Opinie o City Parking Group S.A w Grudziądz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie City Parking Group S.A. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w City Parking Group S.A o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Parking Group S.A w Grudziądz

były

Łódż z koordynatorem najgorsze dno...laska w biurze nigdy nic nie wie...dobrze ze wie ze zyje...w sumie a bywa z tym różnie;) dobra posada i leserstwo :) WYSADZIC ZE STOŁKA WSZYSTKICH!!!a serwis?hehe,konserwacij nie robia bo za ciepło.....a po co przecie działa:) zacznijcie przyjmować ludzi dorosłych, odpowiedzialnych którym słoma z butów nie wystaje na każdym kroku a nie przedszkolaki z zadupia ;)

żubr
@były

chłopie, ileż w tobie goryczy ale w sumie nie dziwię się skoro zostałeś zwolniony po kilku miesiącach... widać kadra zarządzająca nie doceniła twoich nieprzeciętnych umiejętności interpersonalnych i masz teraz wielki żal... tym bardziej że z tymi nieodpowiedzialnymi ludźmi, którym wystaje słoma z butów oddział w Łodzi daje sobie doskonale radę bez ciebie :)

Minor

Pracowałem na Strefie w Ciechanowie. Kontroler. Dużo chodzenia ale da się wytrzymać. Umowa o pracę. Pieniądze średnie. Atmosfera w porządku. Ogólnie Ok

Marek_J

byliśmy na feriach w Gdyni i odwiedziliśmy z dzieciakami Centrum Experyment, parkingi obsługuje firma City Parking Group. Jednym słowem tragedia, Ochroniarze zdezorientowani, zakręceni jak słoiki, nie ma tam żadnej osoby decycyjnej, dają wizytówki jakiegoś koordynatora czy coś który wogóle nie odbiera telefonu, nie ma z kim załatwić prostych spraw takich jak rozmienienie pieniędzy, niektórzy ochroniarze wyglądają jakby byli na haju. Jednym słowem tragedia że taki fajny obiekt obsługują amatorzy.

Jaro
@Marek_J

To chyba nie jest opinia o pracodawcy.....

Student

Pracowałem w CPG jako kontroler na Srefie sezonowej nad morzem. Umowa. Warunki OK. Pełne przeszkolenie, praca łatwa choć nie lekka. dużo chodzenia. Ogólnie w porządku.

Aplikowałeś na stanowisko PRACOWNIK OBSŁUGI PARKINGU oferowane przez firmę City Parking Group S.A? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Lodzianka

Odradzam taki rodzaj pracy i koordynatora w Łodzi.

Kir
@Lodzianka

Zaciekawiło mnie stwierdzenie o odradzaniu takiego rodzaju pracy. Praca jest ciężka, kierowcy najczęściej nie należą do wyrozumiałych, ale nie dźwigam, nie pracuję w weekendy, nie pracuję na zmiany, mam umowę o pracę (nie jest to najniższa krajowa). Nie pracuję tutaj długo, Mógłbym być ojcem wspomnianego koordynatora jednak takiego podejścia do człowieka jeszcze nie widziałem w żadnej firmie, w której dotychczas pracowałem w znaczeniu pozytywnym. Tutaj w końcu widzi się człowieka, a nie robota. Człowiek jest wysłuchany, ekipa sensownie zarządzana. A negatywne opinie będą występowały zawsze szczególnie od osób, którym się nie chce pracować, albo chcieliby dostawać kokosy za nic.

parkingowy
@Kir

well - umowa o prace to nie łaska !!! (PIS sie za to w koncu wzial) - zmian nie ma bo firma nie jest najmowana do prac w nocy - dzwigasz chocby AKU - weekendy zalezy od Miasta - wiekszosc dyma w soboty O jakim podejsciu do zwyklego pracownika ty klepiesz ??? (ze Ci Wigilie sztuczna zrobia ???) to (usunięte przez administratora) za lekko ponad najnizsza krajowa

Były

Ja pracowałem w City Parking Group kilka lat. Zaletą jest umowa o pracę. Wypłaty na czas i bez kombinowania. Zarobki na początku nie powalały, jednak z czasem można liczyć na niezłą premię. Dużo zależy od zajmowanego stanowiska i zaangażowania. Szanse na rozwój są, jednak odbywa się to na zasadzie - najpierw się wykaż a potem rozmawiamy o pieniądzach. W sumie pozytywna opinia o tym pracodawcy. Zwolniłem się bo zmieniłem branże i pracuję w swoim zawodzie.

z buta

W CityParkingGroup rozdawali roczną premię. Prezes firmy, szczodry, dbający o pracowników (PRO PUBLICO BONO) polecił zbadać reakcje pracowników. Dzwoni do dyrektora i pyta: Prezes: Premia była? Dyrektor: Była P: I co sobie kupiłeś? D: A nowe Infiniti sobie kupiłem P: A resztę? D: A resztę na lokatę dałem Dzwoni zatem do Regionalnego i pyta: P: Premia była? R: Była P:I co sobie kupiłeś? R: A kino domowe Denona sobie kupiłem P: A resztę? D: A resztę na lokatę dałem Wszyscy zadowoleni, Prezes postanowił na koniec zadzwonić do zwykłego ziomka, takiego, który na co dzień chodzi po strefie: Prezes: Premia była? Kontroler: Była P: I mów co sobie kupiłeś? K: A no, buty sobie kupiłem P: A resztę? K: A resztę mama mi dołożyła...

pro publico bono

po co usuwacie wpisy ? płacą wam za wywalanie negatywnych opinii o tej firemce ? Powtarzam jeszcze raz pensja najnizsza przez 3 miechy bez premii potem "zobaczymy"

szybka mniotła

A mi się tu dobrze robi, umowa o pracę - zero nadgodzin, stałe wpływy, na czas. Musisz tylko robić swoje. Kariera to nie wiem bo mnie nie interesuje ja tu tylko sprzątam ale jak ktoś liczy że może się uda nic nie robić to chyba nie tu.

cpg

zarobki na raczunie: pracownik biura 1600 (odbierasz telefony od kierowcow, przyjmujesz odwolania, robisz raporty, wystawiasz faktury, sprzedajesz abonamenty i dbasz zeby biuro jakos funkcjonowalo)kontrolerzy 1300+premia(150 zl jak maja gest, no moze zdarzy ci sie wiecej jesli piszesz duuuuzzzoooo wezwan i jestes na podium, wiec sie wszyscy scigaja w wypisywaniu- kierowco strzez sie polowanie trwa),serwis ok 2000+premia(dyzury nocne, swiateczne, obsluga parkingow zamnknietych, odsniezanie)koordyntor ok 3000+premia(za prace pracownikow z serwisu i kontroli:D)kierownik tego jeszcze nie wiem ale moze sie dowiemy pracownicy biur, kontrolerzy i serwisanci jestesmy tacy dumni z firmy ze dzieki temu ze firma nam placi tyle ile placi moze wspomagac w szlachetnym dziele tyle instytucji http://www.cityparkinggroup.pl/pro-publico-bono/pro-publico-bono biorac pod uwage koszty utrzymania, ceny w sklepach, to pracujemy pro-bono, ile mamy z firma wspolnego. podwyzek nie ma i nie bedzie bo firma oszczedza na pracownikach umowa o prace; okres probny, okreslony, a pozniej ... roznie bywa na slowo "centrala" kazdy pracownik powinien stac na bacznosc, no moze na widok prezesa ukleknac hierarchia pracownikow prezes-zarzad-centrala-kierownicy/koordynatorzy-ciecie w oddzialach jak nie wierzysz sprawdz sam i podziel sie wrazeniami

czarna

Firma jest śmieszna zarobki najniższe z możliwych koordynator na rozmowie kwalifikacyjnej mydli ludziom oczy jak jest pięknie jakie to wysokie zarobki możliwości awansu itp. w realu nic z tych rzeczy. Praca do najprzyjemniejszych nie należy i psychicznie ciężko jest wytrzymać a mimo to jest duża presja ze strony koordynatora na rzeczy które de facto nie masz wpływu czasami. Do tego nadzór taki ze z każdych pięciu minut musisz się tłumaczyć. W tej firmie nie ma cienia szansy na rozwój i awans. Nie polecam pracy w tej firmie

plush

to ja zaczne na dobry początek, szkoda gadac w ogole o tej firmie jako zakładzie pracy, zarobki marne, możliwość rozwoju i awansu zerowa, cos takiego jak socjal w tej firmie chyba nie istnieje, jedyny plus to umowy o prace. Pozdrawiam wszystkich którzy się o ta firme otarli w swej "karierze".

Zostaw merytoryczną opinię o City Parking Group S.A - Grudziądz

• Jak się pracuje w City Parking Group S.A?

Zobacz opinie na temat firmy City Parking Group S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Parking Group S.A?

City Parking Group S.A