Opinie o Add Connect w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Add Connect. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Add Connect o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Add Connect w Poznań

poszkodowany

czy ktos jeszcze nie dostał wypłaty za marzec?

mmm
@poszkodowany

też czekam i nadal nie ma info,,,

mała

UWAGA !!! TO OSZUŚCI , TA CAŁA FIRMA TO SIOSTRA HOLICON KTÓRY BANKRUTUJE ALBO JUZ ZBAŃCZYŁ , OTWARLI NOWĄ ADD CONNECT ZEBY UCIEKAĆ Z DŁUGAMI A TU KLAPA , TERAZ SŁYSZAŁAM ŻE OTWARLI NASTĘPNE DWIE FIRMY BO NADAL UCIEKAJĄ OD KOMORNIKÓW I WINDYKACJI , PRACOWNIKOM NIE PŁACILI WYPŁAT PRZEZ 3 MIESIĄCE ZAPEWNIAJĄC ŻE PIENIĄDZE BĘDĄ I CO ? TERAZ MY ZAKŁADAMY IM GRUPOWO SPRAWĘ W SĄDZIE O ODZYSKANIE NASZYCH PIENIĘDZY . UWAGA NA PANA SEBASTIANA K. KTÓRY JEST ZATRUDNIONY PO TO BY MYDLIĆ WSZYSTKIM OCZY . NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY ANI SIÓSTR TEJ SPÓŁKI . ŁATWO SPRAWDZIĆ PO NIPIE JAKIE TO FIRMY .

Do Marek

Umiesz czytać poprzednie posty? Tam wszystko jest napisane.

do mlooody

A kto jest teraz kierownikiem projektu ? Dalej Pani E. ?

Konsultant Telefoniczny

Wrażenia bardzo pozytywne. Wszystkie informacje jasno przedstawione. Ja tez musiałam się wykazać np. w ćwiczeniu, ale jestem zadowolona.

Miałam sprzedać ramkę na zdjęcie.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
mlooody

Firma nie pracuje i nie wznowi już raczej pracy. Od kilku dni mamią nas obietnicami ze ruszymy ale tak sie nie dzieje. Konniec!

MichałBalcerzak

Witam! Jestem współwłaścicielem firmy Lokalmedia i jeśli ktoś z Was jest zainteresowany to mam propozycję współpracy. Sprzedajemy nasze produkty na rynku B2B – nie mamy problemów z ustawą, rozmawiamy z przedsiębiorcami. Oferuję pewne wynagrodzenie i przede wszystkim można się u nas dużo nauczyć . Inwestujemy w naszych pracowników, ponieważ wiem że dzięki ludziom firma może się dalej rozwijać. Krótki filmik o nas (90s) https://vimeo.com/94958043 Jeśli jesteś zainteresowany(a) daj znać, zaproszę Cię na niezobowiązujące spotkanie informacyjne. Mój adres mailowy: michal.balcerzak@lokalmedia.pl Pozdrawiam, Michał Balcerzak

do Neo

Musisz jak w Matrixie wygrac z wirusem ^^

Neo

Nigdy więcej nie wróce tam do pracy... Brak słów na cokolwiek a "prezes" może sobie swoje obietnice wsadzić w (usunięte przez administratora) Polecam wszystkim tym którzy chcą pracować charytatywnie bo od miesiąca czekam na wypłate i pewnie sie nie doczekam.

żenada!

Firma? Jedna wielka patologia!

Przepracowałam tutaj prawie 2 lata, trudno powiedziec czy fajna, zalezy jak dla kogo. Najlepszą rzeczą która mi się przytrafiła w tej pracy to przyjaźń. Jesli chodzi o koordynatorów zależy od dnia, ale najbardziej co irytowało to jak łążą koło ciebie i drą sie (niby to ma być motywujące) zeby robic wynik, próbują wjezdzac na ambicje gadaja jaki to ty jestes dobry ze mozesz robic zajebisty wynik itd. Kolejny minus to przerwy, jednorazowo mozesz byc 20 min i nie mozna przekraczac, w ogole czekanie na przerwe tez graniczy z idiotyzmem, a jak sie poprosi o wybicie to wielce problem, chce ci sie jesc nie mozesz isc bo musisz czekac, no absurd totalny. Kasa moze nie byla zła jesli załapałam sie na premie a to nie zawsze było łatwe. Jest miesiac kwiecien a my nie mamy wyplaty za luty! za marzec pewnie tez beda opóźnienia, wszyscy mają to w pompie, nikt nas o niczym nie informuje na bieżąco. krótko mówiąc nie polecam, ludzie znajdzcie lepsza prace a od addconnect trzymajcie sie z daleka.

xyz

Nie płacą ludziom za pracę. Nie polecam ! Pozwy do sądu już się piszą.

do była pracownica

Opinia napisana bardzo rzeczowo, spokojnie, bez zbędnych emocji i prostactwa. Zgadzam się w 100% :) Życzę Ci powodzenia w rozwoju i karierze :) Pozd, były pracownik.

była pracownica

Pracowałam tam 2 lata, więc moją opinię możecie uznać za rzetelną. Nie wiem po co pisanie przez niektóre osoby, że firma szanuje pracownika itp. Samo zatrudnianie ludzi na umowę o dzieło, bez ubezpieczenia zdrowotnego jest brakiem szacunku do ludzi i tyle. Nie ma co pisać pierdółek o konkursach, w których można wygrać bilet do kina czy plecak za 200 zł. Wszystko fajnie, miło z waszej strony, ale najpierw zapewnijcie podstawy. Nie wierzcie w bajeczki o awansach itp. tak jak ktoś pisał - stara ekipa przeszła z dobrodziejstwem inwentarza. Przez te 2 lata były 2 konkursy na audytora. To tyle z możliwości awansu. Płaca pozostawia też wiele do życzenia. Studentowi może wystarczy, jak na pierwszą pracę po studiach/ szkole też ok, ale na pewno nie jest to praca dla osób, które chcą się czegoś dorobić czy mają rodzinę na utrzymaniu. Poza tym - jeśli jest awaria to wypuszczają wcześniej do domu, oczywiście wykreślając godziny, więc nie da się zaplanować wydatków, bo nawet podstawa nie jest do końca pewna. Co do premii - są bazy gdzie można wyrobić ładną premię, są takie gdzie odbierze 1 klient na godzinę i siłą rzeczy premii nie wyrobisz. To, na której będzie się "siedziało" zależy oczywiście od tego czy koordynator kogoś lubi czy nie i jak bardzo zależy im na danym pracowniku. Przerwy w miarę wystarczające, na 8 i więcej godzin powinno być przynajmniej z 15 minut więcej. Irytujące jest jak musisz czekac godzinę w kolejce a gdy pójdziesz i poprosisz, żeby cię wypuścili to robią problemy - przerwa nalezy się pracownikowi jak psu buda, więc nikt łaski nie robi. Koordynatorzy - osobiście ich lubiłam, sa spoko, ale niektóre ich teksty są iście irytujące. Nie ma co się przemądrzać i mówić komu co ma powiedzieć klientowi. Jak ktoś jest taki mądry to niech siądzie, zadzwoni i sam powie. Teoretyzować potrafi każdy. i niech nikt nie pisze, że oni nie będą dzwonić bo mają inne obowiązki. Proponuję tym osobom popracować w "normalnej" pracy, gdzie nawet Pan Kierownik jest w stanie zejść 10 m pod ziemię, żeby pracownikom coś pokazać czy Dyrektor Banku jest w stanie wyjść z biura i podejść do klienta. tak się pracuje na sukces. Wypłata zawsze była na czas, teraz są z nią problemy. Do tej pory nie ma wypłaty za luty. Do tego żenujące podejście do pracowników, którzy pytają kiedy w końcu będzie wypłata - przecież łaski nie robicie, że płacicie za pracę, więc odpowiedzi w stylu "nie podoba ci się to nie musisz tu pracować" tudzież "nie wiem" są po prostu prymitywne. Niestety firmy tego typu wykorzystują tragiczną sytuację na rynku pracy i eksploatują pracownika jak najniższym kosztem. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości to się ukróci. na plus jest elastyczny grafik i atmosfera między współpracownikami. Towarzystwo jest zróżnicowane, więc na pewno każdy znajdzie tam jakiegoś kumpla. Wiadomo, jeden miesiąc jest gorszy, drugi zdecydowanie lepszy, więc ciężko powiedzieć czy polecam. Wiem, że zazwyczaj nie ma wielu innych opcji i to jest wręcz konieczność. W każdym bądź razie ja na dzień dzisiejszy bym tam nie poszła, ze względu na brak wypłaty za poprzedni miesiąc. Jeśli firma ma problemy to póki co lepiej nie będzie, na pewno bym poczekała na ustabilizowanie się sytuacji.

Pracowałam w tej firmie dłużej niż pół roku. Do połowy grudnia było ok, prowizje dało się dostać i to niezłą, a poślizgi z wypłatą raczej się nie zdarzał. Natomiast teraz jest faatalnie! Prowizje baaardzo ciężko otrzymać, a i z otrzymaniem podstawy jest ciężko. Mamy 27, a wypłaty za luty brak..Już nie wspomnę o idioycznych wymówkach kierownika projektu, który wkręca, że nc+ nie zapłącił :D Odradzam!

były konsultant

Zgadzam się. Ta firma to porażka. rzeczywiście wypłaty brak i koordynatorzy to idioci zwłaszcza Maciej J. Nie bez powodu osoby które są idiotami mają nadzorować prace innych osób /są tania siła robocza/. Na początku polecałbym firmę każdej osobie teraz nie polecił bym wrogowi. Szkoda pracowało się fajnie ale od kilku miesięcy zaczęło się to psuć. Coraz więcej osób odchodzi i to słuszna decyzja. Konsultantów traktuje się jak śmieci. Wiec to jest smutne.

żenua

wiadmomo coś kiedy ma być ta wypłata?

porażka firmy

Odradzam tą firmę. Zamiast standardowej wypłaty 10.03 do dzisiaj jej nie otrzymaliśmy. Powód? Firma ma komornika...

żenada

trzymajcie się zdala tej pseudofirmy. jak wszyscy mówią, nie płacą w terminie. podejrzewam, że wypłaty za luty już nigdy nie zobacze, tylko ciekawe po co tyrałem, żeby tylko premie zrobić. każdemu kto to czyta: NIE MYŚLCIE ŻEBY TU PRACOWAĆ!!!

jprdl

2 tygodnie, brak pieniędzy na koncie. To nie jest poważne postępowanie.

ściema

Dokładnie tak jak wszyscy piszą jedna wielka żenada! Rachunki miały być wydawane 10 dnia miesiąca, 3 dni z rzędu jeździłem niepotrzebnie podpisać rachunek, którego nie było, ponieważ mieli niby awarię... (drukarki?) W końcu udało mi się podpisać rachunek, w umowie bylo, że przelew wyjdzie w ciągu 10 dni od podpisania rachunku, do dzisiejszego dnia nie widać pieniędzy na koncie, a minęło 14 dni... gdybym to wiedział, że takie problemy są nigdy bym się nie zgłosił do ADDCONNECT

Zostaw merytoryczną opinię o Add Connect - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Add Connect?

Kandydaci do pracy w Add Connect napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Add Connect
1.8/5 Na podstawie 138 ocen.

Add Connect