Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Nobilum Group

Pracowałeś w firmie Nobilum Group i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
mania - 2015-11-20 18:49:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ostatnio natrafilam na oferte pracy z nobilum group na stanowisko Operatora wózka widłowego. i wydaje sie calkiem niezla. od razu oferuja umowe o prace, zakwaterowanie w Belgii, wsparcie polskiego koordynatora, stały kontakt z biurem w Polsce. ale jak z zarobkami? moze ktos jednak mi udzieli tej informacji?
zdjecie uzytkownika
pablo - 2015-11-23 16:22:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bardzo dobrze, że jest wsparcie Polskiego koordynatora. Dobrze mieć kogoś takiego na miejscu, chociaż na początku.
zdjecie uzytkownika
Jajas - 2015-11-28 00:03:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
widzę, że oferta operatora wózka widłowego w Belgii, o której pisałaś @mania jest już nieaktualna, więc najwidoczniej zarobki były wysokie :)
zdjecie uzytkownika
fokus - 2015-11-30 15:07:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Widocznie pojawiła się nowa :) Szukają operatorów wózka i montera rusztowań. Oba stanowiska na terenie Belgii, a zapewniają umowę o pracę i zakwaterowanie, co jest dużym plusem.
zdjecie uzytkownika
krowa - 2015-12-28 23:10:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firma chyba sama sobie pisze powyzsze opinie.
zdjecie uzytkownika
trtr - 2016-01-05 15:18:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hej hej no wlasnie jesli chodzi o oferty pracy od nichh to widzialem ze maja dwie a mianowccie na stanowsiko montera rusztowan i operatora wozka widlowego
zdjecie uzytkownika
mackwak - 2016-01-08 21:30:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
z tresci wszystkich postow wynika ze napisane sa przez jedna osobe kobiete

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Nobilum Group!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nobilum Group

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: