Opinie o MM Service Security w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MM Service Security. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MM Service Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Service Security w Łódź

Krzysztof S

Do Firmy MMSERVICE przyjąłem się drugi raz. Moja opinia jest pozytywna gdyby tak nie było to bym w niej nie pracował. W branży pracuje od kilkunastu lat. W Mojej opinie Firma należy do godnych polecenia innym.

Antoni
@Krzysztof S

Trudno było o powrót, czy przyjęto Cię z otwartymi ramionami, że tak powiem? I za co w szczególności polecasz tu pracę oraz komu? Osobom z licencją ochroniarską, czy również tym, którzy nie mają jeszcze uprawnień, a chcieliby uzyskać pomoc w ich uzyskaniu?

Anka Nowy wpis

Jest tu taka oferta dla operatora monitoringu alarmowego, nie widzę by ktoś ostatnio o niej pisał a interesują mnie zarobki i to czy w ogóle można taka prace polecić. Mój partner spełnia wymagania i może by się zgłosił, ale na ile warto?

Dawid Nowy wpis

Ludzie narzekają na koordynator Justynę jest zła atmosfera pracy w sądzie w Kaliszu dochodzi do (usunięte przez administratora) nie polecam pracy w tej firmie.

Sabina Nowy wpis

Product owner nadal na zdalce może pracować czy home office już nie ma po pandemii? Pytam, bo są stare oferty, co już dawno wygasły po kilka mies temu, a nie chcę się sugerować niepotrzebnie. Jak coś to od razu od zdalnej pracy można zacząć?

Pracownik Nowy wpis

Ludzie nie narzekajcie na pana Krystiana bo to już przesada życzę wszystkim takiego kordynatora .Dla nas jest ok i nikt jakoś nie narzeka .a praca to nie przedszkole i nikt się z Wami nie będzie cackal.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w MM Service Security. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. SEO?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Po ile godzin się pracuje w nocy? O ile nadal jest praca nocna, ale ja tylko widzę ofertę na pracownika ochrony sprzed 5 lat i tam tak było napisane, po prostu też chce zadzwonić i zapytać o wakat wolny czy nie ma aktualnego. A może tu ktoś wie?

Jakie miasto interesuje? Jeśli Warszawa pomogę z kontaktem

Zygi

Jakie tu są aktualnie zarobki na dozorze? Trafiłem na starsze ogłoszenie z 2019 r., gdzie akurat podali, że było 2250 zł brutto. No i umowa o pracę na czas określony. Co więc z umową, czy pierwsza jest już zawierana na stałe? Ważne też, jaki jest system pracy i podejście do człowieka? Pisali w tamtym czasie o trzech zmianach. A z atmosferą, to nie wiem :/

Łódż

Czy już wiadomo o przetargu na prokuraturę ? Bo trochę było unieważnionych przetargów i czy już ogłoszono finalnie która firma obejmuję ?

Jak wygląda praca w MM Service Security? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Krzysztof S

Antoni
@Krzysztof S

Justyna

Jakie łapanki? To jak wygląda proces rekrutacji? Są jakieś określone wymagania podane na stanowiska? O co pytają na rozmowach o pracę, na takich spotkaniach łatwo zweryfikować kandydata?

Tom

Bez takich pomysłów, Jak zabiorą wszystkich mądrych inaczej lub z problemem alkoholowym to kto zostanie? Znowu trzeba będzie robić łapanki i zasuwac po 400 godzin.

Bogdan
@Tom

Co chcesz przez to powiedzieć, że nie trzeba mieć żadnych kwalifikacji, by tu pracować? Widziałem ogłoszenie z 2019 r., gdzie szukano kwalifikowanego pracownika ochrony, choć nie podali w nim żadnych konkretnych wymagań. I czy Ty na serio z tymi 400 godzinami w miesiącu? co za wypłaty są tu przy takich nadgodzinach?

@Bogdan

Wytrzymają? to Wasi pracownicy na Sądzie Okręgowym, którzy że swojego obiektu przyjeżdżają do Sądu dorabiać. Więc Bogdan ogarnij się i policz ile pracują godzin na te fajne wakacje. A Wam to pasuje mniejsze podatki i o jeden ZUS mniej!

Tom

Rewelacyjną, ludzie wypróbowani, sprawdzeni, uświadomieni politycznie, odporni na obcą propagandę, gotowi na największe poświęcenie. I to wszystko za najniższą krajową.

Dla niepełnosprawnych?

Szymon

Na MPK to są dopiero jaja. Nie wiem czy szybciej nie skończą niż zaczęli. Albo sami uciekną albo ich wyrzucą Wygrali przetarg za stawkę poniżej minimalnego wynagrodzenia, przy konieczności zatrudnienia na umowę o pracę i tylko osoby bez orzeczenia o niepełnosprawności.. ( wszystko dobrze opisane w specyfikacji, stawkę też łatwo wyliczyć dzieląc zaproponowaną kwotę przez liczbę godzin - wszystkie informacje pozyskane z strony MPK z przetargiem, każdy może sprawdzić )Pytanie jak oni to sobie wyobrażali ? Gdzie jakiekolwiek koszty obsługi o zarobku nie wspominając. Dyrekcja sobie pewnie myślała, że zatrudni pefronki i kasa się będzie zgadzać.. a tu wielka lipa, bo MPK wszystko dokładnie sprawdza ( umowy z pracownikami, zgłoszenia do ZUS itp, zgodnie z zapisami umowy ) Odchodzą kolejni koordynatorzy bo przecież nikt z pustego nie naleje . Krążą do tego plotki, że fałszowali zgłoszenia do ZUS aby nie było widać, że dana osoba jest niepełnosprawna.Gdyby to się potwierdziło to będzie niezła jazda.

Zeus

Firma pilnie poszukuje pracowników na obiekty MPK w Łodzi. Czy ktoś coś więcej może napisać jaka to praca, jak płacą ? Docierają różne niepokojące sygnały, że nie spina im się budżet, nie wiadomo jaka umowa i stawka, rezygnują kolejni koordynatorzy i takie tam. Czy ktoś może potwierdzić jak jest ? Podczas rozmowy wszystko cacy, umowa o pracę i dobra stawka. .Słyszałem też, że tam nie mogą pracować osoby z grupą i są wyłapywane przez pracowników MPK i dalej nie mogą pracować ?

Ciekawski...
@Zeus

Hahahaha... Głupszego tekstu w życiu nie czytałem... Są wyłapywani... A jak? Siatką? A może na ser? Czy może MPK robi nagonke jak na polowaniu? Dla piszącego komentarz... (usunięte przez administratora) Ps. Widzę że konkurencji na "M" mocno się nudzi... ????

@Zeus

Chyba żart. Zmniejszyli obsadę zmian z 3 do 2 osób, tak samo liczbę godzin więc ludzi jest za dużo raczej. Dobra stawka to fakt, w porównaniu ze stawką na Ukrainie to nawet nieco lepsza.

@Zeus

Poszukują nadal, ale tylko sprawnych i bez grupy. Na niepełnosprawnych MPK się nie zgadza. Znajoma pytała o Chocianowice i jest problem z obsadą. Na Limanowskiego i Nowych Sadach tak samo. MPK twierdzi że za tę cenę ma prawo wymagać normalnych i sprawnych pracowników a w MM większość to niepełnosprawni. Teraz znowu panika i szukanie chętnych na szybko.

Firma łamie prawo zmuszając pracowników do zamiany godzin nadliczbowych za urlop bądź to narzucania samodzielnie godzin wolnych. Mało tego przyjeżdża szkolony piesek i dyktuje kto z pracowników ma dostać nadgodziny. Ciekawe rzeczy dzieją się w tej porzal firemce.

Zuzanna

@Miśka, ale to mam rozumieć, że wszyscy pracownicy MM Service Security to osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności? Czy firma przyjmuje głównie takie osoby do pracy? To dość istotna kwestia. W jakim trybie pracuje się w MM Service Security? Jestem ciekawa też, jaka jest specyfika tej pracy - ktoś mógłby powiedzieć coś na ten temat?

Serek
@Zuzanna

Tak teraz tylko z orzeczeniem przyjmują do pracy ale nie warto tam iść goła pensja tylko niestety

@Zuzanna

Do mm service przyjmowani są ludzie z licencją. Mam po sobie przykład. Poprostu. Ludzie z orzeczeniem do maxus, a ludzi zdrowych z licencją do mm. Mam kilku znajomych którzy pracują na obiekcie są zdrowi bez orzeczenia i licencji ale wymóg ma jaka umowę maja być zatrudnieni też mówi specyfikacja danego obiektu. Więc jak np wygrywamy muzeum a dyrektor muzeum zastrzegł w umowie że pracownicy mają być zatrudnieni na umowę o pracę to nie można tego przeskoczyć. Ludzie czasami się buntuja że inne firmy więcej dają, że zwracają za podróż, leki itp. Przy przyjęciu mój kolega się dowiedział że nie ma zwrotów, tylko raz na kwartał za leki 100 zł, trzeba udokumentować wykupienie leków. Z resztą kiedyś stawka była niższa o umowie zlecenie nie wspomnę z 4 zł na 11,50 netto ale ludziom mało i mało a do roboty to połowa się nie nadaje z racji choroby. Nie powinno się przyjmować do ochrony ludzi z widoczna niepełnosprawnościa bo sobie nie radzą. Szanuję wszystkich ludzi którzy chcą pracować, ale pomyślcie że to działa w dwie strony. Bardzo poszkodowany zdrowotnie Pan/Pani ma pracę a firma dotacje. Uwierzcie nie którzy nie nadają się na dane obiekty a chcą pracować i trzeba im dać pracę bo gdzie oni te prace znajdą? W tej naszej firmie wcale źle nie jest. Pensja na czas, grafik dostosowany. Urlop nie ginie, tylko urlop rehabilitacyjny należy się po pełnym przepracowanym roku. Tak więc osoba z orzeczeniem najpierw przez rok ma 26 dni o ile ma staż pracy ponad 10 lat a dopiero po roku dochodzi jej 10 dni urlopu rehabilitacyjnego. Ludzie myślą że odrazu i oskarżają że ginie.

@Serek

Są obiekty na których firma nasza daje 12 zł na godzinę netto czyli do ręki.

Xyz
@Pracownik.

Prawo do pierwszego urlopu dodatkowego osoba niepełnosprawna nabywa po przepracowaniu jednego roku po dniu zaliczenia jej do jednego ze wskazanych powyżej stopni niepełnosprawności. Za dzień zaliczenia do stopnia niepełnosprawności należy uznać dzień posiedzenia zespołu orzekającego (data wydania orzeczenia). To tak dla ścisłości,bo ktoś pomyśli że chodzi o przepracowany rok,w MAXUS

@Xyz

@Xyz, to ciekawe informacje i na pewno istotne dla zainteresowanych. Nie każdy może aż tak szczegółowo znać przepisy prawa pracy. Rozumiem, że piszesz z pozycji pracownika MM Service Security, tak? Jestem ciekawa, czy długo już jesteś związany z tym pracodawcą.

Xyz
@Zuzanna

Nie długo,ale przepisy prawa pracy znam doskonale,zresztą wujek google zna odpowiedz na prawie wszystko....☺

@Xyz

@Xyz, to prawda, czasem wystarczy sprawdzić, ale nie każdemu się chce. Dziękuję za Twoją aktywność na forum! Czy obecnie jeszcze ktoś z Was pracuje w MM Service Security? Napiszcie, jak Wam się pracuje w tej firmie!

NAGA PRAWDA
@Pracownik.

Pewnie że są? Jak się (usunięte przez administratora) pali to znajdą się pieniądze. A ja znam takie punkty że kwalifikowany ma tyle co ,,cieć" :-) :-) :-) :-) :-)

NEO
@Pracownik.

Tak po roku... Od wydania decyzji grupy niepełnosprawności...

@Pracownik.

Pierwszy urlop rehabilitacyjny dla osoby z orzeczeniem umiarkowanym lub znacznym,należy się po roku od orzeczenia komisji lekarskiej a nie po roku pracy w danej firmie..Patrz Ustawa Rehabilitacyjna dla osób niepełnosprawnych.patrz Art.19 punkt 1.Masz pytania pisz.

PRACOWNIK
@Pracownik.

od 1 stycznia 2020r.stawka minimalna którą państwo Polskie narzuciło to 17 brutto.Stawka z Zusem to 12.39 netto,natomiast bez zusu to 14.01 zł.netto.

Iza
@Zuzanna

Witam, nie wszyscy pracownicy są z orzeczeniem o niepełnosprawności. Jest to zakład pracy chronionej dlatego przyjmują niepełnosprawnych natomiast dużo jest ludzi zdrowych z licencją. To wszystko zależne od obiektu , specyfiki itp. Czasami obiekt np Muzeum zaznacza w przetargu że ma być 5 z licencją i wtedy ten wymóg firma musi spełnić. Tryb pracy też zależny od obiektu. 24h, 12 h . Jeżeli obiekt chce być dozorowany całodobowo to albo koordynator wstawia 24 h albo daje dwóch ludzi po 12 h . Przeważnie dyżur na 3 ,4 dni wolne. Specyfikacja to tak jak wyżej zależna od obiektu jaki się pilnuje. Np szkoła to przeważnie wydawanie kluczy , obchody, włączy się czujka to praca z centralka ppoz tzn sprawdzenie i odwołanie alarmu.itp

Edyta
@Zuzanna

MM Service Security ma status zakładu pracy chronionej , stąd chętnie zatrudnia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

jarek33761
@Zuzanna

Tak. Firma zatrudnia jedynie osoby z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności. Jeśli chodzi o tryb pracy to zależy ile osób jest na obiekcie. Jeśli np. Będzie 5 osób to nie wyrobisz etatu i pracodawcą w rozliczeniu za kwartał albo odlicza Ci z nadgodzin albo zabiera ci dni z urlopu. Zależy ile będzie brakowało Ci do Etatu.

Esko
@jarek33761

Bzdury!! Wszystko co mam nad etat koniec kwartału wypłacane co do grosza

Fasty
@Zuzanna

Zatrudnij się i zobacz jak Cie będą rzucać po obiektach żeby tylko uzyskać pefron. Ciekawe czy to wytrzymasz powodzenia

Elo
@Fasty

Dokładnie przezucsaja z obiektu na obiekt praktycznie bez wczesniejszego ustalania z pracownikiem . Z dnia na dzien zmieniaja decyzje bo im tak wygodnie i myśla ze ludzie nie maja miedzy sobą kontaktu a tak nie jest. Firma dno.

Pefron a kpof

Zatrudnię kwalifikowanego pracownika ochrony z grupą niepełnosprawność. Wojsko Polskie ogloszenie: Zatrudnię snajpera z grupą niepełnosprawność wada wzroku. Macie porównanie co robi mm service bazuje na niepełnosprawności ludzi których robi kwalifikowanymi pracownikami ochrony. Żenada tej branży kpof

Dyrektor mm service

02-P – choroby psychiczne, w tym m.in. osoby z zaburzeniami psychotycznymi, zaburzeniami nastroju, utrwalonymi zaburzeniami lękowymi o znacznym stopniu nasilenia czy zespołami otępiennymi.31 mar 2017r. Czy taka osoba może być kwalifikowanym pracownikiem ochrony?. A trochę takich macie. Myślę że jest to sprawa dla WPA Łódź. Wy jako firma wyjdziecie wygrani ale te osoby z orzeczeniem 02p odpowiedzą karnie bo kłamały u lekarza. Totalna (usunięte przez administratora) tego zawodu z Waszej strony

@Dyrektor mm service

Niestety tego rodzaju firmy MM, Atos, Kowalczyk to rak tej branży. Dobre firmy tracą objekty bo liczy się tylko cena. Nikt nie dba nawet o zachowanie pozorów. Dlatego kontrahent woli zawsze zatrudnić bezpośrednio dobrą ekipę bez pośrednictwa firmy ochrony. To wyjdzie taniej i lepiej.

Elżbieta
@Tom

Jakich pozorów? Nie rozumiem, co Twoim zdaniem mieliby robić, odmawiać zatrudnienia chorym? Chyba, że chodzi o coś innego. Jak ktoś ma gorszy okres z chorobą, to l4 nie jest problemem, czy nie tolerują?

@Elżbieta

Prawo do L4 ma każdy pracownik, nie w tym rzecz. Osoby niepełnosprawne też mają prawo pracować ale objekt musi być dopasowany do możliwości takiej osoby. Jeżeli kontrahent wymaga określonego poziomu usług to nie można bazować tylko na ludziach z łapanki aby tylko zamaskować braki.

Niezadowolona

Dużo pisze się na tym forum o aktualnej ochronie na Sądzie Okręgowym przy Dąbrowskiego , wszystkie opinie negatywne są prawdziwe , najgorsze oblicze tej firmy to ochrona parkingu , pracuję w Sądzie ładnych parę lat , widziałam wielu ochroniarzy , tak źle jak obecnie jeszcze nie było , wracając do poprzednich ochroniarzy , jedynym który ogarniał większości spraw związanych z parkingiem był poprzedni pracownik , który przepracował na ochronie parkingu rok czasu , gdy przyszła nowa firma zrezygnował , większość pracowników Sądu do teraz mile wspomina tego Pana .

maruda

W firmie są same problemy.Co innego opisują a co innego robią. Wieczne obiecanki cacanki. O nadgodzinach mowy nie ma bo jeszcze za dużo będą musieli wypłacić. Koordynatorzy są koszmarni nic nie można z nimi załatwić. Każda prośba jest olewana.

serwus

Firma do kitu, problemy z koordynatorem, z kazda jedna prosbą jest olewanie, brak pomocy w każdej rzeczy, niesprawiedliwośc w wydzielaniu ciuchów bo oczywiście jedni pracownicy moga dostać koszulkę z krótkim rekawem a inni nie. Są równi i równiejsi niestety i jest to widoczne przy kazdym zachowaniu.

Życie

Szacunek do siebie i zasady! Co to jest? Odpowiedzcie sobie sami w dwie osoby. Totalne dno

@Życie

Na jakim obiekcie pracują 2 osoby i po ile godzin , w jakim mieście. Jak firma traktuje pracowników. Czy warto się u nich zatrudnić

Zostaw merytoryczną opinię o MM Service Security - Łódź

• Jak się pracuje w MM Service Security?

Zobacz opinie na temat firmy MM Service Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Service Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042