Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Lidia

Firma kilka razy szukała kogoś na stanowisko Inżyniera Kontroli Jakości. Pracował ktoś może na nim? Jak tam warunki, zarobki? Szczególnie przy tej inflacji firma oferuje coś dodatkowego dla pracownika? Premie czy podwyżki?

Aktualność
Nowe Centrum Logistyczne i hale produkcyjne – fakty i liczby

Już od kilku miesięcy pracujemy w nowych halach produkcyjnych i nowoczesnym Centrum Logistycznym. Warunki pracy i obsługi klientów zostały dostosowane do wysokich standardów logistycznych i produkcyjnych. Czym zatem możemy się pochwalić?

- O 115% rozbudowane zostały powierzchnie hal produkcyjnych. Każde stanowisko montażowe zlokalizowane jest w ergonomicznej i bezpiecznej przestrzeni, wyznaczono wygodne ciągi komunikacyjne.

- Załadunki i rozładunki odbywają się w zadaszonej, szczelnej rampie. Towar wyładowywany jest z naczep wprost do magazynu. Usprawnienie to generuje szybszą i komfortową pracę operatorów wózków magazynowych.

- Powstało 12 tys. dodatkowych miejsc paletowych – dzięki nowym powierzchniom i przeorganizowaniu hal składowania towarów, magazyn wyrobów handlowych zwiększył swoją powierzchnię o 37%, a magazyn produkcyjny zwiększył swój potencjał o 136% miejsc paletowych.

- Do dyspozycji magazynierów produkcji oddana została nowa, przestrzenna wiata o powierzchni 1600 m², a w niej regały, gdzie przechowywane są wysyłki, wielkogabarytowe opakowania oraz narzędzia do produkcji stolarki.

- W nowej wiacie z czujnikami gazu i wodoru oraz urządzeniami uzdatniania wody, znajdują się stacje z monitoringiem poziomu załadowania oraz ładowania baterii trakcyjnych nowych wózków widłowych.

-  Magazyn wysokiego składowania wyposażony został we flotę nowoczesnych wózków widłowych, poruszających się między regałami po specjalnych pętlach indukcyjnych. Wózki wyposażone są w podgrzewane fotele, ogrzewanie kabinowe, elektronikę i wynoszą palety wraz z operatorem na wysokość 12 metrów.

- Sztab pracowników administracji i obsługi magazynu produkcji korzystać może także z nowego zaplecza socjalno-biurowego z nowymi łazienkami i szatniami.

Lista usprawnień organizacji procesów logistycznych, podniesienia komfortu pracy, bezpieczeństwa i jej efektywności jest długa. Służy bardziej ergonomicznej i bezpieczniejszej pracy oraz podniesieniu poziomu obsługi klientów.

Beti

Witam. Chciałabym tylko napisać żeby firma lepiej zainwestowała w koperty, bo z tego co widać to brygadzisci perfidnie patrzą się na kartkę z wypłatą gdzie są wszystkie dane pracownika. Albo koperty albo w ogóle nie rozdawajcie kartek, ludzie oszczędza sobie nerwów :)

Xxx

Kartki od wypłaty leżą na biurku u brygadzisty każdy sobie ogląda to jest nie dopuszczalne brygadzisty też patrzy ile kto miał wypłaty

Joanna
@Xxx

Niestety to prawda. Nie pracuje już w tym zakładzie więc nie powinno mnie to juz interesować, ale zastanawiam się dlaczego tak duża firma nie wprowadzi możliwości wglądu do takich danych dla pracownika internetowo. Przecież to są dane pracowników. Kartki włożyć do kopert i już nie byłoby takiego szumu, ale trzeba oszczędzać. Może czas się zastanowić nad Xpertisem albo czymś podobnym.

@Xxx

Dzień dobry, Osoby odpowiedzialne za przekazywanie odcinków płacowych pracownikom są obowiązane czynić to w sposób dyskretny, niepozwalający osobom nieupoważnionym na dostęp do danych osobowych innych pracowników. Jeżeli był/a Pan/i świadkiem naruszenia tej zasady postępowania, to prosimy o zgłoszenie tego faktu do Kierownika Produkcji lub Kierownika Działu Kadr i Płac. Pozdrawiam.

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Co zgłaszać skoro nic sobie z tego nie robią. Potem mają szkolenia jak traktować ludzi żeby nie wyglądało na mobbing

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Bzdura zawsze kartki są dawane bez kopert, zanim trafiły do rąk pracownika wszyscy mogli je zobaczyć!!!!!!!!! Kpina!!!

@Joanna

Albo spiąć zszywaczem :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Ela

Dzień dobry. Dlaczego normy pracy są takie niesprawiedliwe. Niektórzy nie wychodzą na przerwę i robią do samego końca, aby wyrobić procent, a inni chodzą na przerwy po 40 minut i na dodatek kończą godzinę wcześniej. Gdzie tutaj jest sprawiedliwość?

Babajaga
@Ela

Widocznie też masz niską normę skoro masz czas obserwować inne osoby

Babajaga
@Ela

Widocznie też masz niską normę skoro masz czas obserwować inne osoby.

Lora26
@Babajaga

Zgadzam się z @Elą...są linie co można wyrobić 100-130% po 7h lub wcześniej.

Witam. Mam pytanie, czy nowy pracownik na początku uczy się od doświadczonego pracownika? I czy to praca monotonna czyli robi się cały czas to samo na stanowisku pracy czy po prostu cały czas coś nowego?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Nowi pracownicy przechodzą szkolenie stanowiskowe, a następnie pod nadzorem pakowacza i brygadzisty rozpoczynają samodzielną pracę. Z reguły pracują na kilku maszynach, na których charakter pracy jest podobny. Praca polega na montażu elementów okuć na maszynach nitujących. Więcej informacji otrzymają Państwo na spotkaniu z kandydatami do pracy, które regularnie organizujemy. Prosimy o kontakt z naszym działem kadr.

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Dobre sobie, co to za ściema. Swigają ludzi i martw się sam i sam sobie szukaj danego towaru. Bzdura nie dają Cię na szkolenie bo pracowałam i wiem jak wygląda ten cyrk na kółkach. Parodia to co teraz tam się odwala to już w ogóle dramat.

Może niech się firma podejmie odpowiedzi na temat tych plotek że szykują się zwolnienia z powodu braku pracy

Była

Klimatyzacja na hali nie działa upał na maxa. Oczywiście termometr firmowy pokazuje zaniżoną temperaturę. Ale dodatkową przerwę ciężko wprowadzić. Oczywiście wg paragrafów czy ustaw się nie należy, będzie w odpowiedzi....

Nowa pracownica

Szanowny Panie Kierowniku, może czas najwyższy bliżej przyjrzeć się pracy swoich brygadzistów? Zawsze myślałam, że na stanowisku kierującym ludźmi osoba powinna wykazywać się empatią, wyrozumiałością, szacunkiem do drugiego człowieka i umiejętnością panowania nad swoimi emocjami. Jednak okazuje się, że aby zostać brygadzistą w firmie WinkHaus wystarczy umieć dobrze krzyczeć na Bogu Ducha winne kobiety. Mam na myśli konkretnie jednego brygadzistę, który przychodzi głównie na nocki na jedną z lin. Ten człowiek nie potrafi zapanować nad własnymi emocjami, nie wiem może problemy osobiste przynosi do pracy, jednakże uważam że takie zachowanie jest nieludzkie. Dlaczego te wszystkie kobiety, które codziennie otrzymują od niego dawkę obelg i krzyków nie zrobią z tym czegoś? Ja na ich miejscu już dawno udałabym się z tym do odpowiednich miejsc. Ludzie zwierzęta lepiej traktują niż OWY PAN ludzi. Panie Kierowniku na prawdę radzę się przyjrzeć pracy pana,(usunięte przez administratora). On stosuje (usunięte przez administratora) i wcale się z tym nie kryje. Niszczy kobiety psychicznie i fizycznie. A są to kobiety, które w większości połowe życia przepracowały w winkhaus, więc wiedzą na czym polega ta praca i nie trzeba ich równać z ziemią. Jeśli OWY PAN ma jakieś zaburzenia psychiczne albo problemy, z którymi nie potrafi sobie poradzić to radzę oddalić go od roli tak odpowiedzialnej, dopóki nie uporządkuje swoich spraw. Liczę na to, że coś się w tej sprawie zmieni, bo patrząc na to zdecydowanie wszedzie i każdemu będę odradzać pracy w tym zakładzie. Z całym szacunkiem Panie Kierowniku, lecz myślę że już były skargi na tego pana i czas najwyższy, aby ludźmi w winkhaus kierowały osoby kompetentne. Pozdrawiam

