Opinie o Hotel Dosłońce w Racławice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hotel Dosłońce. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Dosłońce na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Dosłońce w Racławice

Lepiejtuniepracuj

Odświeżę troszkę opinie, bo dosyć dawno nie było tutaj nic, a myślę, że nowi kandydaci powinni wiedzieć na co się piszą. Brak szacunku do pracownika to mało powiedziane. (usunięte przez administratora) Najgorszą rzeczą jest to, że Twoja stawka godzinowa zmienia się w każdej chwili, ale niestety najczęściej leci w dół, bez żadnego wyjaśnienia, jak i również różnego rodzaju kary pieniężne. Mam nadzieję, że kiedyś nadejdzie sprawiedliwość w tym miejscu pracy i ludzie zostaną docenieni, bo jest to bardzo przykre co się tam dzieje.

asdf

A wiesz może jaki jest tego powód? Może firma się rozrasta i potrzebne jest więcej ludzi do pracy, stąd te ogłoszenia? Na jakie stanowiska najczęściej potrzebni są ludzie, jest jakaś regularność?

Justyna Nowy wpis

Bardzo proszę nie posądzać mnie o kiepskie opinie o hotelu. Nie bawi mnie wypisywanie takich rzeczy. Poza tym mam jedno imię i tylko nim się podpisuję.

Anonim Nowy wpis

Pracowałam kilka lat w tym miejscu nigdy nie było opóźnień z wypłatami nawet była możliwość wziąć zaliczkę co nie wszędzie jest taka możliwość jeśli chodzi o dłuższe godziny pracy to nigdy nie było że masz zostać i koniec to zależało od ciebie czy się zgadzasz i nigdy nir zostawalo sie po godzinach za darmo zawsze byla calosc wyplacona. Na swieta paczki tez byly i wigilia pracownicza zorgazniowana, czy spotkania pracownicze raz w roku. Atmosfera pomiędzy pracownikami.w porządku. Jeśli chodzi o grafik trzeba było mówić z tygodnim wyprzedzeniem, zawsze to wolne było. Ogólnie przypadało 2 dni wolnego w tygodniu. W żadnej pracy nie jest kolorowo mimo złych opinii są osoby które pracują od prawie początku powstania hotelu jakby było faktycznie źle nikt by nie wytrzymał tyłu lat. Z czego niektórzy pracownicy wracają. Jeśli o chodzi osoby wyżej usytuowane to każdy chce żeby było jak najlepiej a że inni mówia co innego nie ważne słucha się swojego przełożonego i pilnować trzeba swoich zadań wtedy wszystko w porządku. Gdy opinie są dobre i duża sprzedaż szefowa jest zadowolona.to można liczyć nawet na premie dodatkowe do wypłaty dlatego to tylko od nas samych zależy. Miło wspominam to miejsce pracy.

To widzę nie masz zbyt dobrych wspomnień. Ja chce aplikować na recepcje i zastanawiam się czy ważne są obce języki. Angielski jest wymagany i używany? Ty odeszłaś tylko przez atamosferę czy inne warunki tez niespecjalnie ci pasowały. Czytałem o karach pieniężnych. Za co pracownicy są obciążani?

(usunięte przez administratora) zdarzały się obciążenia finansowe za negatywną opinię jeśli gość wystawił w internecie, nie były to opinie imienne ale kara finansowa i tak spadała na cały dział i ściągali Ci z pensji. Angielski raczej jest wymagany na poziomie podstawowym komunikatywnym, bo jednak trafiają się zagraniczni goście.

Anonim Nowy wpis

Pracowałam na recepcji.Zmiany 12h. W nocy jeszcze ok natomiast w dzień przy dniach gdzie jest wiele gości to masakra. Język angielski obowiązkowo bo często zdarzają się goście zagraniczni. Wynagrodzenie dla recepcjonisty to marne 18.30zl/h.Pokojowe ? 16zl/h.Jednym słowem (usunięte przez administratora). Potràcanie z wypłaty za niezadowolenie gościa. Pracownicy sami mówią że jak komuś się nie spodobasz to robią tak żebyś sama odeszła. Zostawanie po godzinach do 14/15 h? Żaden problem i to za darmo.

Gabi

Hotel Dosłońce to miejsce pełne kontrowersji. Z jednej strony ''szeregowi pracownicy" którzy dają z siebie wszystko i są mega fajna ekipą ludzi. Tylko jest ich za mało i nikt na dłuższą metę nie wytrzyma takiego tempa pracy a do tego jeszcze trzeba kombinować żeby często zrobić coś z niczego i to w każdym dziale. Z drugiej strony dyrektorzy w ilości wręcz hurtowej i Ci dyrektorzy mają za zadanie przekazywać tylko dobre wieści osobie która jest tam właścicielką z przypadku.

Wera Nowy wpis
@Gabi

Tak, to prawda. Dużo pracowników daje tam z siebie 100 % ale i tak nikt tego nie docenia. (usunięte przez administratora) na każdym kroku, nie masz w ogóle życia prywatnego, nawet jak masz wolne dostajesz telefon od niby "dyrektor operacyjnej " żebyś zjawił się w pracy bo nie dają sobie rady, szczyt wszystkiego, chore miejsce pracy, które trzeba szerokim łukiem omijać.

Recepcjonistka

Pytania o możliwości dojazdowe, oczekiwania finansowe, podejście do pracy, znajomość języków obcych (kilka pytań w tym języku, miałam za zadanie odpowiedzieć) i znajomość atrakcji turystycznych Racławic i okolic ( :P ). Jedynym minusem było to, że bardzo długo czekałam na rozmowę, siedziałam w lobby z 30min. Było to niecały roku temu, rozmowę przeprowadzał ze mną Pan.

To, że hotel mieści się w Dosłońcu bardzo mi odpowiada. Sama mieszkam nieopodal. A jeszcze do tego szukają pokojową. Na oełny etat i umowę zlecenie, zapewniając o stabilności zatrudnienia. Największym jednak synonimem pewności zatrudnienia jest dla mnie umowa o pracę, i to na czas nieokreślony. Kiedy więc mogłabym tu taką otrzymać?

Kornelia
@Gość

Po kilku latach pracy w tym miejscu śmiem twierdzić, że na umowę o pracę nie masz co liczyć.

@Klaudia
@Gość

Dzień dobry, jako były pracownik z doświadczenia mogę powiedzieć, że nigdy. Praca na pokojach ciężka, duża presja czasu za naprawdę małe pieniądze

Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Witam. Praca na stanowisku pokojowa? Jakie stawki. Poleca ktoś kto pracuje bądź pracował czy szkoda zachodu?

Kornelia

Jeśli chcesz zadbać o swój komfort psychiczny to nie polecam aplikować do pracy do tego(usunięte przez administratora) miejsca! Wszyscy po krótkim czasie rezygnują i nie dziwię im się, hotel(usunięte przez administratora), na każdym kroku widać oszczędności i wszystko odbija się na pracownikach. Zazwyczaj jest tak że jedna osoba na najniższej krajowej musi obskoczyć kilka stanowisk np. kelnerka wciela się w rolę animatorki, czy też sprzątaczki, czasami nawet recepcjonistki czy też praczki ???? nikogo tam nie doceniają,(usunięte przez administratora) Szkoda tego miejsca...bo ma potencjał(usunięte przez administratora)

Lepiejtuniepracuj

Krakus
@Lepiejtuniepracuj

Powiem tak przybyłem z Krakowa w te rejony i pracuje w Krakowie ,czasem z (usunięte przez administratora) wchodzę na ogłoszenia i trafiam często na hotel doslonce. Myślałem kiedyś podjechać pogadać ale z tego co widzę od lat ,tak od lat to tam jest przemiał ludzi na tych samych stanowiskach. Czyli coś rzeczywiście jest nie hallo z tym zajazdem????

