Opinie o FORTMAN-GROUP w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FORTMAN-GROUP. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FORTMAN-GROUP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORTMAN-GROUP w Szczecin

Tomasz

roman

cześć wszystkim, właśnie pojawiło się w necie ogłoszenie o pracę w tej firmie dla monterów izolacji, mam pytanie: 1. jak wygląda proces rekrutacji na to stanowisko 2. jaką dają umowę o pracę (czy trzeba założyć swoją działalność ?) 3. jaka jest stawka godzinowa na tym stanowisku 4. za co odliczają od wypłaty (przeloty, zakwaterowanie ?) bardzo proszę o odpowiedź Pozdrawiam

DEKARZ

I co z ta oferta dla dekarzy czy jeszcze jest aktualna na pape termo?

emil
@DEKARZ

no jest oferta dalej wiec jak chcesz spac w aucie i pracowac miesiace za darmo to zglos swoja kandydature to zostaniesz wyruchany jak sobieski na mydle. szukaj lepiej innego pracodawce bo szkoda twojego czasu i zdrowia

zonka 2324

Ale wy ludzie narzekacie. Jak się obijaliście i mieliscie w nosie prace to teraz ponosicie pewne konsekfencje swoich czynów. Wszyscy co piszą negatywne opinie na temat tej firmy są albo obibokami którzy patrzą na innego ze za nich zrobi albo lubi dawać w palnik i na drugi dzień nie jest w stanie nic zrobić. 1,5roku mąż tam pracuje jest dobrym fachowcem to dobrze go traktują. Opanujcie się ludzie z tymi opiniami bo nie macie o tej firmie pojęcia zielonego. Pozdrawiam :)

mało istotne
@zonka 2324

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie FORTMAN-GROUP? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
marko

Szef jest ok

marko

Witam ja wziolem u nich pare zlecen jestem na dzialalnosci niemieckiej I jak narazie jest ok teraz zaczynam nowe zlecenie na 3 miesiace . Mysle ze negatywna opinie wystawiaja lenie I ludzie ktorzy nie maja pojecia o roboci I tak ich traktuja bo fachowca potrafia docenic .warto sprobowac jezeli ktos chce

Gregor

Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą kłamią nie płacą np w 7 osobowej grupie jest 2 ogarnięte osoby a reszta to łapanka z pod budki z piwem i te 2 osoby muszą tyrać za resztę bo panuje odpowiedzialność zbiorowa tzn jak niemiec nie zadolony to zjeżdzają wszyscy kasa nigdy na czas, znam z autopsji bo miałem nieszczęście pracwac tam w ubiegłym roku co sie dzieje teraz wiem od chłopaków którzy tam jeszcze zostali i którym szczerze współczuje...NIE POLECAM, NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAC.

gość

Brak słów na tą firmę... Nie są słowni ani nie wypłacają pieniędzy jak obiecują. Na zaliczkę jakąkolwiek nie ma co liczyć.

gosc

I jak tam sprawy z prawnikami.. ?

Majster5

Jak teraz jest w tej firmie,jak zarobki i czy na czas,jaka atmosfera panuje ?

szwagier

nie polecam (usunięte przez administratora) człowieka przez człowieka jednym słowem lipa na maxa

suchy

czy ktos wybiera sie po swietah na rozmowe do fortman group.małopolska pisac krkzn@interia.pl

janek

a koordynatorem pracownikow jest kuzyn szefa

miszczu

witam1 Pracuje w Berlinie na tej samej budowie co ludzie z fortmana imogepowiedziec jedno DNO!!!!po przeliczeniu stawek za metr na 1 h wychodzi 3.90Euro..zenada!ludzie przychodzą odchodzą zostają tylko nieliczni flachowcy którzy co poniedziałek maja wspanialy wyziew z ust!prace dodatkoe niepłatne rozlicznie za metry w procentach bez sensu!szkoda jakiego kolwiek czasu na ta firme... pozdrawiam szanujących się rodakow!

valdi

Czy ktoś z Polski Południowej wybiera się do nich w przyszłym tygodniu ? Może pojedziemy razem będzie taniej i weselej .

XS
@valdi

cześć, pewnie ja pojadę napisz na pocztę mario683@wp.pl zdzwonimy się i wymienimy opinie ))

lis

Właśnie zatrudniają wszystkich.Fachowcow bez doswiadczenia, hahahhaha

FOF

Polecam firmę IISO-PERFEKT fajna firma. Wejdź na opinie poczytasz... zatrudniają wszystkich.

Krzysiek

Nie polecam !!

miki

Dostałem pierwszą wypłatę!!! Jest cała.To mi się podoba :)

yoko11

Pracuje od 7 miesiecy i nigdy nie zdazylo sie ze ktos mi godziny ucial!! Robota jest ciezka to FAKT, nie ma siedzenia tylko swoje trzeba odpracowac.W marcu dostalem podwyzke i nawet o nia nie prosilem.do domu moge zjechac kiedy chce nikt mi nie dyktuje kiedy mam miec wolne:)

Zostaw merytoryczną opinię o FORTMAN-GROUP - Szczecin

FORTMAN-GROUP