Opinie o Magna S.A. w Sady

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Magna S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Magna S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna S.A. w Sady

Kobieta

Witam, jest teraz ogłoszenie o pracy przy montowaniu foteli. Możecie powiedzieć, czy kobieta bez wykształcenia mechanicznego ma szansę i da sobie radę? Czy na produkcji pracują kobiety?

xXx

Sauron powrócił do Mordoru, że aż trawę malują na zielono..

dudu

Gnój zawsze będzie gnojem, nawet gdy jest trochę podmalowany i wypachniony. Tyle w temacie o tym zakładzie.

praca do d.

Praca dobra tylko ludzie (usunięte przez administratora).

magnowiec

Nie mow ze jest dobrze. Skoro jest taka rotacja w firmie znaczy ze jest niestabilnie. W kazdym dziale a najwiecej w dziale jakosci jest rotacji. To nie swiadczy dobrze o zarzadzaniu firma i atmosferze w firmie.

Nikt
@magnowiec

Szef przeszedł do konkurencji i zabrał z sobą większość działu stąd rotacja :p.

kaz

Najgorsza praca !!!!!!!!!!!!!!

edek

Ludzie nie idźcie tam do pracy!!! Wyzyskiwacze i karierowicze, a udają równych!

Byłem tam na lini

Firma fajna odszedłem bo dostałem lepszą ofertę. Współczuję nowym pracownikom spotkania z Dawidem wózkowym:( -typowy buntownik -wychwala się jaki to on nie jest Co do firmy fajnie mi się tam robiło.

on

Witam, dostałem ofertę prace w magnie proszę o szczerą odpowiedz , mianowicie chodzi mi o to jak wygląda praca czy są jakieś dodatki?? jak wygląda pakiet socjalny i czy wgl on jest, z góry dziękuje proszę odpowiedz od osób co pracują tam i mogę mi pomuc a nie ludzi co tylko coś słyszeli i głupio piszą

magnowiec

a gdzie teraz nie masz pracy przez agencję? wieszkosc firm od poczatku daje umowy przez agencje nawet vwp

były ZMK

A Kzimieruk dla was jeszcze żelastwo robi? Czyli ogólnie firma beznadziejna jak widzę, zatrudnianie przez agencję to już ją dyskwalifikuję. W Kimballu chyba lepiej.

XXXXXXXXXXXXXXx

Nie polecam tej pracy nigdy w życiu syf kiła i mogiła przyjmuja przez agencje wyzysk traktowanie jak w obozie masz robić jak robot bez przerwy , obłuda i syf syf syf syf syf syf syf ludzi traktuje się jak gówno nie polecam kasa nędzna

sratata

Zobaczymy od maja wypłaty bez weekendów czy taka dobrze płatna praca.xXx Czekam na twój komentarz

@sratata

Słuchaj nie pierwszy miesiąc i rok tu pracuje żeby wiedzieć że są lepsze i gorsze miesiące. W ogólnym rozrachunku w ciągu roku wychodzi się bardzo dobrze. No ale jeśli nie ma się rozeznania w dzisiejszym rynku pracy to dla ciebie mogą się wydawać tu wypłaty małe. A jeśli jest ci za mało to na pewno zarobisz więcej naprzeciwko jeśli wiesz o j a kiej firmie . (ironia)

xXx

Żal mi ciebie tak to określe. Ja nikogonie namawiam tylko mówię jak jest. A ludzie sami przyjdą i określa jak jest naprawdę. I dla twojej wiadomości nie jestem kierownikiem tylko zwykłym pracownikiem a dodam jeszcze ze widać ile tu pracowałeś bo dla twojej wiedzy tu nie ma takiego stanowiska jak kierownik, są liderzy, mistrzowie, pracownicy biurowi i dyrektorzy ale kierownika nie ma. ( przepraszam jest kierowniczka ale magazynu ) ;-)

XXXX

jebni sie w ten dekiel i sam przestan (usunięte przez administratora) farmazony z dobrze płatnej pracyc hahahahah jesteś jebnię jak nie wiem co nie wciskaj ludziom kitu ta firma to wyzysk i jeden wielki syf i dobrze Ci radze kup bilet i leć na Antarktydę bo tam jest miejsce dla takich pajaców na odludzi łeb se zamroź bo to tego się tylko nadaje. Nie polecam tej firmy jeden wielki syf i wyzysk ludzi i nie słuchajcie tego Palant wyżej bo to piszę kierownik i chce was przekonać że do pracy nie polecam!!!!!!!!!!!!

