Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Stary

Ważny audyt a wcześniej zdziwienie czemu nie zaliczony. Kto normalny np. zostawia nowego pracownika samego na end kontroli? Goście nawet miesiąc nie pracują, a tylko zmianowi cisną ich bo normy trzeba robić. Co oni wiedzą z kontroli? Kto będzie odpowiadał za reklamacje? Zatrudnijcie osobno szlifierzy a dajcie kogoś doświadczonego do kontroli.

@Stary

Dziękujemy za opinię i komentarz. Przekażemy ją do właściwej osoby. Prosimy pamiętać, że wszelkie opinie i sugestie można zgłaszać bezpośrednio (również anonimowo) przez formularz na stronie https://gppl.eu/dla-pracownikow/

Mechanik ślusarz

Witam, jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu jako mechanik ślusarz z doświadczeniem równiez w obsłudze CNC Fanuc i HEIDENHAIN, jakie zmiany praca po 8h czy dłużej i jak z weekendami "obowiązkowe nie obowiązkowe" czy tylko dla chętnych

Bruder
@Mechanik ślusarz

Weekendy obowiązkowo ze dwa najlepiej, jak nie ma kogoś w robocie albo ma urlop to robisz po 12h.

Długoletni pracownik

Najlepsze zarobki w porównaniu do nifco Tenneco sekonixy SL Poland bla bla itd atmosfera ok wypłata na czas ... jedynie ludzie na hali zdarzają się cwaniaczki Gadaja zamiast brać się do konkretnej roboty

@Długoletni pracownik

Dziękujemy za opinię i komentarz. Jest nam miło, dziękujemy i staramy się dalej!

Niki
@Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.

Ktoś już dba o punkty w konkursie bs lizusa tfu pracownika roku

@Niki

Nie konkursie, a w programie motywacyjnym https://hero.gppl.eu Punkty przydzielają pracownicy i głosują też pracownicy. Nie trzeba dbać u nikogo o punkty. Pozdrawiamy

Mechanik ślusarz

Witam, jakie zarobki w utrzymaniu ruchu jako mechanik ślusarz z doświadczeniem , równiez w obsłudze CNC, Fanuc HEIDENHAIN ??

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Obiektyw

Na wszystkich przedmiotach i podłodze na hali, która i tak jest myta 2 razy dziennie jest gruby tłusty osad od chłodziwa z maszyn CNC. Sufity czarne od tego świństwa, a na halach w powietrzu ciągła delikatna mgła co doskonale widać na nockach przy sztucznym świetle.

Pooieram
@Obiektyw

Wg PR gebrudera to nie problem. Nikt nie zgłasza tego kierownikom . A takie problemy to nie problemy bo ludzie wracają.... A zdrowie ma się tylko jedno

@Obiektyw

Dziękujemy za komentarz. Jak sam zauważyłeś podłoga jest regularnie zmywana, a na hali działają separatory mgły olejowej. Specyfika produkcji wymaga stosowania chłodziwa i wyeliminowanie go nie jest możliwe. Podejmujemy działania, które minimalizują problem. Jeśli masz pomysły dot. usprawnień i ulepszeń pamiętaj o Kaizen. Na stronie https://gppl.eu/kaizen znajdziesz wszystkie informacje odnośnie zgłaszania usprawnień.

Xyz

- Niesamowity upał na hali i do tego fatalne, tłuste powietrze. - Kłęby unoszących się oparów z chłodziwa maszyn CNC. - Brak odpowiednich wyciągów wentylacyjnych - Hałas - Zatkane pisuary... Ogólnie ciężka praca w ciężkich warunkach.

@Xyz

Dziękujemy za opinię i komentarz. Odnośnie upałów trzeba pamiętać, że w całej Europie upały w tym roku były i są większe niż kiedykolwiek. "Do Europy Zachodniej wlewa się ekstremalny upał. Według prognoz, do końca tygodnia temperatura w wielu miejscach będzie przekraczała 40 stopni Celsjusza, a w niektórych - zbliżała się do 50 stopni. Synoptycy nie wykluczają, że w weekend może paść historyczny rekord najwyższej temperatury w Europie." - https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/prognoza,45/moze-pasc-historyczny-rekord-europy-coraz-blizej-50-stopni-celsjusza,267836,1,0.html Temperatura na hali jest zależna od temperatury powietrza, w związku z tym warunki pracy są trudniejsze przy wysokich temperaturach zewnętrznych. We wszystkich halach zostały zamontowane i działają separatory mgły olejowej. Pozostałe poruszone przez Ciebie kwestie powinny być na bieżąco zgłaszane kierownictwu i służbom BHP. Stosujemy środki ochrony indywidualnej związane z hałasem, którego przy produkcji przemysłowej niestety uniknąć się nie da. Zachęcamy do bieżącego kontaktowania się z nami i zgłaszania wszelkich uwag, tylko w ten sposób - wspólnie - możemy pracować i poprawiać naszą firmę.