Laaara
@Lepiejtuniepracuj

Witam, chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej bo aplikowałem na stanowisko i chce wiedzieć czy dobrze zrobiłam . Bo jak widze komentarze to aż się odechciewa. Będę wdzięczna za więcej informacji

Julia
@Laaara

Hej, jestem w tej samej sytuacji:( Mogę wiedzieć kiedy aplikowałaś? Odezwali się w ogóle do ciebie z terminem rozmowy kwalifikacyjnej?

asdf

Filemon

Czytam czytam z ciekawosci zastanawiam sie o czym jest mowa wogole. Pracowalem tam rok i nic z tych opinii się kupy nie trzyma ???? tylko powiem ze nie miałem spóźnionej penji nawet o jeden dzień nie znam inicjałów tych osób o których piszecie i w życiu nikt mi nie kazał niczego odkrajac ???????????? śmieszny ten portal

@Filemon

A kiedy zwykle przelewali pensję? Zdarzało się, że wypłata była nawet przed terminem? Tak w ogóle to jak pracowałeś rok to na jaki czas miałeś umowę?

Obserwator
@Filemon

A zapytam skoro pracowałeś tylko rok to dlaczego się zwolniles? Co chwilę są ogłoszenia ,dlaczego?

Pracownica

Czytam te opinie i mam wrażenie że rozmawiamy o innej firmie...Pracowałam tam wiele lat i nigdy opóźnień w wypłatach nie miałam, warunki pracy OK, zawsze można się dogadać z pracodawcą... Jak solidnie pracujesz i umiesz się dopasować do sytuacji (która w hotelarstwie zawsze jest zmienna) to pracodawca też jak potrzeba szedł mi wiele razy na rękę...A atmosferę w pracy tworzymy my wszyscy - pracownicy - więc jak traktujesz innych - to do Ciebie wraca

Anka

O jak dużej kwocie piszesz? Miałaś w umowie zapis, że będą zabierać kasę za źle wykonane obowiązki? Napisz jeszcze jaki miałaś dokładnie etat.

Ryszard

Szkoda że masz takie odczucia. Co konkretnie ci nie pasowało? Opiszesz jakieś sytuacje, które zapadły Ci w pamięć?

Krakus
@Ryszard

Zadam proste pytanie ,dlaczego macie co chwilę ogłoszenia odnośnie poszukiwania ludzi? To nie jest od dziś ale od lat!

Były

O widzę że nic się nie zmieniło. Ja również nie polecam. Dostałam wypowiedzenie od razu jak zaczęła się pandemia i nie mogłam się doprosić o swoją wypłatę przez kilka miesięcy.

Irena
@Były

O jeny... to kiepkso. Co spowodowało, że tę wypłatę w końcu dostałaś? Zgłaszałaś gdzieś sprawę?

Huel mocny

Jako była pracownica i pracownik wystawimy zła opinie na temat pracy , nie miła atmosfera , nie miła obsługa w tym (usunięte przez administratora) jedzenie takie średnie to mało powiedziane. Ogólnie nie polecamy.

Hotel w żadnym przypadku nie zasługuje na 4*, zdjęcia to tylko fikcja w porównaniu z rzeczywistością. Hotel zaniedbany, brud, ciemno, nieprzyjemny zapach w pokojach, ogrzewanie jakimś dziwnym grzejnikiem elektrycznym. Nie polecam!!! Usytuowany na kompletnym odludziu. Obsługa masakra, przy przyjeździe przywitała Nas Pani w recepcji z jakąś dziwną maseczką na twarzy - porażka. Omijajcie ten hotel z daleka.

Pracowniki

Witam jako byli pracowniki wstawiamy fatalną opinie pracodawcą . Problemy z wypłatami , brak szacunku do obsługi , brak jakichkolwiek kompetencji u dyrekcji (usunięte przez administratora). Bardzo fatalne miejsce jako nocleg dla gości,(usunięte przez administratora)

Podczas pobytu bardzo nie miło się zaskoczyłem , standard bardzo bardzo ubogi jak na 4*. obsługa nie była najmilsza oraz jestem skłonny stwierdzić brak kompetencji co u nie których , właścicielka hotelu powinna zdecydowanie wziąć się za jego odnowe bo aż wstyd. Jedzenie akceptowalne aczkolwiek wiele zostawi do życzenia . Klimatyzacja w pokojach werczy a meble to skandal . Pościele i prześcieradła to nie jest mocna strona hotelu . Jak za tyle pieniędzy nie jedźcie !

