Opinie o Kordis Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kordis Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kordis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kordis Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Czy zdarzają się nadgodziny w Kordis Sp. z o.o.?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Kordis Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Ivi Nowy wpis

Ludzie czy wy czytacie w ogóle co inni piszą??Prosze zerknąć dwie opinie niżej nie wspomnę o wcześniejszych.

Czy w Kordis Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

barbarable56@gmail.com Nowy wpis

Ta firma już nie istnieje , Pan Wojteczek ogłosił upadłość

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kordis Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

barbara53

Jaka firma ? Kordis ? Przecież firma splajtowała , a przynajmniej tak twierdził szef przed kamerami TV. Było to w programie Uwaga ! Ogłosił upadłość , nie zapłaciił opiekunkom

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kordis Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
romualdo

barbarable56@gmail.com Skąd te rewelacje posiadasz? A moze konkurencja inspiruje do oczerniania firmy?

@romualdo

Bo pracowałam u nich . Zresztą w telewizji było podane do wiadomości że (usunięte przez administratora) nie chce wypłacić kobietom pieniedzy . Przed kamerami rozłożył ręce i powiedział : nie mam pienìędzy , przykro mi .To żadne rewelacje . To fakty .

Na jakie benefity można liczyć w Kordis Sp. z o.o.?

barbarable56@gmail.com

Na nic nie można liczyć . Przecież Kordis oglosił upadłość i puścił z torbami opiekunki . Plajta jak można się domyślić była fikcją , żeby ludziom nie zapłacić . PAN KAROL WOJTECZEK TO ZWYKŁY (usunięte przez administratora) . Czyżby znowu wypłynął i dalej ludzi oszukiwał ????????? Miałam z tym panem do czynienia więc wiem co mówię . Chwała Bogu 3 miesiące przed rzekomą plajtą odeszłam z jego agencji , co mnie uchroniło od losu innych opiekunek . Nie wypłacił pieniędzy i bezczelnie odpowiadał : nie mam . Był program w TV na jego temat .

Krzysztof

Jednostronny lincz jak widzę. Ciekawe czy ktokolwiek się zainteresował wersją drugiej strony!? Z tego co widać to firma istniała 6 lat i dziesiątki osób nie zgłasza zastrzeżeń. Może te "poszkodowane" Panie tak naprawdę to tylko zawzięte krzykaczki, które nie dopuszczały do głosu i nie pozwoliły nic wyjaśnić.

Karol

Widzę że łatwo oceniać na podstawie pomówień i kłamliwych opini. Ale przecież wiecie lepiej...

Robert
@Krzysztof

Wojteczek, jesteś pospolitym kłamcą i oszustem. Opowiadałeś bajki pracownikom, że niemcy nie płacą, ale kasę dostawałeś regularnie jak w zegarku. Żyłeś ponad stan za cudze pieniądze. Jak można tak obrzydliwie okraść ludzi z ich pieniędzy...?

bachab53
@Robert

oj tak . oszust i kłamca jakich mało. Chwała Bogu odeszłam z firmy pod koniec września a on za 3 miesiące splajtował. Ta cała plajta to jedna wielka fikcja. takie jest moje zdanie

@Karol

Kłamliwych opini ,? Pan Karol Wojteczek to kłamca i (usunięte przez administratora) jakich mało

Dawid

Witam, z tej strony Dawid Dolinski. Parę lat temu pracowałem u Ciebie u Majka ns na statkach w Hamburgu. Dostałem pismo z ZUS- u i które przesyłam w załączniku Proszę o kontakt : - tel : +49 151 548 33680 - email : dawid-dolinski@wp.pl

Chętny do pracy

Bardzo podzielone opinie macie o firmie. Jakiej porady mogę oczekiwać gdybym zdecydował się aplikować?

Aneta

@Karol a jak wygląda to z Twojej perspektywy? Rozumiem, że nies zgadzasz się z częścią opinii tutaj zamieszczonych. Jak więc Ty oceniasz Kordis Sp. z o.o. jako pracodawcę? Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie.

torzymianka

komuś tu już nerwy puszczają :)

Bozena z Niemiec

Powyższy link nie działa, ale wiem, że właściciel Kordis, niejaki Karol Wojteczek zył bohaterem jednego odcinka Intewencji (mozna znaleźć w archiwum) gdzie program Interwencja przedstawił prawdziwe oblicze szanownego krętacza i oszusta. Firmy już nie ma a właściciele ogłosili upadłość w chwilę po tym jak nie zapłacili kilkunastu tysięcy euro pracownikom...

Beata z Torzymia

na to mamy jasność:l jak ktoś chce zobaczyć naszego bohatera w tv, to prosże wejść na portal http://www.interwencja.polsatnews.pl/ tam jest krótki program o panu Karolu W. jak to on, uczciwy oszukał pracowników własnej firmy... Sprawa w prokuraturze...

rtyh

@xxxx ale jesteś pewnien ze tak wlasnie ejst jak napisaes? bo ja tam wolabym jednak wiedzieć na 100 %

xxxx

Gosc nie płaci , od stycznia co najmniej . Firma już nie istnieje .

nina

Nie polecam tej firmy.byłam na zastepstwo przez te firmę i nie otrzymałam wypłaty na czas.nie odbierają telefonów.siedzi tam młoda siksa co tłumaczy się ze ma duzo pracy,zle wylicza wypłaty.nie polecam

Opiekunka 354

gdyby ktoś chciał zorientować się czy to naprawdę "rzetelna firma" proszę kliknąć na ich stronie na małe logo"RZETELNA FIRMA" i poczytać, że nie są już rzetelni (o ile kiedykolwiek byli, kanciarze...

