Opinie o Germatel S.C - Zabrze w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Germatel S.C - Zabrze. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Germatel S.C - Zabrze o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Germatel S.C - Zabrze w Katowice

Czy w Germatel S.C - Zabrze panuje luźna atmosfera?

Czarodziejka Nowy wpis

Nie, niestety nie ma luźnej atmosfery. Cały czas jest ciśnienie , a regionalna jest fałszywa :/

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Germatel S.C - Zabrze?

Klaudia

Jak i Kierownicy Regionalni, tak Dyrektorzy (nie mówimy o wlascicielach) firmy zawsze są w stanie pomóc i mają odpowiednie kompetencje. Podchodzą do każdego indywidualnie, dzięki nim ta firma ma swoje wartości i zyska w moich oczach.

kotlet Nowy wpis
@Klaudia

indywidualnie to chyba tylko wreczają wypowiedzenia i wyscyplinarki :)

Wiecie czy w Germatel S.C - Zabrze szukają chętnych na staż?

GERMATEL

Aktualne oferty pracy dostępne są na oficjalnym koncie Germatel na portalu (usunięte przez administratora) Zapraszamy również do Współpracy jako Doradca Biznesowy Play, procedurę rekrutacyjną znajdą Państwo na naszej stronie www.germatel.pl/kariera

Ners Nowy wpis

Weź nawet nie patrz na ich ogłoszenia, nie polecam.

Bejosa

Ta firma to porażka, nie polecam nie wywiązują się, obiecanki cacanki.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Germatel S.C - Zabrze? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tytus

Początki w każdej firmie są słabe. Wystarczy pokazać dobrą pracę a firma z pewnością będzie potrafiła to docenić.

Jak wygląda podstawa w Germatel S.C - Zabrze?

Wiola

Najniższa krajowa

Pracuje w Germatelu 3 lata, poznałam bardzo dużo fajnych ludzi dzięki tej pracy. Jestem bardzo zadowolona z ok system i wszystkim mogę polecić pracę u Nas!

Klaudia

Po zmianach osób zarządzających w Firmie, które zaszły w połowie roku 2019, tu chce się pracować i polecać tę pracę innym!

jadzia
@Klaudia

zmiany nastąpiły ale na osoby podobno niekompetentne, nie wiem -poprzednich osób nie znałam ale gorzej być nie mogło . rks który sam nie umiałby sprzedać umowy wymaga nie wiadomo czego. Jestem nową osobą i 0 wsparcia, zero wskazówek itp

@jadzia

Szanowna @Jadzia używając określenia "podobno niekompetentne" Twoja opinia nie może być prawdziwa i wygląda na mało obiektywną. Każdy z nowych pracowników ma wsparcie u swojego Kierownika, RKSa, Trenera. Jeżeli tak nie jest w Twoim przypadku i potrzebujesz pomocy zgłoś to swojemu przełożonemu. Każdy może wyrazić tutaj swoją opinię, natomiast powyższa zalicza się do zwykłego hejtu.

mała mi
@Klaudia

jakie to zmiany? o które osoby chodzi? kto wniósł do firmy coś pozytywnego?

Madzia

@monia a czy do karty sportowej jakoś trzeba dopłacać ? Jak to działa ?

monia

Warunki zatrudnienia dobre, zarobki też, no i są benefity w postaci karty sportowej. Nie narzekam, jestem bardzo zadowolona! :)

Witam

Firma godna polecenia, zarobki bardzo dobre, karta ok system dla pracownikow różne konkursy gdzie można wygrać atrakcyjne nagrody, komunikacja z kierownictwem i szefami cały czas gdzie kazdy służy pomocą , konferencje i szkolenia na wysokim poziomie i ekipy ludzi w salonach które zawsze pomogą doradza, pelen profesjonalizm polecam w 100 procentach !!!

Teresa

Pracuję w Firmie prawie 3lata nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną. Pracodawcy super naprawdę zawsze chętni do pomocy i bardzo równi????.Dodam jeszcze że można świetnie zarobić naprawdę świetnie .Dodatkowo mamy Ok system baseny siłownie za Free A także rabaty na inne atrakcje.Na święta bony .Szczerze polecam pracę w tej firmie.

Dopiero zaczynam prace i już mogę powiedzieć, że jest super ???? trafiłem na bardzo fajną ekipę, z która wiem, że mogę wszystko???? praca satysfakcjonujaca, zarobki również. Fajnie, że maja Ok system, z którego napewno skorzystam ???? Mili ludzie z którymi da się dogadać, bardzo fajne szkolenia.

