Opinie o City Parking Group S.A w Grudziądz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie City Parking Group S.A. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w City Parking Group S.A o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Parking Group S.A w Grudziądz

Robert

W Gdyni na ulicy komierowskiego jest ich filia i tam siedzi głupek kierownik od parkingów w Trójmieście. Na imię ma Patryk. Firma zaraz przy głównej ulicy i jest nie oznakowana. Wiem bo pracowałem. Tam ich ścigajcie za te nielegalne mandaty.

Urszula
@Robert

Jak to nielegalne mandaty dają? O co chodzi?

Nie dajcie się wciągnąć w ten złodziejski biznes, to są naciągacze. Uciekajcie jak najdalej, na parkingach nie parkujcie. Taka firma wyzyskująca ludzi nie powinna nigdy zaistnieć. Ich parkingi całodobowe pod marketami to jakieś nieporozumienie, managerowie marketów i galerii, wasza klientela zmieni markę, radzę kontrolować i podliczać spadki w rankingach sprzedaży.

Olga

A czemu sądzisz że wyzyskują ludzi?

Ewelina

co z tymi wezwaniami do zapłaty, skoro premie dostają osoby, które wypiszą ich mniej, to firma stawia na rzetelność, a nie na ilosc? czy jest wgl jakiś limit dzienny do wyrobienia na tych parkingach?

Sko.

Premię niby dostaję się za poprzedni miesiąc.. Pracownik który wypisuje mniej wezwań do zapłaty dostaje premie a osoba która wypisuje naprawdę dużo nie dostaje. Nie polecam pracy

@Sko.

A od czego to zależy takie traktowanie? Czym sie jeden od drugiego różni w oczach szefostwa?

muniek
@Sko.

w jakim to mieście?

Aplikowałeś na stanowisko PRACOWNIK OBSŁUGI PARKINGU oferowane przez firmę City Parking Group S.A? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
olo

Firma City Parking Group to po prostu banda złodziei, nie powinni zarządzać ŻADNYMI parkingami !!! Naciągają opłaty!!

Naciągacze

Banda naciągaczy, ledwo człowiek zaparkował auto poszedł do parkomatu wykupić bilet a za wycieraczka wezwanie do uregulowania opłaty, to się nazywa próba wyludzenia! W wezwaniu wpisany adres parkingu z innej lokalizacji oraz inny nr parkingu. W dodatku w aucie czekało male dziecko na to jak wrócę z biletem. Oczywiście złożona reklamacja, jeżeli zostanie rozpatrzona negatywnie pozwę państwa o naruszenie dóbr i próbę wyludzenia! Oczywiście jak dotarłam do auta z biletem to ani śladu nie było po parkingowym dziecko powiedzialo że byla taka pani... dziwne, ze pani nie zaciekawił fakt że małe dziecko jest pozostawione samo w aucie..... ale trzeba być człowiekiem z odrobiną empatii.... ale liczy się aby wypisać wezwanie zanim kierowca wykupi bilet i zdąży wrócić taki challenge kto będzie szybszy!

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w City Parking Group S.A?

student

zawsze dają umowę o pracę, chyba, że sam nalegasz na umowę zlecenie (nie wiesz ile godzin będziesz mógł pracować albo finansowo jest to dla Ciebie korzystniejsze)

Edyta Górniak

Nie polecam

Maciek z klanu

Negatywna bo tak

Tfu

Szkoda się denerwować

Najgorszy parking

Nie polecam omijał bym szerokim łukiem nie rozumieją co się do nich mówi ameby.

niezadowolony

w ciemnościach, gdzie nie widać,że parking jest płatny ( był bezpłatny ) czyha się na delikwenta. nie ma do kogo się zwrócić, bo kontroler jest niewidzialny. na zawiadomieniu o mandacie jest bardzo niewidoczny nr konta. już nigdy nie odwiedzę tej galerii.

tak nie powinno być
@niezadowolony

Ciemności, ciemności, i jeszcze raz ciemności. Tablice informacyjne że to płatny płatny parking przy centrum handlowym powinny być widoczne. Wszystko ukryte, Więcej tam nigdy nie pojadę, Jak tak można? Poukrywali tablice informacyjne że to płatny parking i koszą kasę. Zawiadomienie o opłacie dodatkowej całkowicie nieczytelne.

