winkhaus

Rydzyna

Opinie o winkhaus

Gonzo

O co chodzi z zatrudnieniem u nich? Co chwile dają ogłoszenie na elka.pl, na zmianę raz oficjalnie jako winkhaus, a raz przez agencję pracy Lespin. Sami nie raczą odpowiedzieć, a jak przez Lespin to obiecują spotkanie i potem zero odzewu. Jak już z samymi ogłoszeniami maj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co strach myśleć co dalej.

Beata

Gnuj się zrobił. Niby podwyżki w 2017 w styczniu a ludzie dostali jeszcze mniej.

ghjnl

sama maja mówisz, że wszędzie tak jest, a bynjamniej w większości miejsc, wiec w sumie trakie sytuacje nie dziwia ( a w sumie powinny). A o jakich dodatkach mówisz?

maja

W tej firmie jest nie miła atmosfera ludzie nawzajem się obgadują niby takie koleżanki ,zarobki najniższe tak jak wszędzie plus jakieś dodatki

sllaw

A jakie są zarobki w WK. Ile można miesięcznie zarobić

xcv
@sllaw 05.05.2016 21:25
A jakie są zarobki w WK. Ile można miesięcznie zarobić

zarobki denne jak wszędzie w okolicach Leszna

junia

Gdy przyjedziesz na umówioną rozmowę to się okazuje że jej nie ma a jest od razu szkolenie ??? na końcu szkolenia po wypełnieniu kwestionariuszy osobowych dowiadujesz się za ile będziesz pracował oczywiście za najniższą krajową a premia możliwa po 3 miesiącach pracy???

monika2921

witam chciałabym złożyć swoje cv do waszej firmy.

darek1989

witam chcialem zlozyc swoje cv do waszej firmy

Zostaw opinię o winkhaus - Rydzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie winkhaus