Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Nowe Centrum Logistyczne i hale produkcyjne – fakty i liczby

Już od kilku miesięcy pracujemy w nowych halach produkcyjnych i nowoczesnym Centrum Logistycznym. Warunki pracy i obsługi klientów zostały dostosowane do wysokich standardów logistycznych i produkcyjnych. Czym zatem możemy się pochwalić?

- O 115% rozbudowane zostały powierzchnie hal produkcyjnych. Każde stanowisko montażowe zlokalizowane jest w ergonomicznej i bezpiecznej przestrzeni, wyznaczono wygodne ciągi komunikacyjne.

- Załadunki i rozładunki odbywają się w zadaszonej, szczelnej rampie. Towar wyładowywany jest z naczep wprost do magazynu. Usprawnienie to generuje szybszą i komfortową pracę operatorów wózków magazynowych.

- Powstało 12 tys. dodatkowych miejsc paletowych – dzięki nowym powierzchniom i przeorganizowaniu hal składowania towarów, magazyn wyrobów handlowych zwiększył swoją powierzchnię o 37%, a magazyn produkcyjny zwiększył swój potencjał o 136% miejsc paletowych.

- Do dyspozycji magazynierów produkcji oddana została nowa, przestrzenna wiata o powierzchni 1600 m², a w niej regały, gdzie przechowywane są wysyłki, wielkogabarytowe opakowania oraz narzędzia do produkcji stolarki.

- W nowej wiacie z czujnikami gazu i wodoru oraz urządzeniami uzdatniania wody, znajdują się stacje z monitoringiem poziomu załadowania oraz ładowania baterii trakcyjnych nowych wózków widłowych.

-  Magazyn wysokiego składowania wyposażony został we flotę nowoczesnych wózków widłowych, poruszających się między regałami po specjalnych pętlach indukcyjnych. Wózki wyposażone są w podgrzewane fotele, ogrzewanie kabinowe, elektronikę i wynoszą palety wraz z operatorem na wysokość 12 metrów.

- Sztab pracowników administracji i obsługi magazynu produkcji korzystać może także z nowego zaplecza socjalno-biurowego z nowymi łazienkami i szatniami.

Lista usprawnień organizacji procesów logistycznych, podniesienia komfortu pracy, bezpieczeństwa i jej efektywności jest długa. Służy bardziej ergonomicznej i bezpieczniejszej pracy oraz podniesieniu poziomu obsługi klientów.

Kasia

Brygadzista ???? często przychodzi pod wpływem alkoholu i (usunięte przez administratora)odzywa się do pracowników

Nowy wpis

@Kasia

Dzień dobry, dziękujemy za sygnał, jednak zwracamy uwagę na to, że ktokolwiek z pracowników zauważyłby na terenie firmy osobę pod wpływem alkoholu, powinien niezwłocznie poinformować o tym fakcie jej przełożonego. Bardzo ważne jest by zgłoszenia dokonać od razu, aby osoby upoważnione mogły odpowiednio i na czas zareagować.

Xxx Nowy wpis
@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Niestety zgłoszenie takiego czegoś nic nie da , wszyscy to widzą nikt nic z tym nie robi... Ta osoba była już niejednokrotnie TYLKO UPOMNIANA o to ,że przychodzi pod wpływem alkoholu, a poprawy nie widać... Każdy inny pracownik dostałby już dawno dyscyplinarne zwolnienie z pracy a ten brygadzista jak widać moze robić co chce. Byleby się nikomu nic nie stało bo wtedy odpowiedzialność poniesie też firma ...

Pytanie Nowy wpis

Czy w Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Nowy wpis

@Pytanie

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Oprócz wynagrodzenia podstawowego pracownicy otrzymują co miesiąc szereg dodatków do wynagrodzenia, w tym m.in. premię za wydajność, dodatek za pakowanie, dodatek funkcyjny. W wielu przypadkach wypłacamy dodatkowo premię uznaniową. Ponadto, okresowo wypłacana jest nagroda za wzorową frekwencję w pracy, nagrody świąteczne, a dla wyróżniających się pracowników - jeszcze inne nagrody. Chętnym pracownikom umożliwiamy pracę w jednym z naszych zakładów w Niemczech, gdzie mogą zarobić co najmniej dwukrotność wynagrodzenia uzyskiwanego w Rydzynie, otrzymując przy tym pełne zakwaterowanie, wyżywienie i transport. Jesteśmy też otwarci na młode pokolenia - wspieramy osoby uczące się, by mogły pogodzić szkołę z pracą zawodową. Pracownicy naszego przedsiębiorstwa korzystają ponadto z prywatnej opieki medycznej w LUX MED oraz z niskooprocentowanych pożyczek (1%) z funduszu socjalnego na remont mieszkania lub domu

