Opinie o Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Katowice

Globetek Sp. z o.o. to międzynarodowa firma rekrutacyjna (wpis do rejestru agencji nr: 7620) specjalizująca się w rekrutacji specjalistów i menedżerów dla firm z branży energetycznej, petrochemicznej i budowlanej na terenie całej Polski i za granicą.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Katowice

Esiu

Obecnie wiecznie problemy, opóźnienia, nic nie załatwia, dogadać jak pies z kotem. Pracuje bo jedynie stawka była super początkowo ustalona,wszystko wyjaśnione

Nicola

@zbychu a jak bardzo zalegają z wypłatami?

Rijad
@Nicola

2 3 kazdego miesiaca cztery tez sie zdażyło

Jarekk

Jeśli chodzi o Globetek w Chorzowie, daje 4/5, tylko i ze względu na opóźnienie wypłat (czasami po 20 dniu miesiąca) Badania szybko, umowy w porządku, o dziwo potrafią coś załatwiać. Praca w trzy dni. W Alstom niestety już tak łatwo nie jest jak z globetekiem, pracujesz bo fajna stawka i musisz. W końcu wszyscy będą latać z dyktafonami

@Jarekk

Witam, Mam jedno pytanie, kiedy Panu sie zdarzyła wypłata wynagrodzenia po, jak Pan, pisze 20-stym dniu miesiąca? Chodzi o projekt " Chorzów "? Ja zawsze służę pomocą......

Administrator Globetek
@Jarekk

Witam, Kiedy Panu się zdarzyła wypłata wynagrodzenia po 20-stym dniu miesiąca.Ja nie znam takiej sytuacji. a tym projekcie.

Pykterrrr
@Administrator Globetek

Po 20 może nie ale czasem 17/18, trochę późno, wynagrodzenie w połowie miesiąca jest trochę bzdurnym rozwiązaniem zwłaszcza ze firmowy płaca ZUS do 10-tego a także większość opłat robi sie do tego terminu No ale na to sie pracownik godzi podpisujac umowę w której termin płatności wynagrodzenia jest do piętnastego, ale bądźcie Państwo fair wobec swoich pracowników i wysyłajcie chociażby wiadomość informacyjna o ewentualnym opóźnieniu gdyż tak zachowają sie profesjonaliści którymi podobno jesteście Pozdrawiam

Tomasz

Ale ten watek dotyczy Globetek w Katowicach, jaka atmosfera i ogólnie dobrze wiedzieć przed aplikowaniem.

@Tomasz

Panie Tomaszu, Globetem z byłą siedzibą w Katowicach a obecnie z główną siedzibą w Chorzowie oraz nowo otwartym oddziałem w Bielsku-Bialej, zawsze służy pomocą. Jeśli Pan szuka pracy zapraszam do kontaktu telefonicznie lub osobiscie. Na Naszej stronie internetowej znajdzie Pan kontakty do odpowiednich osób z ktorymi Pan chce skontaktować. Pozdrawiam, Łukasz

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierownik ds. Automatyki i Elektryki (Ciepłownictwo)?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ursus

Chłopaki, nie ma na goworku z Chorzowa siedziby. Racja zdarza im się wypłacić później , ale na działalnosci jest w sumie zawsze na czas, nawet sporo przed datą wypłat pensji na umowie. \ Współpraca z nimi szybka i normalna. Zawsze pomogą i wytłuymaczą. Niżej ktoś mówi o Kons..., zależy jaki projekt w tej firmie, są ludzie i pajace. Po prostu nie dadź sobie wejść na głowe bo swoje też już widziałem. Trafisz na normalnych EPU czy liniowych to od czasu do czasu i poważny błąd Ci przepuszczą, a niestety są i czyści niemal sadyści, gdzie nikomu nie szkodzisz i głupio Ci dogaduje, szczególnie na hali produkjci wiązek. Wiemy o kogo chodzi

Rafał
@Ursus

Na oficjalnej stronie pracodawcy znalazłem zakładkę, która mnie zaciekawiła. Mianowicie chodzi mi o zakładkę o nazwie "oferty pracy - Ukraina". Mam przez to rozumieć, że pracodawca dla osób z Ukrainy ma oddzielne stanowiska? Jak to wygląda w praktyce? Liczę, że zechcesz odpowiedzieć.

@Rafał

Praca dla osob z Ukrainy wygląda tak samo, jak dla osób z Polski. Niczym się nie różni. Mam nadzieję, że pomogłem.

Natalia

Co możecie powiedzieć o ofercie pracy w Globetek jako Automation Project Manager? Jaka atmosfera występuje aktualnie w tym miejscu pracy? Warto złożyć do tego pracodawcy dokumenty aplikacyjne? Bardzo proszę Was o pozostawianie wypowiedzi na ten temat.

lejber

Rekrutują do Alstomu za ładne stawki, ktoś coś?

Natalia

@Maciek, zachęcam Cię do dłuższej wypowiedzi w temacie firmy Globetek, Twój obecny komentarz jest bardzo krótki i nie mówi nam za dużo. Zachęcam także inne osoby związane z firmą Globetek do przedstawienia aktualnej kondycji firmy i informacji dotyczących nowych zatrudnień. Chętnie dowiemy się co z benefitami oraz dodatkami pracowniczymi u tego pracodawcy, nowe opinie będą szalenie pomocne w tym wątku.

Maciek

POLECAM BARDZO DOBRE WYPLATY NA CZAS

TOMEK
@Maciek

POTWIERDZAM NO I POZDRAWIAM PANIĄ JUSTYNKE

Natalia

Od ponad roku nikt z Was nie wypowiadał się na temat Globetek. Chętnie dowiemy się jak wygląda współpraca z firmą obecnie. Ktoś z Was w ostatnim czasie korzystał z jej usług? Co wyróżnia tą agencję pośrednictwa na tle innych firm z branży?

bege

@Staszek może coś się zepsuło i to miała być po prostu jednak oferta. Jak widzę to ogłoszenie na kierownika ds. ofertowania to źle to nie wygląda. Wystarczy doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w branży Oil&Gas.

El Maestro

Czy ktoś z tej firmy pojechał na maszyny budowlane do Norwegii?

spawacz

a widzieliście jaka stawka proponuje w Kielcach - by go fix.w angli tez odpierdolił numer stulecia !!!!!

kontraktor

to jest forum do hejtu, narzekania i prezentowania anonimowych opinii często wyssanych z palca - dotyczy to wszystkich firm nie tylko tej. nie wiem tez dlaczego ktos tutaj szuka informacji o pracy - to nie do tego sluzy. Masz pytanie to zadzwoń do nich bo to nie miejsce na czatowanie z firmami.

Globetek

Witam, każde ogłoszenie zawiera informację na jaki email można przesyłać CV. Można też użyć ogólnego emaila tj. praca@globetek.pl Pozdrawiam

Globetek

Zatem zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów tej oferty pracy. Dodam, że stanowisko dotyczy rekrutacji stałych, a nie kontraktów zagranicznych, które realizowane są przez inny zespół.

ink

bricklayer nie wiesz czy GLOBETEK BĘDZIE WYSYŁAŁ NASTĘPNYCH MURARZY?CZY MAJĄ JAKIEŚ OFERTY?POZDRAWIAM BRICKIES.

bricklayer

Generalnie osobom wyjeżdżającym do pracy do Anglii w charakterze murarza mogę polecić Globetek. Jest uczciwa firma i pracując dla niej mam poczucie, że trafiłem dobrze. Oczywiście były problemy jak to uczciwie przyznał pan Piotr Swirkowski ale dotyczą one funkcjonowania biura Globeteku w Anglii, które nie stanęło na wysokości zadania i zawaliło kilka spraw. Obecnie jednak sytuacja się ustabilizowała i nie jest źle. Z pewnością można by jeszcze poprawić komunikację ale powtarzam na razie jest OK. Gorszą opinię mam natomiast o Polakach czyli ludziach wyjeżdżających do pracy za granicą. Tak roszczeniowej, kłótliwej i węszącej wszędzie oszustwo nacji jeszcze nie widziałem. Kłopoty, problemy się zdarzają i najważniejsze chyba jest sposób w jaki firma podchodzi do ich rozwiązania i tutaj Globetek mogę pochwalić. Natomiast zadowolić Polaka tego chyba i sam Pan Bóg nie zdołał by zrobić.

Piotr Swirkowski

Panowie, okropnie sie czyta to co piszecie na tym forum. Zajmujemy sie tym samym od 8 lat i pomoglismy znalezc prace wielu ludziom, czasem naprawde w ciezkich sytuacjach i nigdy nie zostawilismy nikogo na lodzie, nawet jesli musialem leciec za granice po kogos lub z nim wracac. Panowie Murarze faktycznie maja prawo do narzekania i wyrazania swoich negatywnych opinii poniewaz bylo i jest wiele niedociagniec, natomiast stawka 15GBP/h nie wydawala nam sie zla. Dodatkowo pokrywamy koszty wynajmu auta co tydzien, i pokrywamy koszt zakwaterowania - wszystko powyzej 100GBP za tydzien za osobe. Oczywiscie, do baku trzeba nalac z wlasnych pieniedzy i kupic brytyjskie narzedzia, ale czy dojezdzajac do pracy w Polsce pracodawca pokrywa koszty dojazdu? Nie chce usprawiedliwiac tutaj ani siebie, ani moich wspolpracownikow z UK. Jedyne co moge powiedziec to, ze konsekwencje zostaly juz wyciagniete i naprawiamy bledy z ubieglych 6 tygodni. Wkrotce ruszymy z nowymi projektami i rekrutacjami, w sczegolnosci w petrochemii. Jezeli ktokolwiek czuje sie pokrzywdzony, lub tak jak czytalem oszukany lub nie posiada jasnych informacji, prosze o email bezposrednio do mnie na adres: piotr.swirkowski@globetek.pl, lub zapraszam do nas do biura na rozmowe. Wszystko da sie wyjasnic i wyprostowac. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

IPtensam
@Piotr Swirkowski

Prawo za "kawę na ławę"!, i bez względu na to co Pan myśli , jestem za tym żeby zawsze rozmawiać.(również słowa w czyn wprowadzać). Proszę również nie porównywać chorego polskiego rynku pracy do UK. Pomijając wszystko chyba wychodzimy na prostą i będzie tylko lepiej.

kontraktor2

Prawda, słyszałem że była taka sytuacja , ale to tylko oni są sami sobie winni. I raczej nie widziałem ich wpisów na tym forum. nie widzę związku z ostatnimi wpisami.

Zostaw merytoryczną opinię o Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Katowice

• Jak się pracuje w Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce