Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

gucio

Witam , jak wyglada praca slusarza w tej firmie , na jakie zarobki może liczyc, i czy pracuije w systemie trzy zmianowym?

Nik

Zarówno na produkcji jak i w biurach jesteś tam tylko sługusem bez podstawowych praw. Zero szacunku, zero człowieczeństwa. Mobbing i zastraszanie. Fałsz i obłuda. Nie warto.

Jacek

Premia przecież nie jest stałym wyznacznikiem miesiąca Brawo Miska ryżu i kubeł wody jest

Ryl

Firma kwalifikuje się do miana (usunięte przez administratora). Praca na produkcji w zależności od stanowiska - ciężka/ bardzo ciężka. Detale ważące po 20-30kg, które operator musi wkładać i wyciągać z maszyny co kilka minut. Operatorzy pracują w pasach ciężarowych! Co samo mówi za siebie. Na hali smród, maszyny mają nieszczelności przez co pełno oleju i chłodziwa na podłogach, naprawa takiej maszyny polega na podłożeniu pojemnika pod cieknące miejsce i tyle. W przypadku jakiejkolwiek awarii musicie radzić sobie sami lub prosić o pomoc innych pracowników. Wyśrubowane normy gdzie od początku do końca trzeba się sprężać , żeby ją wyrobić. Atmosfera w pracy tragiczna, morale zerowe. Mobbing mobbing jeszcze raz mobbing, pracownik jest często poniżany, zastraszany i poganiany przez przełożonych. Nie obce są im również procedery przymusowego przyznawania urlopów wypoczynkowych kiedy im pasuje, albo podpisujesz, albo tam są drzwi. Nie oczekujcie, że będziecie tam traktowani jak człowiek, dla nich jesteście robotem, cyferką, słupkiem na wykresie i nikogo nie obchodzi, że was coś boli, czy jesteście zmęczeni, macie cisnąć od samego początku do samego końca. Ostatecznie kwestia płacy a raczej jałmużny jaką przyznają za szmat pracy pozostawię bez komentarza, nieśmieszny żart. Aby opinia była obiektywna wypadałoby dodać jakieś plusy tego miejsca a więc są 2: 1: Ludzie - O dziwo pracują tam bardzo sympatyczni i pozytywnie nastawieni do innych ludzie (bo do pracy chyba nikt nie jest pozytywnie nastawiony), chętnie pomagają, podpowiedzą, nauczą. 2: Wypłata ZAWSZE na czas, ale jej wysokość to już inna kwestia.

Janek
@Ryl

Cud że macie pasy, bo jeszcze niedawno nikt w nich nie pracował.

Ryl
@Janek

Cudem by było jakby pracodawca je zapewnił dla tych ciężej dźwigających a rzeczywistość jest taka, że pracownicy sobie je sami na własną rękę zorganizowali.

Janek
@Ryl

Chyba że tak.. cóż, jak widać nic się tam nie zmieniło. Gdzie ta wentylacja? Gdzie separsaory mgły? Gdzie ten nowoczesny park maszynowy? Przyjazna atmosfera? Najwyższe stawki w regionie? (usunięte przez administratora)

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Jo

Jak tam się umowy podobają ????

zory

Chopy , co wy tak lajtrujecie i lajtrujecie ? Jak wom coś lyży to idźta do inszy firmy albo jedźta do rajchu . Tam se znajdzieta full roboty i piniondzów . A ta firma kopnijta w żydź . Ni ma co tu siedzieć , ino sie spojrzy na te gymby i zaroz z przodka widoć , że te dyrektory to jakiesik cerwone jak (usunięte przez administratora) pawiana , nowet se cyrwune chwostki łowiozoli na gzdylu . A gymby majo takie cyrwune kieby chloli bez caluśki misiunc . Ony tak się nodajo na te dyrektory ka woły do karety . Nie patsojta na niech i jedźta kajś lepi bo tu , w nasyj pieknej Polsce jusik dobze nie bydzie . Chyciły sie te cyrwune świnioki koryta i jusik nie puscom . A niech ich tam ślak trefi w jedyn dziyń ino tok co by nie mogły sie nazod przyńdź . Bywojcie chopy i nie patsojcie na niech ino same bierta sie do roboty .

Pradziad

Niestety o firmie dobrego słowa powiedzieć nie mogę, Ogólnie ciężka praca( ciężkie detale ) do tego dochodzi temperatura na hali + smród i chłodziwo na ziemi. Atmosfera nie ciekawa, zwłaszcza szefostwo, i biuro, stały nacisk i śrubowanie norm przy sypiących się maszynach i podstawowych narzędziach pracy. Efektem i dowodem tego są utracone projekty na rzecz konkurencji. Płaca ? Jedynie sensowna przy weekendach, Praca w weekendy lub święta jest wymuszana na pracownikach, a są one praktycznie stałe. Za odmowę pracy w weekend kary !. Często gęsto również brak wypłaty na czas.

Koniu
@Pradziad

Kiedy ostatnio nie miałeś wypłaty na czas? Owszem kiedyś się zdarzało ale teraz jest w terminie. Tak kłamać przed świętami. Nieładnie.

Pytajacy

Ja mam pytanie odnośnie badań. Jakie badania się przechodzi przyjmując się na produkcję? Jakich konkretnie specjalistów się odwiedza na badaniach? Kolejne pytanie to czy jest w razie coś możliwość przechodzenia między działami? Przykład pracuje na produkcji, zwalnia się miejsce na magazynie i przechodzę tam w miarę możliwości czy raczej ciężko?

@Pytajacy

Odpowie ktoś?

Pytajacy

Za odpowiedź na pytanie jakie badania się przechodzi? Bez przesady.

Stefan

Firma mało placi i późno

pf

ale bzdura ..

Płaci...
@Stefan

Płaci mało i nie mało, zależy dla kogo... ale faktycznie późno. Kasa przychodzi na ostatni moment. Niezgodne z przepisami jest dostawanie wypłaty po 10 tym, co zdarza sie czasem.

gipson
@Stefan

Aktualnie firma płaci na start najmniejszą krajową za niezły zapiernicz, bo myśli że ktoś się pokusi na zapiernicz za takie pieniądze z pocałowaniem ręki i uśmiechem na ustach.

Marian
@Stefan

Najwięcej w tej firmie jako operator CNC zarobiłem przepracowując w jednym miesiącu 2 dni świąteczne, 8 weekendowych i 20 zwykłych - nieco ponad 4200 na rękę. Ot kokosy przy sporej presji, ciągle rosnacych wymaganiach, nieciekawej atmosferze i szefostwu które po kilku latach pracy pytało mnie na hali jak dośjć na dział X ;). Problemem nie jest gdy nie masz podstawowych środków ochrony, gdy dostajesz sypiące się narzędzia. Problem jest dopiero wtedy gdy wykresy w biurze świecą się na czerwono. Wtedy zaczynają się interesować. Tak wyglada zrozumienie problemów pracownika w tej firnie.

Lunch time ????

Pół godziny pracuje sie za darmo, bo nawet przełożeni i zarzad chca od ciebie czegos właśnie w trakcie tak zwanej przerwy na obiad. Nie ma stołówki i nie ma szans wyjść zeby zdążyć coś zjesc...nto po co ta przerwa? Wiadomo po co hmmmm

Automatyk899

Cześć. Co możecie powiedzieć o pracy na utrzymaniu ruchu ?

Utrzymanie Ruchu
@Automatyk899

A o co dokładnie pytasz ? Jak wygląda praca ? Jakie warunki ? Zarobki ?

Automatyk899
@Utrzymanie Ruchu

Czy są szkolenia? Możliwość rozwoju kariery zawodowej? Duża ilość awarii ? Atmosfera na warsztacie ?

Utrzymanie Ruchu
@Automatyk899

Szkolenia są, rzadko ale są. Możliwość rozwoju jest. Co do awarii zależy od dnia Atmosfera jest bardzo dobra ludzie na utrzymaniu ruchu są bardzo mili i pomocni.

Czy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Odpowiedź

Nie

Karta Multisport
@Odpowiedź

A szkoda. Koszty dla firmy niewielkie a pracownicy by sie cieszyli.

Ciekawy

Na ile zmian jest praca?

@Ciekawy

pracujemy w systemie 3 zmianowym. Zainteresowała cię nasza oferta? Sprawdź nasze ogłoszenia o rekrutacji na https://gppl.eu/praca/

Pracownik GPP

3 zmiany 7 dni w tygodniu

Ns

3 zmiany

Pracownik-Wenec75

Tylko o nim codziennie śnie moje niebieskie gje pe pe!!!! Praca ok, kadra zgrana, większa ilość ludzi pomocna pomoże przyuczy na produkcji można dopytać choć zdarzają się i tacy co wola zachować tylko do siebie w zaleznosci od linii praca mniej już wiecej wymagająca ale z wszystkim da się radę

Zibi
@Pracownik-Wenec75

Pozdrawiam pracowników produkcji

Sg
@Pracownik-Wenec75

Pracownik gpp

Witam Praca no cóż da się zarobić jeżeli zrobi się 6 dni weekendowych w kadrach nic nie da się załatwić premia od tak. Zabrana hmm pracownicy którzy na to zasluza w tej firmie nie ma takiego robi się każdy week normy a i tak premi nie ma dzisiaj się pracuje jutro już można nie pracować jeżeli chodzi o rzeczy logistyczne w magazynie braki narzędzi brak ogólnie wszystkiego brak. Pracuje bo muszę choć jestem na etapie szukania czegoś innego firma nie Godna polecenia

Pracownik GPP
@Pracownik gpp

Niestety - w 100% prawda.

Fifi

Mam pytanie czy na produkcji też mogą pracować kobiety??

Ff
@Fifi

Nie mogą i nie pracują

Rupmy silniki
@Fifi

Nie, za ciężkie detale, bhp nie pozwala

@Ff

Mogą ale nie pracują.

Ile mniej więcej czeka się na odpowiedź w sprawie złożonego Cv?

@Nowy

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty. Dostajemy dużo zgłoszeń i na bieżąco są one weryfikowane. Czasem na odpowiedź trzeba czekać dłużej w zależności od planowanych przyjęć/terminów spotkań z kandydatami. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu za pośrednictwem maila lub formularza na https://gppl.eu

Ktostam

Kontroler jakości 17/h na start i 19/h po 3 mies. Operator CNC 19/h i 21/h po 3 mies. Tyle na rozmowie. Nie skorzystalem.

Ktoś tam

Dodaj brutto ;)

:::

oczywiście brutto :D

Mario
@Ktostam

Tylko jak dostać te 21 złotych bo można pracować kilka miesięcy bez urlopu i nic. Co do wiarygodności forum to ??? złotych kosztuje wgląd i możliwość zablokowania niewygodnych wpisów na forum. Czytałem stare forum i jest to niebo a ziemia a praca w firmie taka sama. Ale to każdy musi już sam zadecydować.

Witam a ja chciałem sie spytać o socjal?? karty benefit, wczasy pod grószą , paczki na święta jak to wygląda w tej firmie???

Rupmy silniki
@Nowy

Na święta parę setek, wczasy pod grusza sa i mała paczuszka dla dziecka na święta .

Miro

(usunięte przez administratora) za 300 godzin to wszędzie zarobisz

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.