Estera Torzymska

panie wOJTECZEK. Błagam. Proszę przestać oszukiwać i kłamać ludzi. Proszę również nie zasłaniać się rzekomą chorobą lub krytycznym stanem sdrowia. Ten temat już przerabialiśmy w ubiegłym roku. Gość leżał przykuty do łóżka w szpitalnej sali zmożony farmakologiczną śpiączką. A padł na zawał serca, tórego nikt nie widział. Osobiście wydzwaniałam do szpitala wskazanego przez lejdi Dajanę (ukochana Fiona) i w szpitaku nikt nie znalazł pacjenta o talkim nazwisku, a posdobnym schorzeniu ani przywiezionego wtedy i wtedy... Żanada. Dorośli ludzie. Gdyby ktoś miał problem z kontaktem polecam szukajkę gugle i wpis WOKAR i nazwisko bohatera niniejszego reportażu. Adres jest na pierwszym wpisie.

Szczera
@Estera Torzymska

Szczera Prawda Pani Estero !!!! Oszusci!!! Ludzie uwzajcie!!!!

Karol Wojteczek
@Estera Torzymska

Zastanawiam się "Estera Torzymska" na jakiej podstawie miałby ktokolwiek z pracowników Szpitala udzielić Ci informacji w sprawie pobytu danej osoby na oddziale? Widzę, że robisz szum dla samego szumu bez podstaw i dowodów mogących poprzeć rzucane OSZCZERSTWA. No cóż ale czego można się spodziewać po osobie, która podszywa się pod innych? - Z tego co mi wiadomo to wspomniana "lejdi Dajana (ukochana Fiona)" ma na imię Estera! Przykro jest czytać takie bzdury jak wypisywane są na tym forum. A jeszcze bardziej przykre jest patrzeć na osoby przyklaskujące ślepo bez sprawdzenia takim opinią. Szkoda, że nie ma forum na którym można by było opisywać wyczyny Pań Opiekunek pijących na umór, załatwiających swoje fizjologiczne potrzeby pod siebie bo są tak pijane że nie kontrolują niczego. Albo podesłać fotki jak te szacowne damy śpią w swoich odchodach po upojnych chwilach z butelką. Czy któraś z osób tak mocno opisujących oszustwa i złodziejskie poczynania "pana Wojteczka" jest w stanie cokolwiek przedstawić na ich poparcie i spojrzeć w oczy mi i mojej rodzinie? - ZAPRASZAM Do wszystkich czytających powyższe opinie: Zachęcam do zastanowienia się czy wyrabianie sobie opinii o kimkolwiek na podstawie wpisów anonimowych osób, którzy nie mają moralnej odwagi i krzty dobrego wychowania aby podpisać się pod krzywdzącymi, nieprawdziwymi wręcz naruszającymi prawo opiniami jest miarodajne i wiarygodne? Pokuszę się o stwierdzenie, że bazowanie na takich danych jest mało mądre ...

Ola

Przecież Riss pisze o firmie Avanti Medic nie o Kordis ... A kim jest to nie wiadomo ;)

Firma Kordis

Jako że doskonale wiem która z Pań ma taki problem jak osoba o nicku Opiekunka453 , pozwolę więc sobie na to odpowiedzieć . 1. Dostała Pani informację że w dzień powrotu busy nie kursują konkretnie do Pani miejscowości . Firma dała Pani opcje - albo wraca Pani w dany dzień autokarem , albo dzień później busem . To że firma niby nie wiedziała że Pani wraca jest śmieszne po prostu ... 2. Kto Panią namawiał do pracy na czarno ? Wyraźnie miała Pani powiedziane że jeśli zostanie Pani ten jeden dzień to dostanie Pani ANEKS do umowy , oraz ten dzień będzie opłacony . Mam to potwierdzone w smsach do Pani , na które Pani odpowiadała w sposób bezczelny i chamski . 3. Na autokar zawiozła Panią RODZINA więc niech Pani nie wymyśla , też mam na to dowód . 4. Kto Panią okroił ? Dostała Pani rozliczenie za każdy dzień , dodatkowo jeszcze rozpisane ! Zrobiła Pani awanturę o jeden dzień w kwestii powrotu , gdzie jeszcze dodatkowo zostawiliśmy Pani odnośnie go wybór . Łatwo się oczernia "anonimowo" , niestety akurat wiemy czyja to sprawka bo tylko z Panią takie problemy wynikły w ciągu dłuższego czasu . Pani straszenie sądami nie robi na nas wrażenia bo nie mamy sobie nic do zarzucenia , Pani pogróżki ( bo inaczej tego nazwać nie mogę) nie mają żadnego uzasadnienia w rzeczywistości . Pani zachowania i odzywek komentować nie będę bo chyba nie ma o czym w tej kwestii mówić . Pozdrawiam .

Zostaw merytoryczną opinię o Kordis Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

Kordis Sp. z o.o.