Opinie o Swisspacer w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Swisspacer. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Swisspacer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Swisspacer w Gliwice

KonserwatorPowierzchniPłaskich

Miotły w dłoń i zamiatać za liniami bo wam premie zabiorą za kilka granulek na ziemi ???? a jakość jakoś to będzie jak połowę produktu do odpadu musisz wywalić bo byłeś zajęty sprzątaniem i porządkami... ogólnie brygadzista na jednej z zmian wogole niema pojęcia co się dzieje w sumie to w większości czasu go niema a pojęcia o tym co produkujesz lub jaka kolwiek pomoc z jego strony to najlepiej gdybyś się wyszkolił sam bo niczego więcej się nie dowiesz niz sam tego nie ogarniesz a wiadomo o jakiej zmianie brygadzisty jest mowa a jego "prawa" ręką tylko potrafi wypominać ludziom wszystko i sugerować co jest nie tak. totalny bezsens i (usunięte przez administratora) a w praktyce chcieli by tylko żeby im się słupki zgadzały i jakość była zachowana a ty masz zrobić tak że masz stanąć na głowie żeby wszystko jechało i było dobre gdzie przyjdzie KJ i powie że jest źle i pokręcą nosem bo to twój obowiązek a najlepiej jakbyś się roztroił i był wszędzie

Country Roads

Pracuje w tej firmie, i jest niestety coraz gorzej, od zawsze tutaj operator miał bardzo wiele rzeczy na głowie, jednak ostatnio góra, jeszcze bardziej "dokręca śrube". Nowe linie jadą tak szybko, że prawie cały czas ma się zawalony stół, a przy niektórych zleceniach, bardzo ciężko jest się wyrobić i nie trudno o jakiś błąd, a cały czas trzeba pilnować wyśrubowanych norm jakościowych i mieć pod kontrolą całą linię, co często nie jest proste, szczególnie podczas powszechnych awarii. Plus jest taki że ludzie są na ogół pomocni, i jeżeli ktoś ma czas to raczej pomoże. Zarobki są mocno średnie, doświadczeni operatorzy zarabiają co najwyżej pare złotych więcej niż nowe osoby

@Dawid

piszesz, że podobno brygadziści tak cisną.. a oni tak właściwie to jak konkretnie sa z tego rozliczani, że mieliby kłaść tak duży nacisk? nad nimi ktoś surowy jest czy coś?

Iga Nowy wpis

Hej, z chłopakiem widzieliśmy, że wynagrodzenie na produkcji wynosi około 5 tys włączając już premie. na ile przy tym oceniacie teraz prace za ciężka? jest to kwota adekwatna i mógłby do końca lata na spokojnie przyjść porobić?

Pablo Morales Nowy wpis
@Iga

Jest lżej niż w branży samochodowej. Nie ma nudy. Na liniach fajna ekipa. Zapraszamy.

KonserwatorPowierzchniPłaskich Nowy wpis

Xxxxx

A ja niedawno byłem na rozmowie i zapewniali że jest atmosfera sprzyjająca to jednak chyba się przeliczylem i poszukam czegoś innego

Olga Nowy wpis
@Xxxxx

Sprzyjająca? A w jaki sposób ją uzasadnili na rozmowie? i generalnie już na niej mówią gdzie będziesz docelowo przydzielony? Która zmiana chociażby i tak dalej?

Były

Żenada! Coraz więcej zadań i odpowiedzialności spoczywa na operatorach, a na całym zakładzie panuje system równych i równiejszych, więc bez znajomości i wazeliny ciężko wytrwać.

@Były

Tak zgadzam się że jest coraz więcej obowiązków,kwestia premii też jest śmieszna ,każdy wie o co chodzi od lutego!Czy panuje system równych i rowniejszych to kwestia sporna,każdy robi to co musi.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Jak konkretnie przeprowadzane jest teraz szkolenie? Pojawiła się wstępna opinia na jego temat od osoby, która pracowała ze dwa lata temu, a ja w aktualnym ogłoszeniu widzę deklaracje co do oferowanych szkoleń. Ile trwają? Po jakim czasie pracownik staje się zdolny do samodzielnej pracy?

Jakie są warunki zatrudnienia w Swisspacer?

A właśnie parę dni temu dodali ofertę na produkcje. Mnie to ciekawiło czy ktoś benefity zaktualizował, bo jak widziałem ofertę sprzed lat to były wymienione a teraz krótko w opisie podali, że jakieś występują. w tamtej była wspomniana szczepionka przeciwko grypie a czy teraz jest już cały pakiet opieki medycznej?

Dawno to było

Nie wiem jakie są teraz benefity, bo pracowałem tam już jakiś czas temu. Pracy było dużo, cały czas dokładali. Najważniejsze to trafić do osoby, która umie dobrze wyszkolić, polecam trafić do pani M. taką blondynka, wszystko od podstaw, cierpliwie i bez pośpiechu, tylko nie wiem czy jeszcze pracuje. Szkolenie jest bardzo ważne w tej firmie. Praca dla chcących pracować, kasa około 2 lat temu nienajgorsza

Jakaś dziwna sugestia się pojawiła odnośnie przedłużania umów. Ale przechodząc do sedna czy faktycznie jest o to trudno? Z jakim wyprzedzeniem można się dowiedzieć, że dana umowa na pewno nie zostanie przedłużona? Czy macie co do tego jakieś merytoryczne porady?

Przyszłam popatrzeć na warunki pracy a nie pogdybać ale z tego co widzę ktoś właśnie jakiś czas temu sugerował jakąś piramidkę, nie łapie niestety o co tak w ogóle chodzi. Macie przy tym jakąś konkretną ocenę z pracy w biurze? widzę ze wcześniej operatora przytaczali

Mam pytanie czy jest to ciężka praca?czy przyjmują kobiety?jaka jest atmosfera w pracy?

Country Roads

Dawid
@Country Roads

Tak racja jest coraz więcej obowiązków i coraz więcej rzeczy chcą,ludzi mało a Brygadzisci cały czas cisną odpad odpad odpad a gdzie do cholery jakość linie jadą coraz szybciej. Place są jak w innych zakładach więc ludzie uciekają i będą uciekać,nawet ci co mają długi staż.Z tego co wiem to z każdej zmiany operatorzy szukają czegoś innego.Jak będzie tak dalej to nikt "stary" im tam nie zostanie

@Dawid

Nie polecam nikomu! (usunięte przez administratora)" Jeśli chcesz pracować w normalnej pracy na H to nie polecam z całego serca ???? praca na akord w stawce godzinowej za śmieszne pieniądze pod agencją pracy ???? praca dla osób z motorkiem w 4 literach ????

Bożena

Hej, ktoś w jednym komentarzu podał rzeczywiście stawkę bez nadgodzin, ale to już było jakiś czas temu, więc mogła się pewnie zmienić po latach. Można prosić o jakieś aktualne informacje, jak płacą teraz na rękę?

Ktoś
@Bożena

Wypłaty nadal na takim samym poziomie. Obiecują podwyżki które pewnie nie będą równe dla wszystkich pracowników. Rozdaje je kierownik więc kapusie, rodzina, znajomi będą mieli podwyżki znacznie wyższe niż pozostali pracownicy, mimo wykonywania takiej samej pracy.

ola
@Ktoś

Hej,napisz mi proszę czy jest sens składania tam cv? jestem aktualnie zmęczona moja aktualną pracą i szukam czegos bliżej Knurowa.bardzo tam sie trzeba narobic?

Dominika
@ola

Też się chętnie dowiem, ale bardziej interesuje mnie czy jest możliwość pracy na część etatu. Są takie osoby?

@ola

Hej,pytasz czy trzeba się narobic, otóz,jeżeli lubisz biegać i mieć ruch to tak,to nie jest praca tylko taka ,że stoisz i pakujesz!!!!Kondycję musisz miec

Ola
@Taki see...

Dzięki,ale nie bardzo rozumiem hmm-to tam się biega? o moja kondycje się nie martwię ale tak biegać 8h i co dajecie radę?

@Ola

Nie polecam, że względu na nie równe traktowanie pracowników. Ale nowy rok, nowy dyrektor.... Może coś się zmieni - liczymy na to.

Ola

Dziękuję za odp. Czyli nie ma co tam iść..

Dominika

Od dawna macie tego nowego dyrektora? Zanosi się na jakieś poważniejsze zmiany dotyczące pracowników? Podwyżki, o których pisaliście to obiecał jeszcze stary czy już ten nowy? Fajnie byłoby wiedzieć zanim się aplikuje

@Ola

Czemu nie skoro padła odpowiedź budząca nadzieję na lepsze jutro? Wiadomo jak do dziś się to przedstawia? Faktycznie zaszły jakieś zmiany czy nikt niczego nie odczuł?

Krzysiek

Praca lekka ale za dużo na głowie nikt nie pomaga tylko udajom że som mili i pomocni trzeba latać jak hcesz żeby Ci ktoś pomógł krzyczysz karton albo ktoś ci pomoże albo nie ogólnie masakra

@Krzysiek

W sensie nawet Twoi koledzy na tym samym stanowisku? Bo o innych szczeblach jakieś tam negatywy padały. A napiszesz coś więcej o samej specyfice skoro taka lekka? Co konkretnie robisz i jakie dodatkowe zadania dają, że podobno tyle na głowie można tu mieć?

PracownikSwiss

Cześć wszystkim przyszłym kandydatom/kandydatkom :) moją opinie chciałbym wyrazić z perspektywy spędzonych juz kilku dobrych lat w firmie - opinie na chłodno i bez żadnych emocji, które mogą czasem się pojawić - z różnych powodów . Na początek kilka faktów które na przestrzeni tych moich lat można zauważyć gołym okiem - Firma z roku na rok staje się większa(nowe inwestycje / projekty - które mają usprawnić nie tylko proces ale i pracę :)) , jest nas z roku na rok coraz więcej a co za tym idzie poczucie stabilizacji jest bardzo duże. Rotacja pracowników wbrew pozorom(opiniom) jest mała - większość pracowników to doświadczona "stara gwardia" która chętnie wprowadza nowych adeptów(sam doświadczyłem) - osoby które odchodzą - w większości w ciągu pierwszego miesiaca to pracownicy którym po prostu nie pasuje ten charakter pracy - jest to zakład produkcyjny - natomiast osoby które przychodzą do nas z innych zakładów produkcyjnych - pracę bardzo chwalą ze względu na to że produkcja jest bardzo czysta! Fizycznie praca również nie jest trudna! - mamy w naszych brygadach kobiety które świetnie sobie radzą.(mam nadzieję że Panie się nie obrażą za przykład ale pozwoli to trochę zobrazować pracę :)) Na pewno co jest ważne na początku i co chciałbym ze swojego doświadczenia doradzić to cierpliwość ( nie wszystko uda Wam się na początku ale to normalne - Twój trener jest od tego żeby Ci pomóc i na pewno to uczyni,(również jestem do dyspozycji :)) Warto też dodać że osoby zarządzające(m.in brygadziści) to również byli operatorzy - firma stawia na rozwój pracowników co przekłada się na to że znają temat i rozumieją. Na plus również kadry które są na miejscu (świetny kontakt) oraz BHP ( na plus - firma bardzo dba o bezpieczeństwo pracowników z bardzo zdrowym podejściem do tematów) to chyba tyle, są benefity/akcje zdrowotne - badania / konsultacje z różnymi specjalistami / i wiele innych rzeczy ale to już pewnie dowiecie się podczas rozmów kwalifikacyjnych, Pozdrawiam

Czesław
@PracownikSwiss

Fajnie, że w chłodny sposób przedstawiłeś swoją opinię na temat pracy w tym miejscu. Dobrą informacją jest na pewno to, że fizycznie praca w tym miejscu również nie jest trudna. Mógłbyś napisać coś jeszcze o poziomie wynagrodzenia, które oferuje ten pracodawca? Będę wdzięczny.

Ciekawa
@PracownikSwiss

Jeśli pracownik odchodzi po miesiącu to już wiemy nie odpowiada mu charakter pracy, a jaka może być przyczyna gdy pracownikowi odchodzi po jednym dniu pracy?

niko

wszystko to prawda

Nicki

Witam, czy jest jakiś przewóz pracowniczy?

Ziomek

Pracuję tam około pół roku Operatorzy/brygadziści chętni do pomocy, wszystkiego nauczą Kontrola jakości/BHP/szefostwo sami hipokryci. Traktują Cię jakbyś był nie równy im. Wynagrodzenie około 3300-3500 netto bez nadgodzin tylko dlatego, że w tym roku dają premie co miesiąc, a tak naprawdę uzyskaliśmy ją 2 razy. Dużo obowiązków jak na jedną osobę. Nie da się narobić lecz da się mocno spocić. Jak ktoś chce sobie dorobić to polecam ale nie na dłuższą mete.

@Ziomek

No witam pana ziomka widać że nie pracowałeś w wielu zakładach pracy bo twoja negatywna opinia na temat szefostwa BHP i jakości jest totalnie wyssana z palca. W innych zakładach pracy jest zdecydowanie gorzej. Moim zdaniem a pracuje tu już długu czas szefostwo jest super zawsze pomaga ,rozmawia , i stara się znajdować rozwiązanie . Nigdy nie miałem problemu z szefostwem wręcz przeciwnie są dla mnie jak rodzina. Odnośnie BHP to myślę że dla naszego bezpieczeństwa pewne standardy muszą być zachowane a sam pan bhp- owiec jest super gościem . Jakość ? Zawsze pomaga , wspiera , a co najważniejsze wychwytuje rzeczy które czasami nie jesteśmy w stanie zobaczyć . Nigdy nikt nie zabral mi premi i to jest w tym wszystkim extra. Ogólnie nasz zakład jest najlepszym zakładem Top i polecam wszystkim chętnym bo praca i ludzie wraz z szefostwem są naprawdę extra a ziomek? Pewnie nie dostał kiedyś to czego chciał i się mści takimi opiniami. Zakład i praca jest super zapraszam .....

JaJużDziękuję

Niestety nie jest tak słodko jak piszesz ludzie zmieniają się tak szybko i często, że człowiek nie jest w stanie zapamiętać ich imion. Ta rotacja nie jest spowodowana tylko tym, że nowym nie chce się pracować ale także tym, że doswiadczeni pracownicy cały czas muszą przyuczać nowe osoby. To powoduje zmęczenie psychiczne, rutynę oraz brak ochoty do rzetelnego szkolenia kolejnego nowego pracownika. Bo przecież jeśli nowa osoba zorientuje się jakie dokładnie będą obowiązki oraz wymagania względem jej pracy to zwyczajnie rezygnuje. Co do pomocy innych operatorów bywa różnie : A. osoba z lini obok nie zawsze może pomóc bo ma swoje obowiązki tak samo jak ty np. zmiana folii, granulatu, dorzucenie kleju, start lini, sprzątanie (które czasami niestety jest ważniejsze niż sama produkcja) B. sama ma problemy na lini i zwyczajnie się nie wyrabia C. jest nowym pracownikiem i tak jak ty jeszcze nie zna wszystkich niuansów produkcji (usunięte przez administratora) zwyczajnie nie jesteś jego ulubionym kolegą lub koleżanką i będzie udawała, że nie widzi twoich problemów albo, że nie potrafi ich rozwiązać E. ma ciekawsze zajęcie niż pomoc tobie np. palenie papierosów, rozmowa lub przyglądanie się jak sobie nie radzisz (to zajęcie niektórym osobom daje tyle szczęścia i satysfakcji, że człowiekowi aż chce się być nieogarniętym i dzięki temu dawać szczęście innym) Pan z BHP jest naprawdę bardzo kompetentnym, miłym i kulturalnym człowiekiem no chyba, że nie jest ale jakoś nie było okazji aby się o tym osobiście przekonać więc trzymamy się wersji że JEST. Niestety to, że jest miły i kulturalny pozwala pewnej osobie na okazywanie braku szacunku i zaznaczanie swojej wyższości. Czasami robione to jest przy innych pracownikach i naprawdę przykro jest na to patrzeć. Jeśli natomiast chodzi o czepianie się BHP na stanowisku pracy to każdy wie jakie zasady muszą być zachowane i jeśli ich nie zachowuje musi się liczyć z upomnieniami. Niestety w niektórych sytuacjach pracownik nie jest w stanie ogarnąć wszystkiego i zbytnio zwisający kabel ze zszywacza jest w danym momencie mniejszym problemem niż kilometry produkowanego odpadu które będzie trzeba wykazać w raporcie. Sprzęt z którego pracownik zmuszony jest korzystać na stanowisku pracy pozostawia także wiele do życzenia i nie ułatwia pracy, a czasami powoduje frustrację i zniechęcenie do angażowania się w dobrą jakościowo pracę. Osobiście nie mogę powiedzieć potencjalnemu pracownikowi aby za żadne skarby nie podejmował pracy w tej firmie ponieważ każdy jest inny i ma inne oczekiwania. Trzeba samemu przyjść spróbować i zobaczyć podoba się, czy się nie podoba. Jeśli praca nie spełnia twoich oczekiwań to zabierasz swoje zabawki i szukasz innej lepszej piaskownicy do zabawy. Niestety czytanie takch przesłodzonycho pinii, że wszyscy oraz wszystko są super i extra w ludziach którzy mieli okazję pracować lub dalej jeszcze pracują wywołuje lekką agresję i chęć pokazania tych mniej fajnych rzeczy które dzieją się w firmie. Czasami z ciekawości wchodzę na forum i czytam wpisy najbardziej podoba mi się jak jest jakaś mało przychylna opinia, a po niej w odpowiedzi litania o tym jaka to jest cudowna firma sami cudowni ludzie w niej pracujący, nowoczesne linie produkcyjne posiadający, najwyższe wynagrodzenia płacący. Czytam i oczom nie wierzę przecież ja tu miałem pracować. I co? I nic zostałem (usunięte przez administratora) zatrudnili mnie w firmie która nie jest tym opisywanym ideałem ma lepsze i gorsze strony, ale tylko ja zdecyduję czy zostanę w tej realnej nieprzesłodzonej wersji. Więc niech Ci co piszą na zamówienie lub z lizusostwa nie udają, że jest tak słodko, a tym którym się nie podoba życzę znalezienia pracy która spełni ich wszystkie oczekiwania.

Pracuję
@JaJużDziękuję

J ak najbardziej zgodna z prawdą

Taki se...
@JaJużDziękuję

Witam !!! Owszem jest część prawdy w tym co piszesz,ale nie zgadzam się co do jakości i kierownictwa...to są ludzie ok ,a jeżeli się czepiają o jakość wykonywanej pracy no to ludzie to należy do ich obowiązków,w końcu są z jakosci- chyba nie miałeś okazji rozmawiać z nimi !!!! Co do kierownictwa -z jakąkolwiek sprawa bym nie poszedł ,zawsze jest ona załatwiona pozytywnie,idzie się z nimi dogadać lub istnieją kompromisy ! Sprzęt -tak mógłby być lepszy ,nowszy i przede wszystkim aby był na każdej linii.Co do pomocy innym,tak jak napisałeś różnie to bywa ,ale większość i to duża większość operatorów pomaga sobie,mimo tego iż mają swoją linię i swoje obowiązki !!!! Jeżeli komuś nie odpowiada praca,to zawsze może ja zmienić-moze poprostu się do tego nie nadaje!!!!!Ja pracuję tutaj już 4 lata i uważam że jest ok ,gdyby było tak zle to już by dawno mnie tam nie było!!! Pozdrawiam

JaJużDziękuję
@Taki se...

Chyba pomieszałeś mój drogi dwie opinie w mojej nie było żadnych uwag dotyczących osób odpowiedzialnych za jakość. Jeśli już dotknismy tego tematu to zgadzam się że jakość wyrobu jest bardzo ważna, tylko nie da się z surowca o gorszej jakości wyprodukować polproduktu o najwyższej jakości. Czasami gdy wyrób końcowy nie ma wymaganej jakości najpierw szuka się winy w pracy operatora, a nie w jakosci surowca. Bywa też tak że jeśli Pan z jakości ma zły dzień, operator podpadł mu czymś albo uraził jego ego musi liczyć się z tym, że jego jego linia produkcyjna, raport będą prześwietlone tak dokładnie aż uda się znaleźć jakiś błąd. Wytrwałość w szukaniu uchybień może trwać nawet kilkanaście dni. Ale po znalezieniu błędu satysfakcja jest ogromna. Wszystkie osoby które pracują lub pracowaly w firmie wiedzą o kim mowa. Takie osobiste pytanie jesteś pracownikiem który pracuje na lini czy może pracownikiem który awansował lub chce awansować na brygadzistę ewentualnie jego zastępcę? Jeśli jeszcze nie jesteś brygadzistą to wróżę Ci świetlaną przyszłość mam tylko nadzieję, że różowe okulary przez które oglądasz pracę w firmie nigdy nie spadną z twojego nosa. A wszystkim którzy jeszcze pracują firmie życzę aby folia się trzymała, ramka nie zapadała a granulat nigdy się nie kończył.

@JaJużDziękuję

Witam! Jestem operatorem linii. A jeżeli mówisz o podpadaniu jednemu z jakosciowcow to też miałem okazję tego doświadczyć,linia była od a do z prześwietlana miesiąc-znalaz przez ten czas jeden błąd. Moje zdanie jest takie że praca jest ok,mimo iż (usunięte przez administratora) na linii Pozdrawiam

Jak szefostwo w Swisspacer? Spoko traktują ludzi?

Były

Szefostwo traktuje ludzi nie jak ludzi a jak roboty a nawet gorzej. Współczuję tym, którzy muszą z takim szefostwem pracować. Nie wiem czy zdają sobie sprawę jakimi marionetkami bosa się stali. Biedni (usunięte przez administratora)

@Były

Tak właśnie zaczęli to widzieć co z nimi robią z firmy zaczął się robić (usunięte przez administratora).