Sebastian
@tak nie powinno być

Nie ma tablic informacyjnych o tym, że trzeba zapłacić? Poza tym powinien być widoczny parkometr z którego pobiera się bilet. Nie ma niczego takiego w zasięgu wzroku? Dostałeś mandat, bo nie zapłaciłeś?

jamil

Od 4-ch dni probuje zlozyc reklamacje przez internet. Czesc strony - zloz reklamacje - jest zablokowana. Wyswietlany ciagle komunikat: żle wprowadzone dane. Mimo sprawdzania poprawnosci danych i zmany adresu e-mail oraz wersji kopiowania paragonu i zaznaczeniu wymaganej zgody, po kliknieciu wyslij reklamacje, system powraca do - nie jestem robotem a po pewnym krorkim czsie ukazuje sie komunikat - zle wprawadzone dane. Poniewaz lewa strony strony internetowej dziala normalnie odnosze wrazenie, ze przyjmowanie relamacji zostalo celowo zablokowane. Na zawiadomieniu, czesc adresu pocztowego jest zamazana co uniemozliwia wyslanie korespondencji poczta. Dotyczy to pakingu przy LIDL W gdyni. UL, chylonska 110B. Edward Jarmułowicz, Morska 293/57, 81-054 Gdynia. abamax@wp.pl, tel. 793076161. Pozdrawiam.

Panda
@jamil

Błędy w wypełnianiu danych z zawiadomienia lub za duży plik w załączniku.

@Panda

Skoro tak, to chyba można by było ustawić takie komunikaty, żeby wyskakiwały, jak ktoś (np. jamil) uzupełnia dane w formatce. Podejrzewam, że dla IT to kwestia trzech sekund. Inaczej to można do końca świata klikać i nie wiedzieć co jest źle.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w City Parking Group S.A?

Panda

Nie

Danuta

City Parking szuka pracownika obsługi https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pracownik-obslugi-parkingow,praca.gov.ple75b50a983b3f2de643d2ac0f1ff8eba,piotrkow-trybunalski Ciekawe skąd taka rozpiętość zarobków brutto od 2800 do 3300 zł? Wymagają prawa jazdy kat. B, ale z ogłoszenia nie wynika, do czego ono będzie potrzebne pracownikowi - czy będzie odstawiał auta klientów?

burs
@Danuta

rozpiętość wynika z wysokości premii, pracowałem kiedyś w City Parking i premie są zależne od stażu pracy, zaangażowania, tego czy uczysz nowych pracowników, no i od obrotu danej strefy; a prawo jazdy? jak jesteś taka ciekawa to zadzwoń, a nie pytania na gowork piszesz..., ja pracowałem na nogach, ale serwisanci jeździli też samochodami

Wiecie czy City Parking Group S.A udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kontroler spp city parking gro

Tak pracownicy otrzymują niezbędny sprzęt do pracy laptopa oraz telefon służbowy

Jan
@Kontroler spp city parking gro

telefon tak laptop nie

Rag

Tak

Czy pracownicy w City Parking Group S.A dogadują się między sobą?

ABX

Nie

lynn

w oddziałach raczej tak bo jak ktoś się nie dopasowuje do większości to szybko odchodzi, a w Centrali "różnie bywa"

obi

tak oczywiście dogadują się, konspirując przeciw pracodawcy

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w City Parking Group S.A?

obi

bardziej biznesowo-techniczno-branżowy angielski się przydaje szczególnie jak się się domyślam ma się szefów (usunięte przez administratora)

Aniela

Rozmowa jakby nie wiem na jakie stanowisko się składało... Pan trajkocze jak najęty o rzeczach mało ważnych i na końcu pada pytanie ile chce zarabiać .. już wyczułam że kokosów nie dają i hasło że zatrudniają na minimalna bo pracownicy często pobierają świadczenia albo mają komorników... To radzę w ogłoszeniu wpisać jakich kandydatów oczekujecie... I jaka kasa bo szkoda czasu... Jak padają takie hasła o ludziach którzy pracują tam lepiej powiedzcie że dajecie minimalna żeby nie płacić kasy za dużej... Szkoda czasu ... Byłam z ciekawości zobaczyć co proponujecie więcej na sprzątaniu w biurze się zarobi.

ggth
@Aniela

jakie to trzeba mieć nudne życie, żeby na rozmowy kwalifikacyjne chodzić z ciekawości...

Maja
@Aniela

Być może firma wcześniej miała jakieś nieprzyjemne sytuacje związane z pracownikami i dlatego wolą zadawać takie pytania i się upewnić. Co do zarobków - to może jest to stawka na start a później można liczyć na podwyżkę jak pracownik się sprawdzi?

@Maja

ha, ha, ha, ha dobre, bardzo dobra to powiedziane jest, zleo ta firma nie mówić bo to nie mieści się w ta rubryka

Artur

Firma (usunięte przez administratora)zapłaciłem za parkowanie 15 zł cały dzień koszt 20 zł spoźniłem się 26 minut i wezwanie do zapłaty 100 zł Banda (usunięte przez administratora) nie polecam parkować na tych parkingach

tt
@Artur

to trzeba bylo zaplacic 20 zl.... a kwoty oplat dodatkowych czesto nie sa ustalane przez sama firme... a zreszta - co to ma do opinii o pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o City Parking Group S.A - Grudziądz

• Jak się pracuje w City Parking Group S.A?

Zobacz opinie na temat firmy City Parking Group S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Parking Group S.A?

City Parking Group S.A