Lidia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Firma kilka razy szukała kogoś na stanowisko Inżyniera Kontroli Jakości. Pracował ktoś może na nim? Jak tam warunki, zarobki? Szczególnie przy tej inflacji firma oferuje coś dodatkowego dla pracownika? Premie czy podwyżki?

Nowe Centrum Logistyczne i hale produkcyjne – fakty i liczby

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca Klienta ds. Elektronicznej Kontroli Dostępu. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Xxx

(usunięte przez administratora)wśród pracowników jest okropny. Wiele niemiłych słów, ciągłe obgadywanie i robienie drugiemu człowiekowi pod górkę.. Praca sama w sobie super, ale atmosfera okropna..

XYZ
@Xxx

Niestety to prawda, ludzie puszczają plotki na osobę, które w ogóle nie są prawdziwe, patrzą na Ciebie jak na wroga. Praca super, ale ludzie okropni również niektórzy brygadzisci śmieją się z innych pracowników i ich obgadują

Ewelina
@XYZ

Pytanie skąd takie nastawienie u ludzi tutaj skoro tak piszecie? Na pracę niektórych pewnie to wpływa a ciekawa jestem czy wiadomo coś o wynikach? Zastanawiam się po prostu czemu góra nie reaguje w takich sytuacjach, chyba nie wiedzą jednak?

Beti

Witam. Chciałabym tylko napisać żeby firma lepiej zainwestowała w koperty, bo z tego co widać to brygadzisci perfidnie patrzą się na kartkę z wypłatą gdzie są wszystkie dane pracownika. Albo koperty albo w ogóle nie rozdawajcie kartek, ludzie oszczędza sobie nerwów :)

Xxx

Kartki od wypłaty leżą na biurku u brygadzisty każdy sobie ogląda to jest nie dopuszczalne brygadzisty też patrzy ile kto miał wypłaty

Joanna
@Xxx

Niestety to prawda. Nie pracuje już w tym zakładzie więc nie powinno mnie to juz interesować, ale zastanawiam się dlaczego tak duża firma nie wprowadzi możliwości wglądu do takich danych dla pracownika internetowo. Przecież to są dane pracowników. Kartki włożyć do kopert i już nie byłoby takiego szumu, ale trzeba oszczędzać. Może czas się zastanowić nad Xpertisem albo czymś podobnym.

@Xxx

Dzień dobry, Osoby odpowiedzialne za przekazywanie odcinków płacowych pracownikom są obowiązane czynić to w sposób dyskretny, niepozwalający osobom nieupoważnionym na dostęp do danych osobowych innych pracowników. Jeżeli był/a Pan/i świadkiem naruszenia tej zasady postępowania, to prosimy o zgłoszenie tego faktu do Kierownika Produkcji lub Kierownika Działu Kadr i Płac. Pozdrawiam.

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Co zgłaszać skoro nic sobie z tego nie robią. Potem mają szkolenia jak traktować ludzi żeby nie wyglądało na mobbing

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Bzdura zawsze kartki są dawane bez kopert, zanim trafiły do rąk pracownika wszyscy mogli je zobaczyć!!!!!!!!! Kpina!!!

Kasia
@Joanna

Albo spiąć zszywaczem :)

30 lat wspólnej drogi

10 lat temu w krakowskim Teatrze STU miał miejsce niecodzienny benefis. Na fotelu znanym z niejednego wzruszenia i emocji rozsiadło się… logo Winkhaus. Emblemat naszej wówczas 20-letniej historii, a tak naprawdę sumy codziennych kilometrów drogi do pracy, sukcesów ze zrealizowanych projektów, wyników sprzedaży układających się w ciągi cyfr… Widownia teatralna też nie była przypadkowa. Wieloletni sprzymierzeńcy wszystkich zdarzeń – nasi Klienci.

Kolejna dekada za nami. Widownia po części się zmieniła, na pewno rozrosła, ciągi cyfr stale zaskakują, a na rydzyńskim polu, obok dotychczasowych magazynów, wyrosło nowe centrum logistyczne.

A wszystko zaczęło się 23 października 1992 roku w wielkopolskim Lesznie. Tam powstał pierwszy magazyn i biura firmy, a następnie początkowo niewielki dział produkcji okuć okiennych. Dzięki konsekwentnie realizowanej wizji, firma dała się poznać nie tylko z dobrej jakości produktów, ale także z szerokiej gamy usług dla producentów okien, których zadaniem było wspierać ich organizacyjny i informatyczny rozwój. Mijały lata, pojawiały się nowe usługi związane z optymalizacją i automatyzacją produkcji okien, a po przyjęciu Polski do Unii Europejskiej - także doradztwo w dziedzinie pozyskiwania funduszy na rozwój przedsiębiorstw. Leszczyńską, wynajmowaną pielesz zamieniliśmy na nowoczesne obiekty przemysłowe w Rydzynie.

Obecnie Winkhaus Polska zatrudnia około 800 pracowników. Eksportujemy do 33 krajów Europy oraz Azji. 11 razy z rąk kapituły rankingu Centrum Analiz Branżowych przyjęliśmy tytuł Lidera Rynku Stolarki w dziedzinie okuć. Ten laur otrzymujemy także dzięki opiniom tych, których uznanie cenimy najbardziej.

Nie byłoby tej 30-letniej historii bez ludzi. I tych związanych z produkcją okuć, ich dystrybucją, promocją, ale przede wszystkim bez ludzi, którzy doceniali i stale doceniają naszą pracę. Lista Klientów, którym po drodze z Winkhausem jest naprawdę długa. Każda firma to przystanek na naszym wspólnym trakcie, to historie pisane tonami sprzedanych okuć, tysiącami godzin rozmów, wspólnymi problemami, radością z ich rozwiązywania, niemierzalnymi uśmiechami i życzliwością.

„Winkhaus Polska to pewna filozofia prowadzenia biznesu. To nie tylko pieniądze, to etyka, sposób myślenia, sposób postrzegania świata i ludzi…” – słowami pana Mieczysława Kostusia z firmy Extherm-2, który od 30 lat towarzyszy nam na tej wyboistej, ale też pełnej sukcesów drodze, otwieramy nową dekadę, czwartą, z wiarą i taką samą energią jak na początku.
Ela

Dzień dobry. Dlaczego normy pracy są takie niesprawiedliwe. Niektórzy nie wychodzą na przerwę i robią do samego końca, aby wyrobić procent, a inni chodzą na przerwy po 40 minut i na dodatek kończą godzinę wcześniej. Gdzie tutaj jest sprawiedliwość?

Babajaga
@Ela

Widocznie też masz niską normę skoro masz czas obserwować inne osoby

Babajaga
@Ela

Widocznie też masz niską normę skoro masz czas obserwować inne osoby.

Lora26
@Babajaga

Zgadzam się z @Elą...są linie co można wyrobić 100-130% po 7h lub wcześniej.

Kandydat

Witam. Mam pytanie, czy nowy pracownik na początku uczy się od doświadczonego pracownika? I czy to praca monotonna czyli robi się cały czas to samo na stanowisku pracy czy po prostu cały czas coś nowego?

@Pytanie

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Nowi pracownicy przechodzą szkolenie stanowiskowe, a następnie pod nadzorem pakowacza i brygadzisty rozpoczynają samodzielną pracę. Z reguły pracują na kilku maszynach, na których charakter pracy jest podobny. Praca polega na montażu elementów okuć na maszynach nitujących. Więcej informacji otrzymają Państwo na spotkaniu z kandydatami do pracy, które regularnie organizujemy. Prosimy o kontakt z naszym działem kadr.

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Dobre sobie, co to za ściema. Swigają ludzi i martw się sam i sam sobie szukaj danego towaru. Bzdura nie dają Cię na szkolenie bo pracowałam i wiem jak wygląda ten cyrk na kółkach. Parodia to co teraz tam się odwala to już w ogóle dramat.

Czy Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Może niech się firma podejmie odpowiedzi na temat tych plotek że szykują się zwolnienia z powodu braku pracy

Dobry dzień mam poważną skargę DYSKRYMINACJA w przedsiębiorstwie Zespół sformułował opinię, że ukraińskich pracowników zwalnia się celowo Na przykład: dziewczyna pracowała przez rok w tym samym miejscu pracy, zrobiła 100-130%. Nagle zostaje zmuszona do pracy nad różnymi procesami w różnych miejscach, a w jej miejscu pracy zostaje umieszczona Polka. Po kilku miesiącach takiej pracy jej odsetek wynosi 70-80% i grozi jej zwolnienie, a to nie koniec. Po takich akcjach formują ją w grupę z takimi jak ona Ukraińcami i dają zlecenia, od których nie można zrobić procentu. (są takie zlecenia, na których żadna zmiana na żadnej linii nie może wykonać więcej niż 80%) Na takich liniach pracują tylko UKRAIŃCY, wszystkie trzy zmiany! Szkoda, ale takich przypadków jest bardzo dużo Nie wiem, czy to był spisek brygadzistów, czy rozkaz z najwyższego kierownictwa, żeby zmniejszyć liczbę robotników, ale to bardzo nieprofesjonalne, jest wielu Ukraińców, którzy lubią swoją pracę i chcą pracować. W zespole panuje bardzo zły nastrój i plotki. Jeśli firma nie ma wystarczającej liczby zamówień, to może lepiej poinformować ludzi, aby szukali innej pracy, a nie tworzyć takich warunków, aby potem zwolnić ich za “mały procent”

@Pracownik

Dzień dobry, pracownicy produkcyjni wykonują różne prace. Normy wydajności są dopasowane do danego typu czynności. Wszystkie prace, przewidziane w procesie produkcyjnym muszą zostać zrealizowane. Realizują je zarówno pracownicy narodowości polskiej, jak i ukraińskiej. Rozdzielając poszczególne zadania, Winkhaus jako pracodawca kieruje się predyspozycjami pracowników i potrzebami organizacyjnymi zakładu pracy, a nie narodowością pracowników.

Była

Klimatyzacja na hali nie działa upał na maxa. Oczywiście termometr firmowy pokazuje zaniżoną temperaturę. Ale dodatkową przerwę ciężko wprowadzić. Oczywiście wg paragrafów czy ustaw się nie należy, będzie w odpowiedzi....

Nowa pracownica

Szanowny Panie Kierowniku, może czas najwyższy bliżej przyjrzeć się pracy swoich brygadzistów? Zawsze myślałam, że na stanowisku kierującym ludźmi osoba powinna wykazywać się empatią, wyrozumiałością, szacunkiem do drugiego człowieka i umiejętnością panowania nad swoimi emocjami. Jednak okazuje się, że aby zostać brygadzistą w firmie WinkHaus wystarczy umieć dobrze krzyczeć na Bogu Ducha winne kobiety. Mam na myśli konkretnie jednego brygadzistę, który przychodzi głównie na nocki na jedną z lin. Ten człowiek nie potrafi zapanować nad własnymi emocjami, nie wiem może problemy osobiste przynosi do pracy, jednakże uważam że takie zachowanie jest nieludzkie. Dlaczego te wszystkie kobiety, które codziennie otrzymują od niego dawkę obelg i krzyków nie zrobią z tym czegoś? Ja na ich miejscu już dawno udałabym się z tym do odpowiednich miejsc. Ludzie zwierzęta lepiej traktują niż OWY PAN ludzi. Panie Kierowniku na prawdę radzę się przyjrzeć pracy pana,(usunięte przez administratora). On stosuje (usunięte przez administratora) i wcale się z tym nie kryje. Niszczy kobiety psychicznie i fizycznie. A są to kobiety, które w większości połowe życia przepracowały w winkhaus, więc wiedzą na czym polega ta praca i nie trzeba ich równać z ziemią. Jeśli OWY PAN ma jakieś zaburzenia psychiczne albo problemy, z którymi nie potrafi sobie poradzić to radzę oddalić go od roli tak odpowiedzialnej, dopóki nie uporządkuje swoich spraw. Liczę na to, że coś się w tej sprawie zmieni, bo patrząc na to zdecydowanie wszedzie i każdemu będę odradzać pracy w tym zakładzie. Z całym szacunkiem Panie Kierowniku, lecz myślę że już były skargi na tego pana i czas najwyższy, aby ludźmi w winkhaus kierowały osoby kompetentne. Pozdrawiam

@Nowa pracownica

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Zgodnie z wewnętrznymi regulacjami, jeśli ktokolwiek zaobserwuje przypadki nękania pracownika, jest zobowiązany zgłosić ten fakt przełożonemu. Takie zgłoszenie powoduje podjęcie przez pracodawcę czynności wyjaśniających. Swoje obserwacje można przekazać również za pośrednictwem skrzynek na listy umieszczonych w stołówkach.

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Więc ja to zgłosiłam. Rozumiem że moje zgłoszenie zostanie potraktowane poważnie i zostaną podjęte w tym celu jakieś działania?

Była pracownica
@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Mimo, że było coś zgłaszane to żadne działania nie były podejmowane. Ten brygadzista nęka, a gdy coś mu się odpowie by mieć spokój, mści się i daje prace gdzie ciężko wyrobić procent. To nie firma zwłaszcza dla młodych kobiet.

@Pracownik

Dziękujemy za informację. Przypominamy, że w naszej firmie obowiązuje Procedura przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji, która jest dostępna w trzech językach na tablicy ogłoszeń. Zgodnie z ust. IV.1. tej procedury pracownik, która uważa, że jest ofiarą (usunięte przez administratora) lub dyskryminacji, jest zobowiązany niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 3 dni, zgłosić o tym fakcie na piśmie przełożonemu lub Działowi Kadr. Aby zgłoszenie zostało rozpoznane, musi zawierać dane i informacje, które pozwolą na weryfikację, w szczególności musi zawierać dane, pozwalające na identyfikację osób. Dotychczas takie zgłoszenie do nas nie wpłynęło. Jak tylko wpłynie od Pani oficjalne zgłoszenie, natychmiast zajmiemy się jego wyjaśnieniem. Jednocześnie pragniemy zauważyć, że publikowanie obraźliwych komentarzy na powszechnie dostępnym forum internetowym może naruszać dobra osobiste określonych osób.

@Nowa pracownica

Tak jak wyżej opisane, zgadzam się w tym w stu procentach. Niektórzy potrafią się nawet popłakać. I nie ważne czy to starsze czy nowe osoby. Potrafi zmieszać człowieka z błotem.

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Ale tutaj nikt nie ujawnił danych tego pana oficjalnie, więc nie można zarzucić że ktoś naruszył jego dobra osobiste. Każdy kto pracuje w tej firmie doskonale wie jaki jest ten pan i wie o kogo chodzi. A takie opinie na forum publicznym również powinny się ukazywać, bo dlaczego nie? To jest dostępne dla wszystkich i dla każdej opinii, a nie tych dla tych które wychwalają jaka to firma jest wspaniała. Ach, czyli nic nikt z tym nie zrobi, bo przecież to tylko komentarz. Niech kobiety na hali dalej cierpią te męki. I zgadzam się z komentarzem wyżej, że jak się ktos postawi to jest nękany gorsza praca, z ktorej nie jest w stanie uzyskać minimalnego procentu -po złości.

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Dlaczego informacje o procedurze mobbingowej pojawiły się na tablicy ogłoszeń dopiero po tym, co zostało napisane na Gowork?Procedura jest z 2020 roku.

@Była pracownica

Nie tylko ten brygadzista gnębi ludzi, proszę przyjrzeć się zachowaniu brygadzisty (usunięte przez administratora).

@Nowa pracownica

W zupełności się zgadzam. Mogę tylko dodać żeby Kierownik zagłębił się głębiej szczególnie na nockach gdzie ów brygadzisci smacznie śpią tam gdzie drukujemy etykiety. Na hali nigdy ich nie ma i proszę przeglądnąć historię w komputerach na hali gdzie grają w gry różnego rodzaju. Jeszcze w żadnym zakładzie nie widziałam takich brygadzistow wrednych i leniwych pracownicy pracujący na akord muszą wykonywać ich obowiązki i te odzywki do kobiet to porażka nie przetocze bo i tak administrator zablokuje. Proszę zrobić anonimową ankiete to może dowie się Pan więcej.

@Pracownik

To co się tutaj dzieje po tym komentarzu stawia (usunięte przez administratora)w bardzo złym świetle. Zamiast zainteresować się tym, który został opisany w powyższym komentarzu to "przesłuchuje" pracownice z jego linii produkcyjnej w celu namierzenia tego kogoś... Nie wspomnę już i pewnej osobie co została wysłana do domu w tym tygodniu bo chyba zapomniał, że się weekend skończył...

pracownik !!!
@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Firma, która na forum pisze, że przeciwdziałają mobbingowi w miejscu pracy. Sprawa zgłoszona publicznie, każdy wie o kogo chodzi, a sprawa zamieciona pod dywan i jeszcze tak to przedstawione jakby ten chory człowiek (usunięte przez administratora) był wielce poszkodowany. Na wyższych stanowiskach nie chcą nic z tym zrobić to nie pozostaje nic innego jak owego Pana nagrać, zabrać kilka FAKTYCZNIE poszkodowanych osób i zgłosić sprawę do sądu. NIE POZDRAWIAM!

@Pracownik

Dzień dobry, sprawa jest wyjaśniana, sprawdzane są wszelkie sygnały, które do nas docierają. Zwracamy uwagę, że zewnętrzne portale nie są miejscem do publikowania treści dotyczących konkretnych osób ze względu na to, że mogą naruszać ich dobra osobiste. Do zgłaszania problemów i ewentualnych zarzutów wobec konkretnych osób służą wewnętrzne procedury obowiązujące w naszej firmie. Pozwalają one wyjaśniać takie sprawy z poszanowaniem godności obu zaangażowanych stron.

@Pracownik

Takiej firmy jeszcze nie widziałam, ludzie w pracy to zwykle roboty. Normy wyciągnięte z kosmosu. Jak nowy pracownik ma zrobić taką normę? Maszyna się zepsuje to od zgłoszenia na mechaników czeka się nawet do pół godziny bo mają czas na wszystko, więc jak wyrobić normę? Przez trzy miesiące na tablicy ogłoszeń nie było nic na temat (usunięte przez administratora), informacje pojawiły się po komentarzach. Dopiero w tedy (usunięte przez administratora) powiesiła wszystko na tablicy. (usunięte przez administratora) o której myślę też jest arogancka i potrafi być też wulgarna dramat że tacy ludzie są na takich stanowiskach bez empatii i kultury osobistej którą zazwyczaj wynosi się z domu..... Warto też przyjrzeć się (usunięte przez administratora) też przechodzi ludzkie pojęcie co potrafi zrobić i jak się zachowuje. Niby firma rodzinna, zapomniano tylko dodać że dla pracowników z biur. Sercem firmy drogi Panie kierowniku zawsze jest produkcja bo to dzięki ludziom z produkcji wszystko się kręci i idzie w dobrym kierunku, więc szacunek największy należy się Im!!!!!! A to jak są traktowani to przykro mówić!!! Osobiście nikomu nie polecam pracy w tej firmie, no chyba że chcecie stać się robotami.......

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Przykro to stwierdzić, ale nic nie jest robione w tym kierunku ????????‍♀️

@Nowa pracownica

Ja tylko raz byłam świadkiem, jak brygadzista w sposób ordynarny i poniżający krzyczał na kobiety, byłam przerażona, bo tyle co przyszłam do pracy, ale Ja bym sobie na to nie pozwoliła, . Na szczęście to nie mój brygadzista ale kultury i szacunku powinien nabyć, skoro jest mu to obce. Jest źle we firmie, tzw. stare pracownice za procent są w stanie zrobić wszystko. Przykre to wszystko. A brygadziści udają że nic nie widzą i nie Słyszą krzyczących pakowaczek.

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Pragnę wspomnieć o Brygadziście (usunięte przez administratora), od którego codziennie czuć alkohol. Jest to niemożliwe, że Panowie nad Brygadzista tego nie czuja bądź nie widzą. Ukrywanie tego świadczy o firmie.

Kol.
@Była pracownica

Jasne,tylko dla starych!

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

A co z dobrem i godnością pracownika? To w jaki sposób są traktowani nie ma dla Was żadnego znaczenia? Żenujące że pozwalacie na takie zachowanie brygadziscie. Jak można potem wrócić do domu i udawać że wszystko jest ok, w jaki sposób wychowujecie lub wychowaliście swoje dzieci, skoro sami nie macie pojęcia o manierach dobrego wychowania!!!! Ta sprawa jest zamiatana pod dywan skoro owy Pan przychodzi sobie tylko na nocki bo taki ma układ gnębi kobiety po czym idzie sobie spać na dwie godziny, ale chociaż w tym momencie jest chwila ciszy i spokoju. Ta firma to istny cyrk. Ludzi potrzebujecie a po trzech miesiącach zwalniacie bo nie mogą wyrobić norm wyciągniętych z rękawa!!!!!!!!Zastanawia mnie tylko jedno jaka byłaby reakcja gdyby w Niemczech dowiedzieli się co tu się odstawia, tam podejście jest zupełnie inne i normy też dużo niższe!!! Obudźcie się w końcu i zacznijcie coś robić, zamiast tylko obiecywać i zwodzić.......

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Dodać dane i stracić pracę, bo się odważono odezwać. Żenada

Andrzej

Dziękujemy za reakcje

@Pracownik

Co to znaczy nękanie gorszą pracą? Ktoś przecież musi ją wykonać,aby towar trafił do klienta, rozumiem że wszyscy mają robić tą gorszą pracę tylko nie Ty!? Najlepiej usiąść się godzinę przed fajrantem i obserwować! W tej firmie wszystko jest znormowane,i jeśli ktoś uważa że nie da się wykonać normy to proszę się udać do osób za to odpowiedzialnych i zgłosić problem. A najlepiej wziąć się za robotę a nie słuchawki i filmy przy maszynach oglądać.

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Od kiedy obowiązuje ta procedura antymobbingowa?

@Były pracownik

Dzień dobry, procedura antymobbingowa obowiązuje w naszym zakładzie od 22 września 2020 r. Jest ona wywieszona na tablicy ogłoszeń - w języku polskim, ukraińskim i rosyjskim. Zawarte są w niej wszystkie szczegółowe informacje dotyczące postępowania w przypadku stwierdzenia występowania mobbingu lub dyskryminacji w miejscu pracy. Zachęcamy do zapoznania się z nią i postępowania zgodnie z przyjętymi w niej zasadami.

@Nowa pracownica

Jeżeli chodzi o pracę brygadzistów, to dziś po prostu ręce mi opadły i wyszłam z pracy. Pracuję w tej firmie już dość długo, a dla mnie dziś nie było pracy. Przyszłam dziś na zmianę popołudniową, nie miałam towaru na swoim stanowisku pracy i po 20 minutach usłyszałam od dwóch brygadzistów co mam Ci dać, nie ma pracy. Po prostu pojechałam do domu. Dla naszych wspaniałych braci że wschodu praca jest, a dla nas nie ma. Brak mi słów!

Wojtek
@pracownik !!!

Parę osób zdecydowało się ,nie bójcie się.

Katarzyna
@Wojtek

Na co się zdecydowało, zgłosić to gdzieś wyżej? Przecież to niedopuszczalne, że w 2022 roku mamy do czynienia gdziekolwiek z takimi formami mobbingu i faworyzacji.

Majka
Kandydat

Hej, czy jest możliwość pracy na 2 zmiany? Nie mam grupy inwalidzkiej ani nic, ale nie mogę pracować na nockach. Czy firma idzie na rękę czy nie ma co składać CV? Grupy niepełnosprawności ani dzieci nie mam.

@Majka

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Pracujemy w systemie 3-zmianowym. Praca na dwie zmiany jest możliwa tylko w przypadku matek dzieci do lat 4 i osób z grupą inwalidzką.

Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k. prowadzi rekrutację na na stanowisko Inżynier. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 5200 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Antek
@Administrator

Inżynier za 5200 to chyba po zawodówce

Czy w tej firmie jest rodo? Kartki od wypłat są albo nie rozdawane, a jak już są to wszyscy na około je widzą. Żeby pracownik "leżał" na biurku brygadzisty i razem z nim przeglądał, a potem rozdawał innym pracownikom?! Kartki od wypłat powinny być zaklejone żeby było widać tylko imię i nazwisko, a nie wszystkie dane osobowe.

@123

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie wiadomości. Osoby rozdające odcinki płacowe są obowiązane czynić to w sposób dyskretny, niepozwalający osobom nieupoważnionym na dostęp do danych osobowych innych pracowników. Jeżeli była Pani świadkiem naruszenia tej zasady postępowania, to prosimy o zgłoszenie tego faktu do Kierownika Produkcji lub Kierownika Działu Kadr i Płac. Pozdrawiamy

Antek
@123

W normalnej firmie informacje o wypłacie wysyłane są na e-mail

xxx

nie polecam tej firmy

Izabela
@xxx

A możesz powiedzieć dlaczego? Bo trochę bezwartościowa taka opinia bez szczegółów.

Czy można nosić w pracy krótkie spodenki?

Zostaw merytoryczną opinię o Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k. - Rydzyna

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.
Przejdź do nowych opinii