Opinie o Magna S.A. w Sady

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Magna S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Magna S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna S.A. w Sady

bruno botton

Powiem Wam tyle że oni ciągle rekrutuja ogłoszenie jest juz 2 lata . Nie ma ludzi do pracy? ofszem s nawet na zeszyt zapisywani dodatkowo czekaja po 2 miesiace . Dla czego to stanowisko nie jest osadzone ???? Bo nigdy nie bedzie !!! bo nie ma interesu dla workserwis wypisuja umowy na dzień zwolnienia trwa to najwyżej max 3 tygodnie . Nie liczcie ze zagrzejecie tam miejsce po prostu nawet nie polecam bo praca do bani nie ma o co walczyć . Macie jeszcze ukraińców dofinansowywanych przez gminę jako swoich kolegów . Pani od hr która jest pomyłką by się pokichała jak by miała oporządzić teczki pracownicze .

Ktoś z kądś ;)

Witam. Jestem osobą z poza firmy,która od pewnego czasu jest zainteresowana podjęciem pracy w tym zakładzie,aczkolwiek jeszcze nie jestem zdecydowany. Puki co byłem na rozmowie w work servis. Do tej pory zdarzyło mi się raz pracować w zakładzie pracy gdzie były związki zawodowe i chciałbym wszystkich uświadomić że nie jest do końca tak jak to opisał mój przed mówca. Na początek kwestia najważniejszą dla wszystkich, pieniądze. To co wpłacamy na związki nie może zniknąć sobie od tak. Związki są ściśle kontrolowane przez urząd skarbowy z wszystkiego muszą się rozliczyć. Ponad to nie spotkałem się z sytuacją żeby były problemy z uzyskaniem pieniędzy od nich i nie mówię tu o imprezach firmowych bo to raczej należy do pracodawcy ,a nie związków. Inną sytuacja jest już stwierdzenie o imprezie związkowców "zjazdach" odbywają się regularnie i dla chętnych,ale nie o tym miałem pisać. Otóż sam osobiście dostałem ze związków tak zwane pod gruszą, zapomogę jednorazową na opał i coś a'la becikowe. Nie wspomnę o paczkach na święta. Co do tego że pracodawca będzie robił co chciał też nie jest tak do końca. Związki maja prawo do weryfikacji kroków pracodawcy i nie mówię tutaj o zwykłych ludzikach, tylko wykwalifikowanych osobach np. : pracodawca ma zamiar wprowadzić zmianę z pracy zostaje zwołane zebranie przedstawicieli związków wraz z ich prawnikiem i zarządu firmy wraz z prawnikiem firmowym. Jeżeli nie ma w zmianie nic rażącego w kodeks pracy zmiana zostaje podjęta pod warunkiem że obie strony czerpią korzyści. Jeżeli korzyści ma czerpać tylko pracodawca związki maja prawo walczyć o dodatkowe polepszenie warunków pracy( godziny, podwyżka itp.). Warto w tym miejscu zaznaczyć że związki nie są po to by paraliżować zakład pracy. Są po to by pracownicy i pracodawca czerpali korzyści z funkcjonowania firmy po równo i pracodawca nie mógł łamać praw pracownika. Ponieważ jak powszechnie wiadomo pracodawcy lubią łamać prawo pracowników i w momencie kiedy ktoś zaprotestuje rzucić znane wszystkim "jak się nie podoba to proszę się zwolnić". Jeżeli pracodawca i związki dogadują się i chcą nawiązać porozumienie firma funkcjonuję sprawnie i wszyscy są zadowoleni. Wszystko zależy tylko od drogi porozumienia jak wszędzie np. w rządzie, społeczeństwie i rodzinie. Mam wrażenie że mój przed mówca nie miał tak naprawdę nigdy w życiu styczności z zakładem pracy w którym funkcjonują związki. Ponad to stwierdzenie "szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego". A co z szacunkiem do samego siebie i swojej pracy. Przypominam że szacunek działa w dwie strony. Ale widać nie w przypadku Pana bądź Pani xXx. Ta osoba lubi być wykorzystywana. P.s. Ocena pracodawcy nie jest adekwatna ponieważ nie podjąłem jeszcze pracy w tym zakładzie.Co może się wkrótce zmienić. Ale wystawiam ja z tzw. kredytem zaufania. Pozdrawiam

xXx
@Ktoś z kądś ;)

No to zapraszamy jak masz szansę i chęci do pracy w naszym zakładzie. Czas zweryfikuje twoja wiedzę która posiadasz i nie koniecznie może być tak źle jak ja to przedstawiłem. A co do samych związków to miałem styczność w innej firmie z Solidarnością. W tej firmie jednak należało do związków trochę więcej osób niż około - + 90 ludzi i masz rację wtedy to miało sens. Lecz w tym wypadku nie widzę tego. No może chyba że znów się mylę. Czas pokaże. Pozdrawiam

xXx

Związki są ok ale.. No i tu się zaczyna ale po co? Pracodawca i tak zrobi swoje co będzie tylko chciał. Tu powiecie nie prawda bo w VW związki tyle robią przecież. I tu się też mylicie. VW się wkurzył że ludzi ciągle nie było do pracy w weekendy, że związki za dużo chciały Bóg jeden wie ile to się (VW) wkurzył i zrobili 17 zmianowy tydzień pracy. Dlatego radzę Wam moi koledzy, koleżanki nie dajcie się zwieść związkowcom że tyle zrobią a tak naprawdę będziecie płacić jakieś 350-500 zł na rok a i tak z tych pieniędzy nic nie zobaczycie jak niby obiecują (imprezy firmowe, paczki na święta itp). Będziecie płacić te pieniądze żeby trójka kolesi było bezpiecznych bo ich zwolnić nie można. Smutne ale prawdziwe ale Wasi koledzy Liderzy chodź nie wiem jak by Wam kłamali to uwierzcie że nie zapisali się do związków bo szanują prace i chcą ją mieć. Też jak Wam zależy to szanujcie pracodawce swego bo możecie mieć gorszego... Obecny dyrektor jest a raczej był bardzo w porządku ale też byście się wkur**li jak by pod Wami dołki kopano. Nie bronie ani nie wychwalam to nikogo ale pokazuje nagą prawdę. A jedyne co wkurza starego, doświadczonego, chętnego do pracy w nadgodzinach pracownika jest fakt że nowy który przyjdzie ma praktycznie tle samo wypłaty co stary ale brak mu tego wszystkiego co doświadczonemu pracownikowi. Ale to akurat plus dla nowych pracowników. PEACE

Moment

Bardzo się cieszę, że macie związki zawodowe, to chyba oznacza w tym momencie, że firma się rozrosła do tak wielkiego poziomu, że są potrzebne to okej

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Mario

No to mamy zwiazki zawodowe zobaczymy co dalej.

subito

Firma nie daj się. Pozdrawiam

Hejka

Ok.

errrrr

Wariatkowo nie firma!

ciekawy

ile można zarobić na początek w tej firmie? musze zmienić robotę na dobrze płatną.

macciek16

dostałem ofertę pracy jako Operator budowy siedzeń samochodowych w Faurecia chciałbym zasięgnąć jakiś opinii na ten temat czy warto jechać bo na start proponują mi wynagrodzenie podstawove od 22.020 CZK brutto/miesiąc

kukuryku

Wykożystują was w tej robocie jak frajerów. A sami zarabiają po kilkadzisiąt tysięcy. Od tej roboty i w tym tempie to wkrótce będzie jeździć na wózkach, albo i nie bo nie będzie was na nie stać!

Q... z magny, Wałęsa wam powie.

Pole do działania dla Sanepidu, Pipu, P.Poż- brak gasnic i wszystkiego. Wielki bałagan, arogancja, psychoza. Chcecie być robotnikami i lubicie być pomiatani oraz nie spać w nocy z bólu rąk - Ta praca jest dla Was jedyna szansa !!! Pozdrawiam Panią z HR . A zarobki jak w Amazonie , 2400 zobaczycie po 5 latach jak wam starczy na lekarstwa. Wojciu i minionek jest odpowiedzialny za ten bałagan miło było poznać .

okiy

Johhny Walker -sluchaj poszukaj pracy gdzie indziej uwiez tam jest sama psychola i tylko dupe rabia kto ile wytrzyma ja nie boje sie ciezkiej pracy ale jak masz isc i ci za plecami dupe rabia to zal sami wiesniaki jak wczesniej ktos napisal zyja bo musza pozdrawiam w odp krzysia grubasa

Pyrka

Tak to kwestia przyzwyczajenia. Opinie o pracy są różne. Ja sobie ja chwale, zarobki są niezłe. Problemem jest duży przesiew, ale to norma jak system jest nie przystosowany do wdrożenia nowych osób. Duże braki kadrowe, krótkie szkolenie i po 1-2 godzinach masz (usunięte przez administratora) jeśli masz psyche mocną to dasz radę ;).

Johhny Walker

Mam pytanie, czy praca montera foteli jest bardzo ciężka? Nie boję się pracować, ale jestem raczej wątły fizycznie. Może ktoś pokrótce opisać pracę na tym stanowisku?

Pyrka
@Johhny Walker

Johhny Walker praca jest ciężka może nie tyle fizycznie co daje w kość na samym początku. Palce chcą odpaść jeśli się tego nie boisz to dasz sobie radę.

powiem tak praca fajna ale ludzie co uwazaja sie za ideal brak slow taki krzysztof kazdy zna podobny do dobrego swiniaka o super wadze 100kg uwaza sie za kogos a sie spocil jak mial sam robic hahaha idealny do plotek :) baw sie chlopie dalej i rabaj (usunięte przez administratora) innym zeby kazdy uslyszal to co jak przez 4 dni to juz dawno by cie wyj,,ba...pozdrawiam swiniaka wiesz kto :)

hr

Przydałby się Pip w Magnie. Może niekturym korony z głowy spadły - czytaj HR.

hr

Wsioki z wiosek , donosiciele , wielka patologia społeczna . Polak biały murzyn , gorszy od Ukraińca . Polecam kontrole Pip-u bo nie panują nad zatrudnieniem . Przez tą firmę źle mi się kojarzy VW psują wizerunek firmy .

haha

I tu się mylisz są równie dobre jak mezczyzni wiem o tym bo tam pracuje i jestem z kobietą na jednym stanowisku i czasami jest mi ciężko żeby jej dorównać. Moim zdaniem jak na początek zarobki są nieźle a jak zrobisz trochę nadgodzin i dojdzie do tego premia jakościowa to wynagrodzenie robi się niezle. A co do rekrutacji jakiś tydzień czy dwa przyjęli nowych pracownikow

haha

Kobiety pracują na linii ale jest ich bardzo mało.Szczerze mówiąc też ni mają lekko.Przyjmując się do magna też nie miałem doświadczenia a jednak się udało myślę że to nie będzie wymagane warto spróbować w pysk nikt nie da.Ślę z tego co się orientuję przyjmują na okres próbny przez firmę posrednicza work serwis gdy zobaczą że się nadajesz jest szansą o przyjęcie przez magne

Zostaw merytoryczną opinię o Magna S.A. - Sady

• Jak się pracuje w Magna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna S.A.?

Kandydaci do pracy w Magna S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna S.A.
1.5/5 Na podstawie 379 ocen.
  • Grzybowska 4 lok. 96
    00-131 Sady