Opinie o CE BROKERS Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie CE BROKERS Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CE BROKERS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CE BROKERS Sp. z o.o. w Wrocław

Jaki dress code obowiązuje w CE BROKERS Sp. z o.o.?

Szef Nowy wpis

W CE Brokers nie obowiązuje dress code

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie CE BROKERS Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta?

Arek @pracodawca Nowy wpis

Cała rekrutacja jest kilkuetapowa, ale pytanie dotyczy rozmowy kwalifikacyjnej. Zazwyczaj jest ona przeprowadzana przez menedżera działu do którego CE Brokers rekrutuje, czasami do rozmowy dołącza też Prezes. Spotkanie odbywa się w siedzibie firmy przy ul. Łużyckiej 21, w jego trakcie można zamówić coś do picia. Zadajemy sobie nawzajem pytania zmierzające do ustalenia, czy wraz z kandydatem jesteśmy wzajemnie dopasowani do siebie, czy będzie się nam później dobrze pracowało, z poszanowaniem wzajemnych wartości i w fajnej atmosferze i zrozumieniu. Oczywiście nie brakuje pytań badających kompetencje kandydata, czy też krótkiego omówienia tego, co w CE Brokers uważamy za najistotniejsze

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w CE BROKERS Sp. z o.o.?

Arek @Pracodawca

Z reguły po 3-miesięcznym okresie próbnym oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony

Jak wygląda ścieżka kariery w CE BROKERS Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Arek

Ścieżka kariery jest jasna i czytelna - dostępna dla wszystkich pracowników. W tej chwili liczy 6 szczebli. Z każdym z nich wiążą się wyższe zarobki, a w dwóch ostatnich dodatkowe pozapłacowe przywileje

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy w CE BROKERS Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

szef

W ostatnich czterech latach były przekazywane przed Świętami bony świąteczne. W ostatnie Święta akurat nie.

Edward
@szef

Takie cięcia w firmie? Było coś innego zamiast bonów chociaż?

Szef
@Edward

Tak, zamiast bonów mieliśmy w tym roku podwyżki pensji podstawowych

Jakie są warunki zatrudnienia w CE BROKERS Sp. z o.o.?

CE BROKERS

To bardzo ogólne pytanie ale postaram się w miarę precyzyjnie odpowiedzieć. Warunki zatrudnienia u nas zależą od stanowiska jakie obejmuje każdy pracownik. Zależą one również od tego czy stanowisko wymaga posiadania licencji brokerskiej czy też nie. Zawsze proponujemy umowę o pracę, ewentualne nadgodziny (jest ich niewiele0 rozliczamy zgodnie z wynagrodzeniem miesięcznym. Pracujemy od 8 do 16 tej w szczególnych przypadkach (w zależności od stanowiska od 7.15 do 15.15). Zapraszamy do wysłania swojego CV na biuro malpa cebrokers com pl.

Tomasz
@CE BROKERS

Czy u Państwa w firmie pracuję się również w weekendy i święta? Czy takie dni są dodatkowo płatne, lub naliczana jest jakaś extra premia? A odnośnie tych nadgodzin, ile najwięcej można zrobić w miesiącu?

@Tomasz

Dzień dobry Panie Tomaszu. nie pracujemy w weekendy i święta. Współpracujemy z Towarzystwami ubezpieczeniowymi, które głównie działają w godzinach 8.00-16.00 i my również pracujemy w tych godzinach. Niektóre osoby z poszczególnych działów pracują 7.15-15.15 ale to kilka osób z całej firmy. Odnośnie wynagradzania nadgodzin to już kilka razy odpowiadaliśmy na takie pytanie (zapraszam do przeczytania0 ale odpowiadając w tym wątku to tak staramy się układać pracę aby nie trzeba było zostawać po godzinach. jednak jak taka sytuacja wystąpi to nadgodziny są odpowiednio płatne. Nie ujawniamy publicznie siatki wynagrodzeń gdyż zależne jest to od wielu czynników, które bierzemy pod uwagę rekrutując na konkretne stanowisko. Zapraszam do aplikowania w przypadku gdy będą aktywne rekrutacje z naszej strony. pozdrawiam

Czy CE Brokers Arkadiusz Całka ma ściśle ustalone godziny pracy?

CEBROKERS

Dzień dobry. Dzięki za zainteresowanie naszą firmą :) Pracujemy w godzinach 7.15 - 15.15 lub 8.00 - 16.00 w zależności od działu i stanowiska. 90% osób pracuje w godzinach 8.00-16.00. Zapraszam do pytań tutaj lub na biuro@cebrokers.com.pl

Emilia
@CEBROKERS

Dzień dobry, a czy jakieś nadgodziny się zdarzają tutaj? Jeśli już się zdarzą, to czy są obowiązkowe czy dobrowolne, jak je rozliczają? :)

@Emilia

@Emilia. Dzień dobry :). Dzięki za pytanie. U nas nie ma obowiązkowych nadgodzin. Generalnie pracujemy od 7.15 do 15.15 (kilka osób w firmie) lub od 8.00 do 16.00 (pozostałe ponad 20 osób w tym trybie). Pracujemy w tych godzinach bo Towarzystwa Ubezpieczeniowe, z którymi ściśle współpracujemy mają ten sam tryb pracy czyli 8.00-16.00. Oczywiście zdarzają się nadgodziny u niektórych pracowników ale to raczej wyjątek. Pilnujemy aby każdy z pracowników miał tyle pracy aby nie wykraczała ona poza ustalone godziny. Bardzo często o 16.15 w firmie nie ma już nikogo z pracowników pracujących do 16.00. Nadgodziny wynagradzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami i wypłacane wraz z wynagrodzeniem.

Jakie wartości są cenione w CE BROKERS Sp. z o.o.?

CE BROKERS

Dzień dobry. Najlepiej na to pytanie wg nas, odpowie dedykowana strona, którą przygotowaliśmy opisując wartości w CE BROKERS. Zapraszamy do poczytania o nich na stronie: http://www.cebrokers.pl/kodeks-etyczny/. Dzięki za Twoje pytanie. To ważna kwestia, którą już dawno zauważyliśmy w naszej firmie i wspólnie z zespołem przygotowaliśmy w formie pisanej. Udanego dnia :)

Dzień dobry. W ce brokers pracuję od ponad 5 lat. Teraz już firma jest po zmianie organizacyjnej (formy prawnej), bo wcześniej była to działalność Arka Całki a teraz jest to już spółka zoo. Rozumiem, że nie wszyscy są zadowoleni z firmy ale jak policzyłam to ponad 60% osób pracujących obecnie a to prawie 30 osób pracuje dłużej ode mnie. Więc można sobie samemu wnioski wyciągnąć, jak tu jest i czy jest rotacja. Odkąd zmieniono formę prawną to i zrobiono mała reorganizację i powstał zarząd, który składa się z Prezesa i 3 pracowników, którzy awansowali na stanowiska członków zarządu. Wydaje mi się, ze gdyby Arek (wszyscy jesteśmy po imieniu w firmie) był kiepskim szefem to nie zrobił by z 3 pracowników członków zarządu. To jednak spore zaufanie dla nich a też i odpowiedzialność. skoro wyrazili chęć aby być członkiem zarządu to znaczy, że wierzą w ludzi, którzy tu pracują i wiążą dłuższą perspektywę działania w firmie. Teraz jest jasny podział kto za co odpowiada w firmie, są osoby, które zajmują się odpowiednimi działami i fajnie to zostało poukładane. Szkolą się teraz od kilu tygodni aby to dobrze działało, więc zmiany oceniam na lepsze. W tym roku też mają być większe nakłady na szkolenia dla pracowników, część już się zrealizowała w 1Q. Jestem zadowolona bo jak tu ktoś napisał, to firmę tworzą ludzie w niej pracujący a nie zarząd czy szefowie. Pozdrawiam

@pracownik

Dzięki bardzo za pozytywną opinię :). Cieszy nas to, że zauważane są dobre zmiany w naszej organizacji przez Was. Świetnie się czyta takie opinie. To budujące :) Sporo jeszcze do poprawy ale gdzie nie ma takich sytuacji ? :) No może tylko u najlepszych pracodawców na świecie ale i oni nie twierdzą, że już wszystko poprawili i jest super. Zawsze jest coś do poprawy bo organizacja jest jak "żywy" organizm. Ciągle podlega zmianom i ulepszeniom bo jeśli się rozwija to musi taki proces być w trybie ciągłym. ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT !!! :)

Z ciekawości wszedłem tu na profil bo zacząłem oglądać naszą stronę i trafiłem też tutaj. W sumie dziwią mnie te komentarze negatywne. Nikt nie napisał dokładnie co "zarzuca" firmie tylko zawsze jakieś ogólniki. Pracuję w cebrokers już 3 rok i sobie chwalę. Nie twierdzę, że to idealna firma bo chyba takich nie ma ale widać że od dobrych kilku miesięcy zaczęło się sporo ciekawych zmian. Nie specjalnie często wystawiam opinie ale te, które tu się pojawiały to wg mnie kompletnie nie pasuje do tego co ja widzę codziennie w firmie. Dlatego też piszę swoją opinię. Ludzie są ok, fajnie się mi pracuje. Praca w godzinach 8-16.00 przynajmniej ja tak pracuję. Nie ma problemu aby wyjść z firmy (oczywiście jak jesteśmy w budynku bo teraz sporo ludzi pracuje zdalnie) i spędzić kilka minut w ogrodzie czy iść do żabki kupić sobie coś do jedzenia. Zarobki mogłyby być większe ale jest dal mnie nawet ok.

@pracownik

Dziękujemy za Twoją opinię. Staramy się ciągle zamienić na lepsze aby być, jako organizacja coraz lepszymi zarówno dla klientów ale szczególnie dla pracowników. Wychodzimy z założenia, że to pracownicy tworzą organizację a nie procedury, klienci czy budynek. To osoby pracujące w CEBROKERS codziennie obsługują naszych klientów i to oni codziennie dają z siebie to co Klienci cenią, współpracując z nami przez wiele lat. Wszędzie da się zrobić fajną atmosferę jeśli pracują w danym miejscu zadowolone osoby, lokalizacja nie ma większego znaczenia. Takie miejsce tworzymy dla pracowników i chcemy to robić wspólnie z Wami :). Chętnie poznamy - nawet tutaj pomysły na nowe ulepszenia.

zadowolony

pracowałem niedługo, ale muszę przyznać że jest to bardzo przyjazne miejsce dla pracownika... w taki normalny ludzki sposób, fajni ludzie, super atmosfera, jak ktoś pracował wcześniej w korpo to aż ciężko uwierzyć jaka może być różnica na "+" dla CE

@zadowolony

Dzięki za "rzetelną" opinię na nasz temat. Szkoda, że niedługo przyszło nam współpracować ale rozumiemy, że stało się jak się stało :). To min. jest w naszym DNA aby u nas pracowało się w normlanych warunkach. Z korpo bierzemy tylko to co jest faktycznie niezbędne i wartościowe dla nas jako organizacji.

Nieśmiały

Pracowałem w tej firmie przez dłuższy czas (kilka lata), ze względów osobistych musiałem zrezygnować, gdyby nie to został bym w CE dalej... Wcześniej byłem w korpo i w CE było bez porównania lepiej - atmosfera i podejście przełożonych, brak stresu przed pójściem do pracy, fajni ludzie. Pewnie mogli by płacić trochę więcej ale nie było źle, a zawsze można awansować

CE Brokers
@Nieśmiały

Dziękujemy za Twoją opinię :). Cieszy nas to, że nasi byli pracownicy w ten sposób o nas piszą. Codziennie nad tym pracujemy aby tak nas postrzegano, zarówno wewnątrz firmy jak i w opinii Klientów. Z roku na rok się rozwijamy, więc pracujemy nad tym aby w pierwszej kolejności awansować osoby z wewnątrz organizacji zanim będziemy szukać kogoś na konkretne stanowisko poza firmą. Chcemy aby osoby tworzące tę organizację były z nami przez te kilka lat lub dłużej.

Czy w CE Brokers Arkadiusz Całka panuje luźna atmosfera?

CE BROKERS

Dzień dobry. Dzięki za pytanie :) Oczywiście, że u nas panuje luźna atmosfera. Wszyscy mówimy sobie po imieniu. Nie tworzymy żadnych barier. Atmosferę budują wszyscy w firmie, a osoby z "kierownictwa" obecnie z zarządu firmy starają się to podtrzymywać. Mocno zwracamy uwagę na to aby nowi pracownicy przyjmowali naszą kulturę organizacyjną i od samego początku pracy u nas pomagali sobie wzajemnie. Dla nas nie ma znaczenia czy ktoś ma 18 lat czy 58. Zawsze jesteśmy wobec siebie życzliwi i budujemy tę "luźną atmosferę" :) Aktualnie na dzisiaj prowadzimy rekrutację do działu obsługi klienta. Nasze ogłoszenie będzie można zobaczyć niedługo na naszym profilu na fb ale też w dużych portalach publikujących ogłoszenia. Zapraszam do aplikowania :)

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w CE Brokers Arkadiusz Całka?

