Opinie o Beetsma w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Beetsma. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Beetsma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beetsma w Katowice

Honorata

@Cicha.JCS, ten wątek dotyczy oddziału firmy Beetsma w Katowicach, chcąc dowiedzieć się więcej na temat pracodawcy, o którego pytasz, warto wpisać nazwę firmy w wyszukiwarkę. Trzymam kciuki za znalezienie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Zachęcam też innych do przedstawienia swojej opinii na temat pracy w Beetsma. Czy ktoś z Was pracuje bezpośrednio w tym miejscu?

Cicha.JCS

Witam. Może ktoś napisać info w sprawie Action w Zwaagdijku. Ile tam można zarobić tygodniowo? Czy są problemy z pracodawcą i jak się tam pracuje?

Honorata

@Kalest, oczywistym jest, że przed podpisaniem należy uważnie przeczytać umowę. Wspominasz, że proponowane przez firmę prace były niezgodne z BHP, możesz rozwinąć tę myśl? Rozmawiałeś z przełożonymi o tym, że powinni zapewnić niezbędną odzież? @Beata, piszesz, że początkowo pracowałaś na umowę zlecenie, po jakim czasie otrzymałaś umowę o pracę? Czy po jej podpisaniu coś jeszcze się zmieniło poza stawką? Może masz teraz możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych?

Klaudiusz

Na chwilę obecną nie mam żadnych problemów z tą firmą - jedynie chciałem wziąć dwa dni wolnego to z wielkim krzykiem przez telefon-pani powiedziała że mogę sobie tylko to wyobrazić ( na całe szczęście grafik ustala się z kierownikiem działu na sklepie :P wolnego nie wziąłem z racji że na sklepie pracownik wziął L4 to go zastąpiłem przy okazji :D Co do kwoty mam niby 8,05 zł na h na nocki, za dniówki nie mam pojęcia bo nawet nie raczyli mnie poinformować. W tym miesiącu pierwsza wypłata - zobaczymy czy będzie na czas. Najśmieszniejsze jest to,że umowa została podpisana na sklepie - i do dnia dzisiejszego jeszcze dalej jest, bez pieczątki. Jestem ciekaw czy ktoś po nią przyjedzie!!!

Beata
@Klaudiusz

8,05? pewnie brutto jeszcze hahahahhaha

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Beata

Ja pracowałam w Carrefour przez beetsme, nie polecam, praca za marne grosze- pracujesz na cały etat, nawet z nadgodzinami a nie masz nawet najniższej krajowej, 1200zł to jakaś kpina, przed umową o pracę na zleceniówce od nich miałam niecałe 800zł za ponad 200 godzin, a manka nie miałam dużego bo niecałe 30zł, człowiek był głupi że ich nie pozwał

natalia

jedzie ktoś 5 lipca na cebulki?

Igor

Tak, ja z dziewczyną.

Igor

Tak, ja z dziewczyną.

Aśka
@natalia

Czy ktoś wybiera się we wrześniu do Holandii??

Kalest

Witam nie polecam agencji, Dziewczyny pracujace w agencji sa aroganckie, Czytac dokladnie umowe chcialem zrezygnowac to wystawili mi fakture na 500zł kary, prace jakie proponowali był niezgodne z BHP bez zadnych ubran przystosowanych do prac. NIE POLECAM

Honorata

Możecie napisać, jak wygląda obecna sytuacja? Opinie w wątku są mocno zróżnicowane, przypuszczalnie dlatego, że Beetsma deleguje pracowników w różne miejsca, ale może ktoś z Was jest zatrudniony bezpośrednio w centrali? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Czy można rozwinąć się w strukturach przedsiębiorstwa? Jakie umiejętności będą niezbędne, by zdobyć pracę w tym miejscu?

kiki

Witajcie, kto jedzie w sierpniu ze Śląska do Action przez Beetsma?

Honorata

@Ss czy wypłatami zajmuje się bezpośrednio beetsma czy może pracodawca u którego wykonujesz pracę? Zauważyłeś coś jeszcze o czym warto wspomnieć w kontekście pracy za pośrednictwem beetsma? Jak oceniasz ich pomoc w organizacji pobytu za granicą?

natikar

Jaka opinia pracy w heiloo?

Grzesiek

Jesteście pewni, że dobrze nie da się napisać?

