Opinie o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy w Bydgoszcz

Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy będąca istotną częścią Grupy CANPACK jest producentem aluminiowych puszek napojowych oraz wieczek łatwo otwieralnych. Zakład jest kontynuatorem doświadczeń i tradycji produkcji dawnej Fabryki Opakowań Blaszanych. W 2001 roku nastąpiło oficjalne otwarcie fabryki oraz uruchomienie pierwszej linii produkcyjnej. Obecnie produkcję realizujemy na 2 wydziałach i 4 liniach produkcyjnych. Spełniamy wysokie standardy w zakresie jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Jesteśmy znaczącym i solidnym pracodawcą, a nasza załoga liczy obecnie blisko 450 osób. Swoją pozycję zawdzięczamy wysokiemu poziomowi zaawansowania technologicznego oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze. Naszym pracownikom zapewniamy stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia, jasne zasady rozwoju i awansu oraz rozbudowany pakiet świadczeń motywacyjno-socjalnych: • dodatek 4-brygadowy • dodatek frekwencyjny • premie kwartalne • prywatna opieka medyczna • ubezpieczenie na życie • dofinansowanie do posiłków • dofinansowanie do wczasów • dofinansowanie na święta • Pracowniczy Program Emerytalny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy w Bydgoszcz

PracownikFirmycp

Magazyn to jakiś prywatny (usunięte przez administratora) , zarzad chyba nie wie co tam sie wyrabia. (usunięte przez administratora), wysmiewanie , obrazanie i (usunięte przez administratora) . Kierownik Rafcio z mistrzem Radziem i Sławomirem świeta trojca . Płace żal nawet mowic , nowy dostaje nawet 1000 wiecej jak wieloletni pracownicy . Odechciewa sie pracowac . Dlatego ludzie uciekaja

Wydawca
@PracownikFirmycp

A kleszczyki nie jest lepszy. Bo takiego ewaluowanego chamidła mało szukać. Wogole nie szanuje wydawców a Mróz znim wspodziala i traca ludzi a andrzejek pięciu uszko radziowi . Wracając do leszczyka to ŚMIERDZĄCY LEŃ zamiast pilnować wyplosza co robi i jak robi ro tylko gra gry w telefonie.. mrozu i lepert nie chodzą na paletyzer prawie sobót nie mają jedynie jak.jest jakaś akcją a potem są chwaleni pod niebiosa. Szkoda gadać. Trzeba szukać innej pracy tam tyko człowiek się zmarnuje i zgupieje do reszty.

Czy coś wiadomo o premii rocznej albo dodatku na święta?

Czegoś w tej firmie nie rozumiem - wybrano kilka wartości - praca zespołowa , integracja , innowacje , bezpieczeństwo itp. A po zmianie dyrektora generalnego te wartości nie mają żadnej wartości - zwalnia dyrektora technicznego , człowieka z bardzo dużym 20-letnim doświadczeniem technicznym , który właśnie te wartości tworzył od początku - wspierał zespół technicznie , wprowadzał ład i porządek podczas awarii gwarantując bezpieczeństwo , sam uczestniczył w poważnych awariach brudząc się po łokcie , nie uważał się za kogoś wyższego . Nowy dyrektor rozwalił nasz zespół !!!

Operator

Co to za gościu ten Czech czy Slowak niby dyrektor generalny który likwiduje generała technicznego ?! Został powołany by doprowadzić fabrykę do upadłości ?! Często na hali produkcyjnej zadawane jest to pytanie

Yeti
@Operator

Celowe działanie? Dezintegracja i zastraszenie pracowników. Łatwiej przecież zarządzać takim personelem.

Inny

Ma ktoś z was kontakt z nim ? Próbowałem ale komórka firmowa nie odpowiada, chciałbym mu pomóc. Z pozdrowieniami

Robol

Chyba tak jest wszędzie, nawet portierów wyrzucili tych którzy coś kumali to na bruk, ci nowi to jakaś porażka,nic nie wiedzą,to chyba jakaś plaga..

Nowy pracownik

Pracuje kilka dni ale jestem przerażony kierownik na wieczkach to jakiś chory człowiek wydziera sia na ludzi totalny brak szacunku i mobbing

Enter

Te wartości są dla szefostwa by kogoś ukarać ,zwolnić.jak ktoś się im nie podoba znajdą haczyk i pach wypowiedIenie Za nieprzestrzeganie wartosci . Bo one mic nieaja wspólnego z pracą w firmie lubjej podejściem kierownicy mistrzowie nagminie ja łamią. A tyko żerują na naiwności pracowników

W pełni zgadzam się z opinią tego użytkownika.

Belzema

jak płaci si3 uczciwie to nie trzeba ciągle szukać automattyk9w

shadow

nie bądź naiwny , te wartości są po to bo fajnie wyglądają fajnie się o nich opowiada

Moze_pracownik
@Belzema

@Belzema, chce się tam zatrudnić jako automatyk. Pytanie, czy warto? Bardzo będę wdzięczny, za chociaż krótki opis czy warto, bo powiem szczerze, że większość opinii mnie wystraszyła.

Eryk

Jak to jest ze jak dostaje się umowę op pracę to są klauzy poufności tajności. A kierowni magazynu przyjeżdża z jakąś kobietą (nie pracownikiem can-pak-u)i sobie spaceruje sobie z nią po zakładzie .

@Eryk

Tak tu jest w tej firmie że jedni traktują ją , jak swój (usunięte przez administratora) Ciekawe czy mieli założone kaski..

Kierowca
@Enter

Yhm. Tak. Kamizelkę i buty z noskami .

@Kierowca

rozumiem wyczuwam ze to jest sarkazm .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Czy w waszej firmie pracują Ukraińcy

Enter

Tak są Ukraincy pracują. Trochę dziwne pytanie jak na te czasy... Bo zadał bym pytanie a gdzie ich niema ?

Tak

cos w tym jest .

Pracownik 3zp2

Fabryka w ostatnim czasie bardzo się zmieniła - góra twierdzi ze na lepsze - ustalono pewne wartości ( bardzo mądre wartości ) ale tylko na plakatach . Pracownik obojętnie jak długo pracuje , obojętnie co potrafi jest traktowany jak trybik w przekładni - zużyjesz się wymiana . W wyniku takich działań dużo doświadczonych pracowników ucieka , zostaje garstka na których przełożeni jadą jak na szmacie .

@Pracownik 3zp2

to prawda . tu niema nic do dodania , iż ze w campaku żądza hipokryci uczniowie taniego kołczanu. gdzie nauczono ich, chamstwa , grubiaństwa , i wymuszania na pracownikach by robili co oni chcą . (usunięte przez administratora) nie widza ze niszczą firmę od środka aż końcu upadnie i pozbawia siebie i ludzi, pracy .

Kamil

No a są jakieś plusy? Są tam jakieś fajne stanowiska, na które warto aplikować? Jakiś zastępca, kierowca czy coś?

@Kamil

czy ja wiem ?? ta firmę trzeba traktować jak poczekalnie . zatrudnić się by mieć jakieś pieniądze ale szukać sobie czegoś innego . - to droga dojazdowa (Ołowiana dziura na dziurze stojąca woda po deszczu brak chodnika itd.) - kadra zarządzająca z minionej epoki . - walnięty dział bhp (sprane głowy) - niski komfort pracy albo za gorąco albo za zimno . - nierówne traktowanie + wypłata na czas .

Nykita

Can pack Polska lista wstydu dalej produkują w Rosji .

@Nykita

A co mają zrobić? Zostawić maszyny i potężny rynek zbytu? Chyba widać do czego doprowadziły embarga typu na złość tacie nas... w gacie. Wegiel i prąd kupujemy od kraju ogarniętego wojną.

Hift
@Przodownik pracy

A ty myślisz, że CC, PepsiCo, Carlsberg czy MC Donalds zostawili na pastwę losu swój majątek? Zamiast MC Donalds, Wujaszek Wania dalej dalej wsadza bardziej śmierdzącą padlinę w środek pieczywa. Wizerunkowo te firmy wygrały. A władze CP myślały, że to tylko chwilowy kryzys polityczny. Tak to jest, jak się zatrudnia obcych kulturowo, nierozumiejących Europy managerów.

@Hift

Przecież sam właściciel jest nie Europejczykiem chyba pochodzi z jednych krajów ameryki Łacińskieh chyba z Brazylii. Ale tak to jest jak się pracuje w takim wielkim consorcium a canpak polska jest jedną z spółek.

Właściciel to Włoch urodzony w Stanach

@Przodownik pracy

A czy jego konkretne pochodzenie faktycznie jest tak istotne dla pracy tutaj? Ta wiedza coś konkretnego by zmieniła czy to po prostu wyjaśnianie niejasności?

@Przodownik pracy

to tym bardziej nie jest Europejczykiem . ale dzięki za wyjaśnienie .

@Urszula

ma i niema , jeśli coś jest bliżej nas nam to ma dla nas znaczenie i bywa istotne , a jeśli cos jest daleko mniejsza przykuwamy do tego uwagę i może by dla nas bez znaczenia .

Karo

Chce aplikować na kontrole jakości. Jakie opinie ?

były kontroler
@Karo

są dwie sesje pomiarowe, co 4h jedna. W praktyce cały czas robisz te same pomiary pokroju polewania puszek pepsi i patrzenia czy są smugi, otwierania wieczek razy kilkaset co 4 godziny, ewentualnie zabawy suwmiarką czy nit na wieczku ma 0,67 czy 0,66 mm. Nudy, siano slabe, dojazd okropny, praca w hałasie, atmosfera wśród ludzi też bardzo średnia, znajdź sobie lepiej coś innego.

@były kontroler

A tak z ciekawości to ile tak średnio Ci tych błędów tutaj wychodziło? Jak to się raportuje potem?

Hanna
@były kontroler

Jak pracujecie w hałasie to dostajecie jakieś nauszniki albo stopery? Żeby ten komfort pracy jakoś poprawić

@Hanna

Tak, stopery lub słuchawki. Do wyboru.

@Przodownik pracy

I to faktycznie pomaga? Jakieś inne zabezpieczenia też tu są?

@Urszula

Pomaga. Dodatkowo są specjalne kabiny dźwiękoszczelna gdzie w miarę możliwości można chwilę posiedzieć.

jumper4588
@Przodownik pracy

Były kabiny ale na wieczku juz nie ma......

@jumper4588

Nikt nie korzystał?

@Urszula

Korzystali, ale widocznie komuś przeszkadzało.

@Jumper4588

Komuś? To przez jedną osobę inni mieliby tracić?

@Jumper4588

Zapytajcie szefową BHP dlaczego kabin nie ma, ale ona cały czas siedzi w biurze i nie pokazuje się na produkcji z obawy przed pracownikami.

Eryk

Gdzie jest to słynne BHP po wczorajszej awri brakuje oświetlenie jest ciemno. Oświetlenie niema odpowiedniej wartości co zagraża zdrowiu i Życiu. A produkcja idzie pełną parą. Jak zwykle dużo się mówi a nie robi . Lepiej łapać ludzi co nieprzchoda w wyznaczonych miejscach. Brawo dział BHP.

@Eryk

"Jaka szefowa BHP taki dział "

gość 98765

co z dofinansowaniem na wczasy? coś ktoś wie w tym temacie?

Jan
@gość 98765

A rok temu było czy nie?

Finito

Na szczęście jestem byłym pracownikiem, 5 lat tyry na tą (usunięte przez administratora)4 brygadówkę, a pożegnali mnie jak bym był młodym z łapanki. W zasadzie to dziękuję za przysługę, bo głowiłem się czy robić czy nie robić, pomogli mi. Słaba to jest praca,zero satysfakcji, bo nawet jak zrobisz rekord to jedynie żona w domu to doceni heh. W pracy wieczny kwas i niezadowolenie. Teraz jeszcze miksy w zarządach i najwięcej do powiedzenia ma jakiś Czech co ma wszystko w dxpie,coś sobie na kartce narysował i wydaje mu się, że jest dobrze. Nowa wizja fabryki...wartości których sami nie rozumieją. Budujcie swoje imperium...powodzonka. I dziękuję, a dla nowych polecam 3 razy się zastanowić. Oczywiście jedyneczka leci na momencie.

@Finito

Niefajnie to zabrzmiało, ale tak właściwie to jak tutaj rekord wygląda, o którym wspominasz? I ten Czech to skąd się urwał tak w ogóle, że się tak niby rządzi jak piszesz?

Beta
@Finito

Niestety tak to wygląda. Wyobraź sobie, że jeszcze gorzej potraktowano nawet menadżerów, którzy nawet kilkanaście, lub nawet kilkadziesiąt lat życia poświęcili dla tej firmy. O zgrozo, nawet ojców i założycieli z początku lat 90-tych.

Młody

Jakie stawki mają operatorzy reachtruckow?

R

Jak wyglądają zarobki w zakładzie

@R

Średnio 4 tyś brutto czyli 3tyś na rękę. Też wszystko zależy od stanowiska .

@R

Na wieczku są zwolnienia.Pogrom przez Kubenkę a jeszcze czeka nas pogrom na wiosnę po podwyżkach.????????????

Kto poleciał tym razem?

Abc
@365 dni w roku

Z każdej brygady miały być typy. Z każdej już po co najmniej 2 osoby odpadły, a podobno jeszcze nie koniec rzezi. Ciekaw jestem co to za "nowy system" ma być wprowadzony, skoro tyle ludzi do niego nie pasuje.

Xxx
@Jumper4588

Mam nadzieję że wywalą tego lesera Adasia....nie dość że cham to jeszcze mu słoma z butów wystaje.

Potwierdzam…

@Abc

tak jest….

@Jumper4588

Bezrobocie jest na bardzo niskim poziomie mniej niz 3%. Nowi Ukraincy (mężczyźni) nie przyjeżdżają bo wojna . To o pracę nie będzie trudno. Niema co się martwić. Ja jak ktoś już tu napisał że canpack to (usunięte przez administratora) to wypowiedzenie może być przysługą. I stare powiedzenie mówi że niema tego złego co by nadobre nie wyszło. Tego sobie i innym życzę .

Łucja
@Enter

No to nie najgorzej, a jakieś możliwości awansu są?

@Łucja

Dlamnie to słabo doliczając koszty dojazdu rozłąkę weekendy z rodziną to yen dodatek 600 zł brutto za 4brygadowke . Jedynie to fane są benefity ale czym nbiej zarabiasz to są fajnoejsze bo więcej dostajesz na święta czy w kafeterce . Słabym punktem ja posiłki powinny być za 1 zł dla pracownika na kardy dzień w pracy . a nie tylko 10 darmowych .No i lux med to porażka bo jak sobie nie wykupisz pakietu premium To nic tam nie możesz załatwić bo nic cie nie obejmuje . Lepsze by było jakieś PZU czy coś w tym stylu bo tak zajlad wywala kase a garstka dopłaca i korzysta. A awanse są . ale najczesciej jak kogoś zwolnią wtedy się robi miejsce i można próbować

@Xxx

Słabo chyba tak komuś życzyć żeby sobie poleciał. :/ Czym tak właściwie sobie u Ciebie zasłużył na to, czemu masz go za chama?

Czy w firmie CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy są regularne szkolenia pracownicze?

365 dni w roku

Jeżeli są to dla wybranych lizi dupców i to z reguły szkolenia w niczym nie przydatne w codziennej pracy w tym kołchozie ????

Czyli jakie te szkolenia ? Wiesz w ogóle jakie? Konkretnie

Enter

NIE. Jeśli chodzi ci o kursy podnoszące twoje kwalifikacje to może są ale dla 1% pracowników . A jeśli pytasz o szkolenia wewnątrz zakładowe to są jedynie kiedy się zatrudniasz bhp i przeciwpożarowe a potem tyko takie infornacyjne np. gdzie jest miejsce zbiórki . A raczej odbywa się to tak że mistrz mówi że tam jest szkolenie i masz je podpisać. I to szkolenie zawiera wytyczne dla całego zakładu i wszystkich stanowisk od dyrektora kierownika aż po zwylkego pracownika . Mikt tego szkolenia ci nie przedłoży i nie poświęci czasu . A jak o coś zapytasz mistrza, to on zapyta ciebie czego ty tam nie rozumiesza np. Jest zapisyna jako osoba przeprowadzająca szkolenie. . Pozaytm te wytyczne czesto bywają nie stosowalne . Bo utrudniają wykonwanie pracy i je komplikują, stosuje je się kiedy widzisz mistrza kierownika itd albo kiedy jest audyt to wtedy zaklad staje na głowie

Ręce opadają

Patrząc na to wszystko co tu się dzieje. Aż chce się zacytować klasyka can-pack to nie firma , to stan umysłu.

365 dni w roku

Ładne czystki na wieczku się zaczynają robić w ostatnich dniach, a z zapowiedzi to dopiero początek zabawy Pana PK

@365 dni w roku

Poczekajmy do kwietnia to dopiero będą czystki.Po odejściu kierownika wieczka i po przejęciu obowiązków przez Pinokia zaczynają się problemy.Wszystko sypie się.Nie ważne są wyniki tylko zespół.To, że nowo zatrudniony automatyk nie potrafi rozwiązać problemów z RTS-C czy RTS-A.Nowi pracownicy nie garną się do pracy.Jaki był kierownik wieczka to był ale to szło.Pinokio wszystko (usunięte przez administratora) przez te pare miesięcy.Na starej linii juz konwersyjne kuleją za rządów Pinokia.Czas zwijać żagle.Życzę powodzenia i dobrych wyników.

