Opinie o Add Connect w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Add Connect. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Add Connect o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Add Connect w Poznań

Graba

PRZESTRZEGAM PRZED PRACĄ W ADDCONNECT I HOLICON. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ! Obie firmy stosują bardzo nieuczcie praktyki wobec pracowników (mam na myśli wynagrodzenie) oczywiście miło się uśmiechając. Już podaje konkrety... Przy projekcie NC+ jest bardzo duża rotacja pracowników, dlatego każdego z Was mogą zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną i mydlić oczy. Miła pani rekruterka (bądź pan) przedstawią wam warunki pracy - kolorowe nie są, ale że praca trudna nie jest to wydają się do zaakceptowania. I tak: na rekrutacji dowiedziałam się, że będę zarabiać 8,50 netto/godzina (jeśli przepracuję między 80 a 140 h). Jeśli będę pracować więcej niż 140 h a mniej niż 160 to moja stawka wynosi 9 zł netto/godz., natomiast pow. 160 h-> 9,50 nettoza godzinę. W pierwszym miesiącu nie ma szans na wyższą stawę, po prostu pracuje się za te 8,50 zł netto (nie ma szans aby dostać wyższą stawkę). Płacą też za szkolenie (ok. 150 zł). Ok... gwiazdki zaczynają się od następnego miesiąca. STAWKA GODZINNA WYNOSI 8 ZŁ BRUTTO (na rękę niecałe 7 zł!!). Nie dajcie się na to nabrać. Jedyny sposób aby z nimi walczyć o swoje wynagrodzenie to droga sądowa. Tak zostało potraktowanych bardzo dużo osób (w tym ja, moja siostra, jej chłopak). Nie spodziewałam się po tej pracy kokosów, ale nikt nie informował, że spadają stawki! Kordynatorzy cały miesiąc mówili o stawce 8,50 netto, gdy przyszło do wypłaty to wszyscy umywają ręce. Nikt nie chce rozmawiać. Nawet mówią, że możesz nie podpisywać rachunku (wtedy nic nie wypłacą). Zastanówcie się czy warto tam pracować! za te niecałe 7 zł na godzinę, bo ja myślę że nie... Na tym forum wypowiada się wielu koordynatorów z firmy (dokładnie mogę podać z imienia i nazwiska oraz ich posty) -> mają takie zadanie aby "wybielić" firmę na zewnątrz. Kilka osób mówiło mi, że tak jest - ja nie słuchałam, a skutek jest taki, że zarobiłam 400 zł mniej niż powinnam.... A ile człowiek się nasłucha ubliżania w tych słuchawkach:(

do Ramirez

Nie, tam maja tylko siedzibe na papierze, faktycznie call center znajduje sie na starołece, przed przejazdem kolejowym, blisko petli.

Ramirez

czy firma Add Connect jest zlokalizowana w Poznaniu na ul. Kutrzeby 16g/135?

:D

Generalnie, jeżeli ktoś spodziewa się tu milionów to z pewnością nie to miejsce, ale żeby zarobić na podstawowe potrzeby czy życie studenckie myślę, że ok. Poza tym w wielu miejscach oczekują po szkole doświadczenia, a tutaj można je zdobyć. Osoby wcześniej się wypowiadające- w niektórych kwestiach macie rację- są rzeczy, które warto by zmienić, ale moja filozofia polega na tym, że trzeba działać. I dotyczy to wszystkich sfer życia :D

Konsultant Telefoniczny

Wrażenia bardzo pozytywne. Wszystkie informacje jasno przedstawione. Ja tez musiałam się wykazać np. w ćwiczeniu, ale jestem zadowolona.

Miałam sprzedać ramkę na zdjęcie.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
młody

Knight Rider nikt już nie ma pytań. Na drzewo i idź trollować gdzie indziej. Nikt Cie tu i tak nie chce.

maro
@młody

A niby dlaczego? Samą prawdę kolega pisze! Koordy do roboty - nygusy śmierdzące!