@Nowa pracownica

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Zgodnie z wewnętrznymi regulacjami, jeśli ktokolwiek zaobserwuje przypadki nękania pracownika, jest zobowiązany zgłosić ten fakt przełożonemu. Takie zgłoszenie powoduje podjęcie przez pracodawcę czynności wyjaśniających. Swoje obserwacje można przekazać również za pośrednictwem skrzynek na listy umieszczonych w stołówkach.

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Więc ja to zgłosiłam. Rozumiem że moje zgłoszenie zostanie potraktowane poważnie i zostaną podjęte w tym celu jakieś działania?

Była pracownica
@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Mimo, że było coś zgłaszane to żadne działania nie były podejmowane. Ten brygadzista nęka, a gdy coś mu się odpowie by mieć spokój, mści się i daje prace gdzie ciężko wyrobić procent. To nie firma zwłaszcza dla młodych kobiet.

Dziękujemy za informację. Przypominamy, że w naszej firmie obowiązuje Procedura przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji, która jest dostępna w trzech językach na tablicy ogłoszeń. Zgodnie z ust. IV.1. tej procedury pracownik, która uważa, że jest ofiarą (usunięte przez administratora) lub dyskryminacji, jest zobowiązany niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 3 dni, zgłosić o tym fakcie na piśmie przełożonemu lub Działowi Kadr. Aby zgłoszenie zostało rozpoznane, musi zawierać dane i informacje, które pozwolą na weryfikację, w szczególności musi zawierać dane, pozwalające na identyfikację osób. Dotychczas takie zgłoszenie do nas nie wpłynęło. Jak tylko wpłynie od Pani oficjalne zgłoszenie, natychmiast zajmiemy się jego wyjaśnieniem. Jednocześnie pragniemy zauważyć, że publikowanie obraźliwych komentarzy na powszechnie dostępnym forum internetowym może naruszać dobra osobiste określonych osób.

@Nowa pracownica

Tak jak wyżej opisane, zgadzam się w tym w stu procentach. Niektórzy potrafią się nawet popłakać. I nie ważne czy to starsze czy nowe osoby. Potrafi zmieszać człowieka z błotem.

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Ale tutaj nikt nie ujawnił danych tego pana oficjalnie, więc nie można zarzucić że ktoś naruszył jego dobra osobiste. Każdy kto pracuje w tej firmie doskonale wie jaki jest ten pan i wie o kogo chodzi. A takie opinie na forum publicznym również powinny się ukazywać, bo dlaczego nie? To jest dostępne dla wszystkich i dla każdej opinii, a nie tych dla tych które wychwalają jaka to firma jest wspaniała. Ach, czyli nic nikt z tym nie zrobi, bo przecież to tylko komentarz. Niech kobiety na hali dalej cierpią te męki. I zgadzam się z komentarzem wyżej, że jak się ktos postawi to jest nękany gorsza praca, z ktorej nie jest w stanie uzyskać minimalnego procentu -po złości.

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Dlaczego informacje o procedurze mobbingowej pojawiły się na tablicy ogłoszeń dopiero po tym, co zostało napisane na Gowork?Procedura jest z 2020 roku.

@Była pracownica

Nie tylko ten brygadzista gnębi ludzi, proszę przyjrzeć się zachowaniu brygadzisty (usunięte przez administratora).

@Nowa pracownica

W zupełności się zgadzam. Mogę tylko dodać żeby Kierownik zagłębił się głębiej szczególnie na nockach gdzie ów brygadzisci smacznie śpią tam gdzie drukujemy etykiety. Na hali nigdy ich nie ma i proszę przeglądnąć historię w komputerach na hali gdzie grają w gry różnego rodzaju. Jeszcze w żadnym zakładzie nie widziałam takich brygadzistow wrednych i leniwych pracownicy pracujący na akord muszą wykonywać ich obowiązki i te odzywki do kobiet to porażka nie przetocze bo i tak administrator zablokuje. Proszę zrobić anonimową ankiete to może dowie się Pan więcej.

Pracownica

To co się tutaj dzieje po tym komentarzu stawia (usunięte przez administratora)w bardzo złym świetle. Zamiast zainteresować się tym, który został opisany w powyższym komentarzu to "przesłuchuje" pracownice z jego linii produkcyjnej w celu namierzenia tego kogoś... Nie wspomnę już i pewnej osobie co została wysłana do domu w tym tygodniu bo chyba zapomniał, że się weekend skończył...

pracownik !!!
@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Firma, która na forum pisze, że przeciwdziałają mobbingowi w miejscu pracy. Sprawa zgłoszona publicznie, każdy wie o kogo chodzi, a sprawa zamieciona pod dywan i jeszcze tak to przedstawione jakby ten chory człowiek (usunięte przez administratora) był wielce poszkodowany. Na wyższych stanowiskach nie chcą nic z tym zrobić to nie pozostaje nic innego jak owego Pana nagrać, zabrać kilka FAKTYCZNIE poszkodowanych osób i zgłosić sprawę do sądu. NIE POZDRAWIAM!

Dzień dobry, sprawa jest wyjaśniana, sprawdzane są wszelkie sygnały, które do nas docierają. Zwracamy uwagę, że zewnętrzne portale nie są miejscem do publikowania treści dotyczących konkretnych osób ze względu na to, że mogą naruszać ich dobra osobiste. Do zgłaszania problemów i ewentualnych zarzutów wobec konkretnych osób służą wewnętrzne procedury obowiązujące w naszej firmie. Pozwalają one wyjaśniać takie sprawy z poszanowaniem godności obu zaangażowanych stron.

Takiej firmy jeszcze nie widziałam, ludzie w pracy to zwykle roboty. Normy wyciągnięte z kosmosu. Jak nowy pracownik ma zrobić taką normę? Maszyna się zepsuje to od zgłoszenia na mechaników czeka się nawet do pół godziny bo mają czas na wszystko, więc jak wyrobić normę? Przez trzy miesiące na tablicy ogłoszeń nie było nic na temat (usunięte przez administratora), informacje pojawiły się po komentarzach. Dopiero w tedy (usunięte przez administratora) powiesiła wszystko na tablicy. (usunięte przez administratora) o której myślę też jest arogancka i potrafi być też wulgarna dramat że tacy ludzie są na takich stanowiskach bez empatii i kultury osobistej którą zazwyczaj wynosi się z domu..... Warto też przyjrzeć się (usunięte przez administratora) też przechodzi ludzkie pojęcie co potrafi zrobić i jak się zachowuje. Niby firma rodzinna, zapomniano tylko dodać że dla pracowników z biur. Sercem firmy drogi Panie kierowniku zawsze jest produkcja bo to dzięki ludziom z produkcji wszystko się kręci i idzie w dobrym kierunku, więc szacunek największy należy się Im!!!!!! A to jak są traktowani to przykro mówić!!! Osobiście nikomu nie polecam pracy w tej firmie, no chyba że chcecie stać się robotami.......

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Przykro to stwierdzić, ale nic nie jest robione w tym kierunku ????????‍♀️

@Nowa pracownica

Ja tylko raz byłam świadkiem, jak brygadzista w sposób ordynarny i poniżający krzyczał na kobiety, byłam przerażona, bo tyle co przyszłam do pracy, ale Ja bym sobie na to nie pozwoliła, . Na szczęście to nie mój brygadzista ale kultury i szacunku powinien nabyć, skoro jest mu to obce. Jest źle we firmie, tzw. stare pracownice za procent są w stanie zrobić wszystko. Przykre to wszystko. A brygadziści udają że nic nie widzą i nie Słyszą krzyczących pakowaczek.

Xxx
@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Pragnę wspomnieć o Brygadziście (usunięte przez administratora), od którego codziennie czuć alkohol. Jest to niemożliwe, że Panowie nad Brygadzista tego nie czuja bądź nie widzą. Ukrywanie tego świadczy o firmie.

Kol.
@Była pracownica

Jasne,tylko dla starych!

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

A co z dobrem i godnością pracownika? To w jaki sposób są traktowani nie ma dla Was żadnego znaczenia? Żenujące że pozwalacie na takie zachowanie brygadziscie. Jak można potem wrócić do domu i udawać że wszystko jest ok, w jaki sposób wychowujecie lub wychowaliście swoje dzieci, skoro sami nie macie pojęcia o manierach dobrego wychowania!!!! Ta sprawa jest zamiatana pod dywan skoro owy Pan przychodzi sobie tylko na nocki bo taki ma układ gnębi kobiety po czym idzie sobie spać na dwie godziny, ale chociaż w tym momencie jest chwila ciszy i spokoju. Ta firma to istny cyrk. Ludzi potrzebujecie a po trzech miesiącach zwalniacie bo nie mogą wyrobić norm wyciągniętych z rękawa!!!!!!!!Zastanawia mnie tylko jedno jaka byłaby reakcja gdyby w Niemczech dowiedzieli się co tu się odstawia, tam podejście jest zupełnie inne i normy też dużo niższe!!! Obudźcie się w końcu i zacznijcie coś robić, zamiast tylko obiecywać i zwodzić.......

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Dodać dane i stracić pracę, bo się odważono odezwać. Żenada

Dziękujemy za reakcje

Co to znaczy nękanie gorszą pracą? Ktoś przecież musi ją wykonać,aby towar trafił do klienta, rozumiem że wszyscy mają robić tą gorszą pracę tylko nie Ty!? Najlepiej usiąść się godzinę przed fajrantem i obserwować! W tej firmie wszystko jest znormowane,i jeśli ktoś uważa że nie da się wykonać normy to proszę się udać do osób za to odpowiedzialnych i zgłosić problem. A najlepiej wziąć się za robotę a nie słuchawki i filmy przy maszynach oglądać.

@Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.

Od kiedy obowiązuje ta procedura antymobbingowa?

Dzień dobry, procedura antymobbingowa obowiązuje w naszym zakładzie od 22 września 2020 r. Jest ona wywieszona na tablicy ogłoszeń - w języku polskim, ukraińskim i rosyjskim. Zawarte są w niej wszystkie szczegółowe informacje dotyczące postępowania w przypadku stwierdzenia występowania mobbingu lub dyskryminacji w miejscu pracy. Zachęcamy do zapoznania się z nią i postępowania zgodnie z przyjętymi w niej zasadami.

