Opinie o Swisspacer w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Swisspacer. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Swisspacer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Swisspacer w Gliwice

Facet

Nie pracowałem tam długo, ale w sumie było ok.Musialem wyjechać dlatego zrezygnowałem. Ludzie tam są ok.Pozdrawiam czarną

Czesław
@Facet

Dlaczego nie pracowałeś tam długo? Praca Ci się nie podobała, czy może były zupełnie inne czynniki, które wpłynęły na to, że nie zagrzałeś tam długo miejsca? Wyjaśnisz mi? Szczerze mówiąc ciekawi mnie to i chętnie się czegoś jednak dowiem.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Swisspacer?

Operator

Ile pracujesz tyle zarobisz,wszystko wypłacane na czas a nawet wcześniej.

Szukam pracy na ul.Bojkowskiej w Gliwicach. Myślałam tez o pracy w tej firmie. Chciałabym wiedzieć czy warto w niej się zatrudnić Mam pytania: czy w tej firmie zatrudniają kobiety, jaką pracę wykonują, jak się w niej pracuje i jakie są płace. A może lepiej w innej firmie na Bojkowskiej się zatrudnić ?

Women

Chcialam podzielić się swa opinia ...Kazdy narzeka Ale ja uważam że praca jest ok. Obowiązki oczywiście są Ale nie wymagają rzeczy z kosmosu.Wszystkiego idzie się nauczyć.Co do płac uważam że jest ok.Ogolnie firma dba o pracownika...ja uważam że można z czystym sumieniem polecić ta firmę.Poprostu kto chce pracować pracuje .Pozdrawiam

Ciekawski
@Women

Jak tam wygląda teraz wypłata netto bez nadgodzin?

Women
@Ciekawski

Niestety ba forum nie mogę udzielić takiej informacji...pozdrawiam

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Swisspacer?

są 3 zmiany od pn. do pt.: 6-14, 14-22, 22-6 - co tydzień zmiany się zmieniają w systemie nocki, popołudniówki, ranki

Igor Zbagien

Pracowalem tam kiedys. Nie wspominam tego za dobrze. Zarobki niskie . Dużo obowiazkow . Brygadzisci udajacy ze cos robia . Operator muszacy robic wszystko. Ogolnie nauczylem sie na hali jak szybko biegac.

Operator
@Igor Zbagien

Igor nie zgadzam się z Twoja opinia zarówno co do operatorów jak i brygadzistów . Ja w przeciwieństwie do Ciebie nadal tu pracuje i wcale nie biegam powód jest prosty chciało mi się nauczyć moich obowiązków i chce mi się pracować ...jeśli chodzi o brygadzistów to ich praca nie polega na tym by wszystko za Ciebie zrobili oni są po ty by nam pomoc nauczyć doradzić i zawsze można liczyć na ich wsparcie . Pozdrawiam

Igor G.
@Igor Zbagien

Widzę, że ktoś próbuje się pode mnie podszyć. - I to dość słabo. Pracowałem tam blisko 3 lata, moja opinia o zakładzie jest POZYTYWNA. Co prawda pracy jest dużo, ale wystarczy mieć trochę poukładane w głowie i jest OK. Jeśli ktoś myśli, że się tam przyjmie i będzie leżał to się myli. Brygadziści oraz ich zastępcy profesjonalni (w większości) i zorientowani na cel. Niestety, w minusach muszę dodać, że bardzo dużo ludzi tam goni za fikcyjną marchewką i torcikiem. Jeden podkopuje pozycję drugiego z nadzieją na awans, gloryfikację? Pod tym względem jest tam słabo. No ale to już nie wina zakładu - tylko ludzi oraz ich elementarnych braków i prób ich kompensacji, czy to jeśli chodzi o kulturę, czy to inne pola. Produkcja nie zawsze działa jak jedna drużyna - próbują się "wyeliminować" - "kto lepszy?" UR - BARDZO ogarnięty kierownik, który wie co, jak i dlaczego. Ogólnie, nie mogę na zakład narzekać. Jeśli ktoś pracował w korporacji to wie jak się w korporacji pracuje. A w Swisspacer pracuje się dobrze. Jeśli ktoś jest po prostu słaby i nie chce się poprawić - to słaby pozostanie. Pozdrawiam wszystkich!