nikt
@XXXX

Widać jesteś bardzo doświadczonym pracownikiem skoro znasz stanowiska jakie wg. nie występują na produkcji. Widać , że jesteś bardzo wykształconym człowiekiem skoro wiesz ,że na Antarktydzie jest lotnisko. Pewnie nie raz tam byleś co? A po stylu pisania można śmiało stwierdzić,że masz doktorat na wydziale polonistyki. Skoro nie dałeś rady w tej pracy to startuj do Macdonalda tam się na pewno spełnisz. Sam sobie będziesz szefował jak szybko masz hamburgery robić. Tylko pamiętaj zawsze z uśmiechem do klienta:)

pUMperNikiEl
@nikt

kierowniczkę to masz w warzywniaku  tu pracuje Pani kierownik ds. logistyki i magazynowania. Pozdrawiam serdecznie tą Panią :)

xXx

I teraz widać ile tam pracowałeś i ile jesteś wart jak już tam nie pracujesz :-) szkoda mi ciebie bo wyleciales z dobrze płatnej roboty i teraz żal ci du.pe ściska.. a wyjechałes pewnie przez swoją głupotę i nygustwo. Dużo takich ludzi widziałem w tej firmie i dużo pewnie jeszcze zobaczę. A norma o której tak biadolisz to jest wszędzie i tak samo wszędzie łatwo można już stracić. Powiem ci synku jeszcze jedno w polsce jak sam firmy nie założysz i ci się nie uda to nic nie będziesz miał więc dam ci radę weź pożyczkę kup bilet do uzbekistanu i jedź zapladniac kozy bo na nic więcej cię nie stać :-) pozdro i przemyśl moja radę

xxx

Przestań (usunięte przez administratora) farmazony ta firma to jeden syfu i malaria będę pisał jak jest naprawdę ludzi mają z (usunięte przez administratora)liczy się ty Łk o słupki i statystyki tempo i jeszcze raz tempo wypłata fatalna popełnisz błąd i masz po premi a przy takim tempie jest Bardzo łatwo nie polecam syf a i przyjmują tylko przez work service posrednika nie polecam

xXx

Ludzie jak wy możecie się nazywać byłymi pracownikami jak wy w tej firmie nawet miesiąca nie przepracowaliscie? Co wy wiecie o wypłatach, o świadczeniach itp? To dlaczego pracownicy, dobrzy pracownicy siedzą po parę ładnych lat w tej firmie i jakoś się nogami i rękami zapieraja żeby tylko tam jeszcze pracować? Powiem jedno płacą jest bardzo dobra, świadczenia socjalne też są i to nie małe rzeczy firma regularnie wymienia i długo jeszcze by można wymieniać.. powiecie gdzie indziej jest lepiej.. a ja wam powiem że zawsze jest dobrze tam gdzie nas nie ma ale jakoś później jest tylko płacz że mnie nie ma w tej firmie bo tam było dobrze.. i jeszcze jedno niechce ci się pracować to się połóż w łóżku bo nigdzie nie będzie ci dobrze zawsze coś będzie przeszkadzać i nie pasować. Pozdro

XXXX

Nie polecam przyjmują tylko za pośrednictwem pracy oferują 1750 brutto plus różne dodatki zastanówcię się za nim wejdziecie do tego syfu ludzie są gorzej traktowani jak bydło liczy sie tylko tempo temp tempo i ciągle i tam mało niech biurowy będzie (usunięte przez administratora) razem z Śmieszna Pani dyrektor HR nie wytrzymali by 15 min nieroby jedne nie polecam były pracownik jeden mega wielki syf !!!!!!!!a liderów by (usunięte przez administratora) odrazu kolejne darmozjady!!!!!!!!!!!!!!!!

młody

MAGNA to coś co sprowadza nas do innej epoki....TEMPOTEMPOTEMPO.!!!!!!!!!NORMA ty się nie liczysz .Potrzeba klienta.!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Magna S.A. - Sady

• Jak się pracuje w Magna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna S.A.?

Kandydaci do pracy w Magna S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna S.A.
1.5/5 Na podstawie 379 ocen.
  • Grzybowska 4 lok. 96
    00-131 Sady