xyx

Jak się człowiek wrobi to spoko robota. Premie 20% do wypłat, a na wakacje dodatkowa premia do każdego weekendu. Około 4-5 tysięcy da się wyciągnąć spokojnie. Kierownictwo też się pozmieniało, ze zmianowymi da się dogadać.

zadowo
@xyx

ale tylko z dużą ilością sobót i niedziel, reszta prawda

Mitarbeiter
@xyx

@xyx w poprzednie i i w poprzednie i kilka lat wstecz niestety nie było premi w wakacje zmieniło się na dobre ale co to pomogło ? Grafiki na weekend i tak prawie puste. A z tymi twoimi zarobkami to się lepiej pochwał ile musisz zrobić nadgodzin na te pieniądze ?Czy tylko słyszałeś o takich zarobkach , bo jak byś robił w weekendy to by grafik nie był pusty. Premia 20%uzalezniona od różnych czynników produkcyjnych;-)

zor
@Mitarbeiter

a w krainie kwitnących jezior - niestety dużo jest tych czynników produkcyjnych

poszkodowany
@xyx

szkoda że starzy pracownicy nie mają premii

@poszkodowany

Premie są dla wszystkich. Ostatnia wypłata była z premią, umowy aneksujemy sukcesywnie i do końca sierpnia wszyscy powinni mieć dodane premie do umów. Jeżeli dalej masz wątpliwości albo w Twoim przypadku jest inaczej skontaktuj się z nami, wyjaśnimy wszystko. Najprościej jak skorzystasz z formularza dla Pracowników na stronie https://gppl.eu/dla-pracownikow/ Pozdrawiamy

Operatorrrrrrrrr
@xyx

Można fajnie zarobić ekipa już tez całkiem spoko wiadomo nie wszyscy musza się lubiec ale atmosfera nie jest zla A widać tez ze byłych pracowników ciągnie do powrotów i dobrze ????

Produkcja

Nie polecam tego pracodawcy ! - Brak szkolenia stanowiskowego - Premia od widzi mi się kierownika i prezesa - Nie terminowe wypłaty - Brud na hali i częste awarie - Brak sprzętu do pracy dźwiganie po 500 szt detali na zmianę o wadze +/- 20kg (usunięte przez administratora) - Temperatura na hali 40+ Niech moderator skończy usuwać niewygodne wpisy !

@Produkcja

Dziękujemy za Twoją opinię. Z pewnością łatwiej będzie nam się do niej odnieść jak poznamy szczegóły. Większość Twoich zarzutów jest bardzo ogólna i z pewnością krzywdząca dla ludzi pracujących w GPPL. Przypominamy, że na stronie https://gppl.eu/dla-pracownikow/ znajduje się specjalny formularz kontaktowy dla pracowników. Skorzystaj z niego. Pozdrawiamy

Audi
@Produkcja

Zgadzam sie (usunięte przez administratora) masakra a praca w soboty i (niedz za 100%) to juz przesada (usunięte przez administratora) gdzi3 czas dla rodziny temp ogromna a nw jak siw ludzie godza na takie temp halas duzy od maszyn a na podloge jak siw sie idzie lepiej uwazac pozdr

@Audi

Dziękujemy za Twoją opinię. Z pewnością łatwiej będzie nam się do niej odnieść jak poznamy szczegóły. Większość Twoich zarzutów jest bardzo ogólna i z pewnością krzywdząca dla ludzi pracujących w GPPL. Przypominamy, że na stronie https://gppl.eu/dla-pracownikow/ znajduje się specjalny formularz kontaktowy dla pracowników. Skorzystaj z niego. AUDI a wiesz może dlaczego tak wielu pracowników po odejściu z GPPL wraca później do naszej firmy?! To nie są jednostkowe przypadki

Malo
@Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.

