Opinie o Magna S.A. w Sady

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Magna S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Magna S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna S.A. w Sady

Czy istnieje możliwość rozwoju w Magna S.A.?

@Tomus

A które te stanowiska są dobrze opłacane? Skoro są od lat obsadzone, to można chociaż na jakiś staż liczyć? Jak to jest? :)

Czy istnieje możliwość rozwoju w Magna S.A.?

Stefan

ma ktoś ciuchy robocze z tej firmy na sprzedaż?

Lider, mogę na stuffer?

Oczywiście, że tak! :) U mnie rozwinęła się depresja i skolioza.

Tomus

Dobrze opłacane stanowiska są od lat obsadzone. Tam się nie zwalniają. Awans? Będziesz miał tyle pracy że nie będziesz miał sil i czasu na podniesienie kwalifikacji a tym samym awans.

Przez pracę, w jaki sposób? Nie chcę wymuszać jakichś szczegółów, ale ja szukam pracy w okolicy i nie mogę sobie pozwolić naprawdę na odrzucanie bez jakiegoś wyraźnego powodu, bo mnie i tak już i moje cv wystarczająco odrzucili w ostatnim czasie... jak traktują ludzi?

@Tomus

Lech Nowy wpis

Cześć ile można zarobić w tej firmie?

Maryśka Nowy wpis

Tzn jakie te zarobki? Fajnie jednak byłoby konkrety wiedzieć przeciez każdy ma własne oczekiwania. Minimalna czy coś więcej płacą? Teraz to rzadko się na rekrutacjach spotykam żeby samo minimum było.

Czy pracownicy Magna S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

relaks na żelazku

Oczywiście! W celu wzmacniania więzi pomiędzy pracownikami przewidziane zostały integracyjne nadgodziny.

@relaks na żelazku

Czyli mówisz, że w tej firmie są nadgodziny... Jakby tak zliczyć, to tygodniowo ile ich wychodzi? Czy trzeba na nie zostawać? Można chociaż liczyć na lepszą stawkę za nie?

Operator

(usunięte przez administratora) firma - auta dla swoich, super szkolenia all inclusive dla swoich. Kiedyś nawet szkolenia przed świętami Bożego Narodzenia w Berlinie mieli. Dziś (usunięte przez administratora) przegrały wiec mam nadzieje że i w tej firmie tych (usunięte przez administratora) uprzywijownaych zamienią. Oni dziś zostali uwolnieni i (usunięte przez administratora)ich wymieni na jakiś normalnych.

Czyli szkolenia dla zwykłych pracowników są tylko w siedzibie, nie zdarza się, że raz na jakiś czas jest zewnętrzne/wyjazdowe? Przynajmniej są te szkolenia … A jak często są organizowane?

Chciałbym dostać się na produkcję ale z komentarzy wynika że to dość ciężka robota. Normy aż tak wyśrubowane jak pisali inni że aż można nabawić się kłopotów z kręgosłupem? Przyjmują teraz z marszu czy trzeba mieć doświadczenie? Warto zostawić CV?

S
@Tomek

Przyjmuja tam wszystkich ale nie polecam roboty robilem 1.5 roku i robota nie warta tych pieniędzy

@S

Nawet takich ludzi, którzy nie mają doświadczenia w żadnej pracy? Jaką kasę można zarobić na produkcji, są jakieś dodatki?

Witam,Czy można wiedzieć jak pracuje się w firmie Magma?Jaki jest tryb pracy?Jakie jest wynagrodzenie?

Czy Magna S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Urszula

Operator linii produkcyjnej - 4200 do 5119 PLN brutto, plus dodatek na dojazdy 180-280 brutto. Talk podawali w zeszłym roku w ogłoszeniu. Ktoś napisałby z Was, jakie tą są teraz przedziały kwotowe? Bo podwyżka chyba z nowym rokiem była?

Stefan

witam. Mam pytanko czy któryś z kolegów pracujący w magmie nie ma nadmiaru spodni i bluz? Chętnie odkupię.

Stefan

Miło ze się przedstawiłeś. Ja mam na imię Stefan. Ponawiam pytanie. Jeśli ktoś ma nadmiar spodni lub bluz chętnie odkupie

Justyna
@Stefan

A na co Ci te ubrania?

MS

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Praca jest bardzo, bardzo ciężka. Po kilku latach takiej pracy można się starać o rentę inwalidzką. Dodatkowo nikt nie docenia takiego wysiłku, ciągle są pretensje a zarobki naprawdę nieadekwatne do nadludzkiego wysiłku.

@MS

O kurczę, poważnie aż tak ciężko jest? To co konkretnie tak daje w kość? Co takiego robicie?

Inko
@Michał

Przyjdź zobacz…. Przez ten zakład przewinęło się sporo osób…. A nota 1,5 daje do myślenia????!

