Opinie o Unidet Paweł Kuźdub w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Unidet Paweł Kuźdub. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Unidet Paweł Kuźdub o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unidet Paweł Kuźdub w Katowice

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Unidet Paweł Kuźdub da się zarobić 4800 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Frezer CNC?

Meister Nowy wpis

Tak, 4800 brutto w twoim zasięgu :) . Firmy w pobliżu płacą po 8000 brutto na start więc poszukaj, nie trać czasu i nerwów.

Krab Nowy wpis

Pracowałam pięć lat, na początku tylko na frezarce, potem doszła jeszcze maszyna pomiarowa i cad/cam. Po pięciu latach pracy zarabiałam tyle samo (albo mniej!) co nowi pracownicy ledwo umiejący tylko frezować. Ślusarza i magazyniera nie ma, bo 'poradzimy sobie bez nich' więc wszyscy pracownicy mają dodatkowo pod górkę. Szef mi też powiedział, że traktuje mnie jako pracownika tymczasowego. Jedynego pracownika który obsługuje maszynę pomiarową i cad/cam.

jk

pracowałem. było fajnie

Artur Nowy wpis

To kierowniczka? Czemu masz tak złe zdanie o niej?

Jolanta

Po ile godzin się teraz pracuje? Dale po 10h tak jak 7 lat temu?

Frezer

pracodawca mydli oczy i oferuje cuda nie widy czego chcialby zeby bylo a nie bedzie.

czy mozna sie rozwijac.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
maruda

Niezła firma, spoko szef i główna przełożona. Niestety nie wszyscy współpracownicy są normalni, szczególnie jeden rozkrzyczany, którego iloraz inteligencji i zachowanie zdecydowanie jest dużo gorsze, niż średnia całej firmy. Praca głównie w tworzywach i sporo skomplikowanych detali.

Pucio

Pracowałem rok czasu I polecam firme, świetna ekipa, fajny prezes. Dla wymagajacych, różnorodność detali i materiałów. Na nude i monotonie nie można narzekać.

Dorota
@Pucio

Rok to już z pewnością całkiem sporo. Przez ten czas mogłeś bardzo dobrze poznać tego pracodawcę. Dobrze jest mieć świadomość tego, iż zatrudniając się w Unidet nie będzie można narzekać na monotonię. A czy możliwe są tam awanse? Powiedz coś o ścieżkach kariery w tej firmie.

Hej! jak duża jest rotacja pracowników w tej firmie?

Krasul

Dla kogos kto lubi chodzic i prosic sie o swoje i narzedzia firma idealna ja daje 3 na 10.

fru

Niezależnie od tego jakiego rodzaju jest zawierana umowa @piux, to i tak można liczyć na to, że warunki są w pełni stabilne. Wiadomo, że ważna jest stabilizacja a skoro oprócz tego dorzucają jeszcze dpowiednie benefity socjalne, to nic dziwnego, że są popularni.

Robson

Firma dla ambitnych, kochających obróbkę. Trudne detale i materiały. Jest się przy tym całkowicie odpowiedzialny za proces. Dużo sie idzie nauczyć. Bardzo dobrzy frezerzy Bartek i Szymon, ktorych pozdrawiam. Szef spoko. Ale uwaga. Jesli interesuje cie praca po 8h i nie bedziesz zaangażowany całym sercem dla firmy to se odpuść. Stracisz czas. Minus za kase w kopertach za nadgodziny.

darek

pracowalem tam jest zle szef wysyla swojego pacholka i cie kontroluje na poczatku jest duza premia a po 3 miesiacach nie ma zadnych premi bo za malo wydajny sie jest tak szef mowi zawsze. zarobki 1810zl netto i praca po 10 godzin i w soboty tez a pozniej ucinanie godzin

Zostaw merytoryczną opinię o Unidet Paweł Kuźdub - Katowice

• Jak się pracuje w Unidet Paweł Kuźdub?

Zobacz opinie na temat firmy Unidet Paweł Kuźdub tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unidet Paweł Kuźdub?

Kandydaci do pracy w Unidet Paweł Kuźdub napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unidet Paweł Kuźdub