Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Plum

Co z Panią Agnieszką Cz. z HR-u?

Zdzichu
@Plum

zwolnili

Świateczne

Od kiedy będą zasilać karty na święta?

Anonimowy
@Świateczne

Do 6 grudnia karty będą zasilone.

Tomasz

Interesuje mnie praca w firmie i zastanawiam się dlaczego są w firmie takie redukcje?

@Tomasz

Bo firma nie psuje sobie reputacji tylko ja szanuje.

Monter
@Hans

Firma może i się szanuje , ale ludzi napewno nie żeby jedna osoba obskakiwała wszystko .. chore A kierownicy tylko się czepiają niech sami wezmą się do roboty (usunięte przez administratora). Ręce pełne roboty a kasa coraz mniejsza ..

@Monter

Jak to kasa coraz mniejsza? Obcinają wynagrodzenia? Napisz jaśniej.

Tak se mysle

Odnosimy wrazenie ze od kiedy zwolnili samozwancza kierowniczke na produkcji to atmosfera sie bardzo poprawila

???
@Tak se mysle

Którą?

@???

Ruda? Inne siedzą cicho i manipuluje ludźmi po cichu ze gacie maja osrane z pracy jak wracają to mało w drzewo nie przywala bo są tak zestresowani jeszcze parę osób bym wyciąć z zyciorysu Magny są ciche do czasu...... M. P i A. N

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
PP

Witam, czy aktualnie Olsa zatrudnia na dzial wtryskarek, ustawiaczy, technologow lub mistrzow ? Jesli tak to jakiego wynagrodzenia mozna sie spodziewac? Jaki jest system pracy i czy wchodza w role nadgodziny?

Rudyyy

Nie

Technolog

Tak, 6500zł brutto

Erl
@Technolog

Taką kasę biorą i za co ja sie pytam?!

System pracy jest 3 zmianowy

Śliwkawcz

Na zebraniu pięknie ładnie, filmik, cukiereczki, tylko jakoś o zwolnieniach nikt nic nie mówił. Ludzie między sobą gadają a tam nikt nawet nie zapytał.

@Śliwkawcz

Nikt się nie zapyta bo każdy się boli .. a zwolnienia dopiero się za zaczynaja ..

Damian

Informacja dla Pracowników. Od 5 września objęliśmy Wasz Zakład Pracy swoją działalnością- NSZZ "Solidarność" Komisja Międzyzakładowa w Sadach. Niebawem będziemy widoczni w pracy. Zapraszamy do współpracy.

@Damian

I Tak trzymać. Dąbrowa pozdrawia.

Artur

Hmm niech pomyślę. Reprezentować pracowników przed pracodawcą. Negocjować wszelkie zamiany w regulaminie wynagradzania ( podwyżki, premię, dodatki pracowników) przeciwdziałać wszelkim formą mobbingu, dyskryminacji oraz nierownego traktowania poprzez SIP. Wszczynac kontrolę PIP. Kontrolować warunki pracy całego zakładu. Efektywnie przeciwstawiać się pracodawcy przy każdej próbie wprowadzenia niekorzystnych zmian dla pracowników. Bronić pracowników przy niesłusznie nakładanych karach. Informować wszelkie instytucje pozazakladowe o wszelkich nieprawidłowościach na terenie zakładu. Związek to pracownicy. Masz rację że 1 % składki na działalność związku to dużo za to wszystko. Zawsze możesz sam się tym wszystkim zająć pewnie z olsniewajacym skutkiem. Pozdrawiam wszystkim co mają siłę i odwagę coś zmienić w swoim życiu zawodowym.

Zastanawiam się.
@Artur

Przychodzisz do zakładu pracy po to, żeby zaoferować swoją pracę i otrzymać za to stosowne wynagrodzenie. Po co walczyć z pracodawcą? Jeżeli chcę zmienić coś w swoim życiu zawodowym szukam innego pracodawcy, a nie nasyłam na obecnego kontroli PIP, czy jakiejkolwiek innej. Zostawiam (usunięte przez administratora) i idę dalej. Damian się chwali, że od 3 tygodni mamy "ochronę", a dalej nikogo nie widać. To co piszesz brzmi jak opowieści z Narnii, a 1% od np. 100 pracowników to ładna kaska, można porządzić...

@Zastanawiam się.

Zapomniałeś o najważniejszej rzeczy że przychodząc do pracy oprócz wynagrodzenia które otrzymujesz jesteś człowiekiem. I z tego tytułu należy Ci się szacunek empatia oraz równe traktowanie. Oddajesz pracodawcy swoje umiejętności a nie życie i godność. Kilku lat zaniedbań nikt nie zmieni w trzy tygodnie. Jest to proces długofalowe ale eliminując wszystkie nieprawidłowości. Jeżeli coś jest nie tak to trzeba walczyć i to usuwać a nie uciekać szukając nowego pracodawcy. To różni chłopców od mężczyzn. Nikt nie może traktować pracownika w sposób naruszając jego godność i oto walczy związek. Jak pisałem wcześniej związek tworzą ludzie pracy a nie chłopcy którzy uciekają przy pierwszym tupnieciu noga szefa.

@Artur

I dawać wam zarobić dodatkowa kasę. Związki to zło

@Były

Masz rację zło dla Pracodawcy który nie działa zgodnie z prawem. Myślę że jeśli masz coś na sumieniu to powinieneś się obawiać.

Ten od tego
@Artur

Twierdząc, że Ci którzy zmienili pracę bo są chłopczykami i tchórzami tylko podkreśla, że nie masz pojęcia co się w zakładzie działo i dzieje.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Hahaha

Atmosfera A co to ??;)

@Hahaha

Atmosfera w tej firmie ?? Dobre pytanie

Majster

Czy sytuacja się ustabilizowała u was.? Jestem bdb ustawiczem maszyn wtryskowych oraz automatyzacji. Mam doświadczenie na wtrysku 2 i 3 komponentowym oraz wtrysk gazem. Z tego co się orientuję to macie takie maszyny i zastanawiam się czy złożyć CV do was czy do Valeo. Szkoda mojego talentu by było marnować w waszej firmie jeśli jest jak piszą. Wiem że atmosfera wśród ustawiaczy jest na niskim poziomie, jedni rozumy pozjadali a inni są nawet nawet. Jak tam teraz jest z wami, zwolnienia itp.

@Majster

Racja co racja swego czasu tam pracowałem,było porządku. Jak odeszli jedni z najlepszych z wtrysku to zaczęła się psuć atmosfera między nimi. Najwięksi mieszacze ponownie się zatrudnili i zrobili sobie elitkę uważając się za naj... Dla tego tam teraz nie pracuje i nie polecam firmy. Nabrałem Tam doświadczenia i uciekłem za Odrę. Jeśli masz talent to szkoda byś się zmarnował elita nie póści Cię mają swoje triki.

Pan Ustawiacz
@Majster

U nas jest zajeb***ie i płacą w ch*j. Zwolnili już Rudą, więc pełen relaks. Maszyny w miarę nowe, więc można się rozwinąć. A i załoga całkiem fajna, tyko ten plebs na produkcji ciągle narzeka. Kierownictwo całkiem spoko, jak się dogadasz to cię nawet koksem poczęstują.

@Pan Ustawiacz

To jak to jest zwalniają ciągle? Takie podejście jak macie jak piszesz to długo nie przetrwacie. Współczuję tam jeszcze pracującym jeśli taki piszesz.

Baner
@Pan Ustawiacz

O.. w końcu zwolnili. To teraz elita rozpadła się o jak przykro. W końcu robią czego poprzednia władz nie zrobiła. Powinni ją przenieść tak jak była kiedyś na montaż lub na metalizacje swego czasu tam spełniała się w swojej roli. To teraz co poniektórzy na wtryskarkach będą osamotnieni już rodzinnie nie będzie.

@Majster

Ponoc zwolnili kierownika technicznego bo był za słaby nie wykorzystał szansy i wrócil do valeo

Widzieliście jak popularne są koordynatorki z Olsy? W Dlaczego Ja nawet występują ???? Kto oglądał dzisiaj wie o którą chodzi ???? nowe usta i już w Polsacie ja pokazują ????

