Opinie o Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche w Oborniki Śląskie

Sklep Intermarche jest jednym z 221 sklepów działających w Grupie Muszkieterów. Grupa Muszkieterów jest to największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, zrzeszająca ponad 260 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 221 supermarketów Intermarché i 113 Bricomarché. W Centrali Grupy w Poznaniu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie ponad 14 tys. osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 5 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii oraz Serbii. W 2014 r. obroty Grupy Muszkieterów w Polsce wyniosły 5,43 mld złotych. W tym samym czasie Grupa w całej Europie wygenerowała obroty na poziomie przekraczającym 40 mld euro.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche w Oborniki Śląskie

zeus

O następne kobiety odeszły szkoda aczkolwiek nie dziwię się ale szkoda

Joanna

@Gregor, pracujesz bądź chciałbyś pracować w Lisboa - Intermarche? @zeus, czy możesz jeszcze coś dodać do swojej opinii? W tym momencie jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. @Ciekawa, rozumiem, że pracowałaś w Lisboa - Intermarche. Jakie mogłabyś wskazać plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Gregor

Tylko narzekać na firmę można?

zeus

Bez zmian dno a nawet jeszcze gorzej a wina wszystkie panie wiedzą kogo wiecznie jej coś nie pasuje

Ciekawa
@zeus

a leniwa Ukraina dalej tam pracuje

Kasjer

Same kłamstwa na rozmowie ..premia która jest niewidzialna, traktowanie ludzi jak...

Przebieg doświadczenia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
zeus

nic jak zgroza była tak jest

mira

starsznie tutaj duzo negatywnych informacji odnosnie Lisboa, chcialam sie zatrudnic na taka prace odtychczaasowa poki nie znajde czegos lepszego, bo godizny pracy bardzo mi odpowiadaly, ale juz sama nnie wiem czy wierzyc tym opinion odnosnnie amosfery i syuacj wlasnie z godiznami prcy ze nie mozna ich wpisac? serio jest tak jak opisuje? o to raczje slaba reklama dla osob poszukujacych zarobku

@mira

tak

Joanna

Osoby zastanawiające się nad złożeniem aplikacji do pracy w firmie zachęcam do zapoznania się z treścią wywiadu, którego udzielił nam Prezes Zarządu. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,822657,wywiad-lukasz-budas Która z informacji w nim zawartych była dla Was najciekawsza?

tak było

Nie polecam, bardzo słaba zapłata i wielka presja. NIE POLECAM!

hej

No ale skoro nie pokazują się żadne oferty pracy to nie jest tak źle, bo każdy dba o pozytywne warunki pracy.

młoda.

Stanowczo nie polecam pracy w tym miejscu - a przekonać trzeba się samemu dlaczego. Jak się nie przekonasz jak jest naprawdę to nie uwierzysz.

Basia

Bardzo słabo, nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche - Oborniki Śląskie

• Jak się pracuje w Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche?

Zobacz opinie na temat firmy Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche?

Kandydaci do pracy w Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche
1.5/5 Na podstawie 136 ocen.
  • Wrocławska 27
    55-120 Oborniki Śląskie