Maciej Gajec

Dzień dobry. W naszej firmie proces rekrutacji zależy od stanowiska, na które w danym momencie szukamy współpracowników. Inne etapy są w przypadku rekrutacji na stanowisko brokera a inne np. na stanowisko kierowcy. W przypadku stanowiska brokera (ostatnio prowadziliśmy taką rekrutację) przewidywaliśmy 2-3 etapy aczkolwiek w tej konkretnej rekrutacji zakończyliśmy proces rekrutacji na 2 etapach, gdzie rozmawialiśmy z kandydatami poznając ich bliżej, weryfikując min. doświadczenie brokerskie ale też szczegółowo opowiadając o CEBROKERS oraz o samym charakterze pracy na tym konkretnym stanowisku.

Marcia

Witam serdecznie Pan zadzwonił do mnie aby umówić się na rozmowe na następny dzień,poprosiłam kolezanke w pracy aby przyjechała na 2godzinki mnie zastąpić,koleżanka dotarła 30minut przed czasem i ot dostaje wiasomosć Witam, niestety musze odwolac dzisiejsza rekrutacje Po czym odpisuje Panu na wiadomosc A kiedy mozemy sie spotkac?? Bo bardzo mi zalezy. W odpowiedzi dostaje sms o tresci Niestety stanowisko jest juz zajete Super kolezanke poprosilam,specjalnie wyszykowałam sie na rozmowe,(usunięte przez administratora) No coż ,albo nie potrzebowali albo nie wiem jak by nie chcieli to by nie dzwonili brak profesjonalizmu nawet jak sie kogoś zatrudni to wystarczyło napisac z rana a nie 20min. Przed czasem. Pewnie odpisze mi ktoś przepraszam -ale co mi po tym jak chciałam pracować. Nigdy nie pisze opini tutaj,ale to mnie sfrustrowalo na maxa.

Nickiel
@Marcia

Marcia dostała informacje że miejsce już zajęte, ale ogłoszenie ciągle wisi czy więc szukają kogoś czy nie? Ile tam jest teraz osób? Na ich www od ubezpiecze są tam 2 pracownicy multi agencji i jeden broker, a to ogłoszenie dotyczy multi agencji czy brokera? Zresztą Broker i multi chyba nie mogą razem działać, trochę to dziwne. Znajoma z TU powiedziała że tam nie aktualizują www i nie wiadomo ile tam jest teraz ludzi bo są ciągłe rotacje i brak możliwości rozwoju więc ludzie odchodzą. Jak to w końcu jest z tym ogłoszeniem o pracę?

@Nickiel

Dzień dobry. Na wstępie, dziękujemy za komentarz. Zawsze staramy się do każdego odnieść merytorycznie ale też traktujemy każdy komentarz jako kolejne doświadczenie i element budowania pozytywnego wizerunku nas jako pracodawcy. Trudno nam odnosić się do tego "co ktoś z jakiegoś TU o nas powiedział" bo jeśli jest to dość ogólne to nie mamy jak się do tego odnieść. Zapraszamy do zadawania pytań, na które chętnie odpowiemy. Odpowiadając na pytania, które zawarte są w powyższym komentarzu informujemy, iż: - w CEBROKERS pracuje ponad 20 osób co widać na naszej stronie www. Zapraszamy do odwiedzin. www.cebrokers.com.pl zakładka "o nas". :) - obecnie nie szukamy nikogo do pracy poza stanowiskiem "brokera ubezpieczeniowego" do działu majątkowego. Jeśli jest jakieś ogłoszenie, które jest niekatulane to poprosimy o wskazanie linka, bywa tak, że niektóre portale publikują czy udostępniają tego rodzaju ogłoszenia u siebie bez wiedzy firm je wystawiających (coś na zasadzie kopiowania treści z innych portali wstawia je w swoim portalu). Chętnie skontaktujemy się z nimi i poprosimy o usunięcie nieaktualnego ogłoszenia. W naszej firmie średnia długość współpracy z pracownikami i współpracownikami to grubo ponad 5 lat więc trudno mówić o rotacji :) Oczywiście bywa tak, że co jakiś czas ktoś sam się zwolni lub my zmuszeniu jesteśmy rozstać się z taką osobą ale nie znamy firmy, która działa inaczej :) Dzięki za komentarz i zapraszamy do pytań. Zawsze chętnie odpowiadamy. Prosimy również o podawanie informacji, na które będziemy w stanie rzeczowo odpowiedzieć lub odnieść się do faktów. Pozdrawiamy serdecznie.

@CE BROKERS

Skoro szukacie nadal to dlaczego Marcia dostała sms że stanowisko już jest zajęte?

@Marcia

Chętnie wyjaśniamy. Marcia nie napisała kiedy dostała tego sms'a. To, że wpis jest z 26.11 nie znaczy, że dotyczy danego dnia :) Nasz poprzedni wpis był z datą 05.12.2019 r co na dzień 05.12 było informacją, że już nie szukamy nikogo na dane stanowisko. Udanego weekendu :)

@CE BROKERS

Zaprosili Mnie Państwo 26.11.2019 na rozmowe o godz 13:00 wiec o 12:20 wyslalam smsa że już jade i dostałam wiadomość w tym samym dniu że nie aktualne to chyba ktoś tu chce się wykręcić

Pracownik CE

Jestem pracownikiem firmy od prawie 3 lat. Pracuje się tu w spokoju, w koleżeńskiej atmosferze. Nie ma tematu, w którym ktoś odmówiłby pomocy osobie drugiej. Większość ekipy to koledzy i koleżanki ze stażem 3+ lat , dzięki czemu jesteśmy zgraną paczką, która potrafi ze sobą spędzać czas zarówno w pracy jak i poza nią. Ze swojego punktu widzenia bardzo polecam pracę w firmie CE Brokers.

@Pracownik CE

Dzięki za obiektywną opinię :) MOże warto wspomnieć też o tym, że organizujemy całkiem niezłe imprezy firmowe lokalne ale też wyjazdowe.

Ciężko jest w systemie 12/12 w CE Brokers Arkadiusz Całka? Ktoś coś?

CE BROKERS

W CE BROKERS żaden z pracowników czy współpracowników nie pracuje w wymiarze 12/12. Jesteśmy brokerem ubezpieczeniowym i z racji tego, że współpracujemy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, które są naszymi podstawowymi Partnerami pracujemy w godzinach 7.00 do 15.00 lub 8.00 do 16.00.

Manana

Uprzejmie donosze, czy istnieje możliwość skontaktowania się z Tobą na priw? Potrzebuję wiecej informacji o tej firmie.

CEBrokers
@Manana

Zapraszamy do zadawania pytani "na forum". My chętnie odpowiemy na każde pytanie. Wyznajemy zasadę, iż merytoryczna rozmowa jest w s tanie wyjaśnić wiele nieporozumień, które wynikają często z niedomówień. Zawsze jesteśmy otwarci na "konstruktywną krytykę" opartą na przykładach i popartą faktami :)

CE BROKERS

Niestety nie możemy się zgodzić z tą opinią. Nie mamy w DNA firmy takich praktyk a zatrudniając ponad 20 osób nigdy byśmy nie doszli do tego co dzisiaj zbudowaliśmy gdybyśmy praktykowali takie zachowania. Niektórzy nasi pracownicy są z nami ponad 10 lat. To raczej stawia nas w dużo lepszym świetle niż w/w komentarz to przedstawia. Zawsze podchodzimy do osób z nami współpracujących z należytym zaufaniem i szacunkiem. Udanego końca tygodnia dla wszystkich :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w CE Brokers Arkadiusz Całka?

CEBrokers

Dzień dobry. Dzięki za pytanie. Cyklicznie organizujemy różne imprezy firmowe zarówno stacjonarnie we Wrocławiu jak i wyjazdowe dla wszystkich osób związanych z CEBROKERS. Wyjazdowe imprezy są 2-3 dniowe a stacjonarne (lokalne) 1 dniowe.

Zostaw merytoryczną opinię o CE BROKERS Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w CE BROKERS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CE BROKERS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CE BROKERS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CE BROKERS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CE BROKERS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CE BROKERS Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 18 ocen.

CE BROKERS Sp. z o.o.