Opinie o JPK w Straszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy JPK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie JPK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JPK w Straszyn

falkins

Szybki światłowód. Wszystko działa bez zarzutu

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w JPK?

Cezary

Jestem klientem od wielu lat. Dobra jakość połączeń, sprawny serwis, rozsądne koszty. Jest ok.

Maciek

Dobry internet i sprawna obsługa!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie JPK.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
BartekA

Technologia światłowodowa sprawiła, że od kilku lat żadnych problemów z łączem. Niskie opóźnienia i prędkości zgodne z podpisaną umową. Polecam.

Grzegorz Śmigiel

Czytam niektóre opinie i się trochę dziwię oraz zastanawiam czy na pewno piszemy o tym samym dostawcy. Korzystam od dwóch lat i tylko jedna... Jeżeli można tak to nazwać —usterka, zlikwidowana w kilka sekund resetem modułu w skrzynce... Także

Artur

Internet super śmiga. Korzystam z prędkości 200mb/s i nigdy nie miałem problemu - płynność jest niesamowita i mogę skupić się na tym co aktualnie robię. W domu często bywa tak, że w jednym momencie 4 osoby oglądają film fullhd, w tle pobierana jest gra - i mimo to nie widać żadnych ścięć

Piotr Neptuna Straszyn

Bardzo dobry światłowód i telewizja, polecam, praktycznie bezawaryjny, szybkość zgodna z umową

Grudzio

Kiedyś różnie bywało ale ostatnie dwa lata jest ok. Na razie spox.

Wojtek

Jestem klientem JPK przedłużającym umowę i poza tym, że musiałem chwile czekać na ofertę to cała reszta jak najbardziej na plus. Widać, że firma się zmienia pod klienta i pracują nad udoskonaleniem. Finalnie Miło porozmawiałem z pracownikiem i otrzymałem fajną ofertę :) Polecam

Gucia

Internet wcale tani nie jest a ciągle coś szwankuje, routery działają słabo a panowie technicy pracują chyba za karę. Z 2 lat umowy przez rok chyba nie działał router.Niestety nie mamy alternatywy

@Gucia

Poprosimy o telefon/mail z podaniem na kogo jest umowa. Po pseudonimie ciężko to ustalić a wymieniony problem graniczy z niemożliwością.

@Gucia

A ten problem był tak w sumie gdzieś konkretnie zgłaszany? Z tej wypowiedzi to nie wynika wprost i się zastanawiam. Z jakiego powodu Panowie zostali tak ocenieni? Ilu ich w sumie bierze udział przy usłudze?

mądrala
@Gucia

Z daleka widać, że to fake'owa opinia. Przez rok nie działa router ? I co z tym zrobiłeś ? Nic ?

@mądrala

W sumie... Może skorzystał z usług alternatywnej konkurencji? Mają tu taką? Swoją drogą pełno tu opinii od klientów a co z pracownikami? Padło stwierdzenie, że niby pracują za karę, to jaką tam w firmie mają atmosferę tak właściwie?

@Małgorzata

Ja nie narzekam, atmosfera wręcz rodzinna ;)

@Dawid

O super, dzięki za odp. :) A co wpływa na tę wspomniana atmosferę rodzinną? Była wzmianka o awansach i tego, że wszystko zależy od umiejętności danej osoby. Ale na jakie stanowiska jest realna szansa i o jakich kompetencjach tu mowa? Są takie obsadzone na stałe, na które i tak nie przeskoczysz?

Kwas

Dramat. Słaba jakość (usunięte przez administratora) To jedna z nielicznyhch firm która na stornie wrzuca "pozytywne opinie klientow" ale profilu na FB juz się bali założyć.

XYZ
@Kwas

haahaa, bo tam dopiero by im ludzie nawrzucali :)))))

@Kwas

Mamy swój profil na FB https://www.facebook.com/JPK.Straszyn Zapraszamy do komentowania, jesteśmy pewni jakości swoich usług ;)

@Kwas

Moim zdaniem najlepszy możliwy dostawca w okolicy. Konkurencja droższa i słyszałem o częstych problemach a także o długim oczekiwaniu na serwis. Zdecydowanie polecam JPK, nie ma sensu ryzykować.

RK

Współpraca układała się przez ostatnie 3 lata w sposób prawidłowy.

Dan Pol

Mam umowę od dwóch lat, przerw w dostawach internetu nie zauważyłem. Polecam

Tomasz

Z Internetu od dostawcy JPK korzystam już kilkanaście lat. Dotychczas nie było jakiś znaczących problemów w dostępie do internetu. W przypadku awarii a takie się zdążały (np. wichura) usterki były szybko likwidowane. Prędkości deklarowane przez tego dostawcę również są zgodne z rzeczywistością. Od dłuższego czasu dostępny jest internet światłowodowy i jakość połączenia oraz Ping jest na bardzo dobrym poziomie. Polecam.

Jak długo trwa proces awansu w JPK?

Dawid

Wszystko zalezy od umiejętności danej osoby.

Tomasz Sz.

Polecam. Posiadam internet w technologii światłowodowej i nie ma z nim żadnych problemów. Działa bardzo stabilnie i bez przerw.

Łukasz Michałowski

Jestem z nimi od 5 lat, Internet bardzo szybki i stabilny. Nieliczne awarie szybko i sprawnie naprawiane. Polecam

Bartek

Od ponad 3 lat korzystam z usług JPK. Posiadam internet i tv w pakiecie. Bez zarzutu mogę polecić tą firmę. Sprawne działanie - od podłączenia w domu czy w firmie po jakąkolwiek awarię (zdarza się rzadko, jak już to nie z winy dostawcy ale globalnego problemu). Kontakt z biurem bardzo rzetelny i kompetentny. Działanie naprawdę bez problemów. Polecam!

Odnowa pakietu z Panem Davidem poszła bardzo sprawnie. Po instalacji światłowodów sygnał internetowy ok. Bez zastrzeżeń

Zostaw merytoryczną opinię o JPK - Straszyn

• Jak się pracuje w JPK?

Zobacz opinie na temat firmy JPK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JPK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JPK
2.6/5 Na podstawie 110 ocen.
  • ul. Jodłowa 9
    83-010 Straszyn