Ss

Witajcie. Wyjechałem przez tą agencje do Holandii jakiś czas temu i szczerze nie polecam. Pracowałem 6 dni w tygodniu za 240€ to jedne wielkie oszust i wykorzystywanie ludzi, wszystkie nadgodziny i soboty nie wypłacane.A jak dopytywałem się co się dzieje z moimi pieniędzmi to nikt nie miał czasu porozmawiania czy wyjaśnienie.

Honorata

@Agula zadbaj, aby Twoje opinie były merytoryczne i nie zawierały słów, które będą kwalifikowały się do usunięcia przez Administratora na podstawie: https://www.gowork.pl/regulamin Możesz opisać sytuację, o której myślisz, jednak pamiętaj, że na forum powinny być tylko prawdziwe informacje. Czy osoby przeglądające ten wątek mogą coś więcej napisać o obecnej sytuacji w Beetsma?

Agula

Ja to już o besstmie słyszeć nie chce to co odwalili to głowa mała nie polecam wręcz przwszczegam przed tą firmą bo takie (usunięte przez administratora) i bałagan jak oni maj to świat nie widzila

Honorata

@anonymous czy o tej sytuacji poinformowałaś Beetsma? Może wydarzyło się coś, co było przyczyną opóźnienia. Na forum jest sporo opinii od osób, które pracują w innych firmach za pośrednictwem Beetsma. Czy w takim razie ktoś z przeglądających forum może opisać pracę w agencji pracy Beetsma, jako bezpośredniego pracodawcy. Jakie obowiązki ma pracownik, jak wygląda proces przyjęcia do pracy oraz czy są obecnie prowadzone nabory do pracy w siedzibie Beetsma?

Przez te (usunięte przez administratora) z Katowic dostałam pit 11 czwartego kwietnia.. Za to jest kara za tak późne wysłanie pitu !!!

Honorata

@Remik, a ile osób jest maksymalnie zakwaterowanych w jednym domu? Czy pracodawca zapewnia transport do pracy lub też zwraca jego koszty? Można liczyć na wszystkie niezbędne narzędzia? Czy jest to głównie praca zmianowa?

Vicek

Jeśli ktoś nigdy nie pracował na różach, może być dla niego za ciężko. Praca nie należy do łatwych. W szklarniach jest bardzo gorąco, często powyżej 40 stopni C. Róże mają ostre kolce i trzeba zrobić sobie z grubej skarpetki ochraniacze na ręce do łokcia. Nie jest też łatwo prawidłowo uciąć różę. Wysokie normy na godzinę, sprawiają że trzeba pracować szybko a przy tym dokładnie. W pracy z różami są różne stanowisko, cięcie to jedno z nich. Jest również plauzowanie czyli usuwanie bocznych kwiatostanów tak aby rosła tylko główna, prosta róża. Z reguły jeździ się wózkiem po specjalnych szynach w alejkach i pakuje się do odpowiednio ułożonej maty ścięte kwiaty. Ciężka praca czeka również tego kto uruchamia szklarnię róż od podstaw. Należy oczyścić alejki, ułożyć tzw. pampersy w których będą sadzonki, odpowiednio podłączyć wężyki podlewające, potem odpowiednio posadzić sadzonki. Potem jest pielęgnacja młodych kwiatów itp. Praca jest zazwyczaj dobrze płatna. Agencja Beetsma i jej odpowiednik holenderski Van Koppen Van Eijk to jedna z najsolidniejszych tego typu firm w NL. Wynagrodzenia są tygodniowe, zdarzają się nieraz drobne opóźnienia ale jest dosyć uczciwie. Warunki zakwaterowania mają naprawdę niezłe.

Remik

Byłem przez firmę Beetsma na różach w miejscowości Almere. Miejscowość fajna. Warunki zakwaterowania dobre, domy jednorodzinne z pełnym wyposażeniem. Praca dobrze płatna ale ciężka. Jeśli nie pracowałaś nigdy na różach, będzie bardzo ciężko bo rodacy wyśrubowali normy do maksimum. Polecam plauzowanie, jako kobieta możesz to dostać. Chodzi o obrywanie bocznych odrostów kwiatostanu tak aby pozostała tylko jedna prosta róża.Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Beetsma - Katowice

• Jak się pracuje w Beetsma?

Zobacz opinie na temat firmy Beetsma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beetsma?

Kandydaci do pracy w Beetsma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beetsma