Opinie o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Umbrella Holding Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Umbrella Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Robert

Wbrew temu co piszecie firma nie jest zła. Pracuje w drogerii ale kierowniczki oraz pracownicy są Tolerancyjne. Z przerwami na śniadanie też nie ma problemu.

Stranger

Firma nawet ok, zarobki w miarę, natomiast koordynatorowi Ł za caloksztalt daję mocne 2/10

Olga
@Stranger

Co znaczy, że zarobki sa w miare? Ile one dokładnie wynoszą? Jesteś w stanie dać znać?

Powiem szczerze , pracuje w drogerii , ale kierownictwo i pracownicy są mili. Oczywiście przerwa jest. Miła atmosfera . Nie mam zarzut do Firmy , wypłata na czas

twójstary

Pogięło Pana Królika że są za długie przerwy i na zmianie 18sto godzinnej przystępuje przerwa 15min to podchodzi pod (usunięte przez administratora)i zapewne skończy się w sądzie, gdyby nie on praca by była lepsza

Taki jeden
@twójstary

Co się dziwić. Królik testuje granice koordynatora. Sprawdzi jak daleko jest w stanie się posunąć. Prawda jest taka że sprzedałby duszę diabłu żeby tylko jemu się podporządkować. Gość nie ma kręgosłupa moralnego i dla swojego stołka zrobi absolutnie wszystko. A ten dalej będzie wchodził mu na głowę bo umowę już ma przedłużoną

Brak
@twójstary

Art. 134. Jeżeli dobowy wymiar czasu pracy pracownika wynosi co najmniej 6 godzin, pracownik ma prawo do przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut, wliczanej do czasu pracy. Art. 141. § 1. Pracodawca może wprowadzić jedną przerwę w pracy niewliczaną do czasu pracy, w wymiarze nieprzekraczającym 60 minut, przeznaczoną na spożycie posiłku lub załatwienie spraw osobistych. (Która trzeba odpracować nie jest wliczana do czasu pracy)

@twójstary

No właśnie, nie jest to niezgodne z prawem, ale jedna przerwa w ciągu 18 godzin to przegięcie, ale to świadczy i o bezpieczniku i o tym, że pracownicy dają się tak r... :P

Sandra123
@twójstary

18 godzin pracy jednym ciągiem? Co na to kodeks pracy? Jeszcze może w ten sposób pracują osoby niepełnosprawne? Czy tak?

Sandra123
@twójstary

O rany. Co na to Inspekcja Pracy. i inne instytucje. Jak można pracować non stop 16 godzin?

Maja
@Sandra123

pytanie na ile w tym może być prawdy, bo widzę ze mocno się tym przejęłaś chyba? ktoś o inspekcji pisał we wrześniu a raczej o tym czemu czegoś by tu nie zgłosić czy to nie zaskakujące, ze tak otwarcie piszą o takich warunkach a do zgłoszeń nie dochodzi? wiadomo czemu ludzie się wstrzymują?

@Maja

Inspekcja była na miejscu i nie stwierdziła nieprawidłowości. To tylko pokazuje skalę głupot wypisywanych na temat firmy.

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem do koordynatora w Szczecinie. Dostałem zaproszenie do biura na rozmowę. Nie wiem jak w innych miastach ale w Szczecinie wygląda to bardzo dziwnie i podejrzanie, dwa biurka, dwóch gości, laptop i to wszystko. Jakby byli przygotowani do ucieczki przed skarbowym. Rozmowa bardzo niekonkretna i niezbyt profesjonalna. Ciężko było się dogadać. W umowie 12 godzin szkolenia - brak jakiegokolwiek szkolenia. Dostaje się koszulę szytą prawdopodobnie ze spadochronu, krawat i pagony. Podpisujesz poręczenie, że jak coś zniszczysz lub zgubisz to płacisz 50 złotych za każdą rzecz. Według mnie cały ten zestaw był wart mniej niż 30. Pracę dostałem ponieważ wbrew temu co piszą w ogłoszeniach, nie rozwijają się prężnie i dynamicznie. Ludzi poszukują bo po prostu ich tracą. Mnie również stracili po bardzo krótkim czasie. Jeden z większych błędów w moim życiu, nie polecam nikomu tej firmy.

Czy byłem karany?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Witam. Szukają do zalando ochroniarzy w Przyłękach. Zastanawiam się czy u nich się zatrudnić. Jakieś opinie?

