Opinie o MM Service Security w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MM Service Security. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MM Service Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Service Security w Łódź

kordynator

Osoby z orzeczeniem mogą iść na zwolnienie lekarskie korzystajcie z tego przywileju

NAGA PRAWDA
@kordynator

Każda osoba chora może iść na l-4. Ma do tego prawo. Odsyłam do Kodeksu Pracy.

@kordynator

Każda osoba jeżeli jest chora może iść do lekarza.A następnie na zwolnienie.Wszystkie godziny ponad normę ustawową,muszą być płacone na podstawie kodeksu pracy tj.50 i 100%.Mogę napisać pozwy do Sądu Pracy o wyrównanie tego do trzech lat wstecz.Zapraszam.

@Pracownik.

Ja przepracowałam w listopadzie 210 h plus nadgodziny, oczywiście nie wypłacono mi za nie

@Pracownik.

A dlaczego go nie opublikujesz jako wzór dla innych...???

@Maska

Nie wiesz co robić...? Wiesz ile chociaż dostajesz pensji...?

@Maska

Daj mi swoje namiary,zobaczysz jak odzyskamy wszystkie zaległości na podstawie KP art.151.

@Pracownik.

Puki co dziś walczyłam z koordynatorem na wet zagroziłam mu ze nie wejdę na dyżur w poniedziałek do puki nie pogada z pracownikiem który szarpie i grozi innemu, nie ważne o co poszło ważny jest fakt skoro taki pracownik jest skłonny do szarpania kolegi w pracy to nie wiadomo do czego jeszcze jest zdolny, nie zostanie zwolniony po mimo tego jak się zachował, nie ma znaczenia o co poszło ważny jest fakt i taki koleś pracuje na ochronie błagam

@Pracownik.

Napisz mu więcej tak by zrozumiał... UMOWE ZLECENIE "... Niech sobie w buty wsadzą... Niech płacą jak należy bez podkładania ,,uz,, to jedna wielka nie prawna ściema... 100% za nadgodziny... Jak masz 20 nadgodzin to muszą tobie wypłacić za 40 godzin z umowy o pracę... A nie ze szmatławego ,, pseudo zlecenia " Mówi o tym kodeks pracy art.151 par.1

@NEO

Jestem jako jedynym pracownikiem kobieta a pracuje nas piątka z czego najwięcej mam ją i to ja więcej dostaje od facetów pracowałam nawet po 210 h z czego u chłopaków było max 175 h widać jak szanują pracownika a dokumentami sama się zajmę robię papiery i spadam

@kordynator

Tylko bierzcie pod uwagę że dotacje firma ma za Was mimo waszego zwolnienia lekarskiego a Wy nie macie skladek . Dla osób starających się o rentę ( nie socjalna tylko ZUS) lub zbierających lata do emerytury to każdy miesiąc się liczy

Łukasz
@Marcin

Fakt to jest racja a potem płacz że emerytura mała.

Bzyk
@Pracownik.

Czytając Twój post? Ciekawie piszesz. Śmiało nikt Tobie nic nie może. Napisz wzór do sądu pracy i opublikuj, a wielu z niego chętnie skorzysta. I taki smród koło tyłka się zrobi że heeejjjjjjjjjjjjjjjjjjj. Wielmożny p. hrabia w tył (usunięte przez administratora). ,,p" furii i apopleksji dostanie.

Wieslaw5 _1955
@kordynator

A jaki to przywilej zwolnienie.A bez orzeczenia to nie można chorować?

Swiatmar5@gmail.com

Pracownik ochrony, nie ma nadgodziny praca od 05,15min. Do 22,00g.a liczą 16godz. 45minut idzie bokiem ochroniarz ma na czole napis P.C.K.poświęcić się dla firmy. Nie polecam tej firmy nie mówią wszystkiego o obowiązkach jakie trzeba wykonywać, oczywiście zależy też od obiektu.

Max

Pracuje w zusie obserwuje pracowników ochrony Ostrów wlkp w tej że instytucji.Nierozumiem jednego jeśli Ochrona to do jakiegoś rozsądnego wieku a tu dziade 72 pracuje na etacie i zajmuje miejsce młodszym nierozumiem.

OZON.
@Max

Co tu rozumieć. To nic że są pewne niedociągnięcia czy inne sprawy. Starsza osoba jest pewniejsza. W niektórych przypadkach stawiają na sztukę jak mięso armatnie. Fakt etat zabiera.

Max
@OZON.

Pewniejsi w czym?Wiek taki 72 rządzi się swoimi prawami jak słaba pamięć,cukrzyca,nadciśnienie pracownik ochrony choćby z grupą ma być po za tym sprawny i fizycznie i psychicznie

Dziadek
@Max

Zauważ również że jest ,, pracownik dozoru,, a na niektórych obiektach ,, pracownik ochrony,, pod tymi pojęciami są różne prawa i obowiązki. Jednocześnie zaznaczę że jest to zakład pracy chronionej. Skoro ja dziadek mam słaba emeryturę to skoro mam orzeczenie idę do zakładu pracy chronionej. A młody jak ma orzeczenie to niech szuka pracy nie jako cieć tylko niech się rozwija bo życie przed nim. Nie obrażam nikogo natomiast napadacie słowami na tych starszych ludzi gdzie właśnie on przyszedł podozorowac a młody to albo z braku siły (choroba) albo umiejętności wybiera cieciowe.

Czy w MM Service Security zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Koordynator

Umowa o pracę jak masz grupę inwaidzką

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w MM Service Security. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. SEO?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Marzena

Witam pracuję w firmie od roku.Naorawde nie narzekam koordynator w porządku, interesuje się każdym naszym telefonem-oddzwania. Na obiekcie fajni ludzie, żyjemy jak w rodzinie. Życzę wszystkim takiej pracy. Marzena Łódź.

@Marzena

Ja również pracuje w Łodzi ale ciężko idzie współpraca z koordynatorem

@Marzena

Pani Marzeno a na jakim pani obiekcie pracuje bo ja też w Łodzi ale chce zmienić obiekt bo u mnie nie fajnie

Tak chodzi mi o Pana Jacka

@Maska

(usunięte przez administratora)U mnie dawali 100zl za czlowieka.Troszke pracowalem dla tych policjantow i esbekow to wiem.Wszyscy to (usunięte przez administratora) ktorzy wykorzystuja ludzi.wiIe lat pracowalem to wiem.Napewno nie do tej firmy.

Luk37
@Marzena

PMarzeno a na jakim obiekcie pani pracuje można jakieś namiary

NEO

Zadzwoń do biura I poproś karty pracy z tego okresu rozliczeniowego. Dobrze gdybyś miał coś na piśmie np grafik pracy. A dodatkowo kwitki płacowe. Mają obowiązek tobie dostarczyć. Jeśli to nie pomoże to dopiero zgłoś do ip.

Maska

Dzwon do firmy ja tak zrobiłam naciskaj do oporu

Wieslaw5 _1955

Dzięki.

Jola
@Maska

Pracowałam w tej firmie 2 lata i nigdy więcej pracy w tej firmie. Sama sobie się dziwię że aż dwa lata wytrzymałam. Koszmar koszmar i jeszcze raz koszmar

OSZUKALI MNIE i Jeszcze koordynator to ham.Ztrudnil mnie kiedy byl okres urlopowy 3 miesiace i nie uprzedzil ,ze moge szukac pracy wymagane 2 tygodnie to bym gdzies sie zatrudnil.Na1 wrzesnia nie ma mnie w grafiku.Dzwonieciebie .Cytuje .No nie wiesz (usunięte przez administratora) ,ze nie mam pracy dla ciebie ?Mam umowe to podam wam nazwisko tego ch..ja.Ostrzegam.

@Piotr

Do psychiatry idź bo widzę że jesteś sfrustrowany, ale to cie nie upoważnia do takiego zachowania, nie dziwie się że nie podpisano z tobą umowy.

Chyba najgorsza firma w Polsce.

Dzień dobry, wiem, że przejmujecie Państwo ochronę obiektu ZUS w Świeciu. Mam pytanie czy potrzebujecie pracowników? Jestem emerytem mundurowym i jestem zainteresowany podjęciem zatrudnienia.

@Marek

Nie zabieraj pracy Inwalidom.

alek

ta firma to niewypał brak wszystkiego ubrań komputery po 15 lat a wymagania ho ho gorąco nie polecam

@alek

Zgadzam się z tobą ale ubrania firmowe mają lecz nie dla wszystkich a to że wymagają zbyt wiele a czasem na wet trudno do zrealizowania to ja już nic nie mówię a jak z rozwojem w firmie można liczyć

OZON

ZOBACZCIE CO UDAŁO MI SIĘ ZNALEŹĆ...? JEDNAK SĄ FIRMY KTÓRE SZANUJĄ LUDZI... TO CZĘŚĆ OGŁOSZENIA: ,, Oferujemy: wspaniałą atmosferę pracy pierwszą umowę o pracę na 12 miesięcy, bez okresu próbnego konkurencyjne wynagrodzenie gwarantowane premie roczne dodatek za pracę w niedzielę szereg szkoleń i rozwój również kandydatom bez doświadczenia System premiowy oparty na wynikach Rozszerzony pakiet opieki medycznej – jak VIP Dofinansowanie do karty sportowej Programy rozwojowe Platforma kafeteryjna Ubezpieczenie NNW i na życie Dofinansowanie do wypoczynku Pożyczki mieszkaniowe Wsparcie z Funduszu Socjalnego w przypadkach losowych i nielosowych " A JEDNYM Z WYMOGÓW TO ZAWODOWE A NIE ŚREDNIE CZY MAGISTERKA... LUDZIE JAK NAJSZYBCIEJ Z TYCH PSEUDO-FIRM OCHRONIARSKICH SPADAĆ... JEST TYLE FAJNEJ ROBOTY... WYSTARCZY WŁĄCZYĆ MYŚLENIE... JA WYP...EEE...DDD...LLL...MMM... A WY... WASZ WYBÓR...