@Nowa pracownica

Jeżeli chodzi o pracę brygadzistów, to dziś po prostu ręce mi opadły i wyszłam z pracy. Pracuję w tej firmie już dość długo, a dla mnie dziś nie było pracy. Przyszłam dziś na zmianę popołudniową, nie miałam towaru na swoim stanowisku pracy i po 20 minutach usłyszałam od dwóch brygadzistów co mam Ci dać, nie ma pracy. Po prostu pojechałam do domu. Dla naszych wspaniałych braci że wschodu praca jest, a dla nas nie ma. Brak mi słów!

Wojtek
@pracownik !!!

Parę osób zdecydowało się ,nie bójcie się.

Katarzyna
@Wojtek

Na co się zdecydowało, zgłosić to gdzieś wyżej? Przecież to niedopuszczalne, że w 2022 roku mamy do czynienia gdziekolwiek z takimi formami mobbingu i faworyzacji.

Majka

Hej, czy jest możliwość pracy na 2 zmiany? Nie mam grupy inwalidzkiej ani nic, ale nie mogę pracować na nockach. Czy firma idzie na rękę czy nie ma co składać CV? Grupy niepełnosprawności ani dzieci nie mam.

@Majka

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Pracujemy w systemie 3-zmianowym. Praca na dwie zmiany jest możliwa tylko w przypadku matek dzieci do lat 4 i osób z grupą inwalidzką.

Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k. prowadzi rekrutację na na stanowisko Inżynier. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 5200 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Antek

Inżynier za 5200 to chyba po zawodówce

Czy w tej firmie jest rodo? Kartki od wypłat są albo nie rozdawane, a jak już są to wszyscy na około je widzą. Żeby pracownik "leżał" na biurku brygadzisty i razem z nim przeglądał, a potem rozdawał innym pracownikom?! Kartki od wypłat powinny być zaklejone żeby było widać tylko imię i nazwisko, a nie wszystkie dane osobowe.

@123

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie wiadomości. Osoby rozdające odcinki płacowe są obowiązane czynić to w sposób dyskretny, niepozwalający osobom nieupoważnionym na dostęp do danych osobowych innych pracowników. Jeżeli była Pani świadkiem naruszenia tej zasady postępowania, to prosimy o zgłoszenie tego faktu do Kierownika Produkcji lub Kierownika Działu Kadr i Płac. Pozdrawiamy

Antek
@123

W normalnej firmie informacje o wypłacie wysyłane są na e-mail

xxx

nie polecam tej firmy

Izabela
@xxx

A możesz powiedzieć dlaczego? Bo trochę bezwartościowa taka opinia bez szczegółów.

Czy można nosić w pracy krótkie spodenki?

Klimatyzacja miała być włączona 3 tygodnie temu na 90%. Teraz na hali jest po 27°, w takich warunkach nie da się pracować fizycznie. Kiedy się doczekamy włącznie jej ?

@Ania

Dzień dobry, klimatyzacja działa normalnie w dwóch halach, dziś uruchamiamy ją w hali nr 3. Przepraszamy za opóźnienie, które wyniknęło z problemów z dostępnością personelu serwisowego, koniecznego do włączenia instalacji.

Ktoś

Można się starać firma zaoszczędzi premie za pomysł weźmie pracownik biurowca jak się poskarżysz to może nie od razu to zwolnią a ludzi którzy cie popra raczej niech się zwolnią sami bo będą persona non grata i nie ważne czlowiek wykszalcony i kompeteny trzeba się go pozbyć. Firma zaoszczędziła kupe kasy a mnie zwolnili. Pomysl realizowany do dzisiaj . Można tam iść do pracy ale nie wypruwac sobie żył nie warto.Kolezanki i koledzy pracujący na hali i w magazynach Super a kadra kierownicza no cóż????,

@Ktoś

Dzień dobry, w naszej firmie od lat działa Winkhausowska Giełda Pomysłów. Przypominamy, że cały czas istnieje możliwość zgłoszenia usprawnienia - na dotychczas obowiązujących zasadach. Bardzo do tego zachęcamy, ponieważ wnioski przynoszące wymierną wartość organizacyjną lub finansową firmie przekładają się na konkretne nagrody dla zgłaszających pracowników - zgodnie z obowiązującym regulaminem giełdy pomysłów. Warto więc swoje pomysły zgłaszać i odbierać nagrody. Formularz wniosku można pobrać w biurze etykiet i wypełniony złożyć u specjalisty ds. planowania montażu. Wnioski rozpatruje komisja, która weryfikuje ich wartość i przyznaje nagrody zgodnie z obowiązującym regulaminem.