Monia

Pracuje od dwóch tygodni i jestem zadowolona,polecam

Do monia
@Monia

Pracujesz? A jak skomentujesz te, że większość ludzi po złożeniu aplikacji nie dostaje tejże pracy?

Do monia
@Monia

Złożyłem tam cv, byłem na rozmowie i kontakt się urwał(podobnie jak u innych piszących tu opinie) Nie odbierają nawet telefonów, a ty piszesz, że tam pracujesz i, że jest ok. Możesz to wyjaśnić? :)

@Do monia

Opinia pozytywna wystawiona przez któregoś z koordynatorów którzy niby rekrutują. Gość na spotkaniu obiecuje kokosy, awansy a na koniec zero odzewu ,brak kontaktu - telefonu nie odbiera Tak szczerze to tam jest tylu szefów że sami chyba się gubią w tych kłamstwach które opowiadają .

Pablo

Nie polecam, bałagan nikt nic nie wie , koordynator zatrudni swoich znajomków którzy po tem ściągają swoje dziewczyny. Gwiazdy siedzą nic nie robią, normalny cyrk.

Pele

Nie polecam, bałagan, nikt nic nie wie, zasady określają ochroniarze np . Dziewczyna zastępcy na pozycji podstawowej pisze procedury. Normalne jaja.Koordynator chamski od wszystkiego umywa ręce, figurant, preferuje (usunięte przez administratora) i za to nagradza np wyższym stanowiskiem. Ludzie prześcigają się w kablowaniu

Zyga

Grafiki z dnia na dzień, nic nie jesteś w stanie zaplanować. Brak informacji , a potem zjeby Wszyscy na wszystkich kablują , atmosfera masakra. Jak nie kablujesz to robisz za kozła ofiarnego. Jak nie musisz zmieniać roboty to zostań tam gdzie jesteś.

@Pele

W Olsztynku działało i działa to dokładnie tak samo. Procedury byli zmuszani pisać pracownicy. Koordynator chamski ,opryskliwy preferujący donosicieli i tych co nie maja swojego zdania. Wynika że to standart .

Bolek
@pracownik

Kolega widzę pracował i w Bydgoszczy i w Olsztynku :) Jak z dojazdem w obie lokalizacje?

@Bolek

Pracowałem w Olsztynku

Americano
@Bolek

Do Olsztynka dojeżdżasz na własny koszt. Firma nic nie zwraca.

@Americano

Dojeżdżałem na własny koszt . O jakim zwrocie mówisz. Gdy zapytałem o częściowy zwrot usłyszałem jak mi nie pasuje droga wolna .

Teresa
@Americano

A napiszecie coś więcej o tym jak się pracowało? Jak wyglądały zarobki, możliwości rozwoju?

@Teresa

Poczytaj opinie sama wyciągnij wnioski. Jeszcze lepiej zatrudnij się, przekonasz jaki to raj obiecują a jakie są realia.

Americano

Jest mój wpis z 14tego. Tam masz wszystko

Sbek
@Teresa

Droga awansu szybko w miarę wykazujesz i masz zdolności manualne przy komputerze to go otrzymasz

@Sbek

Co Ty gadasz , jaka droga awansu .Jedyna droga awansu to (usunięte przez administratora) na kolegów z pracy i podlizywanie się koordynatorowi, przynajmniej tak jest w Przyłękach. Jestem tam taki jeden zdolniacha heheh

@Sbek

@Teresa nie słuchaj Sbeka bo bajki opowiada, w Przylekach nie ma awansów przez żadne umiejętności, tylko donoszenie

@Sbek

Sbek nie opowiadaj bajek, bo jeszcze ktość uwierzy , jak dostałeś awans to pochwał się wszystkim za co-heheh tak naprawdę

@Sbek

Mój 3 wpis kogoś boli prawda i kasuje:) @Teresa nie ma tam awansów, ani rozwoju .Donosisz na kolegów , koordynator Ciebie doceni ot co

Suchy
@pracownik

Kolego, rozumiem, że Twoim zdaniem cała załoga ochrony, która pracuje na obiekcie to albo ludzie, którzy nie mają swojego zdania, albo donosiciele? Ciekawe spojrzenie na świat :)

Olga

I jak? Byłeś może na rozmowie? Masz tą prace? Możesz dać znać jak Ci się podoba? Jak zarobki i atmosfera?

YES,YES,YES
@Do monia

Widocznie jesteś tępa dzida i więcej nie chcieli z Tobą rozmawiać. Firma jak Firma, Jak ktoś chce to pracuje i nie ma źle, jak ktoś szuka problemów zawsze je sobie wynajdzie a zwłaszcza wieczorami po %. Ja polecam Pracodawcę.!!

