Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Nobilum Group Sp. z o.o. Sp. k.

Pracowałeś w firmie Nobilum Group Sp. z o.o. Sp. k. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
pigwa - 2013-10-02 19:41:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Byłe BD invest ogółem [usunięte przez admina] ,nie podpisujcie odbioru rzeczy jeśli ich nie dostaniecie nawet jak mówią ze je na miejscu dostaniecie bo ich nie będzie a po rozwiązaniu umowy będzie je trzeba oddać
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-07-03
Żródło: gratka.pl
Zeebrugge/Belgia
(Zagranica)
Firma z którą ściśle współpracujemy na terenie Belgii to europejski lider na rynku transportowo-logistycznym z kilkunastoletnią tradycją, to również jedna z największych korporacji na rynku zachodnioeuropejskim. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko: operator wózka widłowego/magazynier w branży spożywczej. - załadunek i rozładunek towaru,- prace magazynowe,- praca zmianowa, zmiany nocne, praca w weekendy
zdjecie uzytkownika
sollo - 2014-07-20 20:22:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
uwaga nie płacą zusu same problemy a zwłaszcza w belgii koordynator nie pomaga tylko utrudnia uwaga [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
zdjecie uzytkownika
Prawy - 2014-07-28 20:48:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Byłe BD Inwest, później Nobilum Group, a teraz Nobilum SHL, tylko złodzieje tacy sami. Nie mówią prawdy odnośnie sposobu naliczania wynagrodzenia zawsze wychodzi na ich korzyść. Rzadko kasa jest na czas. Omijać z daleka. Umowy śmieciowe, na jedną czwartą etatu, jak nie ma pracy to urlop bezpłatny.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nobilum Group Sp. z o.o. Sp. k.

Twoj email:
Wiadomość: