Hotel Intercontinental

Opinie o Hotel Intercontinental

anonim 2008-10-13 20:29:06
Słowa kojarzące się z Hotrel Intercontinental :.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca
anonim 2009-01-12 15:26:40
Fajna atmosfera pracy, praca zmianowa, ja pracowalam w dziale room servise wiec mialam zmiany. Placa ok, czasem chodzilam nawet na bankiety. Ale praktycznie niczego nie mozna sie nauczyc bo trzeba miec doswiadczenie zeby tam sie dostac, i praktycznie stoi sie w miejscu prawie codziennie robi sie to samo, podawanie, nakladanie czy cos rw tym stylu, zalezy od rodzaju pracy i w jakim dziale sie pracuje.
anonim 2009-04-22 17:50:30
Słowa kojarzące się z Hotrel Intercontinental (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako Bardzo dobry! Praca w młodym zespole, bardzo dobre warunki dzięki którym młode osoby mogą sie rozwijac.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są Bardzo przyjacielscy .
Najbardziej podobało mi się w Hotrel Intercontinental: Praca w miłym zespole
Najbardziej nie podobało mi się w Hotrel Intercontinental:Brak
doktor 2010-06-21 19:43:37
anonim - 2009-04-22 17:50:30

Atmosfera i ludzie tam pracujący są Bardzo przyjacielscy .
Najbardziej podobało mi się w Hotrel Intercontinental: Praca w miłym zespole
Najbardziej nie podobało mi się w Hotrel Intercontinental:Brak

Bzdury opowiadasz ja tan pracuje i wiem jak jest jestes guwniara ktura mieszka z mamusia i tatusiem i nie sa ci potrzebne wieksze pieniadze a zarabiacie nie wiecej jak 1500zl
zawiedziona 2010-10-17 01:52:43
(usunięte przez administratora) Zero szkoleń tylko harówa i syf.
jeżo 2010-10-18 18:11:29
zaproponowali mi prace w tym hotelu - na jakie wynagrodzenie moe tam liczy jako kelner? czy czest zmieniaja się tam kelnerzy ?
prosze o odpowiedz :)
doktor 2010-11-04 11:03:04
dostaniesz 1300zl i do roboty
jaaa 2010-12-08 17:20:16
ja pracowałam tam prawie rok, wiadomo jak wszędzie jest raz lepiej raz gorzej, ogólnie wspominam miło. Ludzie też całkiem spoko, pozdrawiam ekipe Inter;)) a wspomniana przez kogoś Pani Asia nie jest taka straszna na jaką wygląda, no chyba że przychodzisz do pracy tylko sie poobijać...
doktor 2011-05-31 14:20:56
chyba was glowa boli jak 1490zl to dopra pensja studeciki spod spudnicy mamy
doki 2012-03-20 11:51:58
i jeszcze zasrana restauracja platter i paniska tam pracujace az w ryj sie chce walic roboty od groma jak w obozie wymagania nie wiadomo z kad brak ludzi i pensje 1500zl smiech na sali i tony garow do zmywania
semi 2013-05-10 13:30:13
Ja też się nie zgodzę z opinią pozytywną tego hotelu!!!! Ogólnie panuje tam wieczny mobbing i wyzysk czlowieka a przy tym obrazanie innych ludzi slowami (usunięte przez administratora)r od siedmiu bolesci. Moze klientow traktuja dobrze, ale pracownicy to dla nich zwykle sciery do mycia podlogi i tylko szukaja podstepu jak kogos zwolnic
ani 2013-11-19 11:05:38
i tu i tu 1300zl
Lui 2013-12-26 17:09:14
Praca ogólnie ok ale niestety niedawno przyszedł na stanowisko głównego kierownika F&B [usunięte przez moderatora]. Człowiek ten [usunięte przez moderatora] ciągle ma zły humor. On po prostu nikogo nie lubi-on sam siebie nawet nie lubi gdyż pozdejmował u siebie wszystkie lustra (nie może już na siebie patrzeć).[usunięte przez moderatora]
kikut 2014-01-04 09:25:48
o premi zapomnij o napiwkach tez to chotel a nie restauracja ludzie biora na kwatere
kosta 2014-01-04 09:32:43
Jest taki naklad pracy i obowiakow ze szok najlepiej by chcieli by ludzie robili za darmo,rotacja jest niesamowita normaly czlowiek jak tu przychodzi zwalnia sie widzac jaki tu syf.Noi kadra kierownicza niemajaca pojecia o obowiazkach na swoich dzialach wybierani z (usunięte przez administratora)bez zadnego przygotowania na dane stanowisko zero kompetencji(usunięte przez administratora)
zniesmaczony 2014-01-04 09:34:31
Bron was panie boze przed praca tam zwlaszcza kuchnia inne dzialy zreszta tez cholota zasrana
jacek 2014-01-06 14:01:26
Do zniesmaczony Rozumiem iz pracowales na kuchni co tam takiego sie dzieje? powaznie az tak zle? Uchyl rabka tajemnicy
anna 2014-01-08 11:37:27
Czy macie zatrudnienie w tym hotelu w oparciu o umowę o pracę ?
System pracy jest trzyzmianowy czy na 12-stki ?
Jacek 2014-01-30 08:26:10
Jak jest? Non stop pretensje o nie wiadomo co. Malo tego wszyscy sa bardzo wygodni. Praca zmianowa w niby umowie, ale ty masz pracowac ciagle na popoludnia.
Ile nie zrobisz ciagle pretensje zle nie dobrze. Ciagle sztucznie napedzany problem jak sie do niczego nie nadajesz i nic nie umiesz.
jACEK 2014-02-01 18:40:56
Jarek chyba zartujesz. Zamiana jak Ci nie pasuje to zmien prace krotka jest tam odopwiedz.To twoj problem ze chcialbys sie zamienic albo ty tez bys chcial miec troche zycia prywatnego. Po miesiacu nie ma zamiany.
najdalej 2014-02-21 16:22:31
ta klika ludzi z goracej dlatego sie zwolnilem z kuchni, hamki
byly pokojowy 2014-02-23 14:52:03
heh widze widze ze przez te 4 lata nic sie nie zmienilo wparawdzie pracowalem 3 miesiace ale nie żaluje wcale że odszedłem
jacek 2014-02-26 10:06:19
Po przeczytzniu takich extra opini to trzebaby byc desperata zeby isc tam do pracy zwlaszcza na kuchnie. Pewnie ze nie ma czego zalowac ze czlowiek odszedl.
Zainteresowana 2014-02-27 20:53:31
A jak wygląda praca w dziale konferencji?jak zarobki?
slawek 2014-03-04 07:38:16
9zl na godzine i jak wejdziesz do pracy to nie wiesz kiedy wyjdziesz.oplaca sie robic na zlecenie bo na umowie nie placa nadgodzin a ich jest sporo
Maja 2014-03-18 12:18:07
9 zł na zmywaku? Stawka jak na takie zajęcie dość przyzwoita ale z tego co czytam to jest tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ile nadgodzina można tam wyrobić? I jak wygląda tam sytuacja z dniami wolnymi?
Anioł na rozdrożu 2014-11-27 12:17:58
Witam wszystkich serdecznie a szczególności tych miłych pracowników którzy są i tych którzy pracowali w Hotelu Intercontinental w dziale bankietów, kilka słów ode mnie chciałbym napisać że ludzie którzy piszą jaka to praca zła ciężka i jacy to złośliwi ludzie pracują w Intercontinentalu to po prostu śmierdzący lenie którzy chcieliby zarabiać kupę kasy nic nie robiąc. Pracuje w dziale bankietów jako kelner i jestem bardzo zadowolony praca super, zespół bardzo zgrany, kierownicy menadżerowie bardzo w porządku szczególności Pani Asia ;-) poza tym chciałbym dodać że w żadnej pracy moi mili was nie posadzą i kasa wam płynąć z nieba nie będzie, stawka 9 zł za godzinę jak na Warszawę uważam że jest dużą stawką i w porządku bynajmniej jak na początek w innych firmach nikt wam więcej nie da.
kaczka hotelowa 2015-01-23 17:13:48
ja również tak jak szanowny Mirek jestem bardzo spragniona pracy w hotelarstwie. wiem że skoro jestem bez studiów to pewnie mogę liczyć na jakieś wysoko usytuowana stanowiska pracy ale myslicie że przyjęliby mnie chociaż na recepcję do siebie? no i możecie napisać ile płacą na rękę netto? pozdrawiam serdecznie
Rozczarowany 2015-01-23 22:09:34
Witam. Bylem na rozmowie o prace w Intercontinentalu (tak mi sie przynajmniej wydawało). Rozmawiałem z Panią Mają, która jest odpowiedzialna za pracowników na recepcji. Na rozmowie wypadłem bardzo dobrze i poinformowała mnie, że praca na mnie czeka. Zeby ją dostać muszę jedynie złożyć wypowiedzenie w starej pracy (wówczas pracowałem jeszcze gdzie indziej). Zgodnie z umową (niestety jedynie słowną) złożyłem wypowiedzenie. Papiery w Inter miały być przygotowane do podpisu, była mowa o rozpoczęciu szkoleń. Nagle okazało się, że jest jeszcze rozmowa z Panem Dyrektorem. (dowiedziałem się o niej już po złożeniu wypowiedzienia). Finalnie okazało się że hotel nie ma dla mnie miejsca i nie zostanę zatrudniony. OSTRZEGAM PRZED PRACODAWCĄ! BRAK RZETELNOŚCI I OSZUKIWANIE LUDZI!!!