@Suchy

Cóż zrobić jak tak jest, to nie spojrzenie na świat , to suche fakty.

Lidia
@Monia

Hejka, a jako kto pracujesz? :)

Damian Bydgoszcz

Tam jest jakaś twierdza dla NEPOTÓW??? Bo można sie prosić o kontakt w sprawie pracy tam ,a żadnego odzewu to po jasną cholere dajecie ogłoszenie do prasy ,że tam szukacie skoro przyjmujecie po znajomości. Nepotyzm w Polsce trzeba zdeptać razem z ludźmi. Precz z demokracją i wolnym rynkiem.

Damian Bydgoszcz

W przylękach to jest sklep??? To jest żart 12 h na nogach?? Chyba frajerów szukają.

Małgorzata
@Damian Bydgoszcz

12h codziennie ? czy 12h pracy i 24h przerwy ?

Elton John
@Małgorzata

Nie bede pracował na stojąco ani jednego dnia. Nie po to biorą orzeczenia o niepełnosprawnosci ,a że żadna ochrona i firma sprzątająca sie do tego nie stosuje to już dobrze wiem od lat dlatego nie przestane chodzić do gazet i PIPU nigdy.

Ktoś

Kolesiostwo, wykorzystywanie jednych, faworyzowanie drugich. Ogólnie bardzo słabo się pracuje. Jedyny plus że nikt nie robi problemów z przerwami, fajkami, ale poza tym beznadzieja. Dowódcy olewają wszystko, nic nie robią, bo na recepcji pracują za nich. Trzebaby wprowadzić zakaz zatrudniania par, bo dziewczyna dowódcy nie robi nic. Dziewuchy nos stop plotkują i wiecznie jakieś problemy wymyślają, choroby, okresy itp. Królik lata i wkurza ludzi, bezkarny totalnie. Grafiku nie ma. Chociaż dobrze ze wyplata zawsze na czas. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Nikt tych informacji nie sprawdza. Biorą za pewnik i znęcają się nad osobą, mimo że może być niewinna. Ciągle podkładanie świń między pracownikami.

@Ktoś

Przepraszam bardzo ,ale to że pracuje para czy to zbrodnia ? Każdy ma swoje stanowisko pracy i wykonuje swoje obowiązki .Dziewczyna dowódcy jest na swoim stanowisku ,wypełnia obowiązki tak jak należy nie siedzi z nim na recepcji czy innym wspólnym stanowisku.Wszyscy wiemy kto pisze komentarze więc odpuść bo tylko się pograzasz .Dla przypomnienia w sieci nic nie ginie .

@Monia

Jakoś tylko Ty tej umbrelli bronisz, więc nie wiem kto tutaj się pogrąża :D może faktycznie koordynator sypnie grosza za to, albo uwzględni prośbę nie wpisując za to urlopu xd i nie każdy wypełnia swoje obowiązki, bo często trzeba było robić coś za kogoś ;) Ktoś również pisze samą prawdę, a Ty mu przypominasz, że w sieci nic nie ginie, jakby wypisywał jakieś obelgi albo pomówienia

@Parasol w d

Premie mam co miesiąc ????????Wiesz rozumiem Twoja urażona dumę za brak awansu ,ale no sorry nie każdy się do tego nadaje .Przypomnę ,że dla Ciebie też to była fajna praca puki było po Twojej myśli i była nadzieja awansu ????A skoro pracowałaś/eś od początku powstania stanowisk pracy i wytrzymałaś/eś 8 mc to chyba nie było aż tak źle .Tyle czasu było wszystko ok i nagle zrobiło się aż tak strasznie źle.Zyczę jak najlepiej ,ale jeśli będziesz tak postępować z współpracownikami tak jak tu w firmie to szybko się na Tobie poznają i kolejna firme będziesz opisywać jak to jest okropnie .

@Monia

Hmm tak teraz o tym pomyślałem i nikt nie mógł pracować tam 8 miesięcy, skoro umbrella obiekt przejęła w marcu ;) chyba że po prostu słabo Ci idzie z matmą. Poza tym z kimś mnie mylisz, a ja już kończę wypowiadanie się na temat tej firmy, bo wszystko już powiedziałem i nie mam zamiaru się gryźć tutaj ;)

@Monia

Monia Ty chyba w równoległej rzeczywistości żyjesz:))) Jakie premie , kobieto. Nie wprowadzaj potencjalnych pracowników w błąd. Nie ma premii koniec kropka.

