Opinie o JPK w Straszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy JPK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie JPK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JPK w Straszyn

Wojciech Nowy wpis

Z usług firmy JPK korzystam od roku 2016 jak tylko zakupiłem mieszkanie w Straszynie, mam od nich Internet i telewizję. Usługi te działają bez zastrzeżeń. Jak raz miałem problem z routerem jak się później okazało z winy najemcy mieszkania to Technik z JPK zdiagnozował usterkę i ją naprawił. Mogę śmiało polecić JPK jako dostawcę tych usług.

Roksana Nowy wpis

Dzień dobry, było napisane jakiś czas temu, że dołączają nowe osoby. Partner szuka pracy jako instalator i myślałam czy by tutaj może nie spróbował ale ani na stronie nie mogę wypatrzyć takiej oferty ani w sieci. Czy przyjęcia są teraz możliwe?

Dawid Nowy wpis
@Roksana

Aktualnie prowadzimy rekrutację niech partner wyślę swoje CV na mail bok@jpk.pl

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z JPK? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Dawid Nowy wpis

Jest stała zespół który jest już od lat. Dochodzą tylko nowe osoby.

Nikola

Od 4 lat mam usługi z telewizji oraz internetu z JPK. I szczerze mówiąc nic złego mi się nie przytrafiło by mieć złą opinię. Telewizja chodzi bez zarzutu. Internet tak samo. Na tą chwilę jestem zadowolona.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie JPK.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czy nadgodziny w biurze dość często się zdarzają? właśnie zerkam na te ofertę sprzed paru miesięcy, która była wystawiana i z jej opisu wynika, że występują. zastanawiam się także, czy te widełki podane do 40 zł nie sugerują właśnie samych stawek za nadgodziny?

jacek

Ogólnie nie jest źle. Patrząc na to, że nie ma zbytnio innej alternatywy, to awarii nie jest jakoś wiele. Wydaje się nawet, ze ich ilość jest w normie. Gdy miałem awarię i dobrze ją udokumentowałem, to naprawiona została właściwie od ręki. Także zbytnio narzekać nie mogę i przedłużam Umowę na kolejne lata.

Julia

Witam czy możliwe, że w biurze zarobki od nowego roku jeszcze się podniosły? Zainteresowała mnie oferta sprzed paru miesięcy na Starogardzką. Było w niej napisane wprost, że pracownik biurowy może zarabiać od 23 do 40 zł brutto / h. w tym roku jak może być?

Hubert Saj

Od roku posiadamy Internet światłowodowy i przez ten czas nie mieliśmy problemu z prędkością. Przedłużamy umowę na kolejny rok, jesteśmy zadowoleni. Polecam

Rafał

Od ponad dwóch lat korzystam w JPK z internetu po światłowodzie. Jestem zadowolony. Wcześniej przez ponad 10 lat miałem u nich internet radiowy.

Tak czytam te ostatnie opinie o korzystaniu ze światłowodów przez samych pracowników. I zastanawiam się czy pracownicy także z nich korzystają? Są jakieś zniżki i tym podobne? i jeśli już o dodatkach mowa to co teraz w święta jest?

Dawid

Pracownicy mają usługi za symboliczne 1zł. Teraz na święta są specjalne promocje dla klientów.

@Dawid

Tutaj akurat ktoś nawiązał do świąt i mam wątpliwości przez to co do formy świadczenia usług. czy to przez cały rok jest dostępne ze za 1 zł można skorzystać czy tylko przy wyjątkowych okresach jak na przykład święta?

Czy z poprzedniej odpowiedzi wynika, że na święta nic konkretnego się nie dostaje? A są jakieś inne okazje może? czemu usługi są świadczone za „symboliczne 1 zł”? może ktoś ustosunkować się do tej formy rozliczenia?

Marzena

Korzystam ze światłowodu niemal od początku jego zakładania. Faktycznie, alternatywy za bardzo nie ma, ale nei narzekam. Jeżeli były jakieś sytuacje awaryjne, reakcja szybka i problem dało się rozwiązać.

MariuszZ

Jestem użytkownikiem Internetu światłowodowego od dwóch lat. Dotychczasowa jakość i prędkość bez zarzutu. Polecam.

Widziałem wzmiankę o tym, że firma otworzyła dwa oddziały na Dolnym Śląsku i to jest powód ostatnich naborów. zastanawia mnie przy tym to czy warunki pracy mogą jakoś szczególnie miedzy nimi się różnic? Ma ktoś może jakieś odniesienie lub porównanie? Zarobki są te same? A atmosfera?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w JPK?

Mibox

Od 3 lat korzystam i wszystko jest jak trzeba. Polecam!

@Mibox

A jak to wygląda z obsługa przy 3-letnim korzystaniu z samych usług? stałe osoby są czy się zmieniają? Zastanawia mnie rotacja, bo jakiś czas temu ogłoszenie było dostępne i nie wiem czy powodem jest zmiana na stanowiskach czy jednak rozwój?

Dawid

Firma otworzyła teraz dwa nowe oddziały na dolnym śląsku, cały czas poszukujemy nowych pracowników ;)

Małgorzata

Prowadzę firmę, od wielu lat mam internet z JPK. POLECAM Dobrze działa, promocje dla stałych klientów.

Widzę, że sporo jest ostatnich opinii od klientów, a co z pracownikami biura? Ma ktoś jakieś bieżące zdanie na temat pracy? widziałam, że parę miesięcy temu była oferta na Starogardzką, ja dopiero za jakiś czas będę czegoś szukać a miałabym przy tym nawet blisko, myślicie ze przyjęcie się będzie możliwe? widełki z oferty mnie zaciekawiły, bo wyniosły od 22 do 40 pln, co na nie wpływa?

Alicja

Ja jestem tym pracownikiem, który miał szczęście 'parę miesięcy temu' się zatrudnić w JPK i jestem bardzo ZADOWOLONA! Atmosfera jest przyjazna, wręcz rodzinna można powiedzieć ;). Jedynym minusem jaki widzę jako pracownik to niektórzy klienci ;). Co wpływa na wysokość zarobków? Na pewno wiedza i umiejętności w tym "temacie", ale także zaangażowanie. Ja zatrudniając się w firmie JPK, nie wiedziałam prawie nic o tej branży, po za tym czym się różni modem od routera (choć jak się później okazało- to i tutaj moja wiedza nie była pełna). Do dzisiaj jest wiele rzeczy, których nie wiem, ale mimo tego wszyscy (w szczególności kolega Dawid i Szef) okazują się bardzo pomocni i przede wszystkim cierpliwi i wyrozumiali.

@Alicja

Co do tych klientów to macie tu jakieś szkolenia, żeby wiedzieć mniej więcej jak sobie z takimi radzić? :D bo wiadomo nie zawsze się trafi na jakiegoś w miarę przystępnego. Ja zbyt dużego doświadczenia również nie mam, dlatego fajnie byłoby moc się przeszkolić. Czyli parę miesięcy już pracujesz? Wiadomo co się dzieje gdy przebijesz rok? Mam na myśli warunki zatrudnienia

kriss

współpracuje z firmą od wielu lat, mieli słabsze okresy ale poprawiają skuteczność, na jaką czas pokaże.

@kriss

A te gorsze okresy to czym w zasadzie były tak na prawdę spowodowane? Widziałam, że jakiś czas temu szukano księgowego przez taki portal, zastanawiam się czy warto będzie przymierzać się do którejś z ofert, ale to dopiero od nowego roku. czy znane są już jakieś zapowiedziane zmiany w tym zakresie?

jchabik

Z usług JPK korzystałem na początku zamieszkiwania w Straszynie, potem znalazłem innego operatora, dwa lata temu wróciłem, kiedy doprowadzili światłowód. Od tego czasu nie mam problemów - dobra jakość połączenia, miła i kompetentna obsługa, przystępne ceny. Po dwóch latach podpisałem z nimi kolejną umowę.

Zostaw merytoryczną opinię o JPK - Straszyn

• Jak się pracuje w JPK?

Zobacz opinie na temat firmy JPK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JPK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JPK
2.6/5 Na podstawie 110 ocen.
  • ul. Jodłowa 9
    83-010 Straszyn