Igor
@Igor G.

Pod nikogo nie probuje sie podszyc . Po prostu napisalem opinie. Czemu nie napiszecie swojej tylko odpisujecie na moja opinie. Kazdy ma swoja opinie.

rto

Witam,jest teraz oferta pracy jako operator produkcji,czy ktoś może napisać jak wygląda wynagrodzenie w tej firmie?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Swisspacer?

pracujący

Ja żeby się zatrudnić na produkcji miałem krótką rozmowę telefoniczną, następnie zaproszono mnie na rozmowę do firmy. Były to rozmowy zę z osobą z działu hr. Podczas tego spotkania miałem przedstawiony pełen zakres obowiązków, sposób pracy i mogłem zobaczyć jak ta praca wygląda. W ciągu kilku dni otrzymałem informację zwrotną, że zostanę zatrudniony. Wiem, że można też przekazać swoje CV na portierni i wtedy oddzwaniają. Wszystko odbyło się szybko, sprawnie i konkretnie.

Polecam :-)

Pracuję tu od wielu lat i nie mam zamiaru tego zmieniać. Jak ktoś chce pracować to tu znajdzie pracę na stałe. Kasa i ludzie OK... chociaż kasa mogłaby być lepsza :-)

nemo

Ludzie po co piszecie takie bzdury?? Nie macie pojęcia o pracy w tej firmie. Ja pracuję w niej od kilku lat i to co tu przeczytałem nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. A przede wszystkim jak coś komuś nie pasuje to da się o wszystkim rozmawiać. Nieprawdą jest, ze jesteś na produkcji od wszystkiego. Jak w każdej pracy pracować trzeba, ale wszystkiego cie nauczą, wiesz co konkretnie do ciebie należy i za co odpowiadasz, cudów nie oczekują a atmosfera, ludzie i kasa są naprawdę OK.

@nemo

Zgadzam się z nemo. Jest OK.

@nemo

Dokładnie tak jest wydaje mi się że reguły są jasno określone większość tych komentarzy piszą ludzie którzy nie ogarniają tematu.

Ence pence

Jakie tam zarobki teraz panuja na starcie?

To po co się męczyć w takiej pożal się Boże firmie? Pracy na około jest full za podobną stawkę z dużo mniejszą listą obowiązków, bo tu przydział nie mały. Operator musi być do wszystkiego. No i w pracy na produkcji trzeba liczyć się z tym, że pracownik produkcji jest tym najgorszej kategorii i to nie tylko w tym zakładzie niestety. Pracowników starych stażem i solidnych się nie szanuje i nie docenia, to co powiedzieć o nowych. Nie zgodzi się ze mną tylko ten co nie pracował na takim stanowisku, bo przecież "kto chce pracować, to pracować będzie". Cóż... zachęcam spróbować swoich sił w pracy na produkcji. Niewdzięczna praca...

rozczarowana

Dokładnie nie ma co się męczyć na rynku nie brak miejsc pracy.Każdy ma prawo napisać opinię więc i ja swoją przedstawiłam.I nie prawdą jest że w każdej firmie traktują Cię źle, niech ktoś kto nie szanuje nie oczekuje szacunku. W każdej firmie człowiek czegoś się uczy i coś wynosi nie zawsze są to pozytywne doświadczenia. Pozdrawiam serdecznie.

Ana

Witam. Chciałam zapytac czy są przyjęcia i gdzie można oddac cv? To jest praca na 3zmiany od pn do pt? Ile mozna zarobić na początek?. Czekam na odpowiedź bo zalezy mi na tej pracy.