@Monia

Z serii uderz w stół a nożyce się odezwą-hahah . Prawda w oczy kole jak kolega pisał o parach. No niestety tak jest dziewczyna dowódcy jest przyspawana do stanowiska;) nie chodzi na obchody , nie jest wymiennie kierowana na inne stanowiska . Tak jak gwiazda usiadła tak siedzi. I kolejny raz. Monia nie kreuj krainy mlekiem i miodem płynącej , bo to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, wprowadzasz potencjalnych kandytatów w błąd.

@Monia

Monia walczysz jak lew z umbrelle żebyś nie żałowała jak z buta Ciebie potraktują.Tam zasad nie ma dobrze wiesz ,nie będziesz potrzebna koorynatorowi to z planszy Ciebie zmiecie. Zastanów się czy warto tak bronić , sądzę że Ciebie nikt nie będzie bronił jak zacznie Ciebie dojeżdżać.

Jarin
@Pablo

Od razu widać że macie zero doświadczenia w pracy. Radzę pooracowac w innych firmach a potem wypowiadać się o naszej. Jakoś nie widać uchybień ze strony koordynatora i dowódców. Jakie podejście macie do pracy i pracowników takie samo otrzymacie. Od razu widać dlaczego już nie pracujesz. Radzę nabrać doświadczenia a potem się wypowiadać na forum. To nie dowódctwo nawala tylko tacy ludzie jak wy, bezmyślni i z ambicjami. Pomyślałeś czemu awansu nie było, bo zwyczajnie się do tego nie nadajesz. Ludzie są jacy a sami sobie psują opinię zachowaniem. Jakoś nie mam problemu że pracuje z nami para. Dziewczyna się stara i wykonuje swoje obowiązki. Ode mnie duży plus za to że się stara. Rada na przyszłość. Ludzie (usunięte przez administratora) nie są i o was też ktoś wyda opinie i żebyście się kiedyś nie zdziwili. Żenada, pogonili was z firmy i wypisujecie bzdury. Wygląda na to że to wasza pierwsza praca i nie macie nic sensownego do napisania bo doświadczenia zero. Życzę powodzenia, bo z takim podejściem i doświadczeniem nie bardzo wróżę wam dłuższej kariery w innych firmach.

@Jarin

Raczej nikt nas nie pogonił, skoro nie poganiali ludzi takich którzy walą kapucyna po kabinach, mówią dziwne teksty do kobiet i innych gwiazd. No i tak jak mówiłeś w innej odpowiedzi, siedzenie na budzie i zrobienie obchodu co jakiś czas nie było problemem, ale tak pracowały osoby które lizały (usunięte przez administratora) górze, albo coś z nimi było nie tak i tylko na nockach siedzieli : P

@Jarin

O czym Ty piszesz ? Jakie pogonili z firmy? Zrozumiałaś moje wcześniejsze wpisy? Kłania się czytanie ze zrozumieniem.

@Monia

Może mi ktos podać 1 powtarzam JENDĄ firme w BYdgoszczy , gdzie nie ma nepotyzmu????

TED BUNDY

I jeszcze jedno nie podawajcie swoich ofert do bydgoskiego PUP, bo wasze ogłoszenie tylko blokuje miejsce .Nie zatrudniacie z PUP BYdgoszcz, wiec wasza oferta jest oszustwem, powtarzam dla jasności ,możecie sobie to przekazać policji- OSZUSTWEM.

Damian Bydgoszcz

A wy po znajomości zatrudniacie ? Zreszta nic nowego w Polsce dostałen numer z PUP i po trzykrotnym proszeniu sie żadnego odzewu. Jesteście śmiesznymi firmami nepotycznymi i taka jest prawda najlepiej żebście zatrudniali z powrotem za 3 zl na H to by wam pasowało żenada. Żegnam a w PUP zgłosze że zatrudniacie swoich.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Umbrella Holding Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Shogun

Zatrudniają każdego, ale najlepiej mile widziana grupa niepelnosprawnosci, albo wszelakie odchyły, wtedy dostaje się fajne stanowisko, jak jesteś młody to Cię zajadą i będziesz miał najgorsze stanowiska :P

Lidia
@Shogun

Czyli jakie na przykład? Moze chociaż dobrze płatne? Jaka jest tutaj stawka za godzinę tak mniej wiecej?

