Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Montaż

Halo halo co sie dzieje na firmie? Moze w koncu ktos nas łaskawie poinformuje naleza nam sie jakies wyjasnienia ludzie chodza i gadaja rozne rzeczy a my jak zwykle nic nie wiemy

Coten
@Montaż

Nic nie mówią bo znając tą firmę to do piątku się jeszcze trzy razy zmieni

@Montaż

a co ma się dziać? kto musi ten pracuje, kto może to się urlopuje, kto chory ten się leczy

Montazystka

Witam czy w koncu ktos nas poinformuje co sie dzieje na firmie? Ludzie gadaja rozne pogloski ale moze jest wsrod nas osoba ktora nas o wszystkim poinformuje

Coronka
@Montazystka

Dowiemy się w piątek na fajrant

Kiedy zasilą karty??

Erka

Witam. Czy będą zamykać zakład całkowicie na czas tej epidemii jak inne?

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
MartaKP@

Boże jaki tu jest (usunięte przez administratora) na tym forum, że administrator strony nie blokuje tych wszystkich sfrustrowanych, nie (usunięte przez administratora) życiem ludzi. Przecież ludzie których opisujecie mają rodziny, dzieci... Tyle w tych czasach się mówi o hejcie, o tym do czego potrafi doprowadzić. Oby tych, którzy tak namiętnie uczestniczą w tym forum, niszczących często życie innym karma dotknęła głęboko. Jednak zawiść i zepsucie ludzkie nie zna granic. Aż wstyd, że człowiek człowiekowi, Polak Polakowi wrogiem.

@MartaKP@

O a te gnidy co po ludziach jeżdża i same wyzwiska słychać są spoko? Bo co na forum święto.... weś gamoniu zamilcz bo napewno należysz do tej właśnie grupy co ludzi upokaża na bank

Rózia

Co się dzieje dlaczego firma nie podejmuje żadnych działań w sprawie wirusa pleps ma pracować mimo zagrozenia a paniusie z biura praca zdalna z domu haha nikogo nie ma nawet kierownikow tylko wy zwykli robole za 2000tys do końca na stanowisku

Krzychu

Dziwne ze jeszcze nie zapewnili żadnych środków odkażających, czasami nawet mydła brakuje, biura zamknięte a roboli maja gdzieś

@Krzychu

Dokładnie gdzie są te środki? Gdzie bezpieczenstwo i higiena pracy?

Ktoś się orientuję od kiedy będę zasilać karty na Wielkanoc?

Zaintersowny

A czy istnieje jakiś nr telefonu? Chciałabym zadzwonić do Sekretariatu ale na stronie nie jest aktualny.

Nikt
@Zaintersowny

Sekretariat w tej firmie też już został zlikwidowany...

@Nikt

W takim razie jest jakakolwiek droga kontaktu? Kadry? Księgowość?

Ja z pytaniem potrzebuje kopii świadectwa pracy czy dostanę

Niebieski

Co z naszymi podwyżkami na weekend mieliśmy strajkować a co niektórzy i tak przyszli

Pierdziawa

Idzie gościu do kibla. Tasuje tego swojego koliberka, rąk nie umyje brudas zapyziały i łapie za tą klamkę. Robi tak co piąty. Ogarnąć ryje ćwoki bo aż rzygać się chce.

Wtryskarki

A ja nie narzekam, spoko robota,robisz swoje i do domku. Wypłaty na czas czego chcieć więcej.. Po za tym że jest paru co bym wypier.... z wtryskarek ustawiaczy cwaniaków to spoko. Lata wstecz prawda było jeszcze lepiej jak paczki w maśle teraz został sam pączek ale idzie wytrzymać. Pozdrawiam niezadowolonych

Janusz
@Wtryskarki

A powiesz mi na jakie stawi można liczyć? Np. Pracownicy z linii. Netto oczywiście :)

MoniaX

Dziś nowa brygadzistka na wtrysku uważajcie

Witam, na jaką stawkę można liczyć w tej firmie z 4 letnim stażem jako narzędziowiec?

Arni
@Zainteresowany

4500 plus minus na start

dziki
@Arni

3600 brutto

Lenar

Osob o połowę mniej. Roboty tyle samo. Kazdy nerwowy chodzi. Wszystkim sie udziela. Ktos nad tym mysli?

Hatori Hanzo

Elon Musk chce wysłać na Marsa milion ludzi do 2050 roku. SpaceX pracuje nad tym bardzo intensywnie . Celem takiej misji jest zasiedlenie innych planet, tak abyśmy mieli jakąś alternatywę dla naszego ziemskiego bytu. Do spełniania marzeń Elona Muska potrzeba jednak ciągłego rozwoju. Nowe lampy muszą osiągać naprawdę dobrą jakość ,aby te transporty były efektywne i miały w ogóle rację bytu. Nie chodzi tylko o technologie nowych lamp, ale także przygotowanie ludzi, zarówno pod kątem psychicznym, jak i fizycznym. Ciągle będą oni narażeni na promieniowanie kosmiczne, które po dłuższym czasie jest po prostu śmiertelne. Pierwszy nabór pracowników kadrowych , kierowniczych , manager , już od lutego . Zapraszamy wszystkich X Space .

Frezer
@Hatori Hanzo

Wtryskarki do Space x !!!!!

Nakata

Życie jest ciężkie

Wsz
@Nakata

Ja jestem optymistą !

Asfalt
@Hatori Hanzo

Nikogo nie doceniają , tylko doją ile się da pseudointeligencja .

Antek

Mam takie pytanie. Czy sumienny, rzetelny, uczciwy pracownik jest w waszej firmie doceniany przez swoich przełożonych? Dostaje np. Premie czy coś w tym stylu?

Ziutka
@Antek

Tak, doceniają, skoro jest dobry to można mu więcej pracy dołożyć, taki dobry pracownik to na pewno da radę.

Gosc64858
@Antek

Tak źle w tej firmie jeszcze nie było...

Antek

Więc można szybko i łatwo stwierdzić po przeczytaniu opinii innych aby omijać tą firmę szeeeeerokim łukiem. Ale jeżeli jest aż tak faktycznie źle to czemu ludzie nie rzucą w cholere ten zakład...

Zwolniona od niedawna
@Antek

Antek masz może numer do kadr do biura Olsy? Bo chce swoje świadectwo pracy 31 stycznia mieli mi wysłać i nie mam do tej pory go

Zdziwiony
@Zwolniona od niedawna

Pracowałaś tam a nie masz numery telefonu do nikogo nawet przełożonych? Ciekawie widzę w tej firmie się dzieje..

Ciekawski
@Ziutka

Dziwię się ludziom którzy dają się tak wykorzystywać ale cóż ich wybór

Montaż

Nikogo nie doceniaja dokladaja jedynie obowiazkow zawsze malo czasami juz nie wyrabiamy na tyg

Montazystka

W obecnej sytuacji kazdy boi sie odezwac nawet na zebraniu cisza oh co to sie dzieje co z nami bedzie???

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą