Opinie o MM Service Security w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MM Service Security. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MM Service Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Service Security w Łódź

Waldek

W Impelu podobno gruba kontrola z Pfron, jakieś milionowe kary się szykują . Ciekawe jak to będzie u nas....

Bodyguard

"ksywka" ale tekst. To ja w takim razie zastanawiam się co ja jeszcze robię u Pani Joli na szpitalu wśród wielu ludzi bo do pięknych to ja na pewno nie naleze :-)

@Bodyguard

Jeżeli " na szpitalu" to może i lepiej ale wydaje mi się, że jednak w szpitalu.

Bodyguard
@ksywka

ksywka nie jestem polonistą ale w szpitalu, masz rację. Pomijając to jednak ja osobiście nie mam nic do Pani Joli jako koordynatora, prywatnie jej nie znam.

@Bodyguard

I się ciesz, że nie masz wątpliwej przyjemności znać tej pani.

ksywka

Pani Jola stosuje kryteria wyglądu odnośnie doboru obiektu. Za zły wygląd esesmani do gazu kierowali.

Maria

Pani koordynator Jolanta G. według mnie nie stosuje żadnego mobbingu. Czasami musi kogoś przenieść na inny obiekt bo np. jest taka potrzeba, bo musi mieć na względzie opinię innych pracowników a przede wszystkim administratorów. W umowie o pracę jest wyraźnie napisane, że miejsce wykonywania pracy województwo mazowieckie. Niesłyszałam jeszcze żeby Pani koordynator kogoś przeniosła o 40 czy więcej km poza jego miejsce zamieszkania a tym bardziej bez jego zgody. Sama natomiast przyjeżdża do pracy 100 km. Na niektóre sytuacje żaden kierownik, koordynator, specjalista nie ma wpływu. Ich przełożeni też mają swoje wymagania wobec tych osób. Ludzie, zacznijcie szanować to co macie a jeśli się wam coś nie podoba to możecie zawsze zmienić pracę.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w MM Service Security. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. SEO?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zuzanna

@wzz walka czy pracujesz w MM Service Security? Powiesz coś o warunkach pracy na jakie można liczyć? Co Ci się najbardziej podoba w pracy? A może coś byś zmienił? Jeśli tak to co? @Muruś Muruś czy na pewno chodzi Ci o mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy ktoś jeszcze to odczuwa? Skąd taki osąd co do koordynatorki?

wzz walka

proponuję nie narzekać ,tylko zapisać się do związku zawodowego ,chyba że jesteście w stanie tylko bać się

Muruś Muruś
@wzz walka

A jest związek zawodowy w tej firmie? jeśli tak, chętnie przystąpię.

Co to znaczy lepszy obiekt? Jestem u Pani Joli G. na jednym z tych obiektów na który nikt nie chce przyjść. Jak się komuś nie chce pracować tylko brać wypłate za siedzenie na tyłku i nic nie robienie to zawsze znajdzie powód do narzekania. Ja tam nie narzekam i nie jestem znajomym Pani Joli.

Muruś Muruś

Pani Jola G., drugi koordynator stosuje mobbing wobec jednych pracowników po to, żeby usunąć ich z lepszego obiektu, wsadzić tam gdzie nikt nie chce przyjść a na ich miejsce zatrudnia swoich znajomych.

kaja

a jak inni koordynatorzy ? też tacy porąbani ? bo niektórzy też nie są milaskami

Oburzeni

Dość pomiatania pracownikami!!!!!

Inteligentny pracownik

Nad p.Grycem wiszą czarne chmury. Wreszcie pracownicy wzięli sprawy w swoje ręce. Dość znęcania się nad nami i traktowania nas jak śmieci. Pisma skargi pozwy zostały wysłane do wszystkich możliwych instytucji. Prezesi firmy nie reagują na skargi pracowników. Pan Gryc czuje się panem na włościach.

ASP

Poznałem ASIORA P.G. osobiście. Rzeczywiście to wyjątkowe THE THING .Dlatego proponuję żeby dalej nie zajmować się każdą rzeczą niech odejdzie w niesławne zapomnienie i niebyt. To najlepszy sposób na potraktowanie takiego ,, ELEMENTU". Przecież obecność tego na forum to jakby nobilitacja dla niego o nim się mówi , pisze i czyta -VIP. Dość tego - Wymazać go z forum gumką.

Uczciwy

może być Ale dupy nie urywa

Pracownik ochrony

Paweł a skąd wziąłeś cennik za te pomówienia???? Chyba sam p. G wybajdurzył sobie tą kwotę. Dobrze że za marzenia i fantazje nie karają bo p G dostałby dożywocie. Ha ha ha

ALICJA

GRYC JAK WIDZE TU MASZ WIELE IMION ALE PRZESTAN JUZ SIE PRODUKOWAC BO I TAK JESTES DO NICZEGO

@ALICJA

Widze że jesteś jasnowidzem. Widzisz i wiesz kto pisze. No właśnie tego pokroju ludzie co ty, tutaj sìę wypowiadają. Czy widzisz jakie mam imie? Ja w porównaniu do większości tutaj - nie kłamie i nie podszywam się pod kogoś. Mam na imie Paweł, a jak wydaje ci się, że wiesz najlepiej to warto skorzystać ze specjalistycznej pomocy. Opinie na tej stronie są mało wiarygodne i dlatego nie warto tej strony odwiedzać. Ja osobiście już tutaj nie zajrzę, bo nie ma po co. Jednak podtrzymuję wersję, że w razie pomówień osobiście powiadomie Prokuraturę. Pozdrawiam.

ALICJA
@Paweł

TY TO SOBIE MOZESZ PISAC PO PISANIU JUZ KAZDY CIE POZNAJE DURAKU

Zuzanna

A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń.

@Zuzanna

o benefitach nie można liczyć w tej firmie oni chyba nawet nie wiedza co to jest , nie ma paczek, bonów na święta premii, płacą tyle co ustawa przewiduje nic wiecej od nich sie nie dostaje i tak ich boli ze musza płacić pensje to jest przykre ale prawdziwe

Maniek

wystarczy że 10 do 20 osób z grupą odejdzie z mm service i oni leżą bo nie beda mieli kogo wstawic na obiekty a w innych firmach już dobre zachety daja żeby do siebie zwerbować z innych firm ludzi z grupą

ochroniarz
@Maniek

no ja właśnie myśle nad tym żeby do innej firmy iść mówisz prawde Maniek w innych firmach zaczynają lepiej płacić ludziom z grupą bo chyba brakuje ich na rynku pracy

AA

Płacą tylko tyle ile muszą czyli na umowę o pracę 2000brutto w innych firmach płacą więcej znaczy czym wyższą grupę masz to możesz liczyc na więcej ja przeniosłem się do innej firmy i mam lepszą stawkę niż miałem w mm service

inwalida

jakie stawki są teraz w mm service ? warto do nich przyjść czy w innych firmach więcej płacą ?

pracownik solidu

Powiem tak całość godzin mam liczone jako 11 zł i teraz będę miał stała pensje 2640 zł za 240 godzin miesięcznie, mam umowę o pracę na cały etat. Jeżeli mam 200 godzin mam stawkę 11 zł, powyżej 220 godzin stawka 11.70 zł, powyżej 240 12.20 do ręki. Nie jest źle, mogło być gorzej w porównaniu do tamtego roku gdzie miałem 8 zł na godzinę. Jakby co to zapraszam do pracy w solidzie

Zostaw merytoryczną opinię o MM Service Security - Łódź

• Jak się pracuje w MM Service Security?

Zobacz opinie na temat firmy MM Service Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Service Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MM Service Security