@Ana

CV najlepiej oddać na portierni przy hali. Wtedy jest najszybszy odzew.

A.

Szukam pracy. Myślałam o pracy w tej firmie. Znalazłam ogłoszenie ,ze szukają pracowników na produkcje. Chciałabym wiedzieć jak się pracuje i czy jest sens tam aplikować.

Szymek

@Mlody a to co ci się tak nie podoba niby, że piszesz, że to najgorsze miejsce? Chyba przesadzasz...

Kobieta

Pracuje tam od niedawna...owszem obowiazki sa ale gdzie indziej tez sa...co do brygadzisty i zastepcy...uwazam ze sa bardzo pomocni...brygadzista usmiech na twarzy pomoze nawsze tak jak i zastepca...nie uslyszalam nie !!! Atmoswera jak tam panuje jest mega mega zajebi.... ludzie nie podstawiaja sobie tzw swini.Ja pracowalam wczesniej na produkcji kupe lat ale tutaj prace polecam.Jest ciezko ale bez pracy nie ma .....takie zycie.Jak ktos chce robic robi jak nie to nie robi.Tyle.Pozdrawiam osoby tam pracujace

Bronisław
@Kobieta

Miło czyta się opinie zadowolonych pracowników. Czy zechce Pani powiedzieć jakiego stanowiska tyczy się zamieszczona przez Panią opinia? Chętnie dowiedziałbym się także, czy jest do dobre miejsce dla osób bez doświadczenia?

@Bronisław

Pracuje na produkcji....doświadczenie jest nie potrzebne...Wszystkiego naucza

Jatotylkotuzostawie

Owszem jest ciężko i dużo obowiązków , ale wszystko jest do nauczenia . Jak ktoś lubi pracować to mu się będzie podobało . Jak ktoś myśli że jest to praca typu -wciskam jeden guzik przez 8 godzin to tak nie jest tutaj trzeba myśleć co się robi i jak się robi, rozwiązywać problemy na linii, a jeśli się nie udaje to zawsze jest jakaś pomoc czy to od bardziej doświadczonych operatorów czy od brygadzisty i zastępcy . Presja jest i każdy ja czuję , ale jak się robi swoje to jest ok. Nikt się nie czepia a i pochwali jak trzeba. Jestem tu już dosyć długo i wiele widziałem , ludzie przychodzą i odchodzą jak wszędzie tylko tutaj to widać bo jest nas mało 12 osób na zmianie. Ja jestem bardzo zadowolony i z pracy i z atmosfery. Każdy pogada , pośmieje się, pomoże . Narzekają i marudzą tylko ci co nie ogarniają . Ja mogę polecić bo jestem zadowolony.

Jolanta
@Jatotylkotuzostawie

Masz bardzo dobre podejście do pewnych kwestii. Ponadto - dobrze jest wiedzieć, że w Swisspacer nowy pracownik może liczyć na wsparcie ze strony pracowników, którzy pracują tam już od jakiegoś czasu. A powiedz mi, czy przyjmują tam osoby bez żadnego doświadczenia?

@Jolanta

Wydaje mi się że tak w zasadzie żeby zacząć nie wiele potrzeba bo i tak wszystko pokażą i nauczą . Jedni uczą szybciej i więcej a inni wolniej i spokojniej

Zastanawiam się nad praca w tej firmie w Gliwicach. Chciałabym wiedzieć jak tam się pracuje, jakie są warunki pracy i jaka jest płaca.

Barnaba

Na początek kariery zawsze jest mało . Trzeba dłużej pracować a firma doceni!!

Bartek

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Yon
@Bartek

Są tylko nikt do nich nie rekrutuje bo nikt nie odchodzi z dnia na dzień skoro jest dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Swisspacer - Gliwice

• Jak się pracuje w Swisspacer?

Zobacz opinie na temat firmy Swisspacer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Swisspacer?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Swisspacer?

Kandydaci do pracy w Swisspacer napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Swisspacer