Opinie o eRmail w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie eRmail. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie eRmail o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eRmail w Warszawa

Oferujemy kredyty i fundusze inwestycyjne o niskim oprocentowaniu od 2 do 3%, skontaktuj się teraz, aby uzyskać więcej informacji i pozwolić nam poznać Twoje zapotrzebowanie okoronorbert@postbox.lt

Flora

Oferta pożyczki @ 2% Skontaktuj się z nami teraz, Imię: Kraj: Ilość: Trwanie: Numer telefonu: napisz do nas na floraconey12@gmail.com

Flora

delphin14

To raczej (usunięte przez administratora) bynajmniej na drugim poziomie bo jak przeszedłem z pierwszego na drugi przestały nadchodzić eraile. Zostało mi niecałe 9 zł do uzbierania na wypłatę 400 zł i od razu wszystko się urwało

@delphin14

Podpisuje się dwiema ręki. Też tak miałem. Przeszedłem na drugi poziom, i któregoś pięknego dnia nie miałem konta

@delphin14

przyłącz się do grupy,która już wystąpiła do UOKiK w sprawie zajęcia się tym tematem...podaj swoje dane tzn: imię i nazwisko,kwota ,której dotyczy sprawa,miejscowość oraz kontakt...pozdrawiam domino17

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Co jaki okres czasu w eRmail można ubiegać się o podwyżkę?

Nie ma żadnej podwyżki w tym serwisie mało tego serwis nie wysyła ermali przed uzbieraniem minimum pisząc krótko to scam nie rejestruj sie tam bo stracisz lata bycia w serwisie a kasy nie dostaniesz moje ostrzeżenie

Trocol

eRmail to (usunięte przez administratora) jeszcze nigdy nikomu nie wypłacił. Szkoda wszego czasu, idźcie lepiej na spacer.

marcin

@domino17 Też się przyłączam może się coś uda i dobiorą się do ich d.. bo lecą w kulki równo to moje dane Marcin Szymkowiak kwota 387,73 kontakt do mnie marcin06108@wp.pl

@marcin

Zapominałem dopisać miejscowość Jarocin

GAS

Polecam współprace z eRmail. Firma prowadzi kampanie reklamowe w kilku krajach europejskich m.in. w Polsce. Rozsyła maile do zarejestrowanych użytkowników swojego serwisu i płaci im za ich czytanie. Rejestracja w eRmail nie wymaga podawania danych osobowych, wystarczy adres e-mail Za samo zarejestrowanie się użytkownik dostaje 20 zł. Każdy otrzymany mail jest warty kilkadziesiąt groszy. Gdy polecamy program znajomym zarabiamy więcej - warto - to działa! Pieniądze możemy wypłacić po zarobieniu 200 zł. (usunięte przez moderatora)

Basia
@GAS

Jedna wielka ściema i kłamstwo ....piszę w imieniu paru użytkowników z mojej rodziny do kwoty 180zł jakoś pomalutku szło teraz w ogóle nie ma ani ankiet ani eRmeili.myślimy oddać sprawę do odpowiednich instancji tym bardziej że pracuję w NIK.Ostrzegam wszystkich!

roman

ja mam to samo 192,31 i koniec nic sie nie da

pinelesss
@GAS

spadaj z tą ściemą, nigdy ta badziewna firma nie wypłaciła nikomu w PL złamanego grosza - oszuści, którzy przy osiągnięciu 192,31 zł zatrzymują naliczanie jakichkolwiek kwot. Na domiar tego, w ramach totalnej bezczelności, pajace dalej przysyłają er...gówno żeby otwierać. Kontrolnie co jakiś czas sprawdzałem, czy może coś się powiesiło i może odblokowało... bzdura. Kokot to oszust

Wiktoria
@pinelesss

Rozumiem Twoje emocje, jednak muszę Cię prosić o unikanie na forum słów, które są uważane za nieeleganckie. Zamieszczając tu wpisy, należy zawsze pamiętać, że jest to publiczna wypowiedź. W związku z tym, obowiązują nas wszystkich zasady kultury, których nie powinniśmy łamać.

