Opinie o Apply Capnor Poland sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Apply Capnor Poland sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Apply Capnor Poland sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apply Capnor Poland sp. z o.o. w Kraków

liwko

Apply Poland Emplyee retetntion Program part 1 2year min. experiencejunior 4-6k 4y engineer I 5-7k 6y engineer II 6-8k 8y senior 6-10k 15y sppecialist1 8-12k 25 specialist2 10-13k

korab

Nie ma konkretnego terminu. Trzeba śledzić ogłoszenia na bieżąco tyle ci powiem.

Mógłby ktoś podobną tabelę stawek podać, ale aktualną na 2024 r.? Szczególnie zarobki dla Survey Engineer mnie interesują. Co sprawia, że nie ma ogłoszeń o pracę od prawie roku, nie ma rotacji?

liwko

Oil&Gas -> gdzie indziej
@liwko

slabo, bardzo slabo... diete za 1 dzien na platformie - 600 PLN brutto. Za takie samo cos ale przez firme w UK czy NO - ok 1500-5000 PLN brutto w zaleznosci od kwalifikacji. Ale to wie ktos, kto tam zyl i praacowal, wiec reszta niech nie wierzy. A teraz jak widze te pensje, jakie tam napisales, to dobrze, ze zrezygnowale :) Jestem teraz specjalista w innej firmie z inej branzy i zeby miec takie same widelki w Apply, to musialbym miec 15-letnim stazem heheh. Jednak wolny rynek, zmiana pracodawcow jest wsplaniala !!

Maciej
@Oil&Gas -> gdzie indziej

Skoro pracowałeś kiedyś w firmie Apply Capnor Poland to może będziesz mógł odpowiedzieć na moje pytanie. Mianowicie chciałem dowiedzieć się, czy nie mając doświadczenia w branży, w której działa firma możliwe jest odbycie stażu, aby w przyszłości móc stać się pełnoetatowym pracownikiem tej firmy? Chciałbym się dowiedzieć tego od Ciebie.

@liwko

@liwko czy te informacje dotyczą firmy Apply Capnor Poland czy też firmy Apply Poland? Niezorientowanym w temacie przypominam, że są to dwie różne spółki. http://www.applypoland.com/kariera/ https://www.applycapnor.com/pl/wrk

mony in the bank
@inżynierro

Apply Poland. Też to kojarzę, kiedyś widełki wisiały w gablocie.

kkk
@Oil&Gas -> gdzie indziej

Nie wiem czy na PL 10 tys brutto to jest mało...?To juz drugi próg podatkowy a taka kasę oficjalnie zarabia 5% ludzi w PL

Zorientowany
@kkk

Zależy jak na to spojrzeć - jak na branże to jest mocno przeciętnie.

Ccc
@kkk

To że 10k brutto zarabia 5-10% ludzi w PL nie świadczy o tym że to jest dużo tylko o tym że żyjesz w biednym kraju.

Skaner Nowy wpis
@Maciej

tak jest to możliwe, liczy się szczególnie zaangażowanie, nastawienie do pracy i chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności

@Skaner

Powiesz jeszcze jak często przyjmują stażystów? Raz w roku? Ilu z nich zostaje na stałą pracę? Byłym zainteresowany taką nauką zawodu i przydałby mi się konkretne informacje.

korab Nowy wpis

Piping eng

Firma się sypie. Zwolnień kilka na miesiąc. Jak ktoś nie wpadnie na to by zatrzymać ludzi wynagrodzeniami to pójdą w cholerę. Nikt o to nie dba.

Ewelina
@Piping eng

Czekaj, czyli to pracownicy się zwalniają, bo wynagrodzenia są za niskie? I firma nie proponuje żadnych podwyzek, premii? :/

@Piping eng

Możesz napisać więcej? Też jestem ciekaw tego tematu.

Julia
@Piotr

no nie ze to bardzo ciekawy temat, wydaje mi sie ze przy rezygnacji kazda firma cos negocjuje z pracownikiem, probuje go zatrzymac jak jest dobry, ciekawe jak jest tutaj?

Rojek
@Piping eng

Firma się nie sypie. Rotacje to jest normalna sprawa. Podobny problem wśród pipingowców mieli we Fluorze z początkiem roku (wiele osób z Gliwic przeszło do Apply do Katowic). To wszystko wynika z prostego faktu, że pracownik przychodzący ma szanse na większe pieniądze niż pracownik pozostający u danego pracodawcy. Dodatkowo inflacja i zapotrzebowanie na projektantów orurowania robią swoje.

Ciekawski
@Rojek

Szanowni, a przypadkiem nie mylicie firm? Wiecie, że są podobnie nazywające się w Krakowie: 1) Apply Poland, 2) Apply Capnor Poland odmienne profile, inne zakresy prac

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Apply Capnor Poland sp. z o.o.?

inzynieroo

Tak, prawie co roku są nagrody roczne dla wszystkich pracowników. Dodatkowo dają miesięczne nagrody po kilkaset złotych.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Apply Capnor Poland sp. z o.o. na stanowisko Inżynier Geodeta? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

@kulfon czyli to nie jest Polska firma?

kulfon
@Monika

Apply to firma norweska

@DD to odbiór czy wypłata?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Apply Capnor Poland sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Odbiór

inzynieroo
@DD

Wypłata

Piping Man

Ktoś się orientuje na jakie zarobki może liczyć Piping designer z 12 letnim stażem w APPLY CAPNOR??

On

@DD to jako geodeta to raczej praca stacjonarna, bez delegacji?

zainteresowany

Czy ktos moze napisac z (bylych) pracownikow, jak czesto trzeba bylo latac na platformy lub do biura norweskiego, gdy projekty szly pelna para ? Mowa tu o automatykach, bo jak rozumiem, projektanci siedza 95% czasu w biurze w Krk ? Czy to bylo raz na 2 tygodnie ? raz na miesiac ? czy jeszcze rzadziej ? Czy odmowa czestego latania = wywalenie z pracy ?

@zainteresowany

Jeśli nie byłeś geodetą to bardzo nieregulacnie i rzadko

abc
@DD

w Krakowie działają dwie firmy o podobnej nazwie: Apply Capnor Poland i Apply Poland. W Apply Capnor Poland nigdy nie pracowali automatycy :) więc nie jeździl na platformy :)

geodeta

Czy trudno dostać prace na stanowisku geodeta? Jakie wymagania są stawiane w stosunku osób aplikujących na to stanowisko. Czy kilkunastoletnie doświadczenie jest barierą czy zaletą w tej firmie. Wiem angielski w stopniu biegłym. Jak wygląda praca w tej firmie?

Pan Inzynier
@geodeta

Nie dadza Ci wiecej niz 7-9k brutto PLN. Zastanow sie, czy gra jest warta swieczki.

@geodeta

Na początku się podoba jednak po latach widzisz znacznie mniej pozytywów

Janusz

Bardzo dobra firma więc z pewnością trzeba mieć duże umiejętności żeby sie dostać.

Jkl
@Janusz

I małe wymagania finansowe.

Darvin Deyes
@Jkl

Ktoś wie jakie są widełki zarobków na stanowisku Piping Engineer? (1 rok doświadczenia)

expert -geo
@Janusz

Ja przeszedłem rekrutację, która dla mnie nie była specjalnie wymagająca. Wynegocjowałem satysfakcujace warunki i jestem zadowolony. Liczą się umiejętnosci i pewne doświadczenie.

Niedoszły pracownik
@expert -geo

Taa jasne ...

Wanda
@Niedoszły pracownik

Widzę, że nie dowierzasz użytkownikowi @expert -geo. Pamiętaj jednak, iż inni mogą mieć nieco inne doświadczenia niż Ty - nawet jeśli mówimy o tym samym pracodawcy. Apply Capnor Poland świadczy usługi dla przemysłu naftowo-gazowego, chemicznego, stoczniowego, energetycznego i papierniczego, jak również dla sektora budowlanego, architektonicznego i konserwacji zabytków. Przypuszczam, że wiele osób chciałoby rozpocząć swoją karierę zawodową w takiej właśnie firmie. Orientujesz się może, czy jest ona organizatorem jakichś ciekawych praktyk oraz staży przeznaczonych dla młodych osób?

Gabriela
@expert -geo

Podzielisz się informacjami na temat rozmowy kwalifikacyjnej? Jak wyglądała i o co pytali?

@Darvin Deyes

6k

Kulfon

Owszem w UK czy Norwegii mozna zarobic +30k na tym samym stanowisku, ale zachodnie firmy otwieraja oddzialy w takich krajach jak Polska, bo: A/ jest taniej i pensje sa nizsze, a jednoczesnie: B/ dostepna wykwalifikowana kadra To trend przesuwania sie na Wschod, teraz Polska, pozniej Ukraina, koniec koncow beda to Indie.

Pan Inzynier
@Kulfon

Tak wiec nie chce zmarnowac swojego zycia, czekajac az jakas granica oplacalnosci sie przesunie. Prace zmieniam. Nie interesuje mnie, ze komus oplaca sie tu placic mniej, niz gdzies indziej. Interesuje mnie tylko to, ile zarobie i odloze pieniedzy.

Jaki dress code obowiązuje w Apply Capnor Poland sp. z o.o.?

Bart

Nie ma określonego dress code ;)

@Bart

A jaki jest dress code w Apply Poland?

Inżynier ELektryk

Witam, Widziałem że firma Apply Poland prowadzi rekrutacje na kilka stanowisk w Krakowie. Interesuje mnie stanowisko Inżyniera Elektryka. Czy pracował ktoś może na tym stanowisku? Czy mógłby ktoś napisać jak wygląda praca w tej firmie chodzi o możliwość awansu i ewentualną strukturę? Na jakim poziomie potrzebna jest znajomość języka angielskiego (widziałem że pracodawca oczekuje CV w języku angielskim)? I ogólnie czy warto tam aplikować?

@Inżynier ELektryk

Co zainteresowało Cię w ofercie Apply Capnor Poland, że zdecydowałeś się rozważyć aplikacje do firmy? Może czynnikiem warunkującym były warunki finansowe? A może istotne były szkolenia i możliwości rozwoju? Jak Twoim zdaniem powinna wyglądać praca w firmie byś czerpał z niej satysfakcje? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Poczinki

Jakie są zarobki i jak wyglądają warunki pracy na stanowisku Kreślarz / CAD Operator?

Piotrek
@Poczinki

też intersuje mnie ta kwestia

nie polecam
@Piotrek

Ja powiedzialem jakis czas temu troche wiecej, niz 8k brutto, po czym powiedzieli, ze moga mi dac max 7.5k brutto, po czym jak sie zgodzilem i potwierdzilem mailowo, to juz nigdy sie nie odezwali. Ogloszenia potem sie pojawialy i znikaly caly czas. Dno.

stefan
@nie polecam

na jaka pozycje aplikowales?

PolskaFRIMA
@stefan

A to jedni. Firma z korzeniami skandynawskimi w Polsce płaci 1/4-1/5 tego co w Norwegii. Średnie zarobki w jednej z firm grupy APPLY w Norwegii wynoszą ok 25-30tys PLN miesięcznie. A w Polsce co: nawet nie 7,5 tys? Proszę nie dać się nabrać na te stwierdzenia w stylu że to polska firma (Firma Apply Capnor została założona w 1998 roku i ma siedziby w Stavanger (Norwegia) oraz w Krakowie (Polska)), bo tak samo można napisać, że Lidl Sp. z o.o. czy Kaufland to firmy polskie bo mają oddziały w Polsce. I pewnie z APPLY Sorco (też zlokalizowanym w Stavanger) czy APPLY Poland też niewiele mają wspólnego bo mają inne nazwę? Zabawne. Te tzw spółki celowe powstały w Polsce w wiadomym celu, które tylko rzekomo nie mają nic wspólnego z Norwegią. Apply Capnor jest też jednym z tego przykładów. Wystarczy zbadać przepływy pieniężne, aby wiedzieć, po co ta firma powstała w Polsce i kto faktycznie na tym najbardziej korzysta. Wstyd Menadżerowie z APPLY Capnor, wielki wstyd, że tak słabo wyceniacie Polaków. Wręcz niedopuszczalne jak na firmę z rodowodem ze Skandynawii.

@Poczinki

Z tego co wiem w firmie Apply Capnor Poland nie ma kreślarzy, w dodatku nigdy nie było rekrutacji na stanowisko kreślarza. Natomiast na stronie firmy Apply Poland jest faktycznie takie ogłoszenie. Przypominam, że w tym miejscu dzielimy się opiniami na temat Apply Capnor Poland :) (Apply Capnor Poland i Aplly Poland to dwie różne firmy) http://www.applypoland.com/kariera/ http://www.applycapnor.com/pl/kariera

Inżynier Elektryk

Ja jestem zainteresowany pracą w Apply Poland, czy wiesz coś na temat pracy tam?

Patrycja

@PolskaFRIMA, czy jesteś pracownikiem Apply Capnor Poland? Jeśli tak, to czy opisana sytuacja utrudniała Ci wykonywanie obowiązków służbowych? Czy aż tak duże znaczenie w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa ma lokalizacja i narodowość założycieli firmy? Jesteśmy ciekawi co możesz powiedzieć nam na ten temat. Czekamy na Twoją odpowiedź.

Patrycja

Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do firmy? Możecie podzielić się informacjami na temat procesu rekrutacji w tym miejscu? @stefan, czy jesteś zainteresowany pracą w Apply Capnor Poland? Jeśli tak, na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie?

Grzesiek

Mydlę, że na forum kwestie finansowe nigdy nie będą traktowane poważnie bo to bardzo indywidualna kwestia.

Zostaw merytoryczną opinię o Apply Capnor Poland sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Apply Capnor Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apply Capnor Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apply Capnor Poland sp. z o.o.?

Apply Capnor Poland sp. z o.o.