Opinie o Swisspacer w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Swisspacer. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Swisspacer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Swisspacer w Gliwice

Hanna

@nie normalny, upominam Cię. Na tym forum należy wypowiadać się w kulturalnym tonie i obrażanie kogokolwiek jest nie do przyjęcia. Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin i staraj się nie łamać jego postanowień. Pojawiło się nowe ogłoszenie o pracę w Swisspacer w Gliwicach na stanowisko pracownik produkcji. Pracodawca proponuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szkolenia wspierające rozwój zawodowy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię, zniżki pracownicze i dofinansowania. Co sądzicie o tej ofercie rekrutacyjnej?

Yon
@Hanna

Droga Hanno firma musi dać coś od siebie nie tylko to co gwarantuje pracownikom kodeks pracy, z tego co pamiętam kopiowanie standardów z Niemiec i Szwajcarii nie wyszło wam specjalnie, dobrze pamiętam. Wszyscy wiemy ile premii się dostaje i komu przyznaje. Hipokryzja jednym słowem.

?

...najgorsze jest to że po pięknych zapowiedziach.. po szkoleniu w szwajcarii i niemczech, gdzie organizacja pracy jest naprawde dobra, człowiek nie może uwierzyć że ten absurt to dokładnie ta sama firma. Poniewarz bardziej męczącej psychicznie i fizycznie pracy niemiałem.. dodatkowo absolutnie zero motywacji do pracy, ani wsparcia. klasycznie polski absurdalny bajzel z całą masą pół-środków zamiast rozwiązań. gdzie pracownicy traktowani są jak tania siła robocza .., gdzie wpychają w ciebie te korporacyjne pierdoły, kompletnie oderwane od żeczywistości...

patryk
@

Dokładnie sie zgadzam ,prawie całą ekipe z szwajcari i niemczech wykończył dyrciuu ,sami fachowcy po odchodzili po przyjmowali ludzi z łapanki ale boss zadowolony kasa jest,fuche ma hans ale on sie nie zwolni,dlatego tam robi

Yon
@patryk

San Goben pewnie si.. ze szczęścia biorąc pod uwagę ile kasy im idzie na rekrutację nowych, never-ending story hehe

Moglibyście się podzielić się z innymi osobami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Swisspacer?

Bronisław

Twoja wypowiedź jest napisana takim językiem, że trudno coś z niej zrozumieć. Czy pracujesz w firmie i mógłbyś dodać jakieś istotne informacje na temat zatrudnienia? Czy pracodawca jest zainteresowany rekrutacją nowych pracowników? Zachęcam Cię do dodania bardziej czytelnej opinii.

Do"człowiek orkiestra"-porobisz trochę w innych firmach to zmienisz zdanie, przynajmniej dają umowy pod firmę a nie jak opel po agencji nara i następne malpki do wciskania przycisku wiem co mówię bo sam pracowałem w oplu. Ogólnie jeśli chodzi o kasę to jak na Gliwice wysoki poziom tylko trzeba umieć policzyć stawkę plus premie i inne dodatki . Podsumowując praca wymagająca myślenia ale lepsze to niż (usunięte przez administratora) jak dziki osioł No i atmosfera fajna jak na zakład typowo produkcyjny

Yohan

Hans nie kompromitój sie, wszyscy wiemy że co chwile szukacie ludzi do pracy ! Więcej płaćcie albo mniej wymagajcie!

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Qest

A ja mysle ze praca w tym zakladzie jest super. Owszem lato daje troche popalic ale ogolnie jest fajnie. Osobiscie uwarzam ze te komentarze dodali ludzie kompletnie nienadajacy sie do niczego dlatego tam nie pracuja. Zaklad jest super , zarobki tez nie sa zle wiec zapraszam wszystkich na rozmowy.

bb
@Qest

Praca jest super? Ciekawe skąd tak duża rotacja...

Info rmatyk

Ktoś ładnie dodał 3 komenty podrząd szkoda że to jedna osoba haha

Normalny

Potwierdzam robię tam pare miesięcy i na początku wydawała mi się to skomplikowana praca ale po miesiącu wszystko połapałem i jest spoko a ci co marudzą to gówniarze bez ambicji

Bolo

Dlatego już tam nie robisz bo myślenie boli dwie czynności naraz i problem

Człowiek orkiestra

Praca taka sobie zarobki średnie 2500zl netto z 3 sobotami i 5h dodatkowo.Dużo rzeczy do roboty wymiana folli,oktubina, ustawienie folli(jeżeli zjedzie z ramki),dokładanie kleju, spisywanie parametrów,robienie pomiarów suwmiarką, wypisywanie nowych zleceń a w międzyczasie linia dalej jedzie.Dużo rzeczy do zrobienia czasami nie da sie wyrobić, pracownicy niektórzy fajni pomogą.Brygadziści śmieszni nie pomagają a gdy chcesz sie coś zaytać to znikają na 2h plusem jest to że można iść kiedy sie chce zapalić przerwa 15 minutowa na którą trzeba czekać aż ktoś cie zmieni jak posiedzisz dłuzej o 1min zastępca schodzi z lini nie interesuje go że nie przyszedłesz jeszcze lub zasłabłeś (xD) dużo nadgodzin bo ludzi niema dużo osób bieże l4 3,2 tygodnie ich niema .Podsumowując firma potrzyma jeszcze z 5lat i sie rozpadnie zarobki słabe bez sobót wypłata słaba linie jadą jak szalone jak norma sie wyrobi to zwiększają jak by było mniej obowiazków czyli stanie przy lini i pakowanie to praca by była dobra ale za dużo rzeczy nagłowie dużo starszych pracowników z doświadczeniem sie pozwalniało mowiac ze za dużo na głowie i nie za takie pieniądze napoczątku myślałem że to żart bo napoczątku praca była lekka ale potem dokładają i tak w kółko jak czegoś nie wiesz nie umisz to drą sie na cb wózkowi walą w (usunięte przez administratora) trzeba latac i gadac zeby cos ci przywiezli moi zdaniem brygadzista powinnien takie rzeczy załatwiac zeby cos ci przywiezli i jak ktoś wysłał cv lub chce tam pracować to albo lubi pracować w stresie lub niema ambicji jak ktoś ma jakieś pytanie odnośnie firmy to pytać spróbuje odpowiedzieć.