Gareg

Dalismy" nabrac sie" na atrakcyjnie reklamowany pakiet " zdrowy kregoslup". min.6 nocy. Recepcja bardzo uprzejma i sprawna. Po przyjezdzie pierwsze wrazenie ok. Niestety po dluzszej chwili zaczely pewne rzeczy niepokoic. Obecnie gdy srodek pandemii : wejscie do restauracji bez napisu,ze maski obowiazkowe. Na stolikach malutkie karteczki "zdezynfekowane" , a na serwetach resztki okruchow jedzenia. Personel paraduje bez masek , a w restauracji my jedni nosimy maseczki. Nie odnotowalem akcji dezynfekcji stolikow po odejsciu gosci. Hol recepcyjny z barem ponury i slabo oswietlony. Trudno gazete czy ksiazke poczytac. Jedzenie poprawne , ale bazalne produkty malo przystajace do 4****. To w bufecie szwedzkim. Dania na zamowienie z karty elegancko serwowane. Pokoj o podwyzszonym standardzie : umeblowanie ,az prosi sie o wymiane, mocno zuzyte i odrapane meble , lazienka z glosnym wentylatorkiem , malo efektywnym , czystosc pozostawia wiele do zyczenia; niedomyta muszla klozetowa i kabina prysznicowa. Sam pokoj niedoswietlony, nie ma miejsca aby wieczorem usiasc i cos poczytac. SPA - bazalne, ceny orbitalne , jakosc uslug poprawna ale wrazenie ,ze to glownie wyciaganie pieniedzy. Basen : zimna woda w jacuzzi,ktore bezsensownie bulgoce caly dzien , sauny niekontrolowane, a cale saunarium fatalnie oswietlone , brak widocznych instrukcji jak sie zachowywac. Higiena ??? sufit nad basenem odpada , lampki wypadaja z sufitu i tak wisza na drutach. Wrazenie fatalne. Brak fitness aparatury. W sumie Hotel robi wrazenie upadajacego i jest w punkcie albo upadlosci, albo natychmiastowego remontu i odswiezenia. Nie widac "gospodarskiego oka" zarzadcy. W tym stanie nie polecam nawet weekendu.

Luka

całkiem normalna praca

Ryszard
@Luka

Od dawna tu pracujesz? Ile dają na rękę i czy zdarzają się nadgodziny u was?

Baran
@Ryszard

Zgadzam się nie jest najgorzej

pupilkowa69

Nikomu nie polecam pracy w tym hotelu, nic się nie zmieniło szefowa nadal traktuje pracowników jak zwykle ściery. Byłem widziałem i przekonałem się na własne oczy. Wszystko zależy od humoru jednej osoby a tak właściwe jego braku. Ubliżanie, wyzywanie jest na porządku dziennym. (usunięte przez administratora)

Praca jest tutaj tylko dla ludzi o mocnych nerwach, nie liczcie na dobre traktowanie bo i tak każdy zostanie (usunięte przez administratora) za nic, trzeba pracować za kilka ludzi a płacą tyle że szkoda gadać. Normą było dostawanie telefonu w nocy od kierownika że trzeba przyjść rano do pracy, czasem nawet pod koniec zmiany że trzeba zostać dłużej. Ogólnie nie polecam i osobiście czuję że tak nie wrócę.

Przeorany przez szefową
@Anonim

Mocne nerwy to za mało nie wspomnę o łzach i kwotach jakie wywalone zostały na husteczki by ocierać łzy

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Dosłońce - Racławice

• Jak się pracuje w Hotel Dosłońce?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Dosłońce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Dosłońce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Dosłońce?

Kandydaci do pracy w Hotel Dosłońce napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Dosłońce