Pewnie nigdzie nie jest tak czysto i spokojnie. Pewnie praca jest ciężka . Gdzie indziej brakuje im Ukraińców którzy udają że nie rozumieją co się do nich mówi. Gdzie indziej trzeba kilka razy prosić o pomoc mechanika czy ludzi od olejów. Gdzie indziej pewnie goniec kilka razy przychodzi i "namawia" na pracę w weekendy. Gdzie indziej pewnie jest mgła olejowa że oczy szczypią. Pewnie tam jest s z 40 stopni a Czaki zamyka kantynę gdzie jest zimna woda... Tak u nas tego nie ma. Dlatego wracają

@Malo

Dziękujemy za Twoją opinię i wypowiedź. Wszędzie lepiej gdzie nas nie ma, a na serio to zastanawia nas dlaczego takich opinii nie dostaje kierownictwo, dyrektor zakładu i inne właściwe osoby. Piszesz na publicznym forum, anonimowo i sądzisz, że to właściwa droga. Twoje zarzuty najpewniej nie są tak prawdziwe jakbyś chciał bo ludzie do naszej firmy wracają. To jest fakt. Może odpowiada im stabilność i praca jaką oferujemy, a związane z nią niedogodności nie są aż tak wielkie?! Dlaczego tak wielu ludzi pracuje od lat i chwali sobie pracę u nas?!

Qwerty987
@Produkcja

Ale piszesz bzdury!!!! Tak jak w GPP są terminowe wypłaty to chyba w żadnym innym zakładzie!! Jak dla opinia wyssana z palca wręcz bezpodstawna

Góral

A takie zasadnicze pytanie Skąd takie wielkie zmiany w zakładzie. ? Jeszcze rok temu na różnych stanowiskach czy biurowe czy produkcyjne było po 1 osobie ( zapierdziel totalny !) Teraz nagle zmiany nowe kadry kierownictwo, częściowo stara załoga zwolniona Nie rozumiem jednego. Na miejsce 1 osoby z przed roku są obecnie zatrudniane 2-3 osoby Oczywiści bez efektów (usunięte przez administratora) ten sam a nowi bez szkoleń i bez wiedzy !

Zorro
@Góral

Luz. Za pół roku pozwalają tych obecnych i zatrudnią następnych. U góry wieczne zmiany, pomysły , konkursy a ludziom na dole tylko roboty przybywa

@Zorro

Zorro a Ty już zapisałeś się do GPPL HERO? Pamiętaj, że termin rejestracji upływa 31 sierpnia br.. Pracy mamy dużo i jest to raczej powód do dumy i zadowolenia. Jeśli znasz naszą firmę to wiesz, że pracujemy ciężko wszyscy - od zarządu po produkcję. Przypominamy o specjalnym formularzu kontaktowym dla pracowników - https://gppl.eu/dla-pracownikow/ za jego pośrednictwem Twoja opinia (również anonimowa jeśli zechcesz) trafi do właściwych osób.

Łakociak_Flafi
@Zorro

Takie wpisy jak Twoje pokazują tylko ze niektórym choćby nie wiadomo co nie dogodzisz ;)

Eryk

Czy firma rekrutuje? Gdzie moge znalezc oferty pracy? Z gory dziekuje za odp.

@Eryk

Tak, prowadzimy rekrutację. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na https://gppl.eu/praca

hikorek

no w koncu sie dowiedzialem ile wazy taki detal ale jeszcze bylo by milo gdyby ktos powiedzial na jaka odleglosc trzeba go przeniesc 2m , 5m ? a co do zarobkow to tez by bylo milo jak by ktos napisal jakies konkrety ile za miesiac bez sobot ile z sobotami i tak dalej

łubudubebejej

piniondze som na czas ło co to to

@łubudubebejej

dokladnie .. czasem nawet przed czasem

Produkcja

Moderator usuwa niewygodne wpisy !!

@Produkcja

Nie ma niewygodnych wpisów, a my nie oczekujemy, że wszyscy będą zachwycać się sposobem prowadzenia przez nas firmy i warunkami w niej panującymi. Na pewno nie jest tak źle jak piszesz, ani tak dobrze jakbyśmy chcieli. Cały czas pracujemy. ps. już niebawem będzie klima na stołówce:)

Alicja

Średnie zarobiki po całym miesiącu? Jak wygląda to na wypłacie? Jestem kobietą i zastanawiam się czy dalabym radę

hejnadorsza
@Alicja

dasz rade. zarobki calkiem niezłe

Alicja
@hejnadorsza

Dziękuję Ci ślicznie i pozdrawiam

Jolek

Czy w firmie jest prywatna opieka medyczna ? jeśli tak to w jakiej firmie ? Czy jeszcze sa jakieś dodatki niepłacowe ?