Hanna

@Alfred co to znaczy, że nie ma prawa głosu? Chyba każdy powinien mieć prawo się wypowiedzieć. Skąd takie zdanie na temat dyrektora? Czy możesz to jakoś zaargumentować?

Alfred

Firma nie szaująca pracowników. Pracownik z produkcji nie m prawa głosu bo dyrektor Cię zje. Osoba która minęła się z powołaniem. Albo juz wypaliła zawodowo. Ważne że kaska leci co miesiąc na konto. Dyro nie rozmawia z ludzmi nie dąży do niczego aby było lepiej. Dla niego najważniejszy jego tyłek. Ważne że produkcja się kręci nie mając nawet pojęcia co się dzieje na liniach, że brak ludzi itd... Zarobki też słabe. Atmosfera z dnia na dzień też coraz gorsza. Nie polecam.

Hanna

Chcecie poznać Swisspacer bliżej? Na stronie internetowej firmy znajdziecie wiele informacji na temat ich działalności: http://www.swisspacer.com/pl/o-nas

albertco

@MamOO też bywałem świadkiem takich ucieczek "pod pretekstem" ze zmiany. Niektórzy ludzie nie są stworzeni do takich prac, więc z jednej strony to może i dobrze, że sami do tego dochodzą po kilku godzinach na zmianie. A jak ktoś jest ogarnięty, to sobie radzi :)

MamOO

a Ja pracuje tam już blisko 1.5 roku i sie chwali kto chce to ogarnie :) a widziałem takich pajaców ze mozna 6 razy powtarzac jedną rzecz l porazka ihaha Przyjdzie Typ powie ze idzie do ubikacji i ucieka no to już wgl AS To nie jest ze zapieedol Tylko CI co tak Krytykują Są zwykłymi ŁBAMI

jjj

z tego co słyszałem to sami faceci tam pracuja tak ?

omijaj

Ludzie z produkcji super, ludzie z biura.... Do wymiany. Dyrektor otoczony wazeliniarzami bez wiedzy technicznej. Powiedza co on chce i na tym buduja kariere. Praca na zasadzie wylacz mózg, wyjmij wazeline a będziesz miał spokój.

kolega Hansa Kłosa

Widzę że dalej Ci tam nienajlepiej ;-) Pozdrawiam

JAK MYŚLIŻ

BARDZO DZIWNA FIRMA !!!!!! NA ROZMOWIE OBIECUJĄ NORMALNĄ PRACE TYMCZASEM OKAZUJE SIE ZE NIE MA KTO CIE SZKOLIC, PRESJA I WYMAGANIA NIE SĄ DLA NOWMALNEGO CZŁOWIEKA. DEREKTOR UDAJE ŻE WSZYSTKO GRA A 100% NIE OGARNIA TEMATU - POPROSTU ZWYKŁY WYGADANY FIGURANT. CIEPŁO OKROPNIE I HAŁAS WODA LEJE SIE PO OKULARACH. ROBOTA BYŁABY DOBRA ZA 2500 ZŁ DO RĘKI A TU LEDWO 1800 SZKODA ZACHODU NIEPOLECAM

hans kłos

masz racje! brak organizacji, (usunięte przez moderatora)!! ur tylko na 1 zmianie, dyrektor nie wie co sie dzieje na produkcji skoro wiecej go nie ma niż jest. a jak już jest to zerknie tylko przez okno i jak już zrobi obchód to tylko w towarzystwie (usunięte przez moderatora) z jakości :) współczuje okresu szkolenia bo robisz wszystko i nikt nie ma czasu na wyszkolenie ciebie!! 0 socjalki kadry w dąbrowie więc na byle jaki papierek czekasz i czekasz. ale jak to jest wszedzie są też spoko ludzie!!! no i palonko i browarek na nocce też się znajdzie :) pozdro ziomki aha i nie bójcie się bo jak koleś z jedną rączką daje radę to normalni też sobie poradzą :p

Trik

Pracowałem tam tylko chwilę a oto powody dla których nie chce: -toksyczna atmosfera spowodowana nieludzkimi wymaganiami -robisz jako 'człowiek orkiestra' kilkanaście rzeczy naraz. do tego straszny chałas i upał nawet dość dobra płaca około 13,50 zł/h brutto tego nie wynagradza

Zostaw merytoryczną opinię o Swisspacer - Gliwice

• Jak się pracuje w Swisspacer?

Zobacz opinie na temat firmy Swisspacer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Swisspacer?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Swisspacer?

Kandydaci do pracy w Swisspacer napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Swisspacer