Opinie o MAK CHEMIA w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MAK CHEMIA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAK CHEMIA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAK CHEMIA w Elbląg

Graźka Nowy wpis

No cześć. Mój partner jest zainteresowany praca jako sprzedawca / budowlany. Jest teraz widoczna oferta na dział budowlany z podkreśleniem, że prócz obsługi klienta trzeba zajmować się roślinami i materiałami budowlanymi. Wiecie może ile za te dodatkowe czynności by zarabiał?

A jako koordynator ds. sprzedaży ktoś może pracował? jest to moja branża i teraz przeglądając Elbląg natrafiłam na wygasła już ofertę, nie mogę wiec podejrzeć jej szczegółów. tu jak widać od zeszłego roku jeszcze nic się nie pojawiło. Dlaczego? jaka jest teraz atmosfera na dziale sprzedaży? i czy warto się w nim zatrudnić?

Elblążanka Nowy wpis

W pracy panuje fatalna atmosfera, która sprawia, że każdy dzień staje się koszmarem. Kierownicy sprzedaży jawią się jako zwykłe (usunięte przez administratora), żerujące na frustracji pracowników, zatapiając ich ambicje w kałużach niezadowolenia. Wśród nich wyróżnia się szczególnie jedna brunetka, która nie grzeszy rozumem i stanowi istną plamę na firmowym krajobrazie. Pseudo karierowicze zamiast wspierać rozwój pracowników, zdają się mieć jedynie na celu psucie krwi i zniechęcanie do jakiejkolwiek aktywności. Toksyczność w firmie rozlewa się szerokim strumieniem, trując atmosferę i zatruwając każdy aspekt pracy. Ludzie, zamiast skupiać się na wykonywaniu swoich obowiązków, wolą tracić czas na uprzykrzanie sobie nawzajem życia, co sprawia, że miejsce pracy staje się areną walki, a nie wspólnym obszarem do osiągania celów. Nie mili współpracownicy dodatkowo komplikują sytuację, tworząc klimat nieufności i wrogości. Zamiast budować zespół, atmosfera pracy jest nasycona negatywnymi emocjami, co wpływa destrukcyjnie na produktywność i zdrowie psychiczne pracowników.

ZAWADA Nowy wpis
@Elblążanka

Składałem towar w ramach reklamacji u tej (usunięte przez administratora) widać że firmy nie stać na wartościowych pracowników kobieta wydawała się kompletnie pozbawiona wiedzy i profesjonalizmu tylko zadufana powtarzała że jest kierownikiem sklepu i nie należy mi się zwrot pieniędzy w ramach reklamacji. Wyraźnie brakowało tam odpowiednio wykwalifikowanych pracowników a jej zdezorientowane wypowiedzi na temat prawa handlowego i praw konsumenta były absolutnie żałosne. Rozmowa z nią była niezwykle denerwująca. Zastanawiam się jak firma może zatrudniać takie jednostki, które z pewnością nie przyciągają klientów swoim podejściem. Całe doświadczenie było dla mnie czystą stratą czasu i energii.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie MAK CHEMIA na Sprzedawca? 19 czerwca ogłoszenie na InfoPraca.pl.

Ivi

Wczoraj pojawiło się ogłoszenie o pracę na FB na stanowisko kierownicze chciałam zapytać, jak atmosfera, płacą, możliwość awansu, podwyżki . Współpracuje z Mak chemia i jako firma płacą regularnie, chce zmienić pracę, proszę o informacje , bo różnie się słyszy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MAK CHEMIA, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko SPRZEDAWCA/ MAGAZYNIER? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Jezus

Dajcie sobie ludzie spokój z tą firmą nawet nie czytajcie ogłoszeń bo. Najniższa krajowa , soboty pracować po 10 godzin i nie są płatne dodatkowo , kierownictwo to jest po prostu jakieś nieporozumienie , zero szacunku . Wszystko dźwigasz łapami. to wszystko się zatrzymało w latach 90 serio ten sklep tak wygląda . Robotę robisz swoją czyjąś i jeszcze jakby się dało to wszystkich . Sam pracodawca to (usunięte przez administratora) na żadne L4 na żadne opieki nic a nic sproboj pójść to odrazy zaraz wypowiedzenie . Urlopy tydzień czasu żadne 2!tygodnie nawet tydzień to laska . Zdała od tego jak najdalej

@Jezus

Dajmy na to, że ktoś pracuje w soboty. To wtedy ma inny dzień wolny w tygodniu? Ta sobota to takie nadgodziny, czy normalny dzień pracy zgodny z grafikiem?? No bo jak nie są płatne dodatkowo, czyli stawka typowa czy wgl za darmo?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w MAK CHEMIA?

Ile u nich może zarobić specjalista ds. obsługi sklepu internetowego? Pytam bo na stronie wymieniają pełno wymagań i zakres obowiązków, a brak jest sekcji oferujemy :/ Jaką umowę można u nich dostać, nie ma problemu jeśli chodzi o umowę o pracę? Wymagają znajomości HTML, PHP itp, jak sprawdzają wiedzę podczas rekrutacji? Mam się spodziewać jakichś zadań?

NEBraska
@Ewa

Daj sobie spokój z tym ogłoszeniem, bo od razu widać że ten kto je wstawiał jest nie poważny... Tam obowiązków jest na cały dział marketingowy a nie na jedną osobę, a zaoferują ci 3000 na rękę przy dobrych wiatrach. Typowe elblążkowo

Larysa
@NEBraska

No i o jakie obowiązki tak w sumie chodzi za taka kasę? Co konkretnie się robi i czy do dziś taka kasa spływa, którą przytaczasz? Co jaki okres czasu wprowadzane są jakieś podwyżki?

Firma MAK CHEMIA poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Sprzedawca. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Opluty

Jedyne co można to szkołe życia, kierownik wraca po tacierzyńskim i dostaje propozycję magazyniera. Pewno wszystko zgodnie z prawem, bo na umowie nie miał takiego wakatu

Gabriela
@Opluty

to jak długo go nie było, że ktoś na stałe wskoczył na jego miejsce? to tu kierowników się awansuje czy jednak z ogłoszenia bierze ze zewnątrz? jakie warunki docelowo mają jeśli o zakres obowiązków i zapłatę za nie chodzi?

opluty
@Gabriela

daj sobie spokój, poszedł na tacierzyński, jak śmiał???nikt nie wskoczył, szukają następce. Jest zastępczyni, ona to weźmie tę posadkę i będzie wchodzić staremu w d...pę, a potem i tak ją....

Niedawny

Hmm , Agnieszko moja droga tu nie da sie nic z tym zrobic. Jesli pracodawca ma w (usunięte przez administratora) pracownika to wlasnie taka rotacja. Jak nie ten to nastepny, a to najglupsze rozwiazanie bo trzeba kolejnego szkolic I tak ciagle ... tylko ze Pan O tego nie kuma. Wspolczuje tylko jak niedlugo obudzi sie z reka w, nocniku bo ida kiepskie czasy dla tego czlowieka. Bo z tego co wiem na dzien dobry 5 osob sie zwolni jak tylko powstanie castorama a za nimi pojda nastepni . I ciekawe co wtedy zrobi Pan O . Bo zamiast wspierac szkolic I szanowac czlowiek robi wszystko odwrotnie, ale to wszystko sie odwroci I przyjdzie czas taki ze karma wroci ..

Ve
@Niedawny

Karma wróci? A ty co student instytutu Konfucjusza? Castoramy w Elblągu nie uświadczysz przez następne 10 lat, a za ten czas to już może i będzie stało 10 mrówek makchemii.

Dominika
@Niedawny

Niedawny ty to chyba wróżbita Maciej jesteś pisząc takie głupoty masz porostu chyba kompleks wobec własnej osoby nie powiodło ci się w tej firmie i teraz żale wypisujesz jaka ona ble ee i zła. Niby Castorama konkurencja ale skąd oni tam ludzi wezmą do pracy jak każdy na 500 plus siedzi + zasiłek i maja gdzieś pracę w takiej Castoramie bo nie oszukujmy kokosów tam nie zarobi się a biorąc ludzi z łapanki aby tam byli to ja dziękuję za taki market już wybiorę znienawidzony market prze ciebie Mak chemia bo wiem że tam otrzymam fachową pomoc jako klient nie odpisuj mi bo to mija się z celem :) pozdrawiam

Lola
@Niedawny

Nie wróci, nie szanował i nie szanuje nikogo, a ludzie i tak tam idą. Dobrze wie, że w Elblągu pracy nie ma, zawsze się ktoś znajdzie. Kiedyś plusem była terminowa wypłata, teraz nie wiem.

AGI
@Dominika

Fachową??! Chyba jak zaczną ludzi zatrudniać z wiedzą ale za takie pieniążki to spotkamy tam samych amatorów i jaki szef taki ma los bo nikt na poziomie tam się nie zatrudni więc nie liczmy w owym markecie na profesjonalną obsługę bo i kierownicy tam za karę siedzą ????pozdrawiam ????

covidek

Przytulanka Mirusia prawie bańka! Bidulek LISTA PRZYPADKÓW POMOCY PUBLICZNEJ OTRZYMANEJ PRZEZ BENEFICJENTA Lp. Podstawa prawna - informacje podstawowe Podstawa prawna - informacje szczegółowe Numer środka pomocowego Dzień udzielenia pomocy nazwa podmiotu udzielającego pomocy NI Ppodmiotu udzielającego pomocy Wartość nominalna pomocy [PLN] Wartość pomocy brutto [PLN] Wartość pomocy brutto [EURO] Forma pomocy Przeznaczenie pomocy 1 ustawa z dnia 4 l… art. 21a ust. 1 brak brak 2020 №1 SA.56996(2020/N) 11.05.2020 Polski Fundusz R… 7010374912 870 923,00 870 923,00 191 109,23 zaliczka zwrotna pomoc rekompen… Podsumowanie - łączna wartość pomocy udzielonej beneficjentowi: 870 923,00zł 870 923,00 191 109,23zł

Iwona
@covidek

No co zrobisz jak nic nie zrobisz? :D Starał się to dostał. Ciekawe tylko czy pracownicy coś dostaną.

Prawda

Byly niedawny ,a nie sadzisz ze Twoj nieortograficzny , niegramatyczny , nielogiczny wywód pełen agresji ,który był napisany pod wpływem alkoholu ,krzywdzi firmę , która bądź co bądź, utrzymywała Twoją rodzinę przez długi czas?

Obserwator
@Prawda

Umowa o pracę i wynagrodzenie nie jest laską pracodawcy i utrzymywaniem rodziny pracownika. To umowa wzajemna, pracownik swoją pracą utrzymuje też szefa i jego rodzinę. Niestety własciciel tej firmy sam o sobie mówi że je sk Synem. Własciciel już dawno stracił kontakt z rzeczywistością. Płaci na czas, ale marnie. I potrafi zwolnić człowieka po zwolnieniu lekarskim, nawet kobiety po poronieniu

Pracownik - Klient

O mak chemii to już legendy krążą ! Przecież każdy każdego na mieście ostrzega przed pracą w tej firmie. Sam kiedyś pracowałem w tej firmie i widzę nic się nie zmienia , mam kumpla tam to jak czasem opowiada to ciężko uwierzyć . Zastanawiam się tylko czemu tam nikt nie przeprowadzi kontroli . Pracowników traktują jak nic jak zero. Atmosferę ??? Oni nie wierzą co to takiego. Za nadgodziny nie płacą a karzą robić. Szef jak ma nastrój to ci powie dzień dobry a jak nie ma to jeszcze pojedzie po tobie że tylko nagrać i jako dowód w sądzie. To się nigdy nie zmieni omijać tam jest (usunięte przez administratora)

Wiktoria

Firma MAK CHEMIA pomimo dobrego asortymentu i przyjaznej obsługi nie zapewnia swoim pracownikom odpowiednich warunków pracy. Masowe odchodzenie pracowników z zespołu nie daje do myślenia szefostwu. Pracownik w tej firmie czuje się pomijany i niepotrzebny. Kompletna ignorancja potrzeb swoich podwładnych ze strony kierownictwa jest niestety czymś niepoważnym. Pracownicy potrzebują nieco wyższych standardów jak na pracę, którą wykonują. Poza zarobkami w firmie powinna liczyć się również pozytywna atmosfera oraz widoczne zrozumienie potrzeb ludzi pracujących tam, na co w MAK CHEMIA nie można niestety narazie liczyć. Być może kiedyś warunki pracy będą lepsze jednak bez dużego zastanowienia ze strony pracodawców nad jakością pracy nie widać możliwości rozwoju firmy.

Agnieszka

@Ola ja tylko odpowiadam na komentarz użytkownika, który twierdził inaczej. Nie jestem pracownikiem firmy MAK CHEMIA, dlatego nie wiem w jakim stanie ona jest. No, ale dobrze, że w firmie dobrze się dzieje. Skoro się rozrasta to czy w tym momencie poszukuje firma jakiś nowych pracowników?

Agnieszka

@Niedawny czyli nikt z Was nie chce uświadomić szefa z czym takie sytuacje się wiążą? Ja rozumiem jakie masz zdanie na ten temat, ale może mimo wszystko warto i razem wspólnie odbudujecie firmę MAK CHEMIA.

Ola
@Agnieszka

Odbudujemy??!! Przeciez firma sie nie zwija , wlasciwie z roku na rok rozrasta , coraz wiecej pracownikow , coraz wiecej obrotu. Skąd Ty masz takie informacje że firme trzeba odbudowac?

kp

No tak tak oczywiście ze masz racje najlepiej by bylo gdyby w markecie budowlanym mozna bylo kupic tylko materialy budowlane w sklepie ogrodniczym tylko artykuly ogrodnicze kapcie to najlepiej na bazarze a komorka to sluzy tylko do dzwonienia i wysylania smsow , a nie do robienia zdjec i korzystania z neta wiec smartfony nie maja racji bytu.

Agnieszka

@Były a może jednak warto komuś z kadry zarządzającej firmą MAK CHEMIA zwrócić uwagę, że dużo osób się zwalnia z jakiegoś konkretnego powodu? Może mimo wszystko jednak jakoś zareagują. Co sądzisz?

Agnieszka

@Były czyli zarobki nie są w stanie wynagrodzić pracownikom traktowanie w firmie MAK CHEMIA? Nic nie dało się z tym zrobić? Nie zgłaszaliście tej sytuacji komuś wyżej?

Były
@Agnieszka

Ale zgłosić wyżej się nie da, bo w tej firmie przykład idzie z góry...

Niedawny

Nie pisalem pod wplywem , nie wymyslam bajek bo nie o to tu chodzi. Kazdy ma prawo opisac sytuacje jaka jest, sytuacje w jakiej sie czlowiek znajdowal. Nie chodzi mi o to zeby komus cos wcisnac cos zmyslic tylko o to zeby ostrzec. Jesli ktos chce pracowac w tej firmie prosze bardzo kazdy pracuje na wlasny rachunek. Tylko powiem ci taka rzecz , czy nie lepiej jest mowic w samych superlatywach o swoim pracodawcy ? Bo chyba lepiej tylko jak taki ktos nie ma szacunku dla czlowieka , pracownika "wlasnego" to o czy my mowimy z checia bym powiedzial cos milego ale nie przejdzie mi to przez gardlo. Oczywiscie doceniam to ze moglem tam pracowac ale widzisz nie zawsze chodzi o kase tylko liczy sie tez szacunek do innej osoby bo o kasie nic nie pisalem.wvzesniej . Oczywiscie sa gorsze firmy. Napisalem swoje odczucie I nikogo nie zmuszam do podejmowania decyzji na nie kazdy moze sam wszystko sprawdzic na wlasnej skorze. Jak dojda mnie sluchy ze w mak chemi sie polepszylo szczerze napisze o tym zeby nie byc tak jak mi ktos tu zarzuca jednostronnym. Nie chodzi o niszczenie wizerunku firmy tylko o opinie kazdego kto chce cos dac od siebie zeby naswietlic prace w takiej jak ta firmie. Kazdy ma swoj rozum I kazdy moze robic co chce z wlasnym zycie, ale jak co ktoras osoba cos da od siebie to czesc sie dowie czy po prostu warto tam pracowac. Mam nadzieje ze jesli komus przeszkadzalo jakim tonem pisalem wvzesniej teraz sprostalem jego oczekiwaniom.

Były
@Niedawny

Też pracowałem tam kilka lat, w zeszłym roku zrezygnowałem, tu się ludzi nie zwalnia, sami odchodzą w takim tempie, że ciężko znaleźć kolejnych... Zarobki przyzwoite, poziom traktowania ludzi żenujący...

NEUTRALNIE

Kolega "niedawny" ma troche racji I nikogo tym nie krzywdzi wyrazajac swoja opinie. Jesli na 50 osob ktore sie wypowiadaja na temat tej firmy I sa to negatywne opinie, to cos musi byc na rzeczy . Bo inna sprawa jakby to byla jedna badz kilka osob to wiadomo ze nie ma co sie nimi sugerowac. Dobrze ze wypowiada sie ktos kto pracowal I doswiadczyl czegos w tej firmie. Bo chyba nie ma co sluchac kogos kto cos tam slyszal. Sam mam tam kolege tylko nie na Mrowce ale nie bede sie wypowiadal bo mimo ze czesto rozmawiam z kumplem to jak to w firmie czasem jest dobrze czasem zle jak wszedzie. Tak czy inaczej ja osobiscie mam nadzieje ze kazdy ma rozum Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o MAK CHEMIA - Elbląg

• Jak się pracuje w MAK CHEMIA?

Zobacz opinie na temat firmy MAK CHEMIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAK CHEMIA?

MAK CHEMIA