@młody

Prawda w oczy kole? tak bardzo wstydzicie się warunków jaka oferuję wasza firma? Fakt, zapomniałem dodać, że można wygrać bilet do kina, na który pójdzie się z dziewczyną. "Z pewnością się ucieszy"

dk,,,,,,
@Knight Rider

Jeszcze nie zmienili tych żałosnych tekstów jak widzę. Mam dość długi staż pracy, wcześniej też m.in. w Holi przez ponad 2 lata - zawsze były to jednak moje prace dodatkowe. Z pełną odpowiedzialnością: praca w Add była najgorszą w mojej karierze zawodowej, nie z racji stawki, ale z powodu tego wszystkiego co działo się wewnątrz firmy - tego chorego ciśnienia na wynik, układów, układzików, relacji koordynatorów z agentami (jeśli chodzisz z nimi na imprezy, znacie się prywatnie jesteś chroniony) tekstów, które liderzy rzucali do agentów, by ich zmotywować, a za które tak naprawdę powinni dostać w pysk. Nie polecam - nawet wrogowi.

@dk,,,,,,

To parcie na wynik jednak trzeba zrozumieć, choć mnie też to przeszkadzało w pracy. Jesteś skupiony na pracy, a tu tobie co chwila "wodzirej" krzyczy miłym głosem: kochani, zostało jeszcze 5 minut do końca godziny, dajcie z siebie wszystko" itp. Inne to bieżące wypisywanie na tablicy kto przedłużył dzisiaj umowę i z jakim ARPU, a także zebrania w których też omawia się kto i jakie wyniki osiągnął.

Knight Rider

Jeszcze dopiszę tylko do swojej poprzedniej wypowiedzi, że standardowa pensja to 1400 zł na umowie o dzieło. Opowiadają jeszcze o premii od 200 do 1000 zł, ale tak naprawdę to żeby ją dostać to nie wystarczy "tylko" przedłużyć umowę, ale także muszą oni uznać, że ta rozmowa ma tzw. "jakość" czyli mogą przyczepić się do praktycznie wszystkiego i żegnaj premio. Godziny pracy najlepiej wybierać te zaczynając od późnego popołudnia bo wtedy jest największa szansa, że ktoś w ogóle odbierze i będzie chciał rozmawiać. Jak ktoś ma jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem

mieszane uczucia

Moja opinia nie jest najlepsza o tej firmie. Olbrzymia rotacja pracowników też o czymś świadczy. Do sprzedaży produktu też trzeba mieć smykałkę, dlatego nie polecam ludziom o miękkim sercu. Natomiast co do wynagrodzenia 8,50-9,50 za godzinę netto to kwota w miarę ok zważywszy, że praca nie jest ciężka. Bardzo stresująca jest jedynie presja w pracy. Wiadomo że zarabia się na przedłużeniu klienta (zawarcie umowy) ale dyskryminuje się ludzi wg ich wyników. Działalność call center powinna być zakazana, ewentualnie przybierać formy jedynie infomacyjne a nie sprzedażowe!

:D:D

do "na szczęście były pracownik " pieknie to ujołeś, sedno sprawy bez szczegołow. Dodam tylko, że np. pracując w banku nie jest wcale wyjatkiem sytuacja, ze sam dyrektor czasem cos sprzeda, ma swoich klientow i siada z doradcami pomagajac im. Pozdro dalej dla ambitnych :) Co chca czegos wiecej od siebie i zycia.

na szczęście były pracownik

W 100% zgadzam się z przedmówcą. Jeszcze jedno do Ani W.: pewnie, że każdy ma inne obowiązki w firmie, ale sucha teoria i znikoma praktyka nijak ma się do prowadzenia projektu, a marchewka na coraz dłuższym kiju też przynosi odwrotny skutek. Pracowałem i w Holi i Add Connect, więc jakiś pogląd mam. Przypomnij sobie co mówiłaś na szkoleniu NC+: wszyscy startują w Add Connect z tego samego miejsca - niezależnie od tego jakie stanowisko zajmowali w Holi. I jak wyszło? "Elyta kierownicza" przeszła z dobrodziejstwem inwentarza i znów te same osoby na tych samych stołkach, a przecież to podobno inna firma, inny projekt. Efekt był taki, że stara ekipa uciekła do konkurencji, a wy dalej mydlicie oczy narybkowi. O ile w Holi można było wytrzymać i fajnie się nawet pracowało,(usunięte przez administratora) Szczęście, że mogę wszystko opisywać w czasie przeszłym:)Bez pozdrowień i bez szacunku. Wszystko w temacie.

:D

Anno W, usiadz raz na miesiac na sluchawkach i dasz przykład mlodym adeptom sprzedazy przez tel, jak to sie robi :) Podsumowujac, firma addconnect jest dobra dla poczatkujacych nastolatkow, okej mozna popracowac zdobyc doswiadczenie, ale nie PREZENTUJCIE sie jako wspaniala firma ktora dba o pracownika, bo o niego nie dba, Popatrzcie chociazby na ROTACJE, taki profil, no coz, ale moglbybyscie chociaz wynagrodzic pracownika normalnie, skoro to taki cudowny projekt i jest super :) Moze kiedys prawo w koncu bedzie normalne i ukroci te smieszne umowy zlecenia czy o dzielo. Pozdrawiam ambitnych ktorzy chce sie rozwijac,

Thom24

Jeszcze nigdy nie pracowałem w tak wspaniałej atmosferze, a jednocześnie za tak dobre pieniądze. Otwarcie trzeba powiedzieć, że stawka 9,50 plus prowizja, którą wcale nie jest trudno zdobyć,to naprawdę świetne warunki finansowe. Osobiście poza pierwszym miesiącem, w którym się wdrażałem, dostawałem premię co miesiąc. W dodatku godziny pracy są elastyczne i samemu można ukłaać grafik w pracy. Nie ma też problemów ze zmianami godzin w trakcie miesiąca, a koordynatorzy są pomocni i przyjaźnie nastawieni. Wkraczając w ten projekt jako nowa osoba czułem się jak wśród przyjaciół, których znam od dawna - otoczyli mnie pomocą i zadbali o integrację z pozostałymi pracownikami, dzięki czemu atmosfera była domowa. Nie wiem czy te słowa krytyki, które tu widzę, biorą się ze zwyczajnej zazdrości, czy powiedzmy wprost - to działanie konkurencyjnych firm, które, jesli jesteście w temacie obeznani - nie mają takich stawek i nie traktują pracowników jak wspólników, tylko ich wykorzystują. Nie mnie to oceniać. Żeby było jasne, nie jestem już związany z tym projektem. Wiem natomisat, że pracowałem w różnych miejscach i nigdzie indziej nie poznałem tylu fantastycznych ludzi, z którymi częściowo się zaprzyjaźniłem, a jednocześnie, kążdy dzień pracy nie był dla mnie karą - ja wręcz nie mogłem się doczekać kiedy znowu spotkam się z tymi ludźmi i szczerze powiedziawszy - wspólnie postaramy się o wynik, który potem przekłoży się na moją premię. Trzeba to napisać otwarcie - najlepsze call center jakie znam. Z czystym sumieniem polecam.

do= Thom24
@Thom24

człowieku! komu chcesz oczy mydlić? przedszkolakom? Koordynatorzy jeden z drugim, którzy zamieszczacie te żałosne kryptoreklamy - weźcie się sami za dzwonienie, a prawda jest taka, że boicie się słuchawek jak diabeł święconej wody - trzęsiecie 4 literami, żeby te mróweczki, które macie w waszych zespołach zapier,,, na wasze premie! Do roboty lenie! Zobaczycie jak naprawdę wygląda kontakt z klientem - praktycznie, a nie tylko sucha teoria!

Ania W.
@Thom24

Już za Tobą tesknimy :-( Powodzenia w rodzinnym mieście i pamiętaj- "Wszystkie dogi prowadzą do Add Connect" :-)

Ania W. (wielu zna :-) )
@do= Thom24

Jeżeli opinia szczerego człowieka Ci przeszkadza to świadczy to tylko i wyłącznie o Tobie.Każdy ma prawo się wypowiedzieć, więc nie neguj każdej pozytywnej opinii. Pracuje w tej firmie wiele osób i zawsze znajdą się takie osoby jak Ty, ale skoro aż tak źle jest co niektórym to po co tyle czasu tu spędziliście? Nikt Was do pracy nie zmusza. Nie chcesz pracować to się nie zatrudniaj. Chyba nic dziwnego, że pracodawca płaci i wymaga. Jeżeli ktoś tej zależności nie rozumie niech otworzy własną firmę. Nikt wtedy nie będzie od niego niczego wymagał. Każdy w firmie ma inne obowiązki i to pracodawca jest odpowiedzialny za weryfikację ich realizacji, więc sugerowanie, że koordynatorzy mają dzwonić itd. jest słabe, bo świadczy tylko i wyłącznie o tym, że nie wiesz jaki jest zakres ich obowiązków. Tu wypowiadają się z reguły osoby, którym nie udało się odnaleźć swojego miejsca, ale jest wiele, wiele osób, które są zadowolone i one nie mają, aż tyle wolnego czasu, aby podzielić się swoimi pozytywnymi opiniami. Skupiają się na budowaniu tych pozytywnych relacji ze swoimi koleżankami i kolegami z pracy po pracy i własnym życiem prywatnym. Może też powinni się tu wypowiedzieć to będzie dla wszystkich bardziej klarowny obraz... Mówię wprost co myślę i nawet w porównaniu do wielu innych osób na tym forum jestem w stanie się pod tym podpisać, a nie chować za nick'ami. Pozdrawiam wszystkich z pozytywnymi i negatywnymi doświadczeniami oraz tych którzy jeszcze ich nie mają :-)

yellow
@Thom24

Czyżby to nie znany wszystkim koordynator?

do Nati

Nie wiem, moze Cie zle ocenilem, ale pracowalem podad rok w addconnect, Obecnie pracuje w duzym banku, gdzie za swoja prace jestem NORMALNIE wynagradzany plus instytucja we mnie inwestuje. i dziekuje ze mnie tak ladnie ocenilas.... Czlowiek dopasowuje sie do sytuacji zyciowej i stara sie nie narzekac, ale gdy zaczalem pracowac z ludzmi ktory Cie szanuja, daja normalne mozliwosci (nie moze ze jakies super) Nie podchodza do Ciebie bo zamienilas 2 zdania z kolezanka w czasie pracy, nie obcinaja Ci premii, wynagrodzenia to opinia o AD nie moze byc inna. (jeszcze jak placili z premiami w dosc dobra kase (2500 netto) szlo wytrzymac, ale za 1200 no coz.... do qwertyuiop: zgadzam sie calkowicie, napisales moze brutalnie, ale taka prawda, jak pisalem jeszcze do listopada bylo znosnie w AD, no ale teraz kazdy brak 30 s w zalogowaniu daje pretekt to obciecia 15 min (jak w jakis zawodach) Mam nadzieje (plonna, ale mam) ze w tym kraju ukroca zlecenia, umowy o dzielo i bedzie wylaczenie umowa o prace. Tyle. pozdro dla albitnych i szukajacych normalnosci w zyciu :) do qwertyuiop

qwertyuiop

NIE POLECAM!! Lepiej się zastanówcie ta firma wykorzystuje pracowników i nie traktuje ich poważnie. Szkolenie, które trwa tydzień nie jest trudnie ale wymaga zaangażowania. Potem tzw. okres próbny kiedy człowiek pracuje "normalnie" ale za najniższą stawkę. Po okresie próbnym zazwyczaj zostaje jedna osoba (albo nikt! bo...zwalniają ludzi nie płacąc nic!!) Poza tym... pracujecie na czarno, w razie problemów z wynagrodzeniem nie ma umowy, nie ma na co się powołać, czyli kasa za miesiąc pracy przepada:( Wykorzysują praconików, bo przerwy są fikcyjne czasami cały dzień nie można wyjść z sali, gdy zawiesi się komp i musisz go zresetować odliczają ci to od ilości przepracowanych godzin aby obciąć z pensji, jeśli złapie cię poczta głosowa klienta - musisz odrobić czas jaki przeznaczyłeś na "pogaduchy z pocztą" RAZY DWA (w skali miesiaca zawsze się trochę uzbiera). Moim zdaniem człowiek jest traktowany poniżej jego godności. Ja zdecydowanie odradzam. Dodam tylko, że kiedy na rozmowie kwalifikacyjnej proponują stawki OD 8,50 na godzinę netto w praktyce oznacza to 7 zł za godzinę (a już oni się postarają aby ani grosza więcej nie dać-dokładnie wiem co mówię). Z systemem prowizyjnym też nie jest łatwo (zawsze znajdą myk aby go obejść). Tak naprawdę na 130 osób, które tam pracuje prowizję dostaje 2-3..tak dla oka...

szyzag123

Dzisiaj dzwonili do mnie w sprawie rozmowy. Umówiony jestem na 25.06 na 10:30 :)

do Nati

Znowu marketing szeptany, ahhh, slabo koledzy trenerzy, koordynatorzy... Poki w addconnect'cie mozna bylo zaroc powyzej 2 tys bylo jeszcze znosnie, ciekaewe ile osob pracujac non stop te 160 h ( odliczajac kazde 15 min o o ile jest oazkaj bo brakuje ci 30 s. do pelnej godziny) mozna zarobic poza tym 9,50 netto... Plus forma umowy. Powodzenia dla was, pracujcie dalej na zyski zarzadu i kadry :) w Koncu mozna bez wytchnienia robic za psi grosz. do Kiri: oni PROBUJA byc firma, ale zeby byc firma trzeba czasem spowazniec i traktowac siebie serio i z szacunkiem, a tego w Addconnect nie ma,

bla
@do Nati

Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, Ty to robisz ja również. Nie każdemu musi odpowiadać ta praca. Dla mnie jako studentki jest ok. Ale skoro masz "wyższe" wymagania to tu nie pracuj i tyle. Nie musisz tworzyć jakiś wywodów. Mówisz o marketingu szeptanym? Ja odnoszę wrażenie, że to Ty jesteś "konkurencją", która próbuje stworzyć jakieś dziwne historie... No, ale z pewnością za chwilę zaprzeczysz. Każdy ma prawo sam decydować gdzie pracuje. Jeżeli Ty nie chcesz pracować w AddConnect to nie- nikt nie będzie płakał za Tobą. Ja poznałam tutaj fajnych, pozytywnych ludzi, zakładam, że Ty do nich nie należysz skoro wszystko Ci tutaj nie pasuje. Pozdroooo

Nati

Ja skończyłam szkolenie i pracowałam kilka tygodni. Potem zrezygnowałam, ponieważ sesja na studiach nie pozwoliła mi tego połączyć. Jednak mam nadzieję, że uda mi się wrócić. Nie rozumiem dlaczego osoba powyżej napisała, że po godzinie ze szkolenia wyszła... Możesz podzielić się z nami dlaczego? Szkolenie nie jest trudne, ale wymaga zaangażowania- to w końcu praca, a nie kolejny sprawdzian, który trzeba w szkole zaliczyć. Jednak osobiście uważam, że warto. Poznałam tu wielu świetnych ludzi i do dziś mam z nimi kontakt. A jeżeli ktoś myśli, że przyjdzie tu i będzie tylko trzepał godzinówkę no to od razu mówię, że się tak nie da. To projekt sprzedażowy (produkt nie jest trudny, bo sa to Klienci, którym kończą się umowy, ale zawsze sprzedaż), dlatego też od tego jak pracuje każdy osobno zależy wynik całego zespołu, więc nie mogą pozwolić sobie na zatrudnianie osób, które nie będą sprzedawały. No, ale myślę, że każdy kto idzie do pracy wie, że w pracy trzeba pracować :-)

szyzag123

No tylko takie masz : konsul telefoniczny nc+

szyzag123

Po egzaminach zawodowych tam mam zamiar się wkręcić zobaczyć jak tam jest, ale jak tu piszesz że wyszedłeś to o matko...

kler

A dlaczego po godzinie wyszedłeś?

Kidstar

TO JEST HOLICON Z ZMIENIONĄ NAZWĄ :D SZKOLENIA CO TYDZIEŃ I WYBIERAJĄ NAJLEPSZEGO :D PO GODZINIE SZKOLENIA WYSZEDŁEM

Zostaw merytoryczną opinię o Add Connect - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Add Connect?

Kandydaci do pracy w Add Connect napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Add Connect
1.8/5 Na podstawie 138 ocen.

Add Connect