Opinie o City Parking Group S.A w Grudziądz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie City Parking Group S.A. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w City Parking Group S.A o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Parking Group S.A w Grudziądz

milo

Banda naciągaczy ale mają do tego pełne prawo. Natomiast, dziwi mnie fakt, że prezydenci miast, np. Gdyni czy Gdańska godzą się aby pod ich nosem kwitł taki biznes. Dziwi, mnie, że właściciele np. Lida (na przykładzie Gdynia Chylonia) pozwalają aby tak traktować ich klientów! Bardziej mam żal do takich jak właśnie Lidl czy Biedronka, że się godzą na takie działania pod ich nosem na szkodę ich klientów niż do samej firmy, która te mandaty wlepia. Zróbcie cos z tym! Klienci Lidla czy Biedronki czują się po takiej sytuacji (usunięte przez administratora)

@milo

Zgadzam się,że to naciągacze,a prezydenci udają,że tego nie widzą!

Teresa Nowy wpis

Cześć, kiedy mniej więcej szukano kogoś do działu handlowego? niby miałam w przeglądarce ogłoszenie ale nie da się w nie kliknąć, zastanawiam się jak dawno jest już wygasłe. Interesuje mnie w pierwszej kolejności forma umowy. Kontroler kiedyś miał zlecenie, czy handlowiec za to może być na umowie o pracę?

Ktoś Nowy wpis

Nieprofesjonalna firma. Odbyłam rozmowę, Pan z którym rozmawiałam powiedział, że odpowiedź da mi do końca tygodnia. Spóźniony feedback dostałam w kolejnym tygodniu. Odpowiedź pozytywna, obie strony mają chęć współpracy. dogadaliśmy warunki finansowe. Pan powiedział, ze musi dostać tylko zgodę zarządu. Miał dać znać do końca tygodnia tj. końca marca. Brak odzewu, przypomniałam się po świętach Wielkanocnych. Dostałam odpowiedź, ze nadal nie wie jaka jest decyzja zarządu i zadzwoni do końca tygodnia. Do dziś zero odpowiedzi, nawet takiej która dała by znać, że warunki nie są już aktualne. Stracony czas i brak profesjonalizmu.

Tak jak napisano wczesnej na administracji zarabiało się 3,400 zł na rękę? Zastanawiam się jak przy tym sam technik serwisu wychodzi, bo wystawiona jest właśnie oferta. przede wszystkim czy to stała podstawa tylko? Nie widzę niczego o premiach, dlatego mnie to zastanawia

Jerzy Nowy wpis

Banda naciągaczy ale mają do tego pełne prawo. Natomiast, dziwi mnie fakt, że prezydenci miast, np. Wrocławia godzą się aby pod ich nosem kwitł taki biznes. Upłynęła zaledwie 5 minut by załapać dokonać wydruku bilety darmowego, który przewiduje 1,5 godziny a ty zaledwie 5 minut i 150 zł w plecy dlaczego do tego dopuszcza. Próba złożenia reklamacji jest niemożliwa wysyłając reklamację występuje informacja , że wystąpił błąd i nie wskazuje jaki wszystkie pola wypełnione prawidłowo. Podejrzewam tutaj celowe działanie zarządcy parkingu

Aplikowałeś na stanowisko PRACOWNIK OBSŁUGI PARKINGU oferowane przez firmę City Parking Group S.A? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Natalia

A ja mam pytanie o to, jakiej kasy spodziewać się może osób a wykształceniem wyższym. Jak mieli ofertę pracy dla Specjalista/ka ds. Administracji i Obsługi Klienta i tam chcieli wykształcenia średniego. I jak ma się jednak lepsze wykształcenie to i wtedy dadzą wyższą stawkę? Jest kasa zależna właśnie od posiadanego dokumentu?

Magda
@Natalia

Ja pracowałam tam przez prawie rok, pensja 3400 na rękę, nie było szans na podwyżkę, bo firma cały czas nie ma pieniędzy...

@Magda

Mimo wszystko ta praca była w zeszłym roku czy w tym który teraz nadszedł także? te wspomniane zarobki mnie zastanawiają, teraz coś ustawowego jednak weszło? Wiadomo? I jak ten prawie cały rok pracy wyglądał?

City Parking Group S.A poszukuje pracownika na stanowisko Inżynier Sieciowy w Warszawa. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Andżela

nie lubią tu zdalnych? A co jest przyczyną? teraz niedawno tak napisano i po prostu się zastanawiam. Chodzi o koszty? Laptop i tym podobne? jest zwrot za energię?

