Opinie o CCDS w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CCDS. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CCDS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CCDS w Wrocław

samaprawda

Firma jest żenada. Managerki, ktore tam pracuja sa beznadziejne. Co do grafiku to pierwszenstwo maja pupilki, ktore pracuja po 2/3 lata. Odradzam stanowczo. Pracowałam i w CCIG i CCDS i bez porownania. CCDS to najgorsza firma z jaka sie spotkalam, a kasa tez super nie jest. Dajesz grafik na 40h tygodniowo, po czym managerka Martyna ucina Ci godziny do 10h albo do 0h. ZAŁOSNA FIRMA I LUDZIE, KTORZY SA NA STANOWISKU MANAGERA. SAME NIEOGARNIETE LASKI

nie polecam

zamykanie projektów co chwile przenoszenie miesza ludziom w głowie ja zarabiam 7 zł a dwa miesiace całe robiłam po 10h i na liveczatach 12h moim zdaniem za mało menadzerowie mają pupilków i nie traktują konsultantów równo , zmuszanie do robienia godzin

aniołek

no właśnie jako student bardzon chętnie na ostatnim roku studiów przyjdę sobie dorobić, mnie taka stawka bardzo zadowala, kwestia czy potem będzie można zostać

Ani pozytyw ani negatyw

Witam pracowałem tam troche i trudno mi polecić tą pracę, bo to wg mnie praca na pełen etat zdecydowanie nie jest, no ale może co poniektórym odpowiada. Po 1, jak już piszą niektórzy wyżej - masz 9 zł na h jeśli przepracujesz 110 h. Czyli pracując dajmy na to "klasycznie" 8 h dziennie masz po miesiącu średnio 1440 zł. Sądzę że biorąc pod uwagę to, jak męczysz gardło po tylu godzinach pracy,klienci Cię wkur... i wyzywają, a szefowie/menedżerowie cisną na umowy to jakiś żart. Prowizje udaje się zawsze jakąś mieć, wkładając w to troche wysiłku, ale nie jest to coś powalającego. Zresztą zalezy od projektu - to też nie fair, że na niektórych da się wyciągnąć więcej, na niektórych mniej. Musisz wciskać klientom na chama produkt, chociaż widzisz że z tego nic nie będzie to i tak próbuj dalej. Grafik "elastyczny"ale raczej tylko teoretycznie, bo i tak będą chcieli żebyś te 8 h raczej robił. Mają mało ludzi danego dnia do pracy godzinowo ? I tak jeszcze kogoś wcisną, czy to dobrowolnie czy też nie. Prawda jest taka, że gdyby nie ludzie, z którymi pracujesz(których ja akurat miałem zajebistych) to większość by tam nie wytrzymała, chociaż zdarzają się rodzynki którym praca się podoba i od kilku miesięcy/lat tam pracują. Wypłaty do 10-tego, bez zastrzeżeń. Podsumowując-praca spoko dla studenta który chce sobie porobić 2-3 miesiące, czy to na wakacje czy na ferie, ale po prostu jako taka chwilowa. Oceniając od 1 do 5 dałbym 3. Pozdro

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CCDS spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
NIezadowolony

Traktują konsultantów jak śmiecie, wystrzegajcie się ich!

Typowekorpo

Beznadziejna praca odradzam wszystkim, początkowo kolorowo, wspomniane premie itd. Pic na wodę fotomontaż, wykorzystywanie pracownikow, robienie umów pod presja bo menadzer nie dostanie wypłaty, opierdziel za byle co, szkolenie początkowa mowa o 4 dniach z czego nagle się okazuje, że jest to jednak 5 dni z czego jak nie przepracujesz 110 godzin nie masz ani złotówki, umowy są tak zrobione byś zarobił jak najmniej, każdy mówi, że umowy się robi, ale jak nie masz szczęścia możesz zarobić 900 zł i cieszyć się, że pracujesz jeszcze. Jesteś za długo na przerwie, jesteś upominany, wspomniany był elastyczny grafik, jest on zrobiony bardziej pod menadżera niż pod pracownika, nie polecam nikomu strata na prawdę czasu zwłaszcza, że stawki które oferuja, są poniżej stawki godzinowej w ustawie (śmieciówki) ty pracuj my Ci nic nie damy bo nie zasługujesz.

byłemniepolecam

nie polecam, jak wszędzie na początku jest pięknie, kwiatki z (usunięte przez administratora) tęcza z ust a po czasie klimat jest jak w typowym Corpo, najlepiej nie chodzić, nie śmiać się, nie oddychać itd. tylko siedzieć i ładować hajs kochanym menadżerom w portfele, a jak powiesz coś nie tak, zaraz mieszają z błotem i mówią że nie każą ci tu pracować, że możesz iść pracować fizycznie i zarabiać gorsze pieniądze... BO NIKT NIE ZAROBI +900ZŁ GDZIE INDZIEJ

byłemniepolecam

Dave

Powiedzcie mi proszę, czy jest możliwość podjęcia tutaj pracy na pełen etat?

kolo

Ile dostaje się tutaj na godzinę na umowę na zlecenie?Czy po jakimś miesiącu czy dłużej jest możliwość podniesienia stawki? Pozdro

Kaczor
@kolo

Stawka 9 zł netto na godzinę, elastyczny grafik, umowa zlecenie, premie do 1000 zł (najlepsi), zależnie od projektu.

Klaudia

Nie da się zarobić milionów, ale to idealna praca dla każdego studenta.

zmeczona

Pracuję miesiac i zwalniam się! Stawka 7 lub 9zl na reke/ godzina, brzmi super bo pracujesz ile chcesz i mozesz spokojnie wyrobic te 110 godzin i miec wieksza stawke. Niestety, tylko w teorii! Godziny zostają ucinane i ciezko wyrobic te 110 godz, a do ucinania godzin dodatkowo dochodzą opieprze za mała ilośc umów, więc nie ma tu zadnej logiki... Do tego menadzerka jest koszmarna, jezeli traficie do teamu Karoliny to uciekajcie lepiej juz pierwszego dnia, bo dzewczyna niezle uprzykrza pracę ... Ogolnie nie polecam. Podziwiam osoby, które pracują tam więcej... To nie było moje pierwsze CC, ale NIGDY WIĘCEJ!

Ja pracuję tam już jakiś czas, są gorsze i lepsze dni, ale można się do tego przyzwyczaić, ilość składanych godzin tygodniowo zależy od projektu i oczywiście od Ciebie.

tomek

no tylko, że bierzcie też pod uwagę, ze call center jedno drugiej firmie nie jest równe, w jednej masz open space i po 50 pracowników, którzy dzownią i dzownią non stop, mają sprzedać jak najwięcej, a w innej masz kilku pracownikóe, którzy też tworzą rekacje z klientami i wydaje mi, ze ta firma nalezy do drugiej grupy.

dziwne

Jak to czytam to ... Jasne jest, że osoby, które narzekają w postach powyżej to osoby, które sobie nie poradziły, nie potrafiły podłapać klimatu dzwonienia i nie dogadywały się z ludźmi pracującymi w firmie. Najlepszym przykładem jest spora grupa osób, która pracuje od samego początku i robi bardzo dobre pieniądze - ja nie zamierzam rezygnować. Są dobre i złe chwile w firmie: raz się śmiejemy, a za jakiś czas musimy ostro zapieprzać i nawet nie ma czasu wziąć oddechu bo gonimy cel. TAKI NASZ LOS KONSULTANTA:) ale tak jest wszędzie. Każda inteligentna osoba i tak nie sugeruje się opiniami pisanymi na internecie lecz przekona się na własnej skórze. Mimo różnych akcji ZAWSZE mamy pieniądze przed 10 każdego miesiąca! Jeśli pracujesz pracujesz jakieś 25h w tygodniu to dasz radę, jeśli lubisz się spóźniać, często boli cię głowa, ciągle coś Ci wypada i w ogóle szukasz pracy, raz przyjdę raz nie...współczuje. Jeśli boisz się zapytać w tramwaju kogoś czy ma odsprzedać bilet lub nie lubisz ludzi! Praca dla konsultanta nie jest dla Ciebie i tyczy się to każdej firmy.

Ja polecam, da się pogodzić pracę ze studiami i do tego można zarobić jak na takie warunki trochę grosza :). Pracowałem w różnych cc między innymi przed podziałem i zdecydowanie najlepsza atmosfera w pracy najlepsza w ccdsie. Możecie hejtować ale ja nie narzekałem w ogóle. Dziękuje i polecam

Bardzo polecam, świetna sprawa dla młodych ludzi.

Doradca

Jak najbardziej, na wakacje praca bardzo dobra. Jesli duzo godzin jak i umow uda Ci sie zrobic z wyplaty takze bedziesz zadowolony.

konsultantka

W 100 % racja. Podpisuję się pod tym.

Doradca

W firmie pracowałem ponad 2 lata, wcześniej pod nazwą CCIG następnie po wydzieleniu firmy córki pod logiem CCDS. Firma po "podziale" utraciła wiele na wartości. Postanowiono zrezygnować z działu szkoleń, który dostarczał nie tylko wiele wskazówek sprzedażowych ale również motywacyjnych. Kwestia szkoleń wstępnych (wdrożenie do pracy), dodatkowych warsztatów, coachingów spoczywa teraz w rękach team managerów, których nikt do pracy trenera nie przygotował. Managerowie (liderzy teamów), oczywiście nie wszyscy jednak w większości także nie przechodzili specjalnych szkoleń z zarządzania, motywowania czy organizacji działań zespołu co bardzo negatywnie wpływa na atmosferę i samą prace grupy, gdyż w przeważającym stopniu ich narzędziami do pracy są: krzyk (podniesiony ton głosu), (usunięte przez administratora)Na samej lokalizacji panuje obecnie duża swoboda managerów, ponieważ nie posiadają oni oprócz samego Prezesa innego przełożonego, który by nimi kierował i odpowiednio motywował. Do pracy przechodzi się głownie dla ludzi, z którymi się pracuje. System motywacyjny jest coraz gorszy a parcie na wynik (umowy) coraz większe. Wiadomo, są to projekty sprzedażowe jednak team managerowie nie dają narzędzi (argumentów) jak przekonać klienta, interesuje ich tylko wynik na tablicy, gdyż im wyższy tym większa wypłatę otrzymają (MBO). Firma swojej stronie reklamuje się hasłem m. in o prostej ścieżce awansu - prawda jest taka, że awansować praktycznie nie można, gdyż managerowie nie chcą rezygnować z pracy, w której za krzyczenie dobrze płacą a nowych projektów nie przybywa (jak wspomniałem ze stanowiska trenera firma zrezygnowała). Za moich czasów pieniądze za szkolenia wstępne były wypłacane po przepracowaniu 110 godzin, ale w wielu przypadkach konsultanci woleli zrezygnować (bądź zostawali zwalniani - szczególnie przez jedną manager ze słuchawki) przed wypracowaniem tych godzin. Zdarzały się również sytuacje, że składało się dyspozycyjność na dane dni, godziny, a po przyjściu manager wysyłał do domu (zarówno słabych jak i najlepszych doradców), a takie sytuacje nie motywują kiedy należy opłacić studia czy choćby mieszkanie. Jeżeli organizowane są konkursy to ich regulaminy są niejasne lub strasznie niesprawiedliwe. Za plus można uznać wynagrodzenia (chociaż nie zawsze prawidłowo naliczone) przychodzą do zwykle do 10-tego. Na podsumowanie dodam, że firma niestety coraz częściej szuka winy w ludziach, a nie w pracy liderów - mam nadzieję, że Prezes zwróci uwagę na pracę a przede wszystkich zachowanie swoich liderów, a wiem, że potrafi, gdyż wcześniej (jeszcze za czasów CCIG) wielu ceniło go za podejście do pracy, zarządzanie i RELACJE. Podsumowując obecnie panuje opinia, że jak kogoś zwalniają lub decyduje się na odejście (bo znalazł lepszą pracę) - TO JAK WYGRANY LOS NA LOTERII lub TO WYGRANE NOWE ŻYCIE. Praca na wakacje, nie dłużej bo ryje psychikę.

Zostaw merytoryczną opinię o CCDS - Wrocław

• Jak się pracuje w CCDS?

Zobacz opinie na temat firmy CCDS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCDS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CCDS