Opinie o Apply Capnor Poland sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Apply Capnor Poland sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Apply Capnor Poland sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apply Capnor Poland sp. z o.o. w Kraków

Patrycja

Tak masz rację @mm, mają tam główna siedzibę ale ja pytałam o rozmowę rekrutacyjną tutaj w Polsce czyli w Krakowie, bo tutaj stacjonują, Wiesz coś na ten temat, jak się przygotować i czego się spodziewać ze strony Apply Capnor Poland?

norwayman

Dziwna firma miałem z nimi do czynienia trochę i pracownikami, którzy w niej pracowali. Kompetencje takie sobie. Co do procesu rekrutacji to kompletnie go nie kontrowali (bałagan, być może celowy). Tak jak ktoś pisał dają ogłoszenia w mazowieckim bo nie mają chętnych a zarobki jak na firmę norweską poniżej krytyki. U nas wszyscy zasłaniają się tajemnicą, natomiast w Norwegi każdy może łatwo sprawdzić ile zarabia sie w danej firmie. No ale tak wygląda skandynawska kultura pracy w Polsce. W Polsce z człowiekiem można zrobić wszystko. A kilkakrotnie niższe zarobki niż w Norwayu najlepiej o tym świadczą i nie świadczą zbyt dobrze o pracodawcy.

mm
@norwayman

z tym, że to jest polska firma, nie norweska

Patrycja

@kick a jak wyglądała sama rozmowa? O co głównie pytano? Takie konkrety pomogą w minimalizowaniu stresu innym osobom poszukującym tutaj pracy.

Racja

Z zasady firmy oddzwaniają do osób z którymi chcą dalej rozmawiać lub je zatrudnić!!

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Apply Capnor Poland sp. z o.o. na stanowisko Inżynier Geodeta? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Roberto

Apply Capnor Poland jak wiele firm jest normalną , dobrą firmą. Ale niestety nie wszyscy są z pracy zadowoleni zresztą bardzo często na własne życzenie.

Czy tylko do mnie nie odezwali sie juz po pozytwnie odbytej rozmowe o prace w biurze :) ? Natomiast racja, wystawili z powrotem ogloszenia = dalej jest wiecej chetnych jeleni, niz ofert.

Kick
@.

Do mnie tez sie nie odezwali chociaż rozmowa z mojej perspektywy bardzo udana. Troche to pachnie amatorszczyzną...

Kick
@.

Roberto

Apply Capnor to profesjonalista, rozwijająca się firma.

Robuś

Apply Capnor Poland jest świetną firmą, jestem tu pracownikiem i wiem co piszę. Może nie wszyscy są zadowoleni z zarobków ale umiejętności i zaangażowanie w pracy to bardzo ważne elementy wpływające na kasę.

ME

Chcę Was wszystkich zorientowanych w płacach w AP zapytać czy 8500 brutto na umowie o pracę lub 10000 brutto na umowie B2B jest realne na stanowisku Mechanical Engineer ? Będę wdzięczny. Pozdrawiam

ME

Chcę Was wszystkich zorientowanych zapytać czy 8500 brutto na umowie o pracę lub 10000 brutto na umowie B2B jest realne na stanowisku Mechanical Engineer ? Będę wdzięczny. Pozdrawiam

Roberto

ApplyCapnor została założona w 1998 roku z siedzibą w Stavanger (Norwegia) oraz w Krakowie. To ciągle rozwijająca się firma, inwestująca w nowe technologie ale póki co niestety różnice w wynagrodzeniach jeszcze są chociaż myślę, że to tylko kwestia czasu.

ojej

Tak sprawnie rekrutują, że ogłoszenia do pracy w Krakowie dają też w mazowieckim. Dlaczego? Nie ma chętnych na to wykorzystywanie w stylu skandynawskim. Ludzie, którzy mają poszukiwane przez nich umiejętności zarobią dużo więcej niż w polskim oddziale tej firmy. Nie dawajcie się łatwo wykorzystywać.

byc moze frajer
@ojej

widzisz, ale jestli ty masz juz dziewczyne, zone i/lub dzieci i zgadzaja sie z toba jechac nawet na koniec swiata, to oczywiscie mozesz olac oddzial polski i oddac sie robieniu kariery. slowem masz poukladane zycie prywatne. ja niestety nikogo nie poznalem za granica (bo i ta praca byla na za..piu a nie w duzym miescie), lata juz leca i wrocilem tylko po to, zeby kogos tu poznac. a do tego musze miec prace na etat. chocby na min. 1-2 lata. Jesli sie druga polowa zgodzi, to siwy dym i nas nie ma, bo tez wiem, jak dobrze sie zarabia za granica, bo bylem juz tam inzynierem.

wwlwel

Zarobki w oddziale w Polsce (za tą samą pracę) są od kilku razy niższe niż w odziale Norwegii. Jak to świadczy o podejściu do rynku i pracy w Polsce i polskich pracowników? Te kilkakrotnie niższe zarobki są przyczyną tego, że ta firma ma oddział w Polsce. A jak ktoś nie wierzy to niech sobie sprawdzi jakie są zarobki w firmach w Skandynawii tego sektora (nie są żadną tajemnicą można to bardzo łatwo sprawdzić). Takie praktyki w Norwegii nie byłyby mołżiwe w Polsce z ludźmi można zrobić wszystko.

Patrycja

Pracownik, a czy istnieje możliwość zapisania się do newsletter'a, aby być na bieżąco z ofertami pracy?

Patrycja

Firma na początku miesiąca dodała kilka nowych ofert pracy. Czy są one jeszcze aktualne? Jakie warunki oferują?

ialap

też prawda, wydaje mi się ze u nich naparwde sprawnie rekrutują osoby, w niecały miesiąc chyba ostatnia oferta poszła. Z tych aktualnych jest jedna oferta pracy jako Department Head for Operation Support, coś moze wiecie o niej wiecej jak to wygląda?

ziom

JohnyB: napisz lepiej co spalasz :) nie dość że namieszane jest z tymi Applyami to jeszcze dołozyłeś swoje hmmm... różnorodne opinie. To jak tam w końcu jest? BTW pracujesz tam jeszcze?

Witam! Jestem pracownikiem Apply CAPNOR Poland. Zarobki sa dobre, jak na polskie warunki. Jesli ktos jest chetny na wyjazdy zagraniczne I chce duzo jezdzic moze liczyc na bardzo dobra pensje. Inna sprawa, ze optymalni kandydaci, to kawalerowie bez rodziny, chetni do podrozy na drugi koniec swiata z dnia na dzien. I z tego co mi wiadomo, ostatnio nie zatrudniamy zbytnio.

myslenie nie boli
@pracownik

Dlatego caly sens stracony z ta firma. Skoro mam byc wysylany za granice, to ja sobie moge sam wyjechac za granice i znalezc firme, tam pracowac i oczywiscie zarabiac 4-5 x wiecej, niz tu. to jest naprawde latwe do swierdzenia przez myslacego czlowieka. Mamy przeciez otwarte granice i dopoki jest unia - wolnosc przeplywu :) pozdrawiam wszystkich sfrustrowanych na delegacjach zagraniczncyh :) pamietajcie, ze ludzie za granica zarabiaja kilka razy wiecej niz wy i tez sa na delegacjach (czyli wychodzi to samo).

future_is_bright

A może sie wkradlo nieporozumienie... posty dotyczyly Apply Poland a nie Apply Capnor Poland, ktor jest osobną spolka, dzialajaca w zupelnie inny sposob...

future_is_bright

Drogi kolego, kampania wrzesniowa odnosi sie do repety z zeszlego roku, kiedy po miesiacach zaklinania rzeczywistosci, przyszedl prikaz i zwolniono pierwsza ture osob. Od tamtego czasu firma uszczuplila sie o ponad 35 osob, to ok 40% kadry! Znaczna wiekszosc zostala zwolniona - nieliczni sami sie ewakuowali. W tej chwili jest czekanie czy wpadną jakies kontrakty po wakacjach czy nie. A to ze daja ogloszenie znaczy tylko tyle ze jest chwilowa potrzeba na kogoś z doswiadczeniem na kontrakt na ktorym nie wiadomo ile roboty skapnie, bo jest akurat górka aktywnosci (albo zastepstwo w przypadku drugiego ogloszenia). Procedura bedzie taka - delikwent chwile popracuje, pozniej zostanie zdemobilizowany, a ze zarabia duzo to i obciaza budzet a roboty dla niego nie ma, wiec dostaje kopa. Jak to bylo juz ze Ś.P. kolegami. Tutaj może będzie roboty na 2 lata, po tym - kazda obietnica to palcem na wodzie...

Zostaw merytoryczną opinię o Apply Capnor Poland sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Apply Capnor Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apply Capnor Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apply Capnor Poland sp. z o.o.?

Apply Capnor Poland sp. z o.o.