Obniżyli wymogi dla programistów? Chyba, że ja mam jakaś inna ofertę? jeszcze kiedyś ktoś tu pisał, że 5 lat potrzeba tego całego dwa, a ja jak mam teraz przed sobą aktualne ogłoszenie to wyświetlają się 2 lata. Trudno było kogoś znaleźć czy jak? opiszecie co konkretnie się robi? jak praca wygląda?

Prol

Najpewniej trudno jest kogoś znaleźć. A co robisz, to przychodzisz, piszesz kod, czekasz na test i robisz kolejne zadanie, nic innego, jak każde takie miejsce. Jak się uda, to na start dadzą ci 3700 netto i najlepiej w biurze, bo nie lubią zdalnych.

Pisze w sprawię aktualnej oferty dla Programisty. Ile dają pensji? Oferują warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy, a jednocześnie wymagają 5 lat doświadczenia. No to jak ma się te 5 lat doświadczenia to jaka jest pensja netto? A jak około 8 lat to ile?

milo

Gar
@milo

Ciężko ci pobrać darmowy bilet na czas zakupów? A raczej zablokowali ci możliwość darmowego parkowania przez cały dzień i się ośmieszasz?

wpt
@Gar

Nie ciężko pobrać ale czasami zapomnisz i cyk masz prezent za 100 zł i już nie kupisz lekarstwa lub wnuczkowi samochodziku nie????

wpt
@Gar

Polowania czas rozpocząć!!!!!!!!!!! Idzie Wielkanoc, idziesz na zakupy emerytura powala łał 1300 na rękę zaszaleć czas , zajączek, banany w promocji, mazurek, jakiś piernik, tez w promocji i co kupić żeby na lekarstwa wystarczyło a te są bez promocji ale dałeś rade hurreeeee Szczęśliwy wracasz do ,,auta" a tu pozdrowienia za wycieraczką oooooooooooo(usunięte przez administratora) zapomniałem pobrać pełnia szczęścia, niemalże orgazm... w moim wieku????. Już na małe conieco niemaaaaa!!!!! Nistety

W
@milo

Firma (usunięte przez administratora) ludzi na parkowaniu.

Dno
@Gar

Brak oznakowania odpowiedniego że to strefa płatnego parkowania

Egon
@milo

Prawda, to samo we Wrocławiu - Tarasy Grabiszyńskie - przyjechałem na szybko do apteki, bo dziecko miałem chore, wszedłem, kupiłem, wyszedłem, patrzę, a tu kwitek za wycieraczką, to jest zwykłe (usunięte przez administratora) na pograniczu złodziejstwa, ewidentnie było widać, że jestem klientem sklepu, a nie mieszkańcem pobliskiego osiedla, który tam parkuje 24h. Od tamtego czasu nigdy już się tam nie pojawiłem i nie pojawię.

@milo

Zgadzam się,że to naciągacze,a prezydenci udają,że tego nie widzą!

Coś ktoś wie o stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac?? Wymagają od kandydatów znajomość programu Symfonia i Płatnik. A wiecie na jakim poziomie? Czy to ma być zaawansowana znajomość, czy taka podstawowa? I co jak zna się tylko ten jeden program? To wtedy jest opcja doszkolenia z tego drugiego już podczas pracy?

Tadzio

Czyhają tylko dyskryminuja osoby niepełnosprawne samochód był oznakowany na dodatek legitymacja za szybą i co 130zl do zaplaty za 16minut postoju banda (usunięte przez administratora) analfabetów

xyzzz

Bardzo dużo tu opinii od klientów. Chciałbym przypomnieć, że od tego typu komentarzy są inne portale. GoWork to portal do oceny firmy jako pracodawcy dla osób rozważających podjęcie zatrudnienia w danym przedsiębiorstwie... Więc napiszę taki komentarz, jako były pracownik City Parking Group. CPG to firma, którą tworzą świetni pracownicy. Kompetentni, pomocni, uczciwi i pracowici. Jest to miejsce, w którym na pewno nawiążesz długofalowe przyjaźnie, jeżeli zdecydujesz się podjąć tam zatrudnienie. Oczywiście, zdarzają się również przypadki całkowicie odwrotne, ale takie jest życie :) Niestety oferuje marne, a nawet bardzo marne zarobki nieadekwatne do ilości wykonywanej pracy - oczywiście im wyższe stanowisko, tym pensja jest porządniejsza. Jednak jako pracownik biurowy nie licz na wysokie wynagrodzenie. Ja nie żałuję spędzonego tam czasu, gdyż zdobyłem dużo nowych umiejętności, co jest dla mnie cenniejsze od płacy. Szkoda tylko, że zamiast pomóc pracownikowi się rozwijać gdy osiągnął już perfekcję w bieżących obowiązkach, oni nie mogą mu nic zaoferować...

Zuzanna

Cześć, sporo tu opinii od klientów a z tego co widziałam szukają do siebie speca od kadr i płac. Może któryś pracownik opowie coś o warunkach pracy jakie tu mają? Jak współpraca na dziale przebiega i czy do benefitów należą jedynie multisport i opieka?

To jest jakaś tragedia. Nie wydrukowałam biletu z czystej niewiedzy w Grudziądzu. Jak wróciłam po niecałej godzinie miałam mandat za wycieraczka. Razem ze mną przyjechał brat osobnym autem z rejestracją Grudziadzka i stał obok mnie i nie dostał mandatu a ja byłam na innej i go dostałam chociaż miałam za szyba bilet z parkingu miejskiego który świadczył o tym że nie mogłam stać więcej niż godzinę. Po odczytaniu wezwania do zapłaty niezwłocznie wykupiłam bilet i złożyłam reklamacje oczywiście dostałam odmowę. Dla mnie to jest kompletne dno a nie firma. Mam nadzieję że to zło do nich wróci że zdwojoną siłą

W
@Ania

Jeżeli Pani może udowodnić, że nie stała Pani dłużej niż 1,5 godz. to proszę się odwołać. Nawet do sądu. Wszakże jest to dla klientów sklepów.

@W

Deklaruje się Pan jako Pracownik, jesli taki dowód zostanie wskazany to nie można tego wprost obsłużyć? Czemu sąd od razu jest przywoływany, jako Pracownicy nie macie takiej mocy?

Dno

Gorszego (usunięte przez administratora), nie ma Ciechanów dekada, brak odpowiednich oznaczeń że to strefa płatnego parkowania a do tego 100 pln za 15 minut postoju. Czatują na człowieka (usunięte przez administratora) aby go (usunięte przez administratora)

Teresa

Witam, mam pytanie w sprawie pracy księgowej. Jakiś czas temu została wystawiona oferta na takie stanowisko, czy można w związku z tym wiedzieć, jak tam aktualnie płacą w tego typu pracy?

aa

W Bydgoszczy szukają na stanowisko Wdrożeniowiec: (usunięte przez administratora) Czy ktoś może podzielić się opinią o tym stanowisku oraz o pracownikach w Bydzi?

Zuzanna

Jak tak czytam te opinie od niezadowolonych klientów to się zaczynam zastanawiać jak tu właściwie się pracuje.. Da ktoś z ciekawości znać jakie warunki tu ludziom oferują obecnie? Jakie stawki i zakres obowiązków?

Maciej

To ja może napiszę swoją opinię na ten temat. Sprawa dotyczy oddziału Łódź. Polecę działami po kolei: Kontrolerzy: W całej kontroli są tylko 3 normalne osoby (2 dziewczyny i chłopak) na 12 osób.(usunięte przez administratora) Trwają wyścigi kto napisze więcej wezwań. Sprzęt do kontroli jest bardzo słaby i awaryjny i jak coś Ci nie działa to jest twój problem. Za wszelkie uszkodzenia ponosisz odpowiedzialność - przykładowo jak Ci pęknie naklejane szkło na wyświetlaczu to masz wymienić na swój koszt albo minus 100 zł z premii. Niby nikt nie narzuca norm w ilości wypisanych wezwań, ale jak masz mniej, niż 20/dzień to o jakiejkolwiek premii możesz zapomnieć. Do obejścia masz teoretycznie 1 strefę dziennie, ale musisz ją skontrolować 4 razy (20-35 km dziennie); teoretycznie jedną, bo zazwyczaj jest to 1,5-2 strefy dziennie - gdy zapomnisz "odbić" jeden parkomat to widzisz radosne minus 100 zł z premii. W pracy kontrolera jesteś zdany sam na siebie. Oczywiście na początku chodzisz z innym kontrolerem, który ma Cię nauczyć trasy, jednak tak naprawdę ma Cię gdzieś. (usunięte przez administratora). Biuro nigdy Ci nie zgłosi, że gdzieś była usterka i masz odpuścić, a jak wypiszesz wezwanie komuś, kto zgłosił usterkę to masz gwarantowaną awanturę. Serwis: Tu będzie krótko ... co im nie zgłosisz to jest problem, najlepiej jakbyś wszystko sam naprawił za nich. Zazwyczaj siedzą w magazynie, grają w gry na telefonach i narzekają ile to oni nie mają roboty. Jeden dodatkowo potrafi pojechać na miasto i spać w samochodzie. Jest jeszcze jeden (usunięte przez administratora), który za dodatkowe pieniądze co chwilę donosi na innych pracowników do kierownika. (usunięte przez administratora) Kierownictwo: Jest ich 3 ... tak 3. (usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam tej firmy. T(usunięte przez administratora)Nie ma osobnych szatni, żeby się przebrać, jest tylko 1 toaleta, z której bardzo ciężko skorzystać(usunięte przez administratora)

Żbik
@Maciej

Piszesz to jako były pracownik i wylewasz falę hejtu na byłego pracodawcę? ;)

Maciej
@Żbik

Jestem obecnym pracownikiem. Niedługo pewnie będą jakieś rozmowy, bo jeden chłopak odchodzi. Przyjdź i jak Cię przyjmą to porozmawiamy osobiscie.

Ktoś
@Maciej

Zdecydowanie nie polecam. Szkoda czasu nawet na rozmowe kwalifikacyjną na której szefostwo bajki opowiada.

Była pracownica
@Maciej

Przeniosłam się tutaj z innego oddziału firmy. To co firma mi obiecała, a to co było w przelewie to 2 różne światy. Odeszłam po miesiącu

ABC
@Maciej

Macieju, a właściwe Pani/Panie XYZ bo w w internecie jesteśmy pseudo anonimowi, więc nie wiemy kto jest po drugiej stronie. Jak w każdej opinii jest na pewno część prawdy, nieco przekolorowania i sporo emocji, ale nie to chcę oceniać. Czytając Twoja opinie mam następujące spostrzeżenia: - atmosfera w pracy jest do (usunięte przez administratora) - współpracownicy są bardziej wrogami niż kolegami - nikt nic nie ogarnia i nie robi, każdy tylko patrzy w sufit a przełożeni wymagają pracy tylko od kontrolerów - wynagrodzenie jest beznadziejnie niskie jak na powierzone obowiązki a pracodawca tylko szuka jak je jeszcze zabrać pracownikowi - większość pracowników tylko donosi na innych - warunki pracy są fatalne - sprzęt niezbędny do pracy nie działa i za wszystko obarczają winą i wyciągają konsekwencje od pracownika - przełożeni zachowują się jak tyranie a pracowników traktują niemalże jak niewolników Takie mam wnioski po przeczytaniu Twojej opinii. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, skoro jest tak jak wskazujesz, czyli upraszczając: (usunięte przez administratora) za miskę ryżu, to dlaczego tam ktokolwiek (w tym Ty) jeszcze pracuje? Gdzie w tym logika?

jk
@Maciej

jaką trzeba być ofiarą losu, żeby tak oceniać swoją pracę (współpracowników, wynagrodzenie, atmosferę i obowiązki) i dalej tam pracować... pewnie nigdzie indziej Cię nie chcą i tylko ta jedna firma się zlitowała....

bychar
@Była pracownica

a koleżanka sama mówiła, że ma potrącenie komornicze - to co się dziwić, że w przelewie było mniej :)

dick
@jk

wyśmiewa subiektywne odczucia drugiej osoby

rysmaz62
@Żbik

Jaka firma tacy pracownicy. Jak można żądać mandatu, kiedy parking jest nieprawidłowo oznaczony? Właśnie o tym się przekonałem. Nie będę się ze "złodziejami" sądził dlatego zapłacę, bo szkoda nerwów. Ich prawnicy i ich opinie to też ściema. Co innego piszą, co innego potem realizują. Żadnej empatii dla drugiego człowieka. "Oni są bezbłędni. Nigdy się nie mylą."

@rysmaz62

A faktycznie źle jest oznakowane? Czyli jak konkretnie w Twoim przypadku z tym było. Da się udowodnić, że jest to niepoprawne?

Zostaw merytoryczną opinię o City Parking Group S.A - Grudziądz

• Jak się pracuje w City Parking Group S.A?

Zobacz opinie na temat firmy City Parking Group S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Parking Group S.A?

City Parking Group S.A