@Jolek

W firmie nie ma dodatkowej opieki medycznej i dodatków niepłacowych, ale ruszył właśnie Program Motywacyjny dla Pracowników GPPL HERO - https://hero.gppl.eu Do zdobycia samochód Ford Kuga Vigniale AWD z silnikiem z Żor oraz wyjazdy rodzinne, bony i wiele innych.

Dobry magik
@Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.

Osoba sie pyta o pakiet medyczny a nie o jakis durny konkurs ktory trwa 2 lata i jest tylko podpucha by zatrzymac ludzi w zakladzie

@Dobry magik

DOBRY MAGIK zamiast narzekać zarejestruj się na https://hero.gppl.eu i przyłącz się do zabawy. Przekonasz się co to za "podpucha":) Samochód nagroda w GPPL HERO jest już zamówiony i stanie przed firmą przed końcem I Etapu - czyli przed końcem października. Zwycięzca I Etapu otrzyma prawo do udziału w Wielkim Finale, Bon o wartości 3000 zł oraz Forda Kuge do swojej dyspozycji na 3 miesiące wraz z dedykowanym miejscem parkingowym pod samym wejściem. Kolejni uczestnicy na danym Etapie dostaną bony o wartości od 500 zł aż do 2000 zł oraz wiele innych nagród rzeczowych - łącznie 50 osób! Etapów jest 8, a w każdym takie same atrakcyjne nagrody. W Wielkim Finale osiem osób powalczy o wypasionego Forda Kuge na własność, taka to podpucha! A wiesz co jest najlepsze? Że to WY - nasi Pracownicy - zdecydujecie o wszystkim. Wy wiecie najlepiej kto jest HERO.

Jolek
@Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.

Dzieki za odpowiedź ale troche zgadzam sie z @Dobry magik konkursem nie zapewnie rodzinie opieki medycznej na normalnym poziomie tylko NFZ towskie g.... A opieka medyczna to juz dzisiaj nie fanaberie tylko standard przyzwoitości. Funkcjonuje nawet w Biedronce i Lidlu za niewielka opłatą i daje realne wsparcie dla kazdego pracownika a nie 1 go ktory wygra jakis konkursik. Baj de łej jaka jest szansa ze nowy pracownik chociaz otrze się o wygraną ???? Troche wstyd ze taka Firma oszczedza w ten sposób na pracownikach. No cóż widze ze trzeba pójść gdzie indziej. W Gliwicach na strefie to standard.

@Jolek

JOLEK dziękujemy za to pytanie i komentarz. Sprawami dodatków pozapłacowych zajmuje się dział kadr i to tam powinieneś zgłosić takie pytanie/propozycję. Nie komentujemy polityki zatrudniania innych firm więc nie możemy się odnieść do tego co napisałeś. GPPL HERO podzielony jest na 8 Etapów. Na każdym Etapie wygrywa 50 osób. Łącznie nagrody zgarnie 400 osób!!! Pierwsze dziesięć miejsc każdego Etapu to bardzo atrakcyjne nagrody, sprawdź sam - https://hero.gppl.eu/nagrody/ - nie oszczędzaliśmy. Słowo wyjaśnienia - GPPL HERO to nie konkurs, a Program Motywacyjny. To WY decydujecie kto jest HERO i ile punktów dostanie i czy wygra waszymi głosami. Szanse dla każdego są jednakowe - nie ma znaczenia jak długo ktoś pracuje. My organizujemy, Wy decydujecie. Sprawdź zasady na stronie https://hero.gppl.eu/zasady/ i Regulaminie - https://hero.gppl.eu/regulamin/ baj de łej zostań z nami!

bosze
@Dobry magik

ale bzdury, a auto i tak pewnie dostanie któraś z Pań , by była równość . co to za motywacja kiedy o tym kto dostanie "nagrodę" decydują opinie "kolegów" ? przecież na zakładzie nie wolno rozmawiać, nie jedna osoba miała z tego powodu problemy, więc na logikę jak pracownik z jednego końca firmy ma wiedzieć co się dzieje na drugim końcu......