@365 dni w roku

Już nie długo firma zmieni nazwę z Can-Pack na Cepy-Petra.

@365 dni w roku

Kłamian ma już czarną listę kogo zwolnić.Myślą,że Ukraińcy przyjdą pracować w takim systemie.Pan Kubenka strzela sobie w kolano bo sądzę, że to jego jest decyzja.Już produkcja na wieczku spadła.Jak nie było prądu to Pinokio kazał robić przeglądy i sprzątać na hali.Pytam się jak taki człowiek był kierownikiem a teraz pełni funkcję kierownika.Zero zarządzania i przemyślanych decyzji.Brak doświadczenia.Kto tu będzie pracował za te marne wypłaty.Kubenka nas wydyma na tych podwyżkach.Lepianka jaki był to był, ale produkcja wzrosła i dzięki temu coś dostaliśmy więcej.Fakt może nie są to kokosy ale zawsze coś.

Wyzwolony
@Jumper4588

Co dostaliśmy więcej? Chyba mikrofale w zabudowie. Szokujące że ktoś tęskni za Arturem.

@Wyzwolony

Już wszystkie konwersyjne na starej hali nie robią po 1,2 mln.Brak przeglądów co poniedziałek i są skutki. Chyba liczy się wynik co przekłada się na premie dla całego wydziału.Mieć a nie mieć to jest różnica.Wróci stary system zarządzania przez Kłamiana i to nic nie dostaniemy.

Filip

Chciałbym zapytać jak w zakładzie jest chciałbym aplikować do pracy

Peter
@Filip

Szukaj gdzie indziej , nie polecam ,

@Filip

Szukaj lepszego zakładu..Nie polecam pracy tu.

365 dni w roku

Co to się zadziało na wieczku że el Dałmiano el Adriano i el Arturro się zagrają z firmą?

Miało być ŻEGNAJĄ oczywiście

@365 dni w roku

To już musisz zadać pytanie bezpośrednio do pana Kubenki….

Wyzwolony
@365 dni w roku

Klamian też??? Myślałem że on dostanie awans ;)

@Wyzwolony

Z tego co wiem to Kłamian był na rozmowie z Kubenką i ten mu powiedział, że nie zostanie kierownikiem.Jak Lepianki nie ma to już produkcja ma wieczku spada.On nie nadaje się na kierownika chyba, że na kierownika firmy sprzątającej to tak.Do tego tylko nadaje się.Śmiech na sali aby był jeden automatyk na dwa działy.

EjDżej

Taka robota o kant (usunięte przez administratora) Robić nie marudzić, jak się nie podoba to za bramę. No i taką polityką są 2 osoby na 4 prasy,a to dopiero początek. Biorą już wszystko jak leci do roboty,jaskiniowiec nie jaskiniowec, oderwany od pługa czy nie, już nawet agencja nie pomaga heh przez to awarie są na porządku dziennym. Zaraz będzie więcej Ukraińców niż Polaków i mam wrażenie że o to chodzi. No i wtedy będzie bal, mam nadzieję że mnie już tam nie będzie. Nie polecam,chyba że ktoś lubi taką byle jaką robotę, od czasu do czasu jakieś joby i dawaj od nowa. 5% podwyżki brutto rocznie...Nie ma? Jest. Inflacyjne xD

shadow
@EjDżej

agencja to się sprawdzi w unileverze albo jutrzence jak potrzeba niewykwalifikowanych pakowaczy ładujących towar do kartonów na końcu taśmy a nie przy ludziach do obsługi maszyn

EjDżej
@shadow

Dokładnie, ale chodzi o to że nawet przez agencję nie mogą nagonić ludzi żeby chociaż jakoś to wyglądało. Jakieś wnioski muszą wyciągnąć, żeby operator w canpacku poczuł się doceniony i został, a nie wymagania coraz większe a kasa stoi w miejscu. Co to za podwyżki?? Dla samej nazwy tylko i żeby nie było że nie ma. Jakimś śmiesznym magazynem doceniają, jakie to osiągnięcia i tytuły...kogo to obchodzi?! Chajs się nie zgadza i tu jest problem i nie będzie dobrze dopóki się to nie zmieni.

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 3 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy
1.9/5 Na podstawie 377 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy