Opinie o City Parking Group S.A w Grudziądz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie City Parking Group S.A. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w City Parking Group S.A o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Parking Group S.A w Grudziądz

Maja

Na jakie wynagrodzenie tak mniej więcej mogę liczyć na stanowisku kontrolera? I czy wynagrodzenie to tylko wypłata czy są również premie?

Spp
@Maja

2600 brutto premie średnio 300zl

Dorota

Uwzględnili nieoczywistą reklamację na moją korzyść.

Witam wszysykich.. Znam osobe ktora pracowala w tej firmie 6 lat w Łodzi i w jeszcze innym oddziale nawet dwóch.. Ja nie wiem kto to pisze, praca jest po 8 godzin 5 dni w tygodniu nigdy nie ma nadgodzin (chyba że zależy od stanowiska) , są bony na święta umowa o pracę. Ta osoba ktora jest mi bliska zmienila prace tylko w celach rozwojowych w innej branży... Są premie za efektywność. Wyplata zawsze na czas... Jeżeli ktos chce pracować to praca nie jest zła.. !!!! A co do zwolnień L4 nigdy nic nie słyszałam choć ta osoba co pracowała w city przeszła operacje i była długo na zwolnieniu i nie było problemu ale jak ktoś tydzień pracuje a 3 jest na zwolnieniu to chyba pracodawcy może sie to nie spodobać ale nie wiem.... Polecam prace w city :)

Bartek

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Wystarczy być dobrym pracownikiem to i tu będzie dobrze!

Aktualny pracownik
@Bartek

@Bartek dokładnie masz rację. Najlepsze jest to że opinie piszą osoby,które większość swojego zatrudnienia przesiedzialy na L4, a gdy tylko są w pracy buntuje wszystkich i szuka sensacji.

Aplikowałeś na stanowisko PRACOWNIK OBSŁUGI PARKINGU oferowane przez firmę City Parking Group S.A? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

brak kompetencji, kolesiostwo i zacofanie jak za krola cwieczka. Szczerze odradzam. Dno.

GB_yet
@55

coś więcej w temacie? czym się charakteryzuje ten brak kompetencji? kolesiostwo tzn co? że się pracownicy znają z imienia i nazwiska? i co z tym zacofaniem? wypłatę dają w naturze (tj. jakieś warzywa, owoce)? czy księgowa nie ma komputera i na liczydle liczy? co tam dokładnie robiłeś /robiłaś/robisz?

Edward
@GB_yet

Nie tak dawno interesowały Cię kwestie związane z pracą w firmie City Parking Group. Zastanawiam się, czy aplikowałeś może na któreś z ogłoszeń dodanych przez pracodawcę? Chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda etap rekrutacyjny, dlatego mam nadzieję, że będziesz mógł coś napisać.

Agata

A czy ktoś może udzielić informacji na temat pracy w księgowości w tej firmie? Jaka atmosfera, płaca na start, itp. Interesuje mnie konkretnie biuro w Legnicy ale będę wdzięczna za wszystkie opinie

Marysia

Lubię atmosferę w City Parking Group S.A za: Super atmosfera, bardzo mili kontaktowi ludzie.

juzef68230

Chciałem dodać co innego ale napiszę tak : jesteście naciągacze ( to o firmie ). Pozwalacie reklamować opłaty umowne gdy przedstawi się paragon fiskalny . Jednak nic z tych rzeczy . Sami sobie przeczycie w zawiadomieniu . Reszta w reklamacji pod niżej wymienionym e maile-m.

Nikt
@juzef68230

Ma Pan rację jedno wielkie (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że zainteresuje się tą firmom odpowiedni organ ścigania. Na dzień dzisiejszy jest to firma kogucik.

Zuzanna

@ByłyPracownik dziękuję za odpowiedź. Piszesz, że czasami zdarzało Ci się pracować dłużej, niż standardowe osiem godzin. Wobec tego chciałabym dopytać, czy nadgodziny były dodatkowo płatne, a może można było sobie je odebrać któregoś dnia? Firmy różnią się pomiędzy sobą w kwestii rozliczania nadgodzin, więc taka informacja będzie cenna dla osób, które chciałyby się dowiedzieć jak jest w City Parking Group.

@Zuzanna

W moim dziale nie było czegoś takiego jak płatne nadgodziny zazwyczaj wpadała jakaś premia, ale nie było to w żaden sposób przeliczane na nadgodziny.

Zuzanna

@Grażyna, a długo pracowałaś bądź pracujesz w City Parking Group? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? @ByłyPracownik, a w jakim trybie i po ile godzin pracuje się w City Parking Group? Czy praca w tym miejscu jest ciężka i stresująca?

@Zuzanna

Odpowiadając na Twoje pytania pracowałem po 8h 8-16 ale zdarzało się dłużej siedzieć w zależności od projektu. Nie pracowałem fizycznie więc nie powiem żeby praca była ciężka jeżeli chodzi o stres to tak jak poprzednio wszystko zależy od projektu.

Grażyna

Szczerze pieniądze nędzne. Czlowiek się stara i jakos malo czuc mozna bylo docenienie. Dla mnie 300zl premię to smiech na sali, gdy czlowiek poświęca swój cenny czas po godzinach. Ogolnie firma to wielki nepotyzm. Trzeba uwazac co sie mowi przy kim. Bo to albo przyjaciele z 2. LO albo rodzina...

ByłyPracownik

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, kasa zawszę na czas, umowa o pracę a I jak człowiek się wykaże to ładna premia wpada. Pracować trzeba ale pracować trzeba wszędzie. Co do ludzi to różni się zdarzają ale przy takiej ilości zatrudnionych to normalne. Pewnie ktoś zapyta zatem czemu jestem byłym pracownikiem otóż trafiła się okazja żeby sobie poprawić i ją wykorzystałem. To co było napisane wcześniej że dużo ludzi odchodzi a później wraca to prawda. Osobiście bym polecił pracę u tego pracodawcy.

Kontroler

Wszedłem z ciekawosci zobaczyc co ludzie pisza, i potwierdzam fakt ze kokosow nie ma, ale zato jest stabilnie a i jest kilka osób które poszly gdzie indziej bo lepsze pieniądze i po czasie wróciły, więc chyba porownujac do innych to zli nie sa, wszystko zawsze na czas, chodz teraz to już chyba wszystcy tak placa bo sie kontroli boja

Starygaraż

A czy ktoś może trafił na ,,powiazania" personalno-polityczne tej firmy?

Jarosław Kaczyński
@Starygaraż

To nasi.... ')

Tusk
@Jarosław Kaczyński

.. Nie to nasi

Zuzanna

Właśnie trwa rekrutacja na stanowisko Kontroler Finansowy. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale firmy? Co warto wiedzieć o pracy w City Parking Group właśnie w tym charakterze? W ofercie pracy można znaleźć informację, że pracodawca zapewnia możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Możecie powiedzieć o tym coś więcej? Czy są to dodatkowe kursy i szkolenia umożliwiające rozwój? Co jeszcze warto wiedzieć o pracy w firmie?

Ryba

Trafiłem tu przypadkiem ale też jestem parkingowcem. Dobrze ze juz w Usi nie robię, roboty na rynku tyle że mozna wybierać.

Flanker

Ta firma zabrała się teraz za USI parkingi poznań i g.... ich, oraz USI interesuje to, że my parkingowcy zostaniemy bez pracy. Za to będzie monitoring, super bezpiecznie i ja mam to zachwalać......

Zuzanna

@żubr chętnie również dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w firmie. Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia w firmie oraz oferowanych benefitach?

Robert

Witam ,chciałem się zatrudnić w tej firmie w Świeciu akurat ostatnio prowadzili nabór , ale jakoś na szczęście miałem czuja i porozpytywalem wśród znajomych o opinię i doszło do mnie ze chciałbym jednego z kolegów tam pracowała, kierowniczka tak ja meczyla psychiczne że wylądowała u psychiatry ,no to dałem sobie i szukam dalej.

Robert

Zwolnieni zawsze mają coś do powiedzenia czasem prawdziwego a czasem nie @żubr. Ciekawi mnie czy będziecie teraz szukali pracowników? Jeśli tak będę wdzięczna za info

Zostaw merytoryczną opinię o City Parking Group S.A - Grudziądz

• Jak się pracuje w City Parking Group S.A?

Zobacz opinie na temat firmy City Parking Group S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Parking Group S.A?

City Parking Group S.A