Montazystka

Współczuje tylko teraz dla Brygadzistek z górnej hali które musza zwalniać produkcje i ustawiać linie na inne zmiany .. nikt o nie się nie martwi a podwyżki żadnej tez pewnie nie dostaną tylko będą robić za 10 osób Cały tylko teraz musimy szukać żeby Awarie zgłosić .. więcej trzeba się nachodzić niż to wszystko warte . A kierownik nawet ich nie doceńi a jeszcze przyjdzie czas ze zwolni jak coś nie będzie pasować Montażyści będą latać na wtrysk i psychicznie nie wyrabiać

ostatni

W końcu się wzięli za nierobów, sami do tego doprowadziliście a teraz narzekacie. Ta firma była dobra do 2014 roku, wtedy to tam pracowali ludzie z dużą wiedzą i zaangażowaniem, po 2014 zakończyła się złota era firmy. Coraz to więcej lizusów i nierobów doprowadziła że helikoptery latały po 2-3 tygodniowo. Po wielkiej rewolucji chcieliście jeszcze więcej, poprzyjmowali z powrotem tych, którzy siali zamęt i ponownie to robią. Magna wie co robi bo widzi że jesteście (nie wszyscy) nierobami tylko ściemniaczami, na wasze miejsca mają już ludzi konkretnych a wy niby kierowniki, liderzy i Bóg wie co jeszcze, powrócicie albo na montaże albo na pakowanie przy wtryskarce a część na bruk ha ha ha. Ale co tam przecież tam jest tyle roboty że zawsze coś znajdziecie

Były i zmieszany
@ostatni

Odpowiem jak w "Forest Gump" THIS IS THE MOST UNDERSTANDING ANSWER I HAVE EVER HEARD na pytanie co było nie tak z Olsą.

Bero

Kolejne grupowe zwolnienia ludzi, bez powodu. Sporo osób pracowało od początku firmy. Redukcja etatów, a ludzi do pracy brak. Niektórzy codziennie siedzą po kilkanaście godzin w pracy. Wielki wysiłek, żeby firma stanęła na nogi poszedł na marne. Jeśli ktoś chce pracować 10 lat w firmie, żeby w piątek dowiedzieć się, że od poniedziałku nie ma pracy, to polecam magne.

O.N.A
@Bero

Tak, niestety. Zwolnili dobrych długoletnich pracowników, którzy wypruwali sobie niekiedy żyły żeby robota była zrobiona. Nadgodziny non stop i teraz ich doceniono. Naprawdę żal. Kolejna tura już w krótce.

Anonimowy
@Bero

Grupowe zwolnienia... Osoby te mają prawo do odpraw..

Maniek
@O.N.A

Tak samo zaczeli robic w Sulecinie zwalniają ludzi którzy pracują po 20 lat.

@Bero

A wy myśleliście, że co bedziecie tam mieli nas.....ane a nie. Ci co zwolnili się zanim was Magna wzieła to dobrze wiedzieli co robią. A wy pracusie i lizusy dalej tam siedzicie ha ha ha . To było do przewidzenia

Meti

W końcu wzięli się za zwolnienia nierobów i tych co tylko drą ryje. Brawo szkoda że tak późno.

Image

Tak, w końcu ją zwolnili.

Olo

Słyszałem ze Firma wysyła na szkolenia, trzeba mieć jakieś uprawnienia?

Zdzichu
@Olo

Tak do San Escobar

Bylo mineło

(usunięte przez administratora) kuchara nadal sa?

Były

Powrócili ale ci których tam kiedyś nie chcieli bo psuli atmosfere i znowu to robią. A Nowa Sól skończyła sie.... ????

Brydzia

Jest jakiś kurs szkoleniowy we Włoszech kto jedzie

Tom

Jak tam ludziska dajecie radę Jeszce w tym balaganie?

Travel

Jak tam olsiołki ankiety?

Bamboleo
@Travel

Się zobaczy jak będą wyniki

@Travel

Ankiety ankietami tylko czy coś zrobią w tym kierunku .. bo mam nadzieje , ze ludzie pisali co myślą ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą