Opinie o Energomix-Silesia Sp.z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Energomix-Silesia Sp.z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Energomix-Silesia Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energomix-Silesia Sp.z o.o. w Rybnik

Coś pusto tutaj od lat ale jak już się zorientowałem chyba spółki pomyliłem. Tu jest „zoo” a ja jestem z oferta dla Młodszego Specjalisty ds. Marketingu i Generowania Leadów z końcówka „sa”. Ale teraz nie mam pojęcia czy nie maja jednak ze sobą czegoś wspólnego? i co się stało, że opinii już nie ma?

stasiek Nowy wpis

@boss no nie ma, więc tym bardziej chce się człowiek to zatrudnić i zagrzać miejsce. Mam nadzieję, że coś w temacie nowych ofert pracy się jednak zmieni ;)

Edzio Nowy wpis

Derektór generalny szuka w tej chwili golibrody, może mu być potrzebny.

osa

Derektór generalny może teraz wypłaca, ale gdy budował chałupę i koszty topił w obiektach budowanych obiektów, interes tego nie wytrzymał i padł, żal podwykonawców i hurtowni bo puścił je z torbami

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Energomix-Silesia Sp.z o.o. na stanowisko Szukamy mistrzôw sprzedazy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Bóg zapłać.

osa

Placom głównie w walucie watykańskiej.

bolo

Przyjdź na sprawę karną , która odbędzie się 28. lipca 2016 roku o godz. 9 w sądzie karnym w Gliwicach, ponoć ma być prezes, były derektór generalny jak wytrzeźwieje i przestań się pocić.

osa

@8 lipca bieżącego roku w gliwickim sądzie odbędzie się sprawa karna, tego prezesa derektora generalnego, czyżby workowana energia się nie sprawdzała, bedę starał mu się pomóc jako świadek.

bąk

Szczególną miłością darzą ją ci którzy w sądach muszą dochodzić wynagrodzenia, albo dostają drobne od syndyka.

osa

Wygląda na to, że prezes Spółki, derektór generalny długo obchodzi w tym roku sylwestra, bo do tej pory nie zamieścił ogłoszenia o przyjęciach do pracy czas wytrzeżwieć

osa

Na rekrutacji nie ma z kim rozmawiać, prezes to były członek " samoobrony " jego IQ na poziomie posłanki Beger.

olo

Co innego oferuje firma, a co innego można się dowiedzieć z wpisów o firmie i jej prezesie, ktoś z uporem maniaka próbuje podważyć ich dobre imię, chociaż część z nich może być prawdą, bo wymieniane w wpisach różne spółki które doprowadził ten prezes do ruiny faktycznie istniały, a biorąc pod uwagę liczbę negatywnych opinii nigdy takiej firmie nie zleciłby budowy nawet oczka.

osa

System socjalny robią w miedzi, to nowość.

Energomix

Szanowni Państwo, w związku z pojawiającymi się pytaniami, informujemy, że Energomix Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie nie ma nic wspólnego oprócz części nazwy ze spółką Energomix-Silesia. Energomix Sp. z o.o. działa od 2010 roku i dynamicznie się rozwija. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowany profesjonalnym doradztwem energetycznym.

osa

Ja obecnie z tą firmą nie mam nic wspólnego i nie chciałbym mieć, bo uważam że jak poprzednie spółki tego jej właściciela zajmują się knoceniem robót, dodatkowo poszerzyli swą działalność o zbyt workowanej energii zima na karku i chętnych nie brakuje, Prokurator wzywał mnie między innymi w sprawie tej energii i nie zapłaconych faktur podwykonawcą na budowach.

osa

Jest bardzo ciepło, a biedny dyrektor generalny różnej maści spółek obecnie jest taksówkarzem, ciekawe ilu ludzi zatrudnia do wachlowania skoro mu na kacu nawala serducho. Może już nie długo bo dość często w kwestii różnych jego spółek wzywany jestem na prokuraturę, jak mogę staram się mu i jego spólką pomóc.

kaziu

Nim ktokolwiek zleci tej kant-spółce, budowę pod klucz niech się zapozna z jej dokonaniami pod inną nazwą mury przyziemia hali basenowej w Mazańcowicach wybudowali z pustaków siporeks.

osa

Wykopują chyba tylko potencjalnych klientów jak to robili w spółkach; mar-bud, mar-bud inwestycje i inwestycje pl.

bolo

Jeżeli czytam, ze ta spółka robi przyłączenia to jak na dłoni widzę separator osadzony na budowie w Jaworzu 40 cm poniżej cieku.

szufla

ja znalazłem informacje, ze energomix silesia w dalszym ciągu oferuje swoim klientom: - przyłącza wody i kanalizacji z wykopami oraz dokumentacją i odbiorem - prace wyburzeniowe i rozbiórkowe - prace ziemne, wykopy - wykonywanie budynków w stanie surowym - ocieplenia budynków - izolacje pionowe i odwodnienie budynków

dodo
@szufla

Wszystko co zrobią to psu na budę, ich interesuje tylko kasa

kos
@dodo

Wszystkim wiadomo, że Ta spółka to kolejny bękart derektora generalnego Sp,Inwestycji pl, po którym do dziś robią poprawki na " Orlikach " o obiektach kubaturowych nie wspomnę, nie wspomnę też o niewyplaconych podwykonawcach i hurtowniach.

Zostaw merytoryczną opinię o Energomix-Silesia Sp.z o.o. - Rybnik

Energomix-Silesia Sp.z o.o.
1.1/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Stolarskiego 8 B
    44-200 Rybnik