Praca idealna jak dla mnie. Rozwijam się z każdym dniem. Codziennie nowi ludzie i nowe znajomości. Zarobki bardzo dobre, premie i nagrody wysokie. Jeśli pracujesz z fajnymi ludźmi to (usunięte przez administratora) atmosfera w pracy murowana! W 100% polecam!

Siema

Ogólnie spoko firma spoko ludzie zarobki spoko lecz mógłby by być większe. I fajnie by było gdyby dawali jakieś dodatki na święta w postaci bonów, jakieś wczasy pod grusza cokolwiek :) ale tak to jest bardzo spoko

Zadowolona

Praca w porządku, finansowo bardzo dobrze - jak to w sprzedaży, można sporo zarobić. W ramach umowy korzystam z "OK system" i mogę rozwijać swoje pasje poza pracą bez żadnych opłat. Atmosfera w pracy i fajni ludzie sprawiają, że jestem zadowolona i polecam zdecydowanie.

Pracownik1234

Firma jest niekompetentna względem pracownika, nie wypłacalni jeśli chodzi o premie, tłumaczy się regulaminem który jest wręcz nie dopuszczalny, w momencie zwolnienia się pracownika z zachowaniem i przepracowaniem okresu wypowiedzenia ( w tym wypadku 14dni ) Twierdzi ze premia się nie należy nawet za wynagrodzenie z przed dwóch miesięcy. Firma która rzekomo tak świetnie prosperuje na rynku ma adres zarejestrowanej firmy dawnooo już nie aktualny , 0 dbałości o firmę jak i o pracownika. W 100% nie polecam firmy !! Nie tylko moja jest to opinia ale wielu innych pracowników.

@Pracownik1234

Szanowny Pracownik1234, podpisując umowę o pracę z naszą firmą, wyraziłeś chęć udziału w konkursie, a Twoim obowiązkiem jest zapoznanie się z jego regulaminem. Nasza firma od 14lat prosperuje świetnie i każdy z pracowników otrzymuje wynagrodzenie na czas. Adres siedziby jest ogólnie znany, oraz dostępny we wpisie CEIDG. Każdy ma prawo napisać tutaj swoją opinię, natomiast powyższa zalicza się do zwykłego hejtu, oburzonego, zwolnionego pracownika.

oburzona

Konsultant dla nich to śmieć, byleby plany robił i wciskal nieswiadomym klientom umowy za ktore musza pozniej placic, plany z miesiąca na miesiąc coraz wyższe i nie do zrealizowania, prosisz się o każdy pieniądz, obietnice kierowników regionalnych nie spełnione jak grochem o ścianę, manipuluja ludzmi tak zeby zamydlic oczy konsultantom i zeby wyszlo na korzysc firmy a nie pracownika, fundusz socjalny chyba dla tej firmy nie istnieje, zero bonów świątecznych, wczasów pod gruszą, a firma posiada ponad 40 salonow Play i zatrudnia wielu pracowników, w ogóle nie wypłaca żadnych świadczeń. Żenada, omijać szerokim łukiem!!!

@oburzona

Odnosząc się do powyższej oceny, należy zapytać czy "oburzony" były pracownik naszej firmy napisał tę opinię po tym jak został zwolniony za słabe wyniki? Firma Germatel kieruje się swoimi wartościami, a największą z nich są Ludzie. Jesteśmy na rynku 14lat, naszą wizytówką są wieloletni pracownicy. Oczywiście stawiamy na ludzi ambitnych, pracowitych i z pasją do sprzedaży, jeżeli ktoś tego nie posiada nie pasuje do naszej społeczności. Benefity sportowe, możliwość rozwoju osobistego oraz finansowego to część tego co oferujemy. Każdy ma prawo napisać tutaj swoją opinię, natomiast powyższa zalicza się do zwykłego hejtu, oburzonego, zwolnionego pracownika.

MarekB

Bardzo dobra atmosfera bije od tej firmy. Z przekonaniem mogę powiedzieć że przyjęli pro pracowniczą wartość, a to ważne w tych czasach! Byłem ostatnio na rekrutacji, która wspominam bardzo dobrze, warunki jakie dają są bardzo korzystne.

Jakie są plusy i minusy pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Germatel S.C - Zabrze - Katowice

Germatel S.C - Zabrze