowy wpis
@Jan

Tak Kolejny raz potwierdziło się ze między znajomymi Zero odpowiedzi,a kultura wymaga… Szkoda …to ze złożysz to nic…szkoda bo nawet na sprzątaczkę się tam nie dostaniesz bez znajomosci

Xyz

Czy bank prowadzi jakieś nabory do pracy, gdzie można znaleźć takie ogłoszenia?

Witek
@Xyz

Zapomnij to placówka, gdzie stanowiska obstawianie są przez osoby znajome z rodziny itp, przykład typowego nepotyzmu,najciekawsze jest to, że widzę to mnóstwo osób, które pracowały już w nieistniejącym Podkarpackim banku spółdzielczym, doprowadzony do rozpadu, ciekawe?, dlatego zlikwidowałem tam rachunek firmowy, bo strach tam założyć tam konto, a co dopiero tam pracować,widać, że osoby na kierowniczych stanowiskach, nie mają wiedzy na temat swojej profesji,prawa bankowego itp, jednym słowem wiejski bank, do komercyjnego dużo im brakuje, ale ryba psuje się od głowy,a sam gospodarz to oprócz kredytu to wcisnął by Ci jeszcze oliwę, brak słów, nie polecam.

Wktor Nowy wpis

W Bieczu ten sam scenariusz odnośnie miejsc pracy, sami (usunięte przez administratora)itp, to małe miasteczko i każdy się zna i widzi kto tam pracuje i zarządza.

Aplikacja BS Biecz to jakaś kpina wiecznie jest problem z zalogowaniem się do niej Nie Polecam!!! szkoda nerwów

Wojciech Nowy wpis
@Adam

Niestety to prawda, aplikacja nie dopracowana ja na dzisiejsze czasy i w porównaniu do innych banków, czas obsługi w banku wydłużony, chyba jakieś zmiany programowe, slabo to wygląda niestety, na plus miła obsługa.

Jaka jest kultura pracy w Bank Spółdzielczy w Bieczu?

M..... A

Co masz na myśli pytając o kulturę pracy? Nie wiem jak w innych odziałach, ale w Jaśle to niestety, od kilku lat było i jest nieciekawie z tego co wiem. Napewno brak tam atmosfery rodzinnej, niestety jest wielka zawiść i nie równetraktowanie zarówno przez kadrę kierownicza, dyrekcję jak i wspolpracowników. Na poszczególnych szczeblach,rządzi hierarchia, najniżej stoją kasy, potem obsługa klienta czyli konta, rachunki, najwyżej doceniania są pracownicy z kredytów i pozostałe biura, niczym w korporacji czy fabryce, bardzo nieprzyjemna atmosfera,brak koleżeństwa itp, jak komuś się przyda musisz sobie z tym sam poradzić, brak wsparcia z góry, nie polecam jednyslowem, szkoda nerwów i stresu. Na szczęście już tam nie pracuje, odżyłam w dużym stopniu z czego się cieszę.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Bank Spółdzielczy w Bieczu? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Spółdzielczy w Bieczu - Biecz

• Jak się pracuje w Bank Spółdzielczy w Bieczu?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Spółdzielczy w Bieczu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bank Spółdzielczy w Bieczu
  • Rynek 15