Opinie o Studio24 w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Studio24. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Studio24 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio24 w Łódź

Iwona

@tripo, jakie konkretnie obowiązki, zobowiązana jest wypełniać osoba na stanowisku videomodelki w Studio24? W oparciu o jaką formę zatrudnienia współpracuje się z tą firmą? Czy taki charakter pracy można wykonywać dorywczo?

Natalia Nowy wpis
@Iwona

Hej, jeśli wciąż zastanawiasz się nad rozpoczęciem pracy na kamerkach, to zdecydowanie polecam zacząć pracować z domu na własną rękę. Pracowałam w studiu przez 2 lata i musiałam dzielić się z szefem tym co ja zarobiłam. Pracując prosto z domu, wszystkie pieniądze trafiają prosto na moje konto i czuję się bardziej komfortowo. Jak chcesz, to mogę Ci pomóc rozpocząć pracę z domu, napisz do mnie maila: natalia.kesicka@op.pl

Poo Nowy wpis
@Natalia

Hej a czy ta oferta jest rowniez dla facetow ?jesli tak to prosze o szczegoly.dziekuje

Luidzi Nowy wpis

Sądziłam, że na forum dowiem się coś o pracy w firmie. Rzadko tu zaglądacie , czy jest jakiś powód?

Lili

Cześć . czy szukają nadal na stanowisko videomodelki? slodkapokusa@poczta.fm

tripo
@Lili

jeśli chodzi o pracę w studio24 to szukają praktycznie tylko osób do pracy w tym charaketrze własine .

Anita1958

Witam Pracuje ponad dwa lata w Studio24 i troche moge powiedzieć o tej pracy Rzeczywiście szefowie są bardzo wyrozumiali i zawsze idą na rękę modelkom Nie stosują bzdurnych kar Płacą zawsze na czas bywa ze dają kase na święta Zrobili mi dwie sesje fotograficzne za darmo a wiemy ile kosztują zdjęcia Konkurencja wśród dziewczyn jest duża wiec wiele zależy od inwencji i pomysłowości dziewczyny bo moderator wszystkiego nie załatwi Trzeba sie czasami rozebrać ale dużo zależy od dziewczyny w jaki sposob to zrobi Polecam to studio

Aplikowałeś do firmy Studio24? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Klementyna

Po co pracować dla studia skoro sama zarobisz o 80% więcej. Gdzie tu logika? Tak czy owak nie musisz znać języków :) Jeżeli nie wiesz jak zacząć wejdź na forum w całości poświęcona pracy na kamerkach (usunięte przez administratora) - jedyne prywatne i niezależne od jakichkolwiek biur.

@Klementyna

Na jakiej stronie szukać odpisz mi na hancia_ancia@op.pl

gabi

A ja w Studio24 pracuje od roku i zlego slowa nie powiem, kasa zawsze jest na czas, szefostwo spoko i wyrozumiali nie to co w innych firmach a z nie jedna juz mialam do czynienia przynajmniej nie daja kar z kosmosu i rozumieja jesli pogadasz jak czlowiek. A możena poczatku mieli jakies tam problemy ale ja od roku pracujac widze duzy posteop!

amanda

Dziewczyny, powiem wam tak, ja pracowałam u nich w studio na miejscu przez kilkla miesięcy. Kasa jest wypłacana terminowo, nie moge powiedziec bo panuje tam mila atmosfera, wszysyc sa mili. Wiem że pracowałam na naprawde dużej ilości czatów jednocześnie i da sie zarobic, ale nie ejst tak ze siedzisz i nic nie robisz. przerobilam juz troche studiów tutaj w lodzi i nie moge narzekac. zapewniaja zdjecia profesjonalne nieodplatnie jak trzeba. Poza tym konkurencja na cztaach jest ogromna i jesli myslicie ze nic nierobieniem bedziecie zarabiac niewaidomo ile to jestescie w bledzie. Ja mimo wszystko polecam, ta firma jest na rynku od jakis 2 lat i ida do przodu moim zdaniem.

klaudyna

Ja tylko zlozylam aplikacje i tez nadawali na Intercam, a ja pracowalam dla Intercam i jakos bardzo dobrze mi sie pracowalo, wszystko profesjonalnie, tylko ze zmieniaja laski co 2 mce, jak nie masz ruchu, to dziekuja. Ciekawa jestem kto tym calym studio 24 ogole zarzadza, bo jakikolwiek kontakt z szefem jest uniemozliwiony.

Ola

Pracowałam dla tej firmy dosłownie jakiś tydzień ponieważ dłużej nie dało się wytrzymać!!!!!!!!! Tragiczna firma!!! Ja siedząc u siebie w domu miałam wrażenie że po drugiej stronie siedzi jakiś cwaniaczek mający się za nie wiadomo kogo, wydający rozkazy, do tego uważam że ich komunikator jest do niczego. Zero organizacji, współpracy, ja bym nie nazwała tego firmą tylko pseudo firmą!!! Szczerze mówiąc to ja miałam takie wrażenie że to całe studio znajduje się u kogoś w domu w pokoju i ta cała firma składa się z 2 może 3 osób. Nie chcę nikogo obrażać ale przy tym jak mnie przyjmowali testowali komunikator i próbowali wszystko tłumaczyć, to po prostu śmiać mi się chciało bo w kółko jakieś pomyłki, ani tak ani siak, no ja wiedziałam więcej od nich a przecież powinno być na odwrót :) No ta firma to śmiech na sali. Nie polecam nikomu, naprawdę odradzam, strach wysyłać im swoje dane i zdjęcia. A poza tym chciałam dodać że po moim pierwszym dyżurze czy jakoś tak niby wysłali mi umowę ale ona jakoś nigdy nie doszła do mnie... ODRADZAM!!!!!!! Rozpisałam się ale jak zobaczyłam stronkę z opiniami to też musiałam się udzielić :) A no jeszcze co do tego że wszystko kopiują od Studia Cammers to również się z tym zgadzam :) I podczas mojej pracy tam, moderator nadawał na Itercam co moim zdaniem jest nie fer. STANOWCZO ODRADZAM!!!!!

Anna Nowy wpis
@Ola

A znasz jakąś firme gdzie na prawde jest ok odpisz mi na hanci_ancia@op.pl

kotnelka78

pracowałam dla tej firmy i nie polecam. moderatorzy są niemili i aroganccy, nie współpracują, tylko wydają polecenia, uważają się za niewiadomo kogo. ja po miesiącu siedzenia przed kamerką zarobilam jakies nedzne grosze.

ona5664

Studio 24 zbudowało swoje podstawy ściągając wszystko od Studio Cammers i robiąc im przy tym negatywną opinię. Wszystkie wysyłane przez nich regulaminy dla videomodelek są zerżnięte na żywca ze Studio Cammers. W Studio 24 trzeba się rozbierać, bo nie mają dobrych moderatorów, którzy potrafią pracować z dziewczynami, które tego nie robią i nie potrafią utrzymać dla nich klienta.

grom
@ona5664

A czego innego się spodziewać po takiej "firmie" ? Dziwi mnie to że takie "firmy" istnieją legalnie

Zostaw merytoryczną opinię o Studio24 - Łódź

Studio24