Opinie o FORTMAN-GROUP w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FORTMAN-GROUP. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FORTMAN-GROUP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORTMAN-GROUP w Szczecin

ma.....

wie ktos cos o tej firmie ? dostalem oferte ale ludzie pisza ze nie placa i ciagle jest cos nie tak dajcie znac co i jak

bob

NIE POLECAM..potwierdziło sie to co pisali wcześniej koledzy tzn. nie ma na czas wypłat,a jak już wpłynie na konto to nie taka suma jaka miała być,płacić w większości przypadkach za loku też trzeba-po za tym są przestoje w pracy i potem zamiast 6 tyś dostajesz 3tyś.koszmar.

geniusz

pracowalem i to hora firma z chate placisz odciagaja prz wyplacie a ubezbieczenie masz turystyczne ja zlamiesz noge uciekaj z budowy ozakoszta placisz ty i (usunięte przez administratora) jakzlamiesz noge na chodniku pszed praca po za zakladem placi te twoje marne ubezpieczenie nie polecam

zaiteresowany

czy w tej firmie podpisuje się umowę o pracę czy umowę zlecenie? A może tolerują tylko samozatrudnienie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie FORTMAN-GROUP? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
gratułit

Ale nie odbieraja telefonow w zwiazku z oferta pracy?to troche dziwne ,biora zaliczke jakas na poczatek,ile jesli mozna wiedziec?Mozesz napisac konkretnie?Bo niewiadomo czy wyjezdzac.dzieki wam!

plum

byliście na rozmowie rekrutacyjnej??? o co pytają? warto jechać? czy wydam kase na paliwo a oni nigdy więcej się ie odezwą??

opellllll1890

Witam Mam pytanie duzo polaków tam pracujee ii czy praca przy armaflexie jest spokooo ???

sepq

robię dla fortmana od połowy maja. Póki co wszystko jest w porządku. czasem trafisz na lepszą czasem na gorszą robotę ale i tak zawsze zarobisz. kilka razy zdarzyło się że wypłata była opóźniona o kilka dni ale to jedyny minus który i tak jest do przejścia. polecam każdemu kto chce zarobić i robić. Na pewno nie dla ludzi którzy myślą że sobie odpoczną. opłacone mieszkanie to niewątpliwy atut a jakość tego mieszkania to jak już ktoś napisał zależy od tego co znajdą. bywało że mieszkałem o wiele gorzej prywatnie wiec nie narzekam. i pozdrawiam taką jedną panią z biura :-)

templer

Pracuje w tej firmie od 5ciu miesiecy,jestem izolerem z 5letnim doswiadczeniem,11euro na godzinke,mało?Szukaja fachowcow,nie statystow.Kaska jest na czas,biuro elastyczne,wspołpraca miła.Jesli ktos cos potrafi,polecam.A obiboki niech narzekaja,coz,czas do kostki brukowej panowie.

Cześć dużo opini nic konkretnego odnośnie zarobków finanowo jak to wygląda czy się dużo zarabia lludzie zadowoleni dzieki za pomoc

Co gdybym musiał na chwilę wyskoczyć?

kazio

Czyli maksimum ile można zarobić w tej firmie Fortman Group a ile minimalnie czy jest stała podstawa???

SeeB

byłem w niemczech we frankfurcie i w marburgu. na początku tak jak wy sugerowałem sie opiniami i czekaniem na kasę, ale kasa przyszła 20stego i zawsze 20stego przychodzi. jak nie sprawdzisz tematu to możesz tylko insynuować. w tej firmie da się zarobić tylko trzeba tego chcieć. to nie jest praca typu `w niemczech` to jest praca w ,której trzeba pracować , a płace są dostosowane do umiejętności

na co zwrocic uwage na rozmowie o prace w firmie fortman group?Czy wymaagaja wyzszego wyksztalcenia?niestety go nie posiadam...czy zarobki atrakcyjne sa?

,,,,,,

Czy ktoś tam naprawde był jeżeli tak to w jakim mieście w niemczech bo opinie są i dobre i złe trudno wysondować kto pisze prawdę

lukas11

Rozmowy robią żeby wiedzieć z kim będą współpracować .To jest oczywiste, że nie wszystkich zatrudnią a rozgoryczeni zamiast oceniać może niech w sobie przyczyn poszukają?? Najważniejsze, że płacą i można sporo nadgodzin wyrobić :)

pogoń

Ja też byłem na rozmowie.Po dwóch spotkaniach ,już miałem nazajutrz podpisac umowę.I temat się urwał.Ni widu ni słychu.Dla mnie taka firma już nie istnieje.

1573o

wycofuję wszystko co złego powiedziałem ofirmie fortman!!! byłem zły i niewieżyłem,ale jednak słowa dotrzymali !wypłata była na czas, niemogę powiedzieć ile ? ale jest dobrze i żeby tak było cały czas! można zaufać i brać się za solidną pracę- polecam tą firmę śmiało!!!!!!!

lech

wiem,że zatrudnienie na umowę o pracę byłoby super, tylko,że większość pracodawców "odchodzi" od tego typu zatrudnienia. Czasy są takie , a nie inne.Jaj się ma rodzinę , to się "łapie" co popadnie.

gd

Ja też mam oferte pracy z tej firmy na samozatrudnienie ale niewiem czy się tam pchać

Zostaw merytoryczną opinię o FORTMAN-GROUP - Szczecin

FORTMAN-GROUP