Ta firma to porażka obudżcie się ludzie, ja straciłem tam 12 lat właściciel buduję sonie wille kosztem waszych głodowych pensji kariery tam nie zrobicie poszukajcie sobie normalnej pracy jest dużo pracy na rynku napewno coś sobie znajdziecie Powodzenia

Nitro

Może L4 calej załogi w jednym dniu da do myślenia pracodawcom że dodatek jest potrzebny do utrzymania pracowników do obstawienia obiektów wynikających z umów przetargowych

Nitro

Super sytuacja.Niewypłacacie dodatku za POF pracowniką z gołą pensją a renciści z zasiłkiem rentowym owszem otrzymali jak to rozumieć.Pozatym wszysto drożeje a pozostalismy na tym samym poziomie z pensją jak w zeszłym roku.

Boruc

Firma porażka. Zwolnili Kedzie a przyjeli jakąś kobiecine chyba z Turku. Kompletne zero.Stara sie nadrabiac mina a jest......jałowa

@Boruc

A co ty masz do kobiety nie istotne jest jaka płeć ważne żeby dobrze wykonać obowiązki a może jesteś męska szuwinistyczna świnia która uważa że tylko facet nadaje się do ochrony, po pierwsze to nie tobie oceniać tylko pracodawcy po drugie kobiety nie są gorsze od mężczyzn. Zanim uprzedzisz się przed kobieta w ochronie po pracuj z nią nim o cenisz, po za tym co chcesz od kobiet na tym stanowisku.

Maska

Firma mmservic zatrudnia tylko z orzeczeniem, a kiedy jest sytuacja że orzeczenia możesz mieć nie przedłużone jest problem z zatrudnieniem. Nie wypłacają za nad godziny ale to bardziej sprawa koordynatora jak i pracy,

NAGAPRAWDA

Firma jak każda inna ma spore niedociągnięcia: brak płacy za nadgodziny a nie uśrednioną stawkę godzinową. Mało tego wypłacają kwartalnie co jest niedopuszczalne.

@NAGAPRAWDA

Firma droga nagoprawdo wywiązuje się bardzo dobrze z umowy i z godzin nadliczbowych Pozdrawiam

NAGA PRAWDA

Gościu jakich g. Nadliczbowych ??? TO SĄ NADGODZINY KTÓRE WY PRACOWAŁEŚ !!! CZĘSTO GĘSTO ZA KOGOŚ KOSZTEM SWOJEGO WOLEGO CZASU WIĘC NIE PITOL FARMAZONÓW ŻE TO G. NADLICZBOWE. FIRMA WYPŁACA GODZINY UŚREDNIONE A NIE NADGODZINY !!! TO ŻE FIRMA DAWNO NIE MIAŁA KONTROLI Z PIP. TO WCALE NIE ZNACZY ŻE MOŻE DALEJ OKRADAĆ PRACOWNIKÓW.

@NAGAPRAWDA

Jest sposób pracować tylko normę a resztę w innej firmie na zlecenie.

Handlowiec z Warszawy

jestem handlowcem z innej Agencji szczerze powiem że firma posiada obiekty w Warszawie tylko dziwi mnie jedno iż dlaczego ta firma startuję w przetargach tak naprawdę nie wygrywa moja firma też startuję w przetargu i wygrywamy a ta firma kolejny przetarg nie wygrany jak to było ostatnio podczas otwarcia ofert . Słyszałem dużo na temat tej firmy muszę przyznać że opinie maja negatywna jeśli chodzi o Warszawe , dużo ich byłych pracowników przychodzi do nas .....

Czy firma zatrudnia specjalistów od zabezpieczeń technicznych i monitoringu? Jakie wynagrodzenie na tym stanowisku jest proponowane?

Wieslaw5_1955

Firma to krzak.Jak był normalny koordynator p.Ryszard to było normalnie ale znaleźli p.Gosie i to pomyłka życiowa i służbowa chyba że firma jest taka jak jej kierownik na szpitalu ckd.

Zostaw merytoryczną opinię o MM Service Security - Łódź

• Jak się pracuje w MM Service Security?

Zobacz opinie na temat firmy MM Service Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Service Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MM Service Security