Giełda pomysłów ???? dobre

Aleksander

Nie podoba Ci się ten pomysł? Dlaczego? I o co chodzi z tym wpisem Ktoś? Zwolnili go, bo miał dobry pomysł i się nim podzielił? Gdzie w tym logika? Bardziej mnie niepokoi wpis o wyśrubowanych normach. Czy od nich zależy wysokość premii, czy jak się ich nie wyrabia, to zwalniają?

Halina33

Złe warunki pracy dla osoby przebywającej tam po 8 godzin dziennie. W zimę na hali było po 16° i trzeba było ubierać się grubo a i tak było zimno. A teraz jest po 24° i nie idzie wytrzymać przy takiej temperaturze. A co dopiero będzie latem?!

Asia

Proszę przyjzec się bliżej pracy pakowaczy, gdyż to głównie oni są powodem do desperacji i niechęci ludzi do pracy. Nie ma nad nimi kontroli a oni wykorzystują innych , dając pracę przy maszynach na których jest bardzo duża norma a sami siadają tylko do maszyn gdzie norma jest o wiele niższa, a na koniec (usunięte przez administratora) z procentami , wychodzi na to że pracownik który naprawdę pracuje nie ma wyrobionej normy za to pakowacz który się sliska i patrzy jak oszukać na procentach i się nie narobić zawsze ma największą normę. Z tego tworzy sie niezdrowa atmosfera i codzienne kłótnie w grupach, bo z jakiej racji inni mają na pakowaczy pracować. Brygadziści nie radzą sobie z tym problemem a dobrze wiedzą iż taki istnieje. Dobrze gdyby zamiast procentów była inna forma bardziej sprawiedliwa egzekwowania dziennej normy. Pozdrawiam

@Asia

Asiu zostań pakowaczem....Jak tak dobrze

Czy można liczyć w Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k. na prywatną opiekę medyczną?

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Tak jest, pracownicy Winkhaus Polska objęci są prywatną opieką medyczną w Grupie LUX MED.

Możesz też liczyć na Wielkanoc w grudniu????Bo właśnie 100 zł które pracownicy mieli otrzymać na Wielkanoc przesunięto na Boże Narodzenie ????I wtedy dostaniesz 300 zł a nie 200,pod warunkiem że nie byłeś na L4 i chodziłeś w soboty????

Kandydatka

Ile czeka się za przyjęciem do pracy po rozmowie kwalifikacyjnej? Czy przyjmują każdą osobę co się zgłosi?

@Kandydatka

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Zatrudnienie następuje w terminie uzgodnionym na rozmowie kwalifikacyjnej. Do działu produkcji z reguły zatrudniamy grupę osób w jednym umówionym terminie, przy czym w każdym przypadku musimy pracownikom dać czas na zrobienie wstępnych badań lekarskich. Zatem zazwyczaj zatrudnienie następuje w przeciągu kilku dni od rozmowy kwalifikacyjnej. Przyjmujemy do pracy osobę, która w najwyższym stopniu spełnia warunki wymagane na stanowisku, na którym jest wakat.

Były pracownik.
@Kandydatka

Przyjmują tylko na dwa miesiące.

Ola

Ja czekałam po wysłaniu cv, pół dnia na odpowiedź...a więc bardzo szybko.

Zostaw merytoryczną opinię o Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k. - Rydzyna

• Jak się pracuje w Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 4 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.