Nadal pracuje
@Były

To nie prawda!!!Szefostwo jest ok,wiadomo,że zawsze będę od nas wymagać,pieniądze z nieba nie lecą!!!Pracujac w innej firmie widzialam jak szefostwo traktuje pracownika doslownie"jak smiecia",tutaj tego nie ma!!!Macie grusze?,Macie pieniądze na Święta?Macie wypłaty w terminie?Macie ubrania i przyrządy robocze?Ja myślę że macie I to nie podlega dyskusji!!!!Nie psujcie opinii zakładu,bo jest ok!!! Pracuje 3 lata tutaj I nie zamierzam się zwolnić!!!Pozdrawiam

Gad

To prawda

gosciu
@Nadal pracuje

dokładnie tak - jak dla mnie jest bardzo fajna atmosfera, fajne akcje dla pracowników, świadczenia i poszanowanie dla człowieka, czego w innych firmach mi brakowało. Polecam prace tutaj

Damian
@gosciu

Jakie świadczenia? No i co to za akcje dla pracowników? Chętnie wysłucham co masz mi do powiedzenia :D

Adek
@Damian

Najlepiej się zatrudnić i sprawdzić samemu

Maria

Szukam pracy na produkcji na Bojlowskiej w Gliwicach. Chcialam sie dowiedziec w ktorej firmie najlepiej sie zatrudnić. W ktorych firmach zatrudniają kobiety. Moze ktoś wie. Pozdrawiam

chętna

cześć! od miesiąca jest ogłoszenie że przyjmują na produkcję za i biję się z myślami czy rzucić moją pracę i gnać tam czy nie, więc mam kilka pytań: czy faktycznie zarabia się 4 tyś brutto miesięcznie? bez względu na wiek, doświadczenie i staż? ile przysługuje dni urlopu nowemu, młodemu pracownikowi? jak wygląda np. wyjście do toalety albo nawadnianie się w czasie pracy? Można mieć przy sobie jakąś wodę? jest jedna przerwa? ile minut? czy jest w tej pracy coś przy czym można usiąść? np. przy taśmie czy coś (nigdy nie pracowałam na produkcji, nie mam zielonego pojęcia jak to wygląda) czy są w tej firmie nadgodziny? jeżeli są, to czy są one obowiązkowe? czy są tam jakieś ciepłe, płatne posiłki? z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi

Bodzio
@chętna

Bez nadgodzin wychodzi koło 3000 tyś na rękę, wyście zależy od tego jak zagospodarujesz czas, picie można mieć, przerwa jedna 15 min, 8 godzin na nogach, są nadgodziny nieobowiązkowe, posiłków nie ma. Ogólnie za te pieniądze nie polecam, teraz tam się dzieje istna magia

Usiąść - zapomnij 4000 tys brutto zapomnij Ciepłe posiłki zapomnij

gosciu
@Ona

stołówki brak, jest kuchnia z wyposażeniem AGD (mikrofalówka, lodówka, czajnik elektr.) można podgrzac sobie posiłek przyniesiony z domu jest możliwość siedzenia podczas pracy na linii prod., są tam dostępne stołki , ale jak dla mnie wygodniej jest pracowac na stojąco, co ważne nie potrzeba zmiennika żeby odejść od linii np. do toalety, Średnio za cały przepracowany (oczywiście bez L4, komorników czy bumelek) miesiąc jest 4 tys, przy czym pensja jest godzinowa + premia, więc logiczne, że co miesiąc nie zarabiasz tyle samo. Są miesiące, gdzie jak są święta to jest mniej godzin do przepracowania a są takie, że masz też więcej niż 4 tys. brutto. Dla mnie to naprawdę spoko robota, wszystkiego się uczysz od zera aż się nauczysz, jest to do ogarnięcia . Robiłem już w różnych zakładach dlatego nie powiem złego słowa, jest OK.

Operator
@chętna

Proponuję złożyć CV i się samemu przekonać jak to wygląda. Przez pierwsze pół roku pracujesz pod agencją i jest to wystarczający czas, by się zorientować i zostać bądź nie. Jednym taka praca pasuje innym nie. Jedni zostają, inni odchodzą

Nie rzucaj pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Swisspacer - Gliwice

• Jak się pracuje w Swisspacer?

Zobacz opinie na temat firmy Swisspacer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Swisspacer?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Swisspacer?

Kandydaci do pracy w Swisspacer napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Swisspacer