@Lidia

Na przykład kilkanaście godzin chodzenia po hali, albo skanowanie pracowników, lub spisywanie tirów, numerów rejestracyjnych, plomb i innych parametrów, podczas gdy inni sobie siedzą na budkach, jak jeszcze pracowałem, dostawało się 19,70 za godzinę, jako szeregowy pracownik, ale też będą kosztowały dojazdy tam i stracone nerwy, więc zdecydowanie nie warto.

Loki
@Shogun

Człowieku, odkąd przyszedłeś do pracy to narzekasz i stroisz fochy. Dlaczego nie zmienisz pracy skoro tak Ci źle?

@Shogun

@Shogun,skoro tak jest tu źle i zniechecasz ludzi do pracy ,to dlaczego Ty pracujesz jeszcze i pasujesz atmosfere pracy .Nastawiasz wszystkich negatywnie do siebie.No cóż jak się ma wysokie mniemanie o sobie to potem się czuje pokrzywdzonym .

@Monia

Jeśli byście czytali ze zrozumieniem, to już by udało wam się wywnioskować, że tu już na szczęście nie pracuje ;) ale chyba zbyt wiele oczekuję

:D

Ja polecam pracę w przyłękach, przynajmniej coś się dzieje,co chwilę jakieś dramy, kłótnie, nowi chcieliby być traktowani tak jak stara ekipa, ale na szczęście dowódcy są jacy są i doceniają lojalność.

...
@:D

No i prawidłowo. A dlaczego nowi mieliby mieć tak samo jak starzy skoro jeszcze na to nie zapracowali...chyba to jest logiczne i jasne jak słońce

@...

Nie że nie zapracowali, tylko jeszcze wystarczająca nie podpierdzielili swoich kolegów :D

@:D

Firma krzak kolejne (usunięte przez administratora) w Bydgoszczy podają do pup ogłoszenia a potem trzeba się prosić o pracę kilka krotnie wydzwaniac żeby ktoś się odezwał możecie mnie pocałować w (usunięte przez administratora) I dopóki macie frajerów do roboty to istniejecie ale przyjcie czas na te chore twory ochraniarskie.

Pracuję

Praca lekka, atmosferę tworzą ludzie, Ci którzy chcieliby leżeć i dostawać 5000 za to zawsze i w każdej robocie będą narzekać. 19,5 na rękę za godzinę jako zwykły szeregowy za to, że trzeba zrobić czasem obchód albo wpisać coś w książkę (np numer rejestracyjny auta) to raczej nie jest zła propozycja. Każdy, kto przychodzi na rozmowę o pracę, wie jaki to charakter pracy i że trzeba się czasem nachodzić. Z wolnym da się dogadać. Przerwy też są godzinne na 12h zmiany.

panda

NIE WIEM CO MYSLEC O PISZACYCH TAKIE BREDNIE

Lokator

Umbrella jaka firma taka praca,.Szefostwo tej firmy w ogóle nie dba o swoich pracowników szczególnie w upalne dni takie jakie mamy obecnie,Ludzie na ochronie osiedla pracują w czarnych obleśnych ciuchach ..brak wody mineralnej w którą powinni być zaopatrzeni bez zadnej łaski..to jest żenujące wstyd! Jak można tak traktować swoich pracowników.Zdaje się,ze najlepszym rozwiązaniem byłoby powiadomienie Państwowej Inspekcji Pracy o świadomym łamaniu przepisów BHP przez naczelne szefostwo tej firmy ochroniarskiej .

TakTak
@Lokator

Pisac skargi i nie patrzec na nic. 1000 do 1000 kary i moze naucza sie respektu- jak nie do pracownikow, to moze do przepisow. Najwieksi janusze biznesu z jakimi mialem nieprzyjemnosc wspolpracowac. Mowia jedno, robia drugie. Jak nie zamulaja z umowami, to wala w jajo z odpoczynkiem dobowym. W jednym.miejscu takiej ilosci patologii prawa pracy jeszcze nie spotkalem.

@TakTak

180h na umowie zlecenie musi być wyrabiane a jak chcesz umowę o prace to problem xD

Znajomy

Bez zbędnych kurtuazji - kolego "Wanted", (usunięte przez administratora)

Koordynator premiuje donosicieli. Ale jak może być inaczej jak sam włazi w w d..e bezpiecznikowi.