@Basia

Prosze wszczac procedurę ścigania. To oszustwo internetowe. Teraz płacą 1 gr. Kpina ! O tym wczesniej nie informowali. Ponadto prosze nie odpowiadac tej Wiktorii bo to sciemniaczka z tej firmy. Nie spodziewalem sie tego po Czechach. Ja tez ostrzegam wszystkich !!!!!!!!!

Ż.
@Basia

Udalo sie coś wywalczyć? U mnie od kilku miesiecy milczą z reklamami... a mam prawie 300 zł.

florek
@GAS

kur co to jest . nazbierałem 380 zł i teraz po 2 grosze albo po jednym groszu płacą . nigdy nie uzbieram 400 zł potrzebne do wypłaty . dlaczego organy scigania nie biorą sie za te oszstwa . oni sie bogacą a my jestesmy durniami że jeszcze nikt nie podał ich do prokuratury a pózniej do sądu . rozumiemy wszedzie w polsce kradną i okradają polaków ze wszystkiego . narobiło sie tyle firm i złodzieji pełno . aż w koncu ktos sie(usunięte przez administratora) i zrobi afere na całą polskę a tych ukaramy . dlaczego tylko w polsce jest tak ogromne przyzwolenie na kradzież złodziejstwo . ludzie zbierają np tak jak ja na leki i liczyłem że uzbieram te 400 zł . (usunięte przez administratora) i bezprawie prosze o natychmiastową odpowiedz . jestem juz tak zły i oszukany że podaje sprawe do prokuratury nigdzie nie ma w regulaminie że po uzbieraniu np 380 zł ostatnie 20 zł jest płacone po 1 lub dwa grosze .

florek
@Wiktoria

Apineless a co tobie . w du mamy twoją opinie . rób swoje i nie wtrącaj sie

@Basia

Prosze o działanie. To oszusci. Przez 4 lata zbieram te pieniądze. Teraz od czasu do czasu robia łaskę i płacą po 1 gr Wg moich obliczen trzeba bedzie czekać pona 10 lat. Nam juz na koncie 185 zl Pozdrawiam

Halina40013
@Wiktoria

Kobieto jest jedna wielka ściema Ta cała firma Jest lipna oszukańcy

@GAS

(usunięte przez administratora) MAM JUŻ NA KONCIE 185 ZŁ I TERAZ RAZ W MIESIACU POJAWIA SIĘ Z ŁASKI REKLAMA ZA KTÓRĄ PŁACĄ 1 GROSZ. WYCHODZI ŻE ZA 20 LAT MOŻE UZBIERAM 200 ZŁ. (usunięte przez administratora)

skorpion
@GAS

(usunięte przez administratora) prawda !!!! Początkowo po 10 i 20 groszy za reklamę a w miarę upływu czasu nawet po 1 ...grosz!!! I rzeczywiście - jak brakuje 15 - 20 zł do osiągnięcia 200 zł to reklamy się urywają. Myślę że przyjdzie czas na was brudni (usunięte przez administratora) i nawet to państwo dobierze się wam do dupy....Za oszustwo siedzieć będziecie prędzej czy pózniej....

pb77
@GAS

Poleciec to ty możesz na księżyc jesli w koncu was dorwią za oszukanie miliona ludzi !! pokaz scren z tego przelewu na 200 zł

kabi

pic na wodę ten ermail

markus
@Basia

Masz racje Basiu to jedno wielkie zlodziejstwo jak mozesz to sie zajmij tymi zlodziejami.Jestem od ponad szesciu lat i na drugim poziomie nie moge uzbierac 400 zl.Mam na koncie 388,60 i od trzech miesiecy nic nieprzychodzi.Jak przyszedl ermail to za 0,02 zl wiec jak to sie ma do pierwszego poziomu.Akiety zadnej oprocz tej przy rejestracji. Zaluje ze nie wyjalem kasy na pierwszym poziomie.

kabi

lipa

Perła
@markus

Witam, mam to samo. Doszłam do 388,60 zł i koniec od kilku miesięcy nie ma żadnego maila, żadnej reklamy. Myślałam, ze są uczciwi i solidni ale jak widać wszędzie to samo dno

Dalia
@GAS

Jedno wielkie oszustwo od 2013 jest konto i ani 200 zł nie idzie uzbierać. stanęło na 186 i więcej nic cisza..... Żałośni.....

Sabina
@GAS

Witam Proszę powiedzieć jak wspulpracujesz z nimi bo ja od 4 miesięcy nic nie dostałam. Nawet nie mogę dozbierac do 200 zł. A ostatnio płacili 0,01 g za jedną reklamę. Chce wyciągnąć to co mam nazbierene co mam zrobic

muzac
@kabi

tak samo u mnie, nie mogę wejść na stronę eRamail, zniknęła. (usunięte przez administratora)

@muzac

Należy publikować tą stronę za oszustwa.Oni działają w kilku Państwach(usunięte przez administratora)

Jędrek
@GAS

Jedna wielka ściema. Do 180 zł przysyłają reklamy płatne po 10 gr. Później już tylko po 1gr. Jak zbliżasz się do kwoty wypłaty nie przysyłają już nigdy. Wielkie oszustwo.

@GAS

Wypisujesz głupoty. Nie (usunięte przez administratora) ludzi tymi bzdurami. Dostałeś od nich kasę, to pokaż kwit. Wtedy będziesz promował swoich .... fack !!!!

@Al

Do sondu ich

@Basia

Chętnie dołacze aby zgłosić ta firme,podpowiedz nam jak a mysle ze wszyscy poszkodowani beda tym zainteresowani.

@markus

Ja własnie tez tak zrobiłam,gdybym wiedziała to przy 200 zł dokonałabym wypłaty a ja naiwna przeszłam na drugi poziom i mam tak samo jakTy niewiele brakuje do 400 i koniec nawet juz wejsc na strone nie moge.

marcin

Ja też się dołączam bo mnie tez oszukali mój adres meilowy marcin06108@wp.pl reszty danych nie podam bo nie wiadomo gdzie trafią i kto je wykorzysta na tej stronie bo stronę przeglądają różne osoby nie chce żeby któryś z hakerów otrzymał moje dane proszę o kontakt na powyższy mój adres meilowy pozdrawiam

domino17

jeśli jest pani zainteresowana dołączeniem do grupy składającej skargę w UOKiK proszę podać :imię i nazwisko,miejscowość i kontakt do siebie...potrzeba nam min 15 osób,a w tej chwili jest 8,a po zebraniu odpowiedniej ilości złożymy oficjalnie skarge w tej sprawie.pozdrawiam domino17

Czarna
@GAS

Nie nigdy nie wypłaca jestem tam od 2013r jak miałam 191zl stanęły remajle nie przychodziły jak przeszłam na kolejny poziom 400 zaczęli przesyłać teraz mam 391 i znów lipa zalogować się nie szło od kilku miesięcy A jak teraz zalogowana to nic stoi wielkie (usunięte przez administratora) oni nigdy nie mieli zamiaru wypłacić pieniędzy skandal żeby 7 lat zarabiać i nawet nie wyplacili nic.

Jolanta
@GAS

Brak słow gdzie tak jest.?Bzdury

@florek

ok w takim razie przyłącz sie do nas,do grupy osób,które chcą złożyć doniesienie do UOKiK ...potrzeba min 15 osób,a jest nas 10...jeśli znasz kogoś kto byłby tez zainteresowany niech pisze...potrzebne dane to:imię i nazwisko,adres mailowy,miejscowość i suma z eRmail pozdrawiam domino17

@dorota1101

Jeżeli jesteś na drugim poziomie to nie możesz wypłacić 200zł ale musisz już uzbierać 400 zł. do wypłaty... To są (usunięte przez administratora) To jedno wielkie (usunięte przez administratora) jeżeli zarobiona kwota dochodzi do 200 zł. serwis e-rmail. przestaje wam wysyłać reklamy żeby nie płacić pieniędzy za oglądanie reklam, a my poświęcamy swój czas za darmo... Nie dajcie się w to wmanewrować bo to naciąganie ludzi... U mnie stanęło na 170zł i od pół roku nie otrzymałem żadnej reklamy... Pozdrawiam Krzysztof

@Krzysiek1962

jeśli jesteś zainteresowany przyłączeniem się do grupy,która chce złożyć doniesienie do UOKiK podaj swoje dane"imię i nazwisko,miejscowość,kwota sporna,kontakt...jest nas ponad 10 osób,a potrzeba min 15...pozdrawiam domino17

Emi
@Al

Zbieram od 7 chyba i od 4 chyba już nie mam żadnego do przeczytania nie wiem co robić by odzyskać pieniądze które na tym koncie mam zarobione

Tom

Mi ci (usunięte przez administratora) winni 382 zł. Banda...że tego (usunięte przez administratora) nikt nie zamknie!

Widjan@wp.pl

Hej to się do konia mówi

Aga

Co za (usunięte przez administratora) ! Ponad trzy lata i 200zl uzbierać nie mogę! Ankiet oraz reklam od 7miesiecy żadnych

@Aga

organizuję grupę osób do zgłoszenia tej sprawy w UOKiK,a potrzeba mi min 15 osób...miałem już 2 ,ale 3 się wycofały,bo dostali 1-ego Rmaila:)potrzebuję ;imię i nazwisko,miejscowość,kontakt np adres mailowy i kwota sporna...pozdrawiam domino17

@domino17

poprawka...miałem już 12 osób...sorry:)

@domino17

Juz zgłaszałam ale jezeli trzeba to mogę ponownie byleby tylko wywalczyc dlatego uwazam ze nie powinnismy dac sie zwiesc bo wpadnie jedna reklama po tej akcji tylko zawalczyc o swoje slusznie zapracowane pieniadze.Osobiscie nie musze juz miec zadnej reklamy ale niech odzyskam utracone pieniadze.

@Aga

Ja od 6 lat nie miałem żadnej ankiety a mam ponad 388 zł brakuje mi do wypłaty 12 zł ermaile od ponad roku nie przychodzą

@marcin

ja mam podobnie dlatego postanowiłem działać i zebrać grupę min 15 osób żeby z tym tematem wejść do UOKiK...jest nas teraz 10 osób i czekam na dalsze zgłoszenia...imie i nazwisko,miejscowość,adres mailowy,kwota sporna...pozdrawiam domino17

@domino17

Dorota Kaczmarek Poznań adres e-mail:dorota1101@o2.pl,kwota zarobiona 348,99 zł.Drugi raz podaję swoje dane,prosze o wykorzystanie ich tylko i wyłacznie w tej sprawie nie wyrazam zgody na ich dalsze przetwarzanie powołując sie na RODO.Obyśmy odzyskali swoje pieniądze.

@dorota1101

twoje dane to ja mam gorzej z innymi,bo niektórzy boją się o swoje dane(imię i nazwisko),kilka osób wycofało się po otrzymaniu 1-go Rmaila...wysłałem w sumie ponad 20 wiadomości ...pozdrawiam

alexklak@wp.pl Co ewentualnie potrzeba podam jak otrzymam kontakt Pozdrawiam

Klotkon

Ja się dopisuję. Mój login na eRmail - magazyn.zasobow.mozgowych@o2.pl Pozdrawiam Adam W.