ania 2015-04-28 09:59:44
Pracowałam w Intercontinentalu przez 2 dni na kuchni. jednego dnia 12 godz, drugiego 13. Przelew na konto: 105zl. Umowa zlecenie.
niewolnik IC 2015-05-06 10:08:36
a co rozmowy z dyrektorem niepreszedles??:==0
Problem 2015-05-15 07:26:31
slowa, ktore uslyszalem.." wiedza i doswiadczenie sie TU nie licza"..mowia chyba wszystko ;)
anka 2015-11-09 16:14:46
Anioł na rozdrożu - jeśli twierdzisz, że 9 zł to duża stawka i w porządku to wybacz ale jesteś śmieszny. I jeśli dajesz się wykorzystywać za taką stawkę to już Twój problem. Proponowanie tak śmiesznej stawki godzinowej jest tylko kpiną z pracownika i wyzyskiem. Każdy szanujący się kelner nie pójdzie za takie pieniądze pracować bo z łatwością znajdzie pracę za dużo większą stawkę. Już w Agencjach płacą po 15 zł.
stary 2016-05-06 20:57:23
No powiem że troche tu pracuje i pensje sporo sie podniosły widać że hotel przejrzał na oczy i widzi że nie liczą się żadne stafy szampany itp. i inne dziwne promocje tylko realne pieniądze do reki
joker 2016-06-07 19:02:23
Pracuję w tym hotelu prawie dwa lata jako kelnerka i jestem zadowolona, bo atmosfera jest świetna. Można się ze sobą dogadać. Może kierownictwo czasem za bardzo naciska, ale od momentu kiedy się zatrudniłam dużo się zmieniło. Szefowie są przyjaźniej nastawieni, a zarobić też można. Faktem jest, że pracownicy na umowę zlecenie mogą nawet wyciągnąć 2000zł miesięcznie, ale to kosztem zdrowia.
Pracowników zawsze potrzebują. Wystarczy poszukać ogłoszeń. Kelnerzy, kucharze, recepcjoniści... są nadal mile widziani. Ale trzeba mieć trochę pojęcia o pracy, trzeba być przygotowanym na wymagania oraz stres. Praca w IC jest ciężka. Na każdym dziale.
byly robol 2016-06-11 16:15:23
A te chamy z kuchni bankietowej jeszcze pracuja,wsioki jedne nikt sie przez nich nie zwalnia przypadkiem,?
pan jarek 2016-06-11 18:07:29
co do kuchni to kolego jednak z tego co widzę w Warszawie u nich poszukiwany jest teraz kucharz, ale wiadomo że wymagania kosmiczne - tu trzeba artystów patelni
anty anioł 2016-11-29 15:01:47
chyba ( usunięte przez administratora )ł to dobra stawka jak na warszawe ? chyba jestes z kierownictwa intercontinental i chcesz troche wybielić tych k( usunięte przez administratora )
bellmen 2016-11-29 15:10:27
Nie polecam pracy w Inter-continental, ludzie pracują tam max po 3 miesiące bo nie wytrzymują nerwowo, jest duży mobbing, rozmawiałem z pracownikami w innych strukturach to też nie są zadowoleni, kierownictwo to matoły które dopiero uczą się angielskiego, tylko po to aby na tym stanowisku móc rozmawiać z dyrektorem hotelu i wchodzić mu w pu.pkę. Oprócz marnej pensji, brak innych profitów. Mogę się założyć, że każdy kto popracuję tam jakiś okres i się zwolni lub jego zwolnią to będzie zniesmaczony tym wszystkim czego tam doświadczył, i z pewnością podzieli moją opinię. NIE POLECAM, wszyscy którzy piszą, że jest tam ok, to z pewnością podstawione osoby.
Zostaw swoją opinię o Hotel Intercontinental - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Intercontinental