@bosze

@BOSZE każdy Etap GPPL HERO składa się z 3 kroków: 1. Przydzielanie Punktów, 2. Głosowanie w Finale Etapu, 3. Ogłoszenie wyników. O tym kto wygrywa Etap decydują Uczestnicy GPPL HERO głosując w Finale Etapu na max. 10 osób, które uzbierają największą liczbę punktów/zostaną wskazane przez Radę GPPL HERO. Obok każdego z finalistów będzie podana informacja dla głosujących o postawie danej osoby na danym Etapie - tak żeby każdy mógł się dowiedzieć dlaczego akurat ta osoba zasługuje na głos. To WY zdecydujecie o kolejności w Finale Etapu. Kibicujemy po równo Paniom i Panom, WY głosujecie. Dlaczego tak? Bo wasze opinie są ważne, sami wiecie najlepiej kto jest HERO. Powodzenia

hikorek

Pracownik produkcji odbiera jakies tam elemety z tasmy tak ? to jaka jest waga takiego detalu ?

hikorek

Pracownik produkcji ile zarobi ? i jaki wiek pracownikow ?

Xxxx

Na jakie stanowiska język niemiecki wymagany i w jakim. Stopniu? Pozdrawiam

@Xxxx

Na większości stanowisk nie jest wymagany język niemiecki. Znajomości niemieckiego i angielskiego (w różnym stopniu) wymagamy od kandydatów na stanowiska: Inżyniera Jakości Klienta, Inżyniera Jakości Dostaw i Specjalisty ds. sprzedaży i Zarządzania Projektami.

Jorguś

A to jest strona poświęcona ofertą pracy czy opinii jak cudowny to jest zakład ?? Bo widzę że już desperacja że nawet tutaj ogłoszenia trzeba dodawać? Gdzie są ludzie z firmy Ten... taka wyszkolona kadra :) ?

@Jorguś

Jorguś, jak wiesz trwa rekrutacja a ogłoszenia pojawiają się na naszej stronie https://gppl.eu/praca, na profilu FB, w Google, na gowork.pl i jeszcze kilku innych miejscach w sieci. Zachęcamy do pomocy i przekazywania informacji o aktualnych ogłoszeniach i stanowiskach. Twoja uwaga o desperacji niestety nietrafiona.

Mał
@Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.

Czyli pracowników aż nadmiar ? Chętnych w Żorach również? Gdyby nie było desperacji nie działo by się to co się dzieje. Mnie cieszy że jest coraz więcej nowej kadry kierowniczej, zwłaszcza pań które mają pełne pojęcie o procesie produkcji . Praca wre aż " powietrze ciężkie" nowi pracownicy zatrudnieni na stawkach ludzi którzy pracują już dobrych kilka lat. Nowy goniec robi robotę.

@Mał

Cieszymy się, że obecnie prowadzona rekrutacja budzi takie zainteresowanie. MAŁ musisz wiedzieć, że w firmie rozpoczynają się nowe projekty i nowe ręce do pracy zawsze się przydadzą. Jakiekolwiek uwagi pod adresem kobiet zatrudnionych w firmie są zwyczajnie niestosowne. Jeśli masz uwagi dot. stawek podziel się z nami konkretami - na stronie https://gppl.eu/dla-pracownikow/ znajdziesz formularz dla pracowników. Pozdrawiamy

Oferta Pracy w Żorach. Aktualnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska: - INŻYNIER JAKOŚCI KLIENTA - INŻYNIER JAKOŚCI DOSTAW - KONSTRUKTOR - OPERATOR CNC - OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH - MECHANIK / ŚLUSARZ - MAGAZYNIER / NARZĘDZIOWIEC - ELEKTRYK - PRACOWNIK PRODUKCYJNY Dołącz do Zespołu GPPL już dziś! Zapraszamy do aplikowania zarówno kobiety jak i mężczyzn. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem FORMULARZA APLIKACYJNEGO na stronie https://gppl.eu/praca Przesyłając do nas aplikację należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. W tym celu prosimy o dodanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla celów realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz posiadam prawo wglądu do treści swoich danych, możliwość ich edycji oraz usunięcia. „ Dodatkowe informacje o pracy w Gebrueder Peitz Polska na stronie https://gppl.eu/praca/

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.