@Klotkon

potrzebuję imie i nazwisko,miejscowość,kontakt czyli adres mailowy oraz kwota długu...pozdrawiam

@domino17

Witam. Dokładnie nie pamiętam, ale około 580 zł. Adam Więckowski, 08-300 Sokołów Podlaski, e-mail - adampawelwieckowski@gmail.com Pozdrawiam AW

Katarzyna

Proszę o kontakt, żeby podać dane. Mnie też dotknęło to (usunięte przez administratora)

Agata

dziś się zalogowałam ale zero do klikania wszystko przeczytane , ale udało się choć zalogować bo długo nie mogłam a tam kasa jest tylko zbierać się nie da więcej , będe próbować aby się udało

@Agata

wiem,że UOKiK szukał z nimi kontaktu więc może odblokowanie maila jest tym spowodowane...czekam kilka dni i znowu napisze do UOKiK

@Agata

chyba się coś ruszyło,bo dzisiaj dostałem pierwszego Rmaila od nich:)

@Agata

No strona wróciła stan konta bez zmian tyle zarobek mizerny ciekawe czy to wypłacą czy znowu stronę zawieszą

U mnie tak samo...

Grażyna

Pierwsza reklama od ponad roku,zobaczymy co dalej.Myślę,że nasza akcja pomogła.

@Grażyna

Witam, mam taką samą sytuację. minimum do wypłaty i nic nie przychodzi a jak przychodziło to śmieszne sumy, czy jest jakaś szansa podłączyć się pod większą grupę i jakoś wspólnie podjąć działania?

Alicja
@Grażyna

Narazie mozna sie znów zalogować. O wyplacie nam pieniedzy cisza. Nie wypłaca ludziom pieniedze i znikaja eaz na zawsze. W osobiscie watpię, by wypłacili. Pozdrawiam

Zla

Przez przypadek dowiedzialam sie ze emarl odblokowany

Małgorzata

Kompletna bzdura,oszustwo i krętactwo. Szkoda czasu. Ktoś powinien zrobić z tym porządek.

Zibi

Firma chyba nie istnieje ,miałem zarobione prawie 4stówy i teraz nie mogę się zalogować,pisze coś takiego;The user with this email address and password does not seem to exist. Please enter the correct login information.(Użytkownik z tym adresem e-mail i hasłem nie istnieje. Podaj poprawne dane logowania.)Nie zmieniałem loginu ani hasła.

@Zibi

U mnie dokładnie to samo

@Zibi

u mnie podobna sytuacja,bo do kwoty ok 400 zł szło byle jak,ale szło,natomiast teraz nie ma żadnych eRmail i żadnego kontaktu z nimi.Zamierzam przekazać sprawę do rzecznika konsumentów w Wawie,ale potrzebuję wsparcia waszego.Proszę o zgłaszanie się każdego kogo wydymali swoją "gierką".Wiem,ze i w Czechach jest teraz podobnie.pozdrawiam domino17

@domino17

Chętnie dołączę...powinnismy to zrobic wszyscy p[oszkodowani i było by to zbiorowe

ankietownia
@domino17

przyłączam się do akcji, popieram

Xiga
@domino17

Od kilkunastu tygodni nie mam już jakoby u nich konta, jak wszyscy - nie mogę się zalogować. Ja akurat dobijałam tylko do 200 zł, ale byłam na takim poziomie, że niebawem mogłam osiągnąć pułap pozwalający na wnioskowanie o wypłatę. Zdaje się, że nikt u nich nie zarobił, ale oni - owszem, tak! Zapewne duże pieniądze. Trzeba jakoś wystąpić o swoje prawa ZBIOROWO! Przyłączam się do zainicjowanej akcji.

Dołączam się!

Dorota Kaczmarek Poznań email:dorota1101@o2.pl

gangrenusia

U mnie było 235,08 zł i teraz głucho. Popieram protest zbiorowy!!!

Grażyna Selbach Poznań grazyna.selbach@wp.pl

tombur

Tomasz Burszczan Góra Kalwaria (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o eRmail - Warszawa

• Jak się pracuje w eRmail?

Zobacz opinie na temat firmy eRmail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w eRmail?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy eRmail?

Kandydaci do pracy w eRmail napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

eRmail
1.5/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Rodziny Hiszpańskich 8
    02-685 Warszawa