John Travolta

Zgadzam się z przedmówcami z Przyłęk, że ekipa słaba, podkładają świnie przy pierwszej lepszej okazji, kiedyś zostawiłem na "bramie", (stanowisku do którego ma dostęp tylko ochrona) ładowarkę, pech chciał, że miałem dwa dni wolnego i oczywiście ładowarka wsiąkła. Nikt nic nie wiedział, a nie tylko mi zdarzały się podobne sytuacje, więc trzeba uważać nawet na "swoich". Bardzo łatwo też stracić ciuchy służbowe, nawet jeśli są podpisane. Również odradzam tam pracę.

Ktoś

Praca jak każda raz lepiej raz gorzej ale ogólnie zdecydowanie na plus . Problemem są ,nie którzy ludzie zamiast zająć się pracą mącą ,plotkują , obgadują innych sami psują atmosferę i stwarzają problemy sobie i pozostałym pracownikom a potem wylewają swoje gorzkie żale , bezpodstawnie zresztą . Koordynator inne osoby funkcyjne w porządku na pewno nie robią nikomu pod górkę . Jeśli chodzi o grafik też jest ok można wcześniej uzgodnić dni wolne na kolejny miesiąc z urlopami też nie ma problemu więc chyba nie jest tak tragicznie jak piszą nie którzy.

@Ktoś

Macie dwa takie same komentarze, a trzeci podobny pod rząd, dowództwo kazało wam robić kopiuj-wklej? :D Czy w nagrodę przydzieliło darmowy obiad po pracownikach ochranianej firmy?

@Shogun

:D, wiadomo zawsze warto koordynatorowi się przylizać , a najlepiej to 3 x pod rząd

Praca jak każda raz lepiej raz gorzej ale ogólnie zdecydowanie na plus . Problemem są ludzie , którzy zamiast zajmować się praca plotkują , mącą , obgadują , innych sami psują atmosferę i stwarzają problemy sobie i innym a potem wylewają swoje gorzkie żale bezpodstawnie zresztą. Koordynator i inne osoby funkcyjne w porządku na pewno nie robią nikomu pod górkę . Jeśli chodzi o grafik też jest ok można wcześniej uzgodnić dni wolne na kolejny miesiąc ,z urlopami też nie ma kłopotu więc chyba nie jest tak tragicznie jak piszą niektórzy.

Praca jak każda inna . Podstawa to żeby w pracy każdy zajmował się pracą a nie plotami i obgadywaniem innych ,więc jeśli coś jest nie halo to z winy samych pracowników Koordynator i dowódcy ok pomocni , na pewno nie robią nikomu pod górkę. Grafik też w porządku można wcześniej ustalić dni wolne na dany miesiąc z urlopami też nie ma problemu także ogólne naprawdę jest ok.

Shogun

Witam, ja również jako były pracownik, jak przedmówcy raczej nie mogę powiedzieć o pracy w tej firmie nic dobrego. Pracowałem dla Umbrelli ochraniając firmę logistyczną w Przyłękach. (usunięte przez administratora) i plotki są na porządku dziennym, a nawet mile widziane. Obiecane były np grafiki takie, aby można było wspólnie dojeżdżać, na początku faktycznie tak było, lecz później nie zostawało to brane pod uwagę. Faktycznie zdarzały się osoby które miały nieodpowiednie zachowania, często wobec kobiet. Praca nie była ciężka, ale miała dużo minusów, często były problemy nawet z przerwami, gdzie dopiero szło się na nią po ośmiu godzinach, ponieważ nie miał Cię kto podmienić, bo nikt nigdy nie był na Twoim stanowisku, lub po prostu się na nie nie nadawał. Ludzie byli niewyszkoleni, chociaż podobno jakieś szkolenia były, każdy podpisywał, nikt owego nie miał. Ulubiency koordynatora, dowódców, mieli łatwiejsze stanowiska. Pracowały też osoby które cały czas siedziały, nawet nie chciały iść na patrol, "bo bedą ich nogi boleć" lub po prostu odmawiali wykonania polecenia i nie były wyciągane żadne konsekwencje. Mnóstwo fałszywych ludzi, gdzie podczas rozmowy śmiali się z Tobą, a później okazywało się, że za plecami obgadywali. Plotki często nieprawdziwe, takie jak na przykład zdrady pracujących tu par (w ogóle kogo to obchodzi?) jak i również plotki o odejściu pracownika/powodach odejścia, o których sam obgadywany pracownik nawet nie wiedział. Strasznie niemiła i napięta atmosfera, zdecydowanie nie polecam pracy w Umbrelli.

Zgadzam sie

Zostaw merytoryczną opinię o Umbrella Holding Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Umbrella Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 11 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Umbrella Holding Sp. z o.o.