logo Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche

Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche

Oborniki Śląskie

Opinie o Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche

mira 2015-07-15 14:55:30
starsznie tutaj duzo negatywnych informacji odnosnie Lisboa, chcialam sie zatrudnic na taka prace odtychczaasowa poki nie znajde czegos lepszego, bo godizny pracy bardzo mi odpowiadaly, ale juz sama nnie wiem czy wierzyc tym opinion odnosnnie amosfery i syuacj wlasnie z godiznami prcy ze nie mozna ich wpisac? serio jest tak jak opisuje? o to raczje slaba reklama dla osob poszukujacych zarobku
Basia 2015-07-16 22:51:41
Bardzo słabo, nie polecam
młoda. 2016-01-23 01:08:10
Stanowczo nie polecam pracy w tym miejscu - a przekonać trzeba się samemu dlaczego. Jak się nie przekonasz jak jest naprawdę to nie uwierzysz.
hej 2016-07-31 13:38:25
No ale skoro nie pokazują się żadne oferty pracy to nie jest tak źle, bo każdy dba o pozytywne warunki pracy.
mała 2016-08-09 01:25:41
Wyplata terminowa bo albo 10 albo 11. Reszta nie polecam. Marne stosunki szef -pracodawca. Marna kasa bez dodatku premii. Pokrywanie za straty. Obowiązkowe niepłatne nadgodziny. Kolorowe opowieści ale realia inne. (usunięte przez administratora)
tak było 2016-10-20 22:33:29
Nie polecam, bardzo słaba zapłata i wielka presja. NIE POLECAM!
Zostaw swoją opinię o Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche - Oborniki Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lisboa Sp. z o.o. - Intermarche