@Inko

rotacja pewnie jak w wiekszosci duzych firm, musi byc cos jednak co ostatecznie sprawia ze ludzie odchodza ? nadmiar pracy ?

kis
@MS

masz racje, były pracownik

@kis

Tak? No a Ty jak sobie radzisz z tą ciężką pracą? Co takiego wartościowego tu dla Ciebie jest, że wciąż się tego miejsca trzymasz?

Szukam pracy

Witam. Jak się pracuje w firmie? Czy jest warto do niej startować na produkcje?

@Szukam pracy

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda dobrowolny (usunięte przez administratora) to polecam

Bohdan
@Szukam pracy

Gorzej niż ta praca, nic nie widziałem

@Bohdan

No dobra ale to co napisałeś niewiele wyjaśnia. Poproszę o konkrety bo chce wysłać CV i wolałbym się nie zwieść. Nie płacą dobrze czy za dużo roboty.

Wyrażającypodziwdlapracowników

Praca bardzo ciężka dla ludzi o bardzo dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Praca niby według godzin, ale tak naprawdę to ukryta praca na akord z wyśrubowanymi normami. Lider i starsi pracownicy bardziej uprzywilejowani, brak zrozumienia dla nowych pracowników, jesteś tylko od tego żebyś już od pierwszego dnia dźwigał i skręcał, zszywał składał siedzenia dotrzymując tempa całej linii produkcyjnej popełniając przy tym błędy i narażając się na kalectwo! Szkolenia w tej firmie to raczej jakiś żart! Podziwiam wszystkich pracowników, którzy pracują o dłuższego czasu w tych warunkach. Zarobki jak na obecne czasy oraz charakter pracy i atmosferę nie do przyjęcia. Pozdrawiam Pana Lidera Macieja - uchwyt dłoni i nieszczery uśmiech przed rozpoczęciem pracy a potem uwagi wpływające na człowieka, wywołujące poczucie winy, że robi się coś za wolno lub przyczyniło się do błędów jakościowych - konstruktywne? Z pewnością nie!

kandy

Czy polecacie mi ta firme. chce wystartowac na operatora lini?

ES

Cieś, Przyślismy z exactu?

Tak czy nue

Chcę wystartować do pracy jako operator? Warto czy nie?

Żenada
@Tak czy nue

Po ponad 10 latach w firmie pracy na trzy zmiany, pod silnym pressingiem przedłożonych oraz ciężkiej pracy dostajesz niecałe 3400 zł. To mówi samo za siebie czy warto czy nie.

Czarna
@Żenada

Witam czy chodzi o magne w Czechach? I naprawdę takie male zarobki?

Obecny pracownik

W firmie jest co raz gorzej, wypłaty maleją z miesiąca na miesiąc Za czasów Caddy 4 byłem zadowolony, pieniądze były większe poprzez system 17 zmanowy, nadgodziny były płatne 100%. Od lipca mieliśmy dostać podwyżkę niestety tylko na papierze. Jeżeli szefostwo się nie obudzi to będą musieli sami pracować na produkcji. Szczerze nie polecam firmy, presją czasowa, słaba wypłata i (usunięte przez administratora)

witam, po tylu latach pracy co pracowałem w magnie-sady , i zrezygnowałem, aż żal czytać że sytuacja w magnie zrobiła się jeszcze gorsza niż za moich czasów, siły życzę obecni i przyszli pracownicy

inspekto

Myślę, że inspekcja pracy powinna odwiedzić tę firmę. Wg mnie jest to niewolnictwo w XXI wieku. I uprzedzę komentarze typu, że nikt nie musi tam pracować i może znaleźć sobie inną pracę. Niestety ale istnieje coś takiego jak prawa pracownika, które wg mnie, z każdej możliwej strony są łamane. Człowiek się tutaj nie liczy, liczy się tylko utarg. Na szczęście mam już dawno inną pracę. I jeśli szukacie silnych wrażeń to aplikujcie :)

@inspekto

Praca ponad normy i (usunięte przez administratora) to normalka w tej firmie. POZNAŃSKI (usunięte przez administratora) tak bym określił tą firmę. Musisz zapie... ile wlezie nie daj boże się do kogo odezwać. Masz tylko robić i to jak najszybciej. Uwagą dla nowych chętnych żadne 5000 brutto :D 90% premi nie zobaczycie i awansów. To jest firma gdzie po 10 latach pracowników mogą cofnąć na produkcje haha. Jeśli szukasz porządnej pracy to odradzam ze względu na podejście do człowieka tu go gorzej traktują jak psa niestety taka jest prawda.

Jakie wartości są cenione w Magna S.A.?

Przede wszystkim musisz (usunięte przez administratora). ile wlezie. Mile widziane jest donoszenie na ludzi pożal się boże mistrzowi oraz brak L4.

Zostaw merytoryczną opinię o Magna S.A. - Sady

• Jak się pracuje w Magna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna S.A.?

Kandydaci do pracy w Magna S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna S.A.
1.5/5 Na podstawie 379 ocen.
  • Grzybowska 4 lok. 96
    00-131 Sady