Opinie o Kordis Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kordis Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kordis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kordis Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Ala

Ja byłam już dwa razy w niemczech w pracy jako opiekunka, mogę polecić, pieniądze są na czas, warunki bardzo dobre, opieka opiekuna na miejscu, praca całkowicie legalna.

Ola

Ja byłam i jeżdżę nadal . Nie narzekam bo firma jest w porządku i pieniążki też nie są złe ;)

baca.z

witam czy ktoś się wybiera do pracy przez firmę KORDIS?

baca.z

witam. mam kilka informacji na temat tej firmy.mogę się tym podzielić.

E. Torzymska
@baca.z

Uczciwy na wskroś pracownik formy pisze: " Zastanawiam się "Estera Torzymska" na jakiej podstawie miałby ktokolwiek z pracowników Szpitala udzielić Ci informacji w sprawie pobytu danej osoby na oddziale?" -------------- Dzwoniąc do szpitala zapytałam o pacjenta o takim nazwisku, pani nie chciała dzielić informacji przez telefon, ale sprawdziła czy istnieje taki pacjent.... Niestety, to było kłamstwo, by nie spojżeć ludziom w oczy, kiedy domagali sie spłaty zobowiązań (zaległych wypłat). Właściciel zniknął, a oficjalna wersja to była właśnie taka, ze umierał w szpitalu po rozległym wylewie... Oboje wiemy, ze ta historyjka, a taczej opowieść miała miejsce. Osobiście sugeruję duuużą ostrożność jesli ktoś pyta o solidność tej firmy. Z na stronie intenetowej firmy u dołu klikając jeszcze nie dawno na logo "solidna firma" pojawiał sie napis: "w chwili obecnej firma Kordis nie spełnia warunków programu Solidna Firma" :)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kordis Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
Olli

No to moze Pani jest włascicielem skoro wie kto ile gdzie pracuje ?? Jak się nie wie , to proszę się nie odzywać . Ja jako ja wypłatę mam . Tyle na temat .

Jolanta.L.
@Olli

A ja nie chlam, jestem dobrym ,sumiennym pracownikiem, chwalonym przez podopiecznych i ich rodziny, mam duze doswiadczenie, b.dobrą znajomosc jezyka, czynne prawo jazdy. Dla firmy pracuje od 5 lat i nadal niewiedzieć dlaczego czekam na wypłate( i dodam że rodzina juz 4tyg. temu zapłaciła rachunek za moją prace)

Olli

A ja pracuje w Kordis i nie narzekam . Wynagrodzenie mam na czas . Jak ktoś wylatuje za chlanie a później ma żal no to już nic na to nie poradzę . Ja pracuję z nimi od 2 lat i jest ok .

Zostaw merytoryczną opinię